Opinie o Panopa Logistic w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Panopa Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panopa Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panopa Logistic w Swarzędz

Iza

Była pikieta wszyscy pracownicy myśleli że coś się zmieni , że solidarność pójdzie że ciosem i będzie dalej próbowała coś zrobić dla pracowników, ale jak zawsze kaczorowski ma czas ,że firma ich zaskoczyła . Kaczorowski nawet do ludzi nie przyszedł jak firma przyszła z tym aneksem by z nami porozmawiać co robimy

kzb3

I tak czy chcą czy nie chcą podwyzkę w tym roku będą musieli dać żeby zatrzymać tych co zostali, bo juz ludzie uciekają. Niedługo do DHL będą odchodzic i zobzczymy co wtedy zrobią. I tak wszystko się okaże w kwietniu - czerwcu co dalej będzie

IWONKA

SOLIDARNOŚĆ JEDNO DNO NIC NIE POTRAFIĄ, TYLKO CO MIESIĄC KASĘ BRAĆ -KOCZOROWSKIEGO NA TOCZKĘ I WYWIEŚĆ ,

Zosia
@IWONKA

Po pierwsze to nikt Ci kasy nie bierze tylko ty sam/a dajesz (jeśli jesteś w związkach),po drugie pewnie jako pierwsza/y podpisałaś/eś we wrześniu 2015 podsunięty aneks o podwyżce,a teraz pitolisz

mati

Witam, mam pytanie podpowie ktoś lub podesle namiar przez jakiego work-a mógłbym zatrudnić się jako wózkowy w VW? I czy w ogóle jest szansa jakaś nawiązać z nimi współpracę. Wielkie dzięki za pomoc.

Firma Panopa Logistic poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
łysy

Zycze wszystkim Zdrowych Spokojnych Świąt.... Uważajscie Wieśniaki zeby nie zjeść za dużo pyrów i buraków bo znowu bedziecie narzekać

@łysy

widać że "wieśniak" cię miękkim ...... robił bo słoma z butów wyłazi;)

?

Ja zwolnilem sie kilka miesiecy temu...Natomiast kilka tyg przed zwolnieniem prosilem kierownika zmiany o to by mi zalatwil taki certyfikat (oczywiscie nie wiedziel ze sie bede zwalnial). W odpowiedzi uslyszalem ze nie da sie zalatwic (pewnie nawet nie probowal) wiec wzialem sprawy w swoje rece... Wystarczyl 1 telefon do WORKA powiedzialem kiedy mniejwiecej zdawalem egzamin a bylo kilka lat temu i odszukali mi cyrtyfikat.

CZY KTOS WIE W KTÓRYM OSRODKU WE WROCŁAWIU BYŁY ROBIONE UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE !!!!. POZDRAWIAM

kzb3

Ciekawe że pan dębowski został kierownikiem w DHL, W poniedziałek dostalismy wiadomość że zostaje, będzie zastępował kierownika m4,x4. A biuro będzie miał na magazynie na m4 więc nie wiem skąd te plotki że idzie do dhl we wrześni

Gruby

wy to tylko narzekac potraficie i gadacie o Dhl-u we wrzesni a tam jeszcze wieksze gownoo bedzie niz jest teraz Panopa Dembowski został tam kierownikiem i bedzie waz meczyl tak jak teraz to robi na S4 i bedziecie siedziec i ryczec po co ja odchodziłem hehe ale wieśiaki zawsze narzekały i bedą narzekać nie chcecie robić to idzcie w pole buraki zbierać ha ha

Były pracownik R.W. .

