Imperial Transport Sp. z o.o.

Opinie o Imperial Transport Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czym w Imperial Transport Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

A więc praca dla Świeżaka byłaby tu jak najbardziej w porządku? Jeszcze w zeszłym roku tak jeden były pracownik napisał ale wolę się upewnić. Wcześniej pokazała mi się oferta na międzynarodówkę. Wiem, że tutaj akurat chcą kogoś na pojedyncza obsadę, ale generalnie to będzie opcja na podwójna?

@były Nowy wpis

Świeżak? No to polecam. Tu nauczysz się jeździć i prawdy o zawodzie. Trasy to przedszkole, stałe, płacą za autohofy, wymiana naczep ewentualnie założenie 1,2 pasów. Wiem, ostatnio "zawodowcy" płaczą że kiepsko z robotą i jak mają dzikie zlecenie to wielki raban ???? Osobiście przepracowałem tam 5 lat i gdyby nie fakt że "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki (choć jest takich wielu ????)..." to pewnie bym wrócił. Generalnie jeśli szukacie spokojnej, w miarę poukładanej roboty to POLECAM. (a Pan Jacek, (usunięte przez administratora) czy Monika...? Są wszędzie, tyle że w każdej firmie pod inną nazwą ????)

Czy firma Imperial Transport Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Imperial Transport Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Zatrudnię kierowcę C+E Kraj wywrotka wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie ?jakie są systemy system rozliczania od zarobki ?

Pasjonat

Witam, pracowałem tu dokładnie pół roku i polecam firmę z całego serca, praca lekka i przyjemna w miłej atmosferze, świetny kontakt ze spedycją jak i przemiłe biuro,pan dr Jacek do rany przyłóż,odbiera telefon od pracownika w każdej sytuacji, wynagrodzenie ponad normę, świetnie zorganizowane dojazdy do pracy,nowe samochody, nieustannie serwisowane, wynagrodzenie na czas . Praca poukładana,że aż chce się zostawać dłużej i tu jedyny minus firmy,że nie zawsze jest taka możliwość.Obecnie jestem na wypowiedzeniu ale z miłą chęcią wróciłbym tutaj pracować nawet za dopłatą z mojej strony gdyż naprawdę można tutaj realizować swoją pasję jaką jest zawód kierowcy.

Honorata

Odradzają tu magazyn, a jeśli chodzi o pracę kierowcy C+E? W ogłoszeniu na pracuj.pl obiecują lekką pracę, ciekawe co mają przez to na myśli. Orientujecie się? Bo przecież kierowca aż tak lekko nie ma ;p Nie wymagają dużo bo tylko prawa jazdy, karty kierowcy i zaśw. o niekaralności, ale nie piszą niestety o wynagrodzeniu. Oprócz tej diety 60euro to jaka jest podstawa na umowie? W poprzedniej firmie miałam 8 tys., tutaj podobnie mogłabym wynegocjować?

Anonimowy

Odradzam te firmę każdemu, szczególnie osobom, które zamierzają iść na magazyn w Jasinie. Kierownicy czują się jakby rządzili unią europejską, a mają tylko zmiane magazynu ;) (usunięte przez administratora) Odradzam jeżeli chcecie za marne pieniądze się meczyć psychicznie.

Dan

Moja Opinia dotyczy plandek , Pan Jacek do (usunięte przez administratora) , nic się nie zgadza z tym co opowiada na zebraniu , dniówka wychodzi ok 360 złotych , Pani Monika każe podpisywać urlop bo masz go za dużo pomimo nie byłeś na urlopie , zjazdy to turystyka po Europie jedna wielka porażka , auto są stare i brudne , często Webasto nie grzeje , firma wymaga żeby jeździć na Anglię gdzie stawki na UK teraz zaczynają się od 480 dniówka a oni biecują na rozmowie kokosy a przy wypłacie wychodzi 350 złotych , nie polecam tej firmy chyba że chcesz stracić czas i pieniądze , pracowałem tu ok 8 lat ale ostatnio ciągle brakuje do wypłaty a to 1000zloty lub więcej , poszedłem do księgowej z zapytaniem a ona mi powiedziała że to Pan Jacek dał jej listę 60 kierowców którym ma uciąć pensje

