Opinie o Syncreon Technologies w Tilburg Gospodarcza 13

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Syncreon Technologies. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Syncreon Technologies o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon Technologies w Tilburg Gospodarcza 13

roman

Przelozeni są zje .......bani fakt, polskie wieski.

Tomasz

Haha, jeju ale bzdury, wystarczy wejsc na portale ogloszeniowe , wszedzie syncreon, rotacja jak nic

zaneta

Zgadzam sie, desperaci niesamowici , robole, banda burakow z Pl, aaaa i jeszcze jak by ktos sie wybieral na firmowe na droomgard w katsheuvel, niech wpisze w tube,sa filmiki i tam sa takie realia. po hol droomgard tzn ogrod marzen ale to co tam sie dzieje to ludzkie poj przechodzi. prawie 100e za tydz mieszkania w grzybie bez grzejnikow ale to dop. poczatek. Ludzie kasa to nie wszystko, nie dajcie sie tak ponizac.pozdrawiam

jerry
@zaneta

Syf nie praca, nie polecam. Wiadomo ze trzeba pracowac a nie obijac sie za granics, ale sama atmosfera ktora robia nasi jest ciezka............

prawda

syncreon Tilburg. Uwaga, uwaga, jesli chcesz sie uzerac z wykorzystywaniem Polaka przez Polaka, to nadajesz sie do tej firmy jak ulal. 90 % ludzi pracujacych tam to Polaczki, ktorym uderzyly ojro do glowy. I niestety to oni tam w wiekszosci sa supervisorami, nie ma nic gorszego. Wyjezdzasz do pracy za granice a gnoi i poniza Cie Twoj rodak, tepy narod na obczyznie. pozdrowienia dla wszystkich karierowiczow na fastach z Syncreona TIlbur. Pamietajcie chlopcy, ze i na was przyjdzie czas....... firma nie ma nic wspolnego z hooenderska firma, jak kto ktos pieknie napisal, angielsk cyrkk z polskimi malpami.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Syncreon Technologies odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Kamil

Witam ponownie. Po 2 tygodniach pobytu w Holandii nadal nie pracuje w Syncreon i chyba dam sobie spokój z tą firmą. Więc streszczę pokrótce jak to wygląda. Wysłałem aplikacje przez manpower i dostałem zaproszenie na rozmowę na 27.06. Podczas rozmowy dowiadujemy sie ze sa 3 zmiany i nie ma stałych godzin pracy, każdego dnia dostajemy informacje w jakich godzinach pracujemy (czy pracujemy). Na koniec spotkania Pani miłym głosem pyta sie od kiedy możemy zacząć, więc ja bez zawahania, że od jutra. Dostaje informacje, że tego samego dnia zadzwoni do mnie i poinformuje w jakich godzinach zaczynam prace. Mija tydzień i kolejne zaproszenie na tak zw. wprowadzenie (bhp, podpisy umów, dodatkowe koszty-około 60euro). Ponownie informują nas na koniec spotkania że zaczynamy pracę następnego dnia i ktoś do nas zadzwoni by podać godziny. Wracam do domu jest 18 dzwoni telefon "sorry we don't have work at this moment, probably on thursday. Na szczęście przez ten czas pracowałem przez lokalne "uitzendbureau" i nie zmarnowałem 2 tygodni.

Kamil

Witam. Idę od wtorku do Syncreon Waalwijk stawka około 10 euro. Czy ktos tam w chwili obecnej pracuje i może opisać jakie warunki pracy i atmosfera.

jaa

tak z ulicy raczej mnie nie zatrudnią tylko pewnie przez jakąś firmę pośrednią i o takie firmy mi chodzi, jedną z nich jest np tempo team, a jakie jeszcze?

jaa

Witam, wie ktoś w jaki sposób można dostać się aktualnie do pracy w Syncreon w Waalwijk?

Mariusz

Chora praca (usunięte przez administratora) w soboty czasem i w niedziele,bo ci kaza odrabiac swieta jak wychodzą w tygodniu,albo przerwy pomiedzy swietami.Źle wyliczaja wynagrodzenia.Tną po pensjach ostro.

ania

ogłoszenia są zamieszczane przez firmę pośredniczącą"praca na produkcji"po rozmowie tel.dowiadujesz się gdzie,jak zaproszą na rozmowę to praktycznie jesteś przyjęty(na 2 tyg.)potem jak się nadajesz umowa jest przedłużana co miesiąc.O zwolnieniu dowiadujesz się w piątek po zakończeniu pracy jeżeli masz umowę z firmą bezpośrednio i tyle (oczywiście okres wypowiedzenia obowiązuje,jak masz należny urlop to wykorzystasz na wypowiedzeniu) jeżeli masz umowę krótką to po prostu nie jest przedłużana.Na rozmowie dowiesz się ,że praca nie jest szkodliwa dla zdrowia-chodzi o pylenie,zarobki tzn.najniższa krajowa+po 2-ch m-cach premia jeżeli nie byłeś na L4.

ania

Zwalniają w piątek po zakończeniu pracy(jeżeli pracowałeś na długiej umowie to masz okres wypowiedzenia w którym musisz wykorzystać urlop wypoczynkowy żeby ci za niego nie zapłacić)jak na pod firmie to umowa po prostu nie jest przedłużana.

ania

Ogłoszenie jest także w Żarskim Urzędzie Pracy ostatnio nawet aktualizowane!Praca przy produkcji tonerów,ale rekrutacja odbywa się przez pośrednika nie bezpośrednio przez firmę.