Witam. W 2005 roku pracowałem w Panopa Swarzędz i zrobiłem tam uprawnienia na wózki widłowe. Nie wydano mi tego uprawnienia gdy się zwalniałem, a tak naprawdę jest dokumentem państwowym... Pomóżcie Proszę , który osrodek we Wrocławiu przeprowadzał ten kurs. Zamierzam wystąpić o wyrobienie duplikatu,lecz musze wiedzieć do kTórego osrodka się zgłosić.

xswe
@Były pracownik R.W. .

a skąd wiesz,że uprawnienia miałeś państwowe a nie wewnątrzzakładowe?Zdawałeś egzamin w ośrodku UDT?

mike

100 zl swiateczenego hahahahahahahaha firma niema pieniedzy;--)))))

lolo

A kierownictwo pewnie też swiatecznego nie dostanie i nagrody rocznej czy może premii rocznej, jak zwał tak zwał.

ukraina

madei in ukraina ta bedzie sie nazywac juz nie długo nasza firma tyle w temacie

zybko

nasza firma panopa schodzi na psy jestem ciekaw kto bedzie robił za 2 miesiące bo juz po woli pracownicy odchodzą do DHL a tu taka mega motywacja zeby sie zostac 100 zl na swieta !!!! WSTYD WSTYD POWIEM TYLE TRZEBA SPIERDALAC Z TEJ ZASRANEJ FIRMY JAK NAJ DALEJ !!!

kzb3

takie świąteczne to niech Panopa sobie w d..ę wsadzi, ciekawe że innym podwykonawcom też spadły zamówienia a dostali dobre świąteczne. Np taki Kromberg&Schubert dostali bony na 600zł a Panopa co piszą mnax może dać 100 zł i to brutto - śmiech na sali. Niech ich w końcu (usunięte przez administratora) z kontraktu lub nie przedłużą i będzie spokówj. Treś maila od związków : Witam, podczas dzisiejszego spotkania pracodawca poinformował,że łączna kwota jaką jest w stanie przekazać na dodatek świąteczny dla pracowników firmy w roku 2015 wyniesie około 100 zł brutto.Z tego około 20 zł brutto jest to co pozostało na koncie zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Pracodawca argumentował wysokość dodatku spadkiem produkcji w miesiącu październiku i listopadzie. Na spotkaniu obecni byli: ze strony firmy: p.M.C.Marques; p.Arletta Pawłowska. ze strony Związku Zawodowego: Robert Kujawa,Dariusz Perek,Sławomir Koczorowski. Pozdrawiam Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ"Solidarność" w Panopa Logistik Polska Sławomir Koczorowski

lolo

Teraz umowa trochę szybciej bo pracownicy co bystrzejsi spieprzaja do innych firm a produkcję trzeba utrzymac no to umowy daje sie szybciej. Ale co z tego jak wierchurzka aplikuje już do innych firm, to coś może ale nie musi oznaczać. Faktycznie kontrakt jest do końca 2016 więc pewnie w polowie roku będzie wiadomo czy Panopa będzie dalej współpracować z VW.

@lolo

z tego co wiem na 100% to częśc kierowników ze spawalni,m4, x4, mistrz qs, kierownik obszaru, 3/4 brygadzistów pracują do końca grudnia. Potem idą już do wrześni. Pracownicy będą szli na rozmowy po nowym roku i nie zdziwię się jak 30% odejdzie. Coś będą musieli zrobić żeby zatrzymać pozostałych bo też odejdą jak mają wejść weekendy pracujące po nowym roku ( niedziela i sobota do banku ) to kto będzie pracował za te ochłapy co oni dają jak dhl we wrzesni na początek daje 2500

nnn

To tylko czekać jak obszarowi pouciekają. Podobno z ph ktoś już dał nogę

z1

Rekina nie zwolnili sam sie zwolnił miał dosyć tych debil a teraz pracuje w Gestampie jako kierownik.Ale zaraz pójdą inni i zostaną sami Markez na dużym wózku a kierownicy będą podstawiać towar na linkę.

aaa

Jaki zakaz Pirudzki byl na rozmowie Mateusz Dominik

QWERTY

A można jeszcze składać papiery?

Zostaw merytoryczną opinię o Panopa Logistic - Swarzędz

• Jak się pracuje w Panopa Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Panopa Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panopa Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panopa Logistic