Opinie o Panopa Logistic w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Panopa Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panopa Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panopa Logistic w Swarzędz

Nikt

Ale wy macie ludzie problemy....spojrzcie na swoja pracę A później na pracę innych to że ktoś pracuje gdzieś indziej niż linka czy sekwencja nie znaczy że jest dupowłazem czy czyms innym. U mnie na zmianie sekwencja silniki to najwięksi (usunięte przez administratora) jacy mogą chodzić. Non stop twierdzą że mają najwięcej pracy i nikt nic nie robi A wiecznie w telefonach i tylko (usunięte przez administratora) innych i nawet jeździć nie potrafią nie uderzając pojemnikiem czy widłami idioci wiec błagam was skończcie pieprzyć (usunięte przez administratora) bo wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Co do kultury to większości jej brakuje na każdym magazynie ....nie pozdrawiam

@Nikt

A jak w tym miejscu pracy jest ze zmianami? Po ile h praca? I czy wypłacają w Panopa normalnie nadgodziny? Bo ktoś się na to skarżył kiedyś.

@Ewa

3 zmiany po 8 h. Wypłacają normalnie :)

Zbychu

Gipsy siał

Mamuśka

Prosty przykład h44 antoninek przyjęcie to klika... ludzie co nawet nie potrafią się przywitać I awansują na coraz lepsze roboty.. A najlepsze jest to że robią tam tacy fałszywi ludzie co cisneli na brygadzistów że są nygusami I się śmiali że jeden z brygadzistów to Snajper A teraz z nim kawki piją I nagle najlepszy koledzy no śmiech na sali jak fałszywi ludzie tam robią jednak to prawda że trzeba tyłek lizać brygadzistą wtedy jest się chronionym

Szarik

Imperial? Jedna wielka (usunięte przez administratora) zwłaszcza jeżeli chodzi o dział przyjęcie towaru.. robią tam ludzie którzy są dupowłazami brygadzistów I kierownika. Z tymi ludźmi nie warto zaczynać wojny bo nie wygrasz.. Nawet czesc ani dzień dobry nie potrafią powiedzieć bo tylko kawki z brygadzistami spijają I donoszą na innych... dlatego na przyjęcie mówią,,kur**dołek

Pancerny
@Szarik

Tak jak mówisz tam robią ciecie (usunięte przez administratora) same nie dojebki którzy nie mogą sobie normalnej pracy znaleść siedzą tam przysłowiowe śrubki i myślą ze Pana Boga za nogi chwycili szarik weź miej (usunięte przez administratora) na te prostactwo bo inaczej tego nie idzie ująć zwykle proste ludki

Firma Panopa Logistic poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Ale mnie swędzi

@Savita

Wiem że twoje imię jest beznadziejne więc go nie napiszesz i się po mnie nie podszywaj bo dojrzala to ry jestes wiekiem a w mózgu glupsza niż jakaś nie wyrośnięt a małpa. Nie wstyd ci będąc przecież osobą tak dojrzałą wiekiem tak się zachowywac i jeszcze podawac się za kogos kim nie jestes? Najpierw podawalas się za pana Zbyszka, później widziałam jeszcze inne imiona znanych mi wspolpracownikow z panopy a teraz moje bo mądra to ty tylko jesteś w tym wygadaniu ale strasznie głupio ci to wychodzi.

Lolo

Czy na okresie próbnym jest premia?

nieee
@Lolo

nie ma zadnych premii ponieważ w takiej firmie jak PANOPA nie ma możliwości pozytywnego przejscia okresu próbnego bo oni tak szukaja tylko na jakies kilka msc ludzi. Nawet nie wiadomo jak bys się staral to ci nie dadzą umowy o prace chociaż na poczatku ci mówią że szukają kogos na stale.

Sanderka

Nie polecam, mobbing, praca w stresie, kary jak ktoś ma inne zdanie. Wyroznianie tylko 'elity' pozdrawiam i cieszę się, że już tu nie pracuje. Powodzenia

Johny
@Sanderka

Odnośnie jakiego zakladu mowa ?

