Opinie o Syncreon Technologies w Tilburg Gospodarcza 13

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Syncreon Technologies. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Syncreon Technologies o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon Technologies w Tilburg Gospodarcza 13

sony

moj drogi [usunięte przez moderatora], zmartwie Cie poniewaz w Syncreonie nie placą Ci za przerwy ani centa czyli jesli trafisz na dzial gdzie bedziesz mial zmiane od 6 do 14 to zaplaca Ci za 7 godzin a pauze masz rozbita na 3. takze kapa jak ta cala firma. odradzam

Andrzej88

Witam wszystkich. Powiedzcie mi,jak tam z przerwami,ile ich jest ciągu dnia,czy są płatne?co z nadgodzinami,jak za nie płacą.Pozdro

Ofiara Syncreonu

Firma gdzie dochodzisz do kontraktu przez łózko, [usunięte przez moderatora] To w Syncreonie zapewnia Ci godziny - a nie tak jak na porządny zakład przystało - uczciwa praca. Stanowczo odradzam i polecam poszukac czegokolwiek innego :/ hej laski ogranijcie sie!!!

Anton

W koncu rzeczowa opinia o tym pieknym szkockim miejscu [usunięte przez moderatora] w Waalwijku :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Syncreon Technologies odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Były pracownik. Syncreon DELL

Strzeżcie się tej firmy jak ognia. Traktują ludzi jak śmieci, szczególnie zmiana superwajzora [usunięte przez moderatora] gdzie menagerem jest [usunięte przez moderatora]. Zero BHP, na hali jeden wielki burdel, [usunięte przez moderatora]. Jedni mogą wszystko drudzy są regularnie zastraszani. Układy, komitywa, układziki. [usunięte przez moderatora]. Na koniec tych optymistycznych wieści dodam coś z ostatniej chwili wszyscy pracownicy T&N Group maja policzone dni, gdyż ta firma znika z hal Synceronu, włącznie z ludźmi, którzy sumiennie przepracowali tam długie miesiące - nie wiedzą, jak, kiedy i czy są szanse na kontrakt, kompletnie nikt ich o niczym nie informuje podobnie zresztą ludzie z firmy Europeanstaffing 25. Więc serdecznie polecam zastanowić się dobrze czy aby na pewno chcecie pracować w takiej firmie gdzie za przestrzeganie przepisów BHP, bezstronniczość i uczciwą pracę wylatuje się na pysk a za narażenie człowieka na poważne uszkodzenie reki przez nie odpowiedzialną jazdę wózkiem widłowym nie ponosi się konsekwencji. Serdeczne pozdrowienia dla gwiazd z Syncreonu. Wstyd za Polske.

bill

cholera mam podpisac umowe z ta firmą ale mnie nastraszyłaś pan[usunięte przez moderatora] obiecuje dobre warunki pracy oraz niezłe zarobki hmm...

ninjaa

Witam czy ktos pracuje w Syncreon w DE ? podajcie namiary aktualne do NL. Pozdrawiam

N

Ja jutro wyjezdzam przez firme axell - do pakowania elektorniki

tofik502

Witam: 1.Czy jedzie ktoś w ten weekend do miasta Waalwijk - magazyn Syncreon (pakowanie elektroniki, lub operator wózka EPT)? 2.Jak wygląda praca dla operatorów EPT- wózków elektrycznych? Głownie chodzi mi o ilość godzin tygodniowo i czy jest "ciężko"?

Do anonima

Nie wiem drogi anonimie kiedy jedziesz, i na jaki dziali z jakiej agencji ja pracuje tam obecnie i na moim dziale niema pracy do polowy wrzesnia najmniej. mamy po 15 godzin. wiec zastanow sie bo moze przyjedziesz i bedziesz pracowal 1 dzien lub tez trafisz na inna firme.

Witam, Ja niedługo wyjeżdżam do pracy w Syncreonie i mam pytane do ludzi tam pracujących jak teraz wygląda sprawa z godzinami pracy?

fatboy

Syncreon to współczesny (usunięte przez administratora) . Ludzie pracujący tam sa traktowani gorzej od zwierzat. Menederzy na gp sa gorsi od najnizszych zwierzat, nie sa istotami ludzkimi. [usunięte przez moderatora]

Deejay

W szczególności pozdrawiam [usunięte przez moderatora] z SFP z DELL\'a - yszty i całą zgraje menagerów do picze :)) heheh za dużo ludzi - duży pressing na szybkość - niekiedy nie ma godzin - ehhh odeszłem sam ...

jarek

czesc wszystkim chcialbym wrocic do tej firmy pracowalem na dziale gdzie jest [usunięte przez moderatora] muwil ze w kazdej chwili moge wrocic ja pracowalem tam w 2010roku tylko nie wiem za bardzo jak tam sie dostac jezeli ktos by mogl przypomniec [usunięte przez moderatora] takiego [usunięte przez moderatora] powinien pamietac albo ktos ze starej ekipy jak pracuje dajcie znac

MARCIN
@jarek

I jak tobie poszlo ??? Jestes juz w Holandii ???

