Opinie o Panopa Logistic w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Panopa Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panopa Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panopa Logistic w Swarzędz

messi

A jak ma być z umowami pierwsza na okres próbny potem na czas okreslony (najcześciej rok) i po roku powinnienes dostać na czas nieokreślony

Toczka

Czy ktoś wie jak sie ma temat podwyżek w tym roku? Prosił bym kogoś kto dostaje e-mail od Solidarności o wklejanie ich tutaj po kazdym spokaniu

kamil

Ciekawe co się będzie działo po nowym roku. Dowiedziałem się że kontrakt dostali ale tylko na 3 lata. Osoby którym z koncem 2016 roku koncza sie omowy na czas okreslony i w nastepnym powinni dostac na nieokreslony to mówili że ich nie dostaną bo chcą ich przenieść na miesiąc do wso na zlecenie i od nowa by umowy leciały. Ciekawe czy to zgodne z prawem ( o wyjaśnienie napisałem do Państwowej Inspekcji pRacy ). Z tego co się orientuję to nowa umowa ( niezależnie jaki tryb ) jak np kończy się 31 grudnia a my pojdziemy do pracy np 4 stycznia to powinna być do podpisania już w momencie przyjscia do pracy. Poczytałem trochę kodeks pracy i znalazłem wzmiankę o umowach - jeśli powinieneś miec np umowę na czas nieokreślony a dostajesz na określony to i tak taka umowa jest traktowana jako na nieokreślony ale jak widać Imperial sobie ( tłumacza że kontrakt tylko na 3 lata i na tyle umowę mogą dać ) a prawo pracy i kodeks sobie.

laik
@kamil

(usunięte przez administratora) Jeżeli 22.02.2016 miałeś umowę na czas określony (i następną powinieneś mieć już na stałe) np do dnia 31.12.2016 to może ona zostać przedłużona ( o 22 miesiące) na czas określony do pażdziernika 2018 (33 miesiące - 10 miesięcy (22.02.2016-31.12.2016))

Robert Earnshaw

W Panopie Antoninek najlepiej to dostać się na 2 lub 3 zmianę. Pierwsza jest najgorsza jeśli chodzi o skład osobowy

@Robert Earnshaw

Który dział masz na myśli?

Firma Panopa Logistic poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Maciek

Do Panopy biorą wszystkich ślepych głuchych i kulawych Ja co ide do kierownika po urlop to płacze ze nie da bo nie ma ludzi żal :( Kierownikom Zmian i Brygadzistom odebrali by po 500zł a i tak by w tej firmie siedzieli....

szogun

To prawda ze kierownicy zmian i brygadzisci boją się o swój stołek i dlatego sie zachowują jak by to oni ci placili za tą prace zwłaszcza na ph idzie to zauważyć jak to robią kierownicy zmian a ich ulubiency to juz w ogóle brygadzisci to święte krowy zwłaszcza zmiana po mnie czyli zmiana B

puniszer
@szogun

Szczególnie wieśniak A. KURDUPEL jak pojeżdzi trochę na wózku to wielce zmęczony w szatni chyba dlatego że wisi cały czas na telefonie . Zmiana B

twoja stara
@puniszer

Ten z tym wąsem? Co z kierownikiem dojeżdża?

ehhh

Srednie zarobki dla nowo przyjętych to ~2000zł~ na reke ja pracuje juz ponad 5 lat i zarabiam miedzy ~2100 a 2200~ (o ile pojde do pracy w niedziele)

Polaczek

Kto dba o relacje z pracownikiem? Tak ci sie tylko wydaje ze wszyscy z tobą gadają a tak naprawde obgadują za plecami i sie śmieją a najbardziej fałszywi są brygadziści i majstrowie którzy karzą chodzić do pracy w weekendy bo jak nie to grożą ze przeniosą itp. Za dużo wiśniaków pracuje w Panopie a zwłaszcza na stanowiskach brygadzista i kierownik zmiany i to oni psują atmosfere bo za dużo sie spuszczają nad robotą bo u siebie na wsi by nie znależli roboty....

Nico

Witam powiem ci tak zarobki to 2300 zł brutto + jakaś premia około 200 zł brutto co daje jakies 2500zl brutto wiec bez szału do tego trzeba jedem weekend w miesiacu przepracować i wtedy zarobisz 2000zł na rekę Więc pracując na 3 zmiany i 1 weekend w miesiącu to zadna rewelacja a najgorsze je st ze po pieciu latach pracy bedziesz zarabiał tyle samo no moze 100 zł więcej Wiadomo jak sie nie ma pracy to dobra i taka ale ogólnie nie polecam

czorny

Robiłem na ph na nadgodzinach i trafiłem na dzial gdzie przyjmuje się towar do magazynu i nie polecam bo to jedna mafia jest a najgorszy jest łysy brygadzista z zmiany B bo jest strasznie nie mily i wszystko wie najlepiej a tak naprawdę to prostak łysy

logi

Atmosfera bardzo zła,kiepska.Ludzie się zwalniają w dużych ilościach,nowi przychodzą i po kilku dniach się zwalniają.Zaproponowane przez pracodawcę podwyżki na ten rok w wysokości średnio 125 zł brutto na pracownika nie do zaakceptowania.To co pisze HR..wz to prawda