Sanderka
@Johny

Zakład 4 Jasin. Dwa lata tam pracowałam i o dwa lata za dużo :)

@Sanderka

W antoninku tez mobing jakiego nie ma nigdzie. Pracowalam tam jakies 2 miesiace panie robią tamkobiety w podeszlym wieku z ktorymi nie mozna się dogadac i to czy przedluzy imperial z tobą opinie nie zalezy od tego czy dobrze pracujesz tylko od tego czy starsze panie cię lubią. Dla przyszlych pracownikow trzymac się tylko z jedyna mloda dziewczyna ktora pracuje w tej firmie pozdro kochana, ze starszym panem z polski ktory nie wnika w twoje zycie prywatne i da się z nim spokojnie pracowac i z Ukrainą pozdro super chlopaki ktora wcale tam nie jest taka okropna jak mowi o nich pani w blond wlosach sprawdzajaca szyby. Omijac z daleka chyba ze chcesz w przyszlosci pracowac w psychologi lub czyms podobnym to to by bylo dobre wtedy na staż.

tak

Babajaga
@Sanderka

No Sanderka masz racje ile się dziewczyn przecież zwolniło.. A zwłaszcza na twojej zmianie. A teraz lecą nastepne powiem ci niedługo to nikt tu nie będzie pracował. Ukraina Logistic zostanie ;p

Robert
@Savita

Czy to jest po polsku?

@Babajaga

Tragedii nie ma stara ekipa tak szybko nie odejdzie

@Robert

Savita to był mój pies który zdechł może to on daje mi jakiś przekaz za światów

Damian kiedyś panopa

Chociaż nie pracuje już tej firmie parę lat....to wiem chyba o kogo chodzi pracowałem z tą dziewczyną w Swarzędzu na elz....i potwierdzam Paulina.W to wredna baba ;)nic dziwnego że się ślubu nie doczekała ha ha ha

Blondi

Co cię to obchodzi wredna małpo ja przynajmniej jestem piękna i pachnąca i mam powodzenie a ty cuchniesz z daleka i nie masz wyglądu odpieprz się odemnie

Zbyszek

Paulina jest fajna dziewczyna a po pracy jeszcze lepsza kochamy się

....
@Damian kiedyś panopa

Nie doczekała bo stwierdziła ze swojego faceta nie kocha bo mała fujarkę nawet musze by nie zrobił dobrze

Po za tym
@Zbyszek

Odczepcie się od Pana Zbyszka bo widac ze sobie nową ofiare znalezliscie podpisując się jego imieniem

Brakhamulca

Dobra dobra przestańcie wylewać swoje żale lepiej dajcie sobie po mordzie jak mezczźni.

Ixx

Oczywiście chodzi mi o Zbyszka z x4

Savita gypsy ciaj

Nic o tej firmie nigdy nie pisałam i to moja pierwsza opinia i proszę mi nie wmawiać takich bzdur

Wrr
@Savita gypsy ciaj

Jak ci Sawita gipsy ciał co to znaczy ze gipsy masz połamałaś się

zibi
@Savita gypsy ciaj

Co ty z Turcji jesteś a może z Bończy

@zibi

Może z Bulgarii, Polski, Turcji, Alaski, Rosji, Rumuni a może cyganką jestem z Bończy ten komentarz się kończy

Leon
@Savitka

Savita mieszka na Słowacji

Od

Savita jesteś wspaniała kocham się w tobie

@Od

a ja Cię nie bo do pięt mi nie dorastasz. Idź kobieto na ploty bo tylko to ci pozostało.

Mirkan

Dziwię się dlaczego jeszcze za te firme nie wziął się sąd pracy naprawdę Państwo w państwie jeden wielki mobing ludzie uciekajcie z dala od tej firmy (usunięte przez administratora)

Brakhamulca

Ponizej widzimy jak imperial zmienia ludzi

Foka

Ja lubię panope kocham bardzo ona mi życie uratowała kocham te firmę i love

Zbyszek

Ja tez mam po nim luźne stolce

Ja wole ketchup ale łagodny

A ja uwielbiam ogóra

obserwator

Wszędzie to samo, wyzysk, pieniądze dla swoich (usunięte przez administratora)... Czy ktoś zna firmę w której nie ma (usunięte przez administratora)i otrzymuje się umowę o pracę po okresie próbnym i jeszcze jest sprawiedliwe wynagrodzenie, na poziomie umożliwiającym godne życie. Utopia ?