Jacek Drożdż
@Dan

Witam, proszę się pochwalić na forum zwolnieniem dyscyplinarnym z pracy a nie wypisywać brednie. Zachęcam do powtórki szkoły podstawowej, bo z matematyką jest kiepsko. Zachęcam również do kontaktu osobistego a nie obrażania anonimowego w Internecie, wtedy okaże się, czy tylko w gębie jest Pan taki mocny.

Driver
@Jacek Drożdż

Panie. Jacku (usunięte przez administratora) Jak terror firmy ma się do oddziału Wrocław. Malinok wywalił nie pokornego Karolka. A dziś chłopcy z Chemii , spotkali go na myjni już w barwach Lanfer Transporte.?. Panie Jacku proszę nie mieszać się w problemy oddziału Wrocław.

Barbara
@Dan

I przez 8 lat zgadzałes się na mniejszą pensje? Czyli jakieś plusy musiała mieć firma?

Barbara
@Jacek Drożdż

Czy w firmie czesto zdarzają się zwolnienia dyscyplinarne? :) Czy jest to wyjątek?

Gryzli

A co to Maliniok. Wykupił abonament na portalu?. Orzesz w mordę. Kasuje tu wątek. Także zakładamy wątek na etransport. O to bandytyzm hajsu na serwisy nie ma. (usunięte przez administratora)

Cydyerna

Maliniok. To (usunięte przez administratora) Jednym jego bylskiem to jak skrócić pauzę. Ten (usunięte przez administratora) otoczył się kierowcami kozy zgadza światło w imperial polska. Sam boii się rozmawiać na temat furparku. Wygenerował koszty wysze, niż konkurencja jego gadki. Bo kiedyś flota była mniej liczebną.

Stary

Karolek. Simiga w Lanfer logosiscis. I Tak właśnie nasz kierownik docenił człowieka godnego za stapienia starej Geardiiii.

Karol. J.

Szanowni. Koledzy bardzo cieszy Mnie gniew wobec kierownictwa oddziału. Ale proszę zarazem informuje, że podpisywanie się obcym nazwiskiem jest to Art 190 kp. Nie mam nic przeciwko zarzutom kierowanym wobec firmy. Ale nie jest to sposób załatwiania spraw. Jeśli chcecie np. złożyć pozew zbiorowy itp. proszę kontaktować się ze mną. Niektóre osoby zposrod pracowników posiadają takowy kontakt. Ale naprawdę takich spraw jak nasłanie tzw. sluzb. Nie robi się tego w taki sposób. Naprawdę. Moge pomoc. Ale nie życzę sobie używania mojego nazwiska. Jeśli mamy coś zrobić to wspólnie. Takie wygrzanie do niczego nie prowadzi . Aby jakie kolwiek służby przede wszystkim dowody .....Które każdy ma tyle tyle, że trochę są na Was . Np. zjazdy do domu.....więc sobie przemyślcie .....

Doktor
@Karol. J.

Karolek ALKOHOL+LEKI PSYCHOTROPOWE= GLUPOTA ( chłopie idź do swojego lekarza, niech cię da na zamknięte leczenie)

Karolek

Trzeba sprawy do sądu dać plus kontrolę na firmie

Karol Jargan

Problem. Firmy nie są czasy i sytuacja gospodarcza. Problemem jest manager oddziału Chemii. Jest to Paweł chłopak fajny znający życie . Ale kompletnie bez Jaj. Niepotrafiący oponować jakiegokolwiek buntu załogi. Swoją indolencie managera potrafi pokazać w wypowiedzeniach poprzez rozmowę telefoniczną. Pawle po co klamiesz. Twoje błędy wymieniłem Ci kilka postów wcześniej. I co chcesz osiągnąć. Wszyscy normalni wiedzą że za chwilę wylecsz z tego stołka.Co wiesz że polski oddział to już prawdopodobnie to koniec.... Czy zastąpi Cię twoja nauczycielka na tym stanowisku.