Bożena

Zastanówmy się ,dlaczego tyle ludzi odchodzi,potrafią po dziesięciu minutach wyjść z zakładu,ja pracowałam 7 miesięcy na pod firmę,miała być umowa a okazało się że znowu na pod firmę,czuję się oszukana.dawałam z siebie 130 procent,czy było warto NIEEE.

Bożena

Dokładnie,szok.Pracowałam na pod firmę więc gorszy gatunek człowieka,zero szacunku o tym że jest problem to od liderki słyszałam taką mamy pracę,ale gdy trzeba było zrobić produkcję na dwie linie to już nie było problemu,niekompetencja itd.

Zgadzam się z wypowiedzią Ani,

@Bożena

To co człowiek przeszedł to szok,dziwi mnie tylko "ślepota"kierowniczki która sama była Dobrą liderką a teraz pozwala na chaos na niektórych liniach,zero szacunku dla operatorów tylko jak coś się odezwiesz to:przyspieszamy:latem jak na zastępstwie były inne liderki tego nie było,wszystkie wiedziały ile jest do zrobienia i mimo warunków na hali dawało się radę bez nerwów i poganiania jak elektrycznym pastuchem.Niekompetencja i brak elementarnej wiedzy jak postępować z ludżmi.

ania

Syncreon Żary co tu dużo mówić ktoś wcześniej napisał"zamordyzm,brak organizacji"ja dodam jeszcze niekompetencje LIDERKI która miota się jak żółw nie bardzo wiedząc co zrobić gdy coś nie idzie jedyna recepta to cyt.Musicie przyspieszyć!Target 133 robiłam nawet 167 i żle,ręce odpadają,hemoroidy,krwotoki ,bóle kręgosłupa za to w nagrodę wypowiedzenie za to że głośno mówię prawdę że nie potrafi zarządzać linią,inne linie trzymają normy i targety bez problemu liderki kontaktowe bez większych problemów,wyjście do toalety traktują jak potrzebę a nie robienie Łaski.Całe gorące lato na hali 33-35stopni,pod koniec jeden czynny wentylator ale już własny napój na stanowisku(raz mnie zatkało jak usłyszałam,co pani tak pije a potem do toalety chce chodzić!),bez L4,ale nie potrafiłam stać cicho więc do widzenia mimo że do końca umowy miałam jeszcze 10 m-cy. Ludzie,jesteśmy w Polsce nie w chińskim (usunięte przez administratora) lider to przełożony nie kapo pan i władca,generalnienie firma może być tylko "Góra"powinna zweryfikować liderów pod względem umiejętnosci kierowania załoga,jasno okreslić ile i w jakim czasie trzeba zrobic(nie inżynier swoje -kapo swoje)i firma odzyska renomę a nie jak teraz ogłasza nabór pracowników nie podając nazwy.

synchreonWAALWIJK

Krótko i na temat Synchreonu w Waalwijk. Polak jest traktowany jak bialy murzyn, podobnie Wegrzy i Litwini, ktorych tam troche mniej niz Polakow. Atmosfera w pracy tragedia. Wyjezdzac warto od wrzesnia do polowy stycznia (kazdy dzial ma zapewnione godziny). Miesiace od polowy stycznia do czerwca - tragedia na kazdym dziale. Od czerwca do wrzesnia w miare wygladaja godziny na SHIPPINGu, ale pewnosci co do nich tez nigdy nie ma. Podsumowujac ogolnie - bedziesz tam bialym murzynem, w okresie od wrzesnia-stycznia jak bedziesz bral nadogdziny i weekendy - tylko wtedy mozesz zarobic. Pozdro

Ptak

Pracuję tam od miesiąca więc mogę napisać jak jest... Jak wszędzie trzeba pracować, nie ma nic za darmo... atmosfera w pracy bardzo fajna, nikt nikogo nie szykanuje, liderki bardzo fajne i pomocne dziewczyny. Jedyne minusy to małe wynagrodzenie i zdecydowanie za krótka przerwa (15 minut) podczas której nie wiadomo czy jeść czy lecieć do toalety... no ale wszystko idzie ogarnąć. Pozdrawiam

ŻNIWIARZ

witaj,czy to cos pilnego?

!@#$%^

Hej Panie Żniwiarz, czy mógłbyś się ze mną skontaktować? vcoolvibesv @ gmail .com

ŻNIWIARZ
@!@#$%^

witam a czemu mam sie skontaktowac?

Ona

Pewnie jesteś liderką albo punktujesz na lidera. Stań 8 godzin i popracuj w takim rytmie jakim nam dyktują. Widziałam "rzekome" poprawki na innej linii. Jak myślisz kto był bardziej wkurw....ny ci co wymyślili? czy co faktycznie muszą tam stać?

oOo

Aktualnie jest mega słabo, pośrednictwa nasprowadzały ludzi, którzy pracują jedynie na ubezpieczenie i mieszkanie, a przez resztę czasu siedzą na stand bay' u :/

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon Technologies - Tilburg

• Jak się pracuje w Syncreon Technologies?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon Technologies tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Syncreon Technologies
2.5/5 Na podstawie 178 ocen.

Syncreon Technologies