Opinie o Panopa Logistic w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Panopa Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panopa Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panopa Logistic w Swarzędz

Sonick

Jak miała na imie? Ilek lat?

Aro
@Sonick

Genowefa

Gdyby nie Krzysztof brygadzista to ta firma już dawno by poszła z torbami on wszystko potrafi załatwić postoje żeby nie było przypału a Notabane tylko ze strachu potrafi (usunięte przez administratora) w stołek za szafą ze go nie widać tylko smród zalatuje

Byly666

A krzysiek na spawalni jeszcze pracuje??

Jojo
@Byly666

Jeslo chodzi o brygadzistę to tak. Przeciez bez niego kierownik spawalnie NOTABENE to kompletnie juz leży.Hahaha jak sobie przypomnę jego głupie wywody to mi się śmiać chce:) Boże widzisz a nie grzmisz...:)

Tak
@Byly666

Tak pracuje

Kamis

Notabene Ci zrobi jak powiesz przy nim wiersz z wyrazem nobane obracający Kanaka.

Firma Panopa Logistic poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Notabane

Kupię traktor do 10 tys proszę o info

Ona

I dobrze są młodzi niech się bawią

ktos3

Notabene (usunięte przez administratora)cały czas robi wiksy i jazdy na głowę, notabene nigdy już nie sporządnieje i nie dorośnie do relacji między ludzkich.

Notabene

Ja w logistyce zeby zjadłem i wąsa nie jednego straciłem co wy wiecie o logistyce

Nietotabene
@Notabene

A gdy coś nie idzie lub samemu się coś zawali to zawsze można naubliżać Kanakowi

Nienotabene

Ile wakacyjne dają?

Monako
@Nienotabene

10 zł na piwko kustosz z biedronki

@Nienotabene

Wątpię bardzo żeby coś było, jak na razie to nic nie wiadomo. W zeszłym roku już w maju było formularze do wypełnienia o wakacyjne a tu cisza, na podwyżkę też za bardzo bym się nie nastawiał ( niby miała być w lipcu ) chyba że jakimś cudem nasze "związki" coś zdziałają ale za bardzo bym sie na to nie nastawiał

diro
@Kamil

nie w maju tylko od kilku dobrych lat w czerwcu (w połowie lub pod koniec),więc nie siej paniki i nie wprowadzaj w błąd. Przy obecnej sytuacji liczysz na podwyżki pensji?Nie widzisz co się dzieje w motoryzacji na całym świecie?

@diro

Widzę że robimy ciągle na pełnych obrotach

rock
@Kol

Krótkowzroczność to też wada więc @Kol zmień okuliste :) ciągle?5 tygodni nic nie szło.Dopiero od tygodnia idzie prawie pełna produkcja i to raptem na 2 miesiące,a potem znowu tylko jedna zmiana,góra dwie i jedna wielka niewiadoma czy będą zamówienia na nowy model.

@rock

Skoro są zamówienia na c4 to na c5 też bedą

@diro

Mam gdzieś te ich ochłapy. Czytaj ze zrozumieniem - czy ja napisałem że liczę na podwyżkę. Odpowiedziłem osobie o nicku NIENOTABENE żeby się nie nastawiał na podwyżkę.

Kierowca

Polecam firme zawsze myslalem ze jestem doswiadczonym kierowca ale gdy poznałem prawdziwego eksperta notabene to zrozumialem swoj blad.

Dd
@Kierowca

Hahaha. Kto to ten tajemniczy "notabene?" Przerost formy nad treścią?(usunięte przez administratora)

ZOMO
@Dd

Kierownik magazynu Pan P.F który ma teorię na wszystko. Gdyby się urodził wcześniej to nawet Alberta Einsteina by próbował naprostować i kazał zapiąć pasy we wózku. - No bo przecież co ty sobie myślisz ?

DareQQ

Mam trochę lat na karku i od młodych lat siedzę w logistyce. Imperial to najgorsza firma logistyczna z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia. Została wynajęta na kontrakt z VW gdyż była i jest najtańsza. Nie nauczysz się tutaj dobrze jeździć wózkiem jako nowy wózkowy, nauczysz się (lub nie) odporności psychicznej na (usunięte przez administratora) w naciskach kierownik - pracownik.

Franko
@DareQQ

Mylisz sie kolego poniewaz nie poznales chyba eksperta notabene najlepszego logistyka wszystko zrobi i zalatwi nawet szampon bambino

Monako
@Franko

To prawda a jak zasłużysz to i head shouders ci da notabene nawet ponoć szkolił w nasa astronautów

Jarek

Ale (usunięte przez administratora) nikt nie pobije nie każdy potrafi robić z widły narty i to z widły przy 5 tonówce jest najlepszy w tej dziedzinie zgłoszę go do księgi Ginesa jest najlepszy

Bambino

Ja polecam fime mozna sie tam dobrze nauczyc jezdzic wozkiem bo maja tam prawdziwego eksperta Notabene

Szampon
@Bambino

To prawda prawdopodobnie w PGRach był najlepszym traktorzystą Notabene nawet zdobył złote widły

Nicki
@Szampon

Mylisz się kolego zdobył bronzowe widły w 88

Władek

Dlaczego firmą nie dzwonię? Już w prawie 2 tygodnie czekam na odpowiedź, czy potrzebujesz czy nie do pracy, dziwnie.

Olko
@Władek

Nie czekaj tylko szukaj innej roboty. Jest teraz dużo ofert dla wózkowych i magazynierów, nie oglądaj się na Imperiala bo zostaniesz z niczym. Notabene będzie Ci opowiadał charyzmatyczne bzdury jak powinieneś pracować, co wszyscy robią źle, jaki świat jest z nim lepszy ale nigdy Ci nie powie prawdy. (Ani tego, że i tak muszą okroić skład załogi).