Historia

Pracowałem w Syncreonie w 2009 , u Kapitana [usunięte przez moderatora] Portugalczyka [usunięte przez moderatora]- zajazd był nieziemski miałem wtedy 18 lat i jeszcze uczyłem się w liceum , a pojechałem na wakacje do pracy :D Teraz z perspektywy czasu smiać mi się chce , bo lekko nie było , chociaż zauważyłem , że po miesiącu ładowania kartonów 20kg z linii na palety i rozpakowywania tirów w tempie formuły 1 , zaproponował mi skaner , a to dlatego , że angielski na dobrym poziomie i inetligencja też w miarę w porównianiu do niektórych niekumatych i niedouczonych co chcą być tam na stanowiskach.I to nie dlatego , że się przymilałem , trzymałem się z boku na przerwach zawsze sam w kantynie , bo większość pali za co inni mnie nie lubili za bardzo i dokuczali mi bo młody wiadomo,ale psyche mam mocną i się nie dałem... robiłem swoje , ręce poobklejane plastrami , stawka 4,33 euro netto/h i 2 miesiące zleciały , dałem radę . Ogólnie patrząc na innych np.wózkowych to mają luźno , jeśli ktoś jest inteligenty , włada angielskim to można pokazać im , na co nas stać a dobrego odrazu zauważą. Mam zamiar tam wrócić po studiach , aktualnie uczę się holenderskiego , tym razem już nie na linię ale do biur , może się uda i :) Pozdrawiam , wszystkich z wakacji 2009 , [usunięte przez moderatora]

xxx

ale (usunięte przez administratora)juz nie pracoja.tylko (usunięte przez administratora).maszn inf.troche stare

arcibaldi

witam . Właśnie otrzymałem propozycję wyjazdu do tej firmy na stanowisko operatora wózka widłowego. Napiszcie jakie są stawki ile można zarobić bo to co mi podali w axell opole to : Warunki: Stawka standardowa 8,73€ brutto- ( 8,30 € netto wraz z wakacyjnym) Operator wózka widłowego w firmie Syncreon 8,99 € brutto Opłaty: 67,50€ tygodniowo za lokację 19,70€ tygodniowo za ubezpieczenie 270,00zł za bilet do NL z woj. Śląskiego/ Dolnośląskiego/ Opolskiego Zwrot 45€ do biletu powrotnego do PL po 8 tygodniach pracy dla Axell Internet bezprzewodowy: Gratis Dojazd do pracy i z pracy: Gratis Minimalny czas pracy to 8 tygodni. Po każdych ośmiu tygodniach przysługuje dwutygodniowy urlop. Mam propozycję jeszcze wyjazdu do Norwegi i musze skalkulować gdzie lepiej. proszę pisać na: a(usunięte przez administratora)

Axel

To prawda,godziny pracy sa tak różne,czasem sa a czesto po 2tyg zeroo pracy. Ci co włażą w (usunięte przez administratora)e ,lizusy , (usunięte przez administratora) cze maja godz.Pocieszające jest to że końcu wzieli sie za żonke (usunięte przez administratora) ! teraz zobaczymy kto kogo bedzie ustawiał.Bo (usunięte przez administratora)stawala na lini gdzie chciala, a ludzie sie usówali bo inaczej do mężusia leciała sie poskarżyć .Wszyscy pracowali po 12 godz. a ona zchodziła z lini po 8 i szła do domu,a mężuś odbijał ją po 12 godz. pracy. Plotkara niesamowita. Jeszcze troche to cała linia na GP bedzie sie składała z rodziny (usunięte przez administratora) i kapusiów typu (usunięte przez administratora) heeee

marqus

praca jak to praca nie jest zła wszystko zależy od ludzi z kim się pracuje, jednak w tym rzecz ze zadko która osoba pracująca w tej firmie jest normalna, większasc to banda idiotów którzy nie myślą o niczym i nie znają się na robocie. Na lokacjach jak ktoś lubi alkochol i imprezy w dzień lub przed dzień wolnego to polubi takie życie. Wszyscy piją czy laski czy faceci a nawet i razem choć wbrew zakazowi bo nikt tego nie pilnuje wbrew panujacej opini. Co do porządku jak sam sobie zadbasz tak masz. Jeśli nie potrafisz po sobie posprzątac to żyj w chlewie bo nikt za ciebie tego nie zrobi. Z wyplątami jest wszystko ok przynajmniej u mnie bo pracuje przez axlla i jestem na lokacji kerdkiel, tak jak jest napisane na umowie tak jest, tylko trzeba ja przeczytać kilka razy żeby zrozumieć ja bo w przeciwnym razie zawsze znajdzie się jakieś ale. Tylko wkuza mnie zachowanie tych dziewczyn które tam pracują nic zero nie mają do siebie szacunku, nie ważne czy matka czy z chłopakiem, szukają pocieszenia u obleśnych idiotów z syncreona, a na lokacjach to rozdaja na lewo i prawo.

woody

tez tam pracuje i to jest prawda ,firma porazka,irlandzki cyrk z polskimi malpami,i to nie jest smieszne,nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon Technologies - Tilburg

• Jak się pracuje w Syncreon Technologies?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon Technologies tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Syncreon Technologies
2.5/5 Na podstawie 178 ocen.

Syncreon Technologies