HR..wz

Jeżeli jesteś ukraincem z firmy zewnetrznej na umowę zlecenie- 1850 zł brutto wynagrodzenie na start 2300 brutto plus premia, dobra firma na zdobycie doświadczenia, gdyż na rynku pracy mając wpisane w cv, że pracowałeś tutaj jest to dobrze odbierane u rekruterów, czy specjalistów HR. Firma nie wiem czy to jest wpisane w profilu jej działalności, ale "wytwarza" wszelkiej maści pracowników magazynowych, kadrę zarządzającą po których chętnie wyciągają rękę powstające firmy reprezentujące branżę logistyczną w Poznaniu, Swarzędzu, Kostrzynie WLKP i Wrześni.

karo

cały czas potrzebują do pracy,brakuje rąk.Ogłoszeń bezpośrednich nie ma,na początek przez agencje pośrednictwa pracy lub poprzez pracujących już osób

bolo x4

CO DO LECHA Z X4 TO RACJA NIGDY NIC NIE WIE POTRAFIŁ BYC MIŁY JAK TRZEBA BYŁO SIE ZAPISAĆ DO ZWIĄZKÓW!!! A TERAZ JAK MA COS ZAŁATWIĆ W ZWIĄZKACH TO NIE IDZIE SIE DOPROSIĆ i trzeba rozmawiać z innymi związkowcami i oni nie maja problemu zeby pomóc w rożnych sprawach !! panu Lechowi to my juz dziękujemy !!!!!!!!

lysy
@bolo x4

przecież on nie umie czytać! bądź wyrozumiały.

%%%

Ida. W (usunięte przez administratora) jak widzą takie podejscie do pracowników czy mysliscie ze panopa daje kokosy nie ochłapy to są robią tam osoby co mają rodziny kredyty zobowiązania albo sami mieszkaja ludzie młodzi patrzą za lepszą praca i zarobkami . Nie powiem praca dla mnie nie jest zła ale te zarobki podejscie do pracowników ,myslicie ze solidarnosc cos załatwi z podwyszkami powtorka bedzie z tamtego roku znowu firma ich zaskoczy he a lechu z x4 nigdy nic nie wie a jest w zwiazkach i (usunięte przez administratora) robi , w co wy wierzycie w solidarnosc ich najlepiej na toczke wywieść !!!

solo
@%%%

no i właśnie na takich jak ty firma bazuje-nie zwolnisz się bo nie chcesz ryzykować.Co to znaczy że praca nie jest zła-nie przemęczasz się,nie wymaga nic więcej od ciebie tylko potrzeba 2 rąk?Jeżeli tak to dlaczego ma płacić kokosy?

tomek

to ciekawe co zrobil Rudy, bo na jego zmianie zwalniają się ( jedna osoba już odeszła a druga za niecałe 3 miesiące ) 2 osoby z dużego wózka i to osoby doświadczone około 10 letni staż pracy. Coś mi się zdaje że posypią się wypowiedzenia od pracowników i częsć osób nie wróci po urlopie do pracy. Ciekawi mnie co zrobią 20 lipca kiedy jest kolejne zebranie związków z pracodawcą w sprawie podwyżek

zlotówa

Witam czy wie ktoś co z wakacyjnym do kiedy mają wypłacic?

xxx

Slyszalem ze Waldka K...a zwolnili

Złote_Góry_Panopa
@xxx

"Sam" się zwolnił obecnie kierownik zmiany w Solarisie.

ola

Słuchajcie potrzebuje sprawdź one info. Czy nadal w Panopie jest tak ze jak kogoś znajdę do pracy to w zamian za to po iluś tam miesiącach dostaje za tą osobę kasę?

s4

pracownicy sie zwalniają i odchodzą do DHL a nasza firma nic z tego sobie nie robi jestem ciekaw czy zdaja sobie sprawe z tego z odchodzą doświadczenie i dobrzy pracownicy i czy w czerwcu jeszcze będzie mial tu kto robic !!!!!dlaczego nasze związki siedza cicho i nic w tej sprawie nie robią !!!

kzb3
@s4

Zgadzam sie z tobą całkowicie. W końcu dojdzie do tego że wrócą niedziele 12h, albo z 3 zmian zrobią 2 po 12h ale wtedy juz nikt za te ochłąpy co oni oferują nie robił. Wystarczy sobie przypomnieć co było w zeszłym roku jak mieli płacić nadgodziny w lipcu z czerwcową wypłatą - nadgodziny nie wypłacone, w rozrachunku ich nie bło - a tłumaczyli się tym że poszły na pokrycie tych przestojów co były w maju i czerwcu - tylko że większość o tym nie wiedziała

rewq
@s4

odchodzą bo jest wolny rynek.A czy ty już wiesz,że będziesz miał pracę od 01.01.2017?Pewne jest że nasz ją do 31.12.2016 tak jak jest kontrakt z VW

Zostaw merytoryczną opinię o Panopa Logistic - Swarzędz

• Jak się pracuje w Panopa Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Panopa Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panopa Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panopa Logistic