Colorado
@Olko

Dokładnie, takie firmy logistyczne jak Imperial omija się szerokim łukiem (albo można przyjść na chwile jak nie ma się innej roboty), to logistyka kontraktowa więc zawsze będziesz w 4 litery za cokolwiek bity kiedy klient sobie zażyczy. A robota za taką stawkę to jak spoliczkowanie kandydata do pracy. Też mnie nie dziwi iż ukraincy przychodzili sobie tylko uprawnienia wyrobić. Plus niewyparzona buzia i słownik Pana F. zarządzającego (niby) logistyką + wchodzenie sobie w 4litery nawzajem i mamy cały obraz tej firmy. A technicznie i organizacyjnie imperiał z VW obok logistyki nigdy nie leżał, daleko w tyle za konkurencją są, to taki typ logistyki i sposób myślenia z lat 95-20'. Pan Falko. jakby do mocnej logistyki trafił jak np Żabka lub Kompania Piwowarska to otworzyłby oczy ze zdziwienia, że tak można i nie zostałby tam nawet logistykiem za biurkiem a nasi brygadziści z takim talentem do chociaż wypowiedzenia się logicznie na kompletację towaru do dźwigania jedynie. Imperial to lipa bez przyszłości.

Notabene
@Colorado

(usunięte przez administratora) opowiadasz ta firma jeszcze będzie mocarstwem wśród firm logistycznych udźwignęły ten cały ciężar na sobie

Colorado
@Notabene

Proszę Cię, podobnie jak USA - mocarstwo na glinianych nogach.

@Colorado

Imperial jest glinem na kolosalnych nogach

@Colorado

Dokładnie, do tego zobacz co się teraz dzieje - cały czas masz nosić maseczkę i rękawiczki bo pandemia ( tak twierdzą a sami się cykają (usunięte przez administratora)na stołkach - kierownicy, brygadziści i inni im podobni bo będzie awantura - tak mówią), a prawda jest taka że oni mają też zabieraną premię za to. Według przepisów jeśli jesteś sam w pomieszczeniu ( biuro, pokój, wózek widłowy z kabiną zamkniętą nie masz obowiązku noszenia maseczki) tymczasem imperial jakieś swoje bzdurne przepisy tworzy że musisz, tymczasem nasze całe kierownictwo w biurach nie nosi ani maseczki ani rękawiczek - czyżby w tej firmie były 2 kategorie ludzi ? Tak chyba jest jeśli są przepisy a kierownictwo ich nie respektuje. 2 sprawa maseczek - normalnie powinna być wymieniana co 2 godziny - a nie dalej jak wczoraj na zakładzie 1 jak pytałem kierownika o nowe maseczki padła odpowiedż - przecież dostaliście 10 sztuk na początku maja, niech spróbuje w tej szmacie pochodzić 8 godzin bez sciągania to zobaczymy co dalej będzie mówił. Nam każą łązić w maskach i rękawiczkach a taki np vw jak kierowniak nie ma ma to w (usunięte przez administratora) - rękawiczek brak, masek też, a jak już są to zsunięte na brodę. Zapytajcie dlaczego w piątek na 1 wysłąi gościa co żle się czuł i miał temperaturę do domu bez powiadamiania kogokolwiek - odpowiedz jest prosta - żeby nie było paniki i znowu zakłąd musiałby stanąć jakby sie okazało że to koronawirus. Tak że mają to głęboko (usunięte przez administratora)co będzie i jest z pracownikami byleby produkcja szła bez względu na koszty a pracownika jak pójdzie na l4 można pozbawić premii lub po powrocie zwolnić tak jak (usunięte przez administratora)stwierdził kiedyś że taki pracownik jest mało efektywny i niedyspozycyjny

Kiero
@Kamil

(usunięte przez administratora) zmień prace a nie ludzi buntujesz idź do innej pracy jak tak ci zle bo widzę ze buntujesz tu ludzi na tym forum nie podoba sie każdy ma prawo iść gdzie indziej wiedz przestań wypisywać

Błyskawiczny
@Kiero

Nadętw bufony już lepiej siedźcie sobi3 w tych biurach.

Andrzej Duda
@Władek

Władek do Ciebie nie zadzwonią gdyż nie potrafisz nawet na komputerze pisać poprawnie po polsku. Ale w sumie to powinno wystarczyć aby zostać brygadzistą. Więc zostaniesz brygadzistą !

Notabene activator

Notabene ogarnąłeś już Imperiala i zapiąłeś pasy we wózku ?

Gabel

Notabene cie nauczy jak operowac zdalnie gablami.

Pracownica

Głupoty wypisujecie ja mam gorsze problemy a nie problemy w pracy swędzą mnie sutki i co innego

Iiiiii

Oj ty byłeś bardzo nie dobry dla ludzi dla pracowników bardzo nie dobry

Już mnie nie ma;)

Zmianowi to w zdecydowanej większości ... ciele mele:) Wyslowić się nie potrafią:) Chłopki z podwórka:)

@Już mnie nie ma;)

Tak to zwykle pionki słabe ogniwo nie umieli na wózkach jeździć to ich awansowali a większość z nich nawet nie ma zawodówki tam nawet kierownicy i kierowniczki maja tylko szkole zawodowa o czym tu gadamy co to może być za inteligencja tak jak kolega napisał koledzy z podwórka

A gdzie jesteś
@Już mnie nie ma;)

Wracaj

Lokowany łeb

Ja tez będę walczył mam loki na klacie które się kręcą

Zostaw merytoryczną opinię o Panopa Logistic - Swarzędz

• Jak się pracuje w Panopa Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Panopa Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panopa Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panopa Logistic