Poznaniak

W tym roku firma przeszła samą siebie i na święta pastanowiła dac swoim pracownikom okrągłe zero złotych Moim zdaniem to wstyd i brak szacunku dla pracownika Nie Polecam tej firmy nikomu Powinni się wstydzić za takie podejście do ludzi.

Szarik

No i się zaczyna dali podwyżkę i patrzą gdzie (usunięte przez administratora) ludzi a sami siedzą i pierdzą w stołki Niech poszukają oszczędności u siebie w biurach lub w brygadzistach którzy i tak nic nie robią

Roman
@Szarik

Pracownicy zatrudnieni w firmie Panopa Logistic otrzymali w ostatnim czasie podwyżki wynagrodzenia? Jeżeli tak rzeczywiście było, to chciałbym dowiedzieć się jakiej wysokości one były? Mam nadzieję, że zechcesz uzupełnić swój komentarz.

@Roman

Podwyżki było około 300zl brutto bo nie wszyscy dostali tyle samo

@Szarik

Dokładnie, zapytaj jakiegokolwiek brygadzistę czy dostał premię 1000 zł w styczniu - żaden ci nie odpowie albo stwierdzi że nie, ale wiem że dostali i siedzą cicho.

@Adam

Z tego co wiem to nie 1000 A 500

@Adam

Nie słyszałem o żadnej premi dla brygadzistów ale na pewno się nie pucną bo wiedzą że ludzie by się wkurzyli że te lasery dostały hajs a to przecież my na nich robimy i odwalamy cała robotę za nich

Turysta 89

Witam warto iść do pracy do imperiala? Idę przez agencję pracy ks services, macie pracujace weekendy i czy to prawda, ze ma być wrowadzony 15 zmianowy system pracy bez weekendów pracujących bo czytalem na syronie Volkswagena, ze zamowienia spadły

@Turysta 89

Przyjmują przez agencję? Ostatnio słyszałam że nie mają już przyjmować z agencji tylko Orion albo od razu imperial ???? Chodzą takie plotki Ale nic oficjalnego nie ma. Wiadomo tylko o postoju w październiku

@Nikt

Ale postuj cały październik ma być?

Ostatni tydzień października

@Turysta89

A ogólnie polecam pracę. Bardzo fajni ludzie minusem jest to że robi się w weekendy . Polecam halę 44 :)

@Nikt

A jaka to hala w swarzedzu czy antoninku?

Nowa Hala na Antoninku

@Nikt

A da się wyciągnąć powyżej dwojki pieniądze czy niezbyt?

Oczywiście że tak

@Nikt

Czy to są pieniądze z podstawy? Bo to, że da się wyciągnąć z nadgodzinami i pracującymi weekendami to przecież żaden wyczyn. Ale jeśli to tylko podstawa za 8 godzin to nieźle.

Kamil
@Turysta89

Powyżej 2 tys jasne że się da, ale jak masz uprawnienia udt na wózki to radziłbym poszukać lepszej pracy. Ja po 10 latach mam z udt 3150 brutto gdzie większość przyjmuje już powyżej 2500 na start i na 3 zmainy max bez weekendów więc sam pomyśl i zastanów się czy warto na 3 zmainu i dodatkowo weekendy od nowego roku poniżej 3 tyś brutto. Ja czekam do końca lisopada na odpowiedz od nich i odchodzę. Nie będę niewolnikiem za śmieszną kasę.

@Ewa

Z weekendem ponad 3 się wyjdzie :)

nikita

pamitajcie wszedzie dobrze gdzie nas nima ;-}}}

Bartosz

Może firma nie jest ideałem ale nie znam takiej w której nie znalazłoby się coś do poprawki!

Ich weiss nicht

Pracownicy DHL Supply Chain we Wrześni dostali podwyżkę w wysokości 45 % płacy zasadniczej. To prawda, czy tylko plotka ?

Daro
@Ich weiss nicht

i do tego 6 miesięczny urlop płatny i pracują nie 8 a 4 godziny dziennie

Ich weiss nicht
@Daro

... ale 450 zł brutto podwyżki na początku roku otrzymali ?

Zostaw merytoryczną opinię o Panopa Logistic - Swarzędz

• Jak się pracuje w Panopa Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Panopa Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panopa Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panopa Logistic