Firma dodała nową ofertę pracy na Kierowca ADR. Czy ktoś o tym słyszał?

Kierowca

Jak by było wszystko dobrze to by ogłoszenia nie dawali rotacja bardzo duża ludzie się zwalniają pracowałem niepolecam

@Kierowca

A co takiego jest nie tak że jest taka rotacja ?

Kierowca
@Nowy

Praca wygląda tak wyjazdy w pon środa i piątek jedziesz busem jeśli będziesz miał szczęście jak nie to jedziesz sam osobówka na zmianę Bóg wie dokąd czyli zmiana jeden na jeden jak to mówią siadasz na auto i zależy jakiego rodzynka złapiesz ale many są stare zniszczone poobijane problemy z Webasto akumulatorami klimatyzacja radia nie działają wymieniać można do jutra ludzie się zwalniają bo widzą co się dzieje a na dodatek ostatnio giną pieniądze z wypłat 1000 zł nowy chcesz dzwoń do Swarzędza na pewno cię przyjmą bo trupy a nie auta stoją na bazie w duisburgu

Bocian
@Nowy

Stanowisko na umowie o pracę to kierowca w transporcie samochodowym. Na umowie o pracę wynagrodzenie 3100 brutto. Auta stoją pod płotem bo nawet już emeryt nie chcę wozić chemii za takie pieniądze, Auta stare trupy jak pozostali koledzy opisują. Łyse opony, luzy w układzie kierowniczym to norma. Lodówki powyłamywane niejednokrotnie nie działają. O żarówki na auto doprosić się nie można. Omijać z daleka. A i wycieczki busem po nie jednokrotnie ponad 12 h . Nawet ostatnio dają 1500 brutto za przyprowadzenie kierowcy gdzie konkurencja daje 500 euro. Ostatnio zaczyna się terror aby wyciszyć niepokornych. Zapraszamy chętnych!!!!

Drajwer
@Bocian

Popieram!Karolka zwolnili, bo upominał się o swoje!

Marcin Nowy

Witam. Jakie są zarobki teraz w Imperial Transport ?

Marcin Nowy
@Marcin Nowy

Czy polecacie to firmę na stanowisku Kierowca ?

znajomy

karolek ja wiem ze to po alkoholu przyznaj sie jak jestes kozak bo na razie to ty nie wiele soba reprezentujesz nawet w pracy jestes mniej niz przecietny...powiedzial bym wrecz ze beznadziejny jestes

Harry.

Na tym. Wrocku. To Wy naprawdę dobry towar w beczkach wozicie. He. Pogadam z Jackiem. Może Mnie za do was na szkolenie. Jak otej chemii jest dobry odjazd????? Znajdzie się ktoś do szkolenia??

Stary

I dobrze wiesz. kto napisał ten post. K.J.

Znajomy

Karolek to cienki w uszach Bolek jest. W biurze jest łagodny jak baranek i prosi żeby go nie zwalniac taki z niego "kozak" ale tylko po alkoholu!!! Bo nie umie inaczej wolnego czasu spędzać, alkoholik jeden menel

Swarzedzok

Ja Wam proponuje z jednego z tych MAM co stoją na Duisburg. To jednego dac na nazady. A z odlewu odlać pomnik obecnego kierownika Tam na tamnie. W konicu ma zasługi skończył Chemnie w Imperial Polen. W Duisburgu. Zacierają ręce na przejęcie jego kierowców. Oczywiście części

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Transport Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Imperial Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Imperial Transport Sp. z o.o.