Opinie o Panopa Logistic w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Panopa Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panopa Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panopa Logistic w Swarzędz

kzb3

O czym ty mówisz ? Najpierw pracujesz na umowę zlecenie przez work service przez pół roku ( w najlepszym przypadku ), potem kolejne pół roku przez sellpro na umowę o pracę, a dopiero potem jak jak będzie brakowało obsady możesz liczyc na to że jakimś cudem cie przyjmą. Tak nawiasem mówiąc nie wierzę w to żeby Panopa dostała przedłużenie kontraktu na 2017r. okaże się na przełomie maja i czerwca, bo pół roku to czas na wdrożenie nowej firmy.

glupoty
@kzb3

nie pierdziel głupot.... Ja umowę dostałem po 3mc, na 3mc okresu próbnego, a potem do końca 2016- czyli kontraktu ;), a średnia pensja po tych ich podwyżkach to ok 1900 netto, chyba że się wbijesz na nad godzinki na magazynowanie na PH wtedy 2100 lekko ;) no i jeżeli wypadkowa wejdzie co jest w tej firmie cudem to da się coś wyłuskać.

kolega rekina
@glupoty

to co mi wiadomo to go nie zwolnili tylko sam sie zwolnil

kzb3
@glupoty

to ty nie pierdziel głupot. 1 na 10 osób dostaje umowę tak jak ty. Chyba że ktos pasuje kierownikowi lub lubi sie podlizywać to umowę dostaje wcześniej. Jak ja się zatrudniałem 4 lata temu nie było tak jak mówisz. Moze teraz tak jest, bo widzą że nikt do tego syfu nie chce przyjsc, Nawet ukraińcy co robili w swarzędzu powiedzieli że za taką kasę jak im dali nie opłaca się tu pracować. teraz żeby kogoś przyciągnąć do pracy zrobili umowy tak jak mówisz, zresztą sam zobacz kto z nowych przyszedł ( same dziadki przed emeryturą bo młody jak już jakiś przyjdzie to porobi kilka dni i ucieka widząc jaki syf tu jest )

Nie kolega rekina
@kolega rekina

Ta bo wyjścia nie miał, inaczej by go koledzy wykończyli, władza się skończyła i tyle, zwykły tchórz

jarozy

witam, mam pytanie, czy ktos z imperiala kontroluje godziny pracy ukraincow? na spawalni?

Drama
@jarozy

Tak,kierownicy zmiany.Tylko w przypadku pracy na umowę zlecenie czas pracy,limit nadgodzin nie obowiązuje tak jak w przypadku umowy o pracę.

Szeryf

Nowy magazyn w antoninku to jest jakaś masakra . Kierowniczek w okularach chodzi jak by miał muchy w nosie..A jak coś potrzeba to tylko idzie usłyszeć niewiem. A brygadzisci wzięli się do roboty ostatnio bo wcześniej to tylko Mecze oglądali i filmy A jak coś mieli pomóc to mówili że teraz są zajeci mocno.

Zadowolona

A ja polecam pracę na nowym zakładzie. Z "kierowniczkiem w okularach" da się dogadać tak samo z brygadzistami i wcale nie są tacy źli. Wystarczy pracować a problemu żadnego nie ma. Nikt na nikogo nie krzyczy i nie robi pod górkę. Za leżenie nie chwalą jak wszędzie:)

Zadowolona

Wcale nie trzeba nikomu (usunięte przez administratora) lizać żeby się dogadywać...pracuje na innej zmianie ale jak przychodzę na nadgodziny to nigdy problemu nie ma :)

Firma Panopa Logistic poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Beton

Le le kto to jest Kolanko ten buc majster

Ziomek
@Beton

Kolanko podobno dzisiaj polecial ????

@Ziomek

jak poleciał zwolnili go

Hhh

Nie polecam tego syfu

Kolanko
@Hhh

A ja polecam lubię (usunięte przez administratora)

Ona szalona

Nie polecam pracy na nowym magazynie na antoninku... brygadzisci wredni tak samo jak ten ich kierowniczek w okularach co mu ciągle nic nie pasuje. Brygadzisci są wredni bo muszą coś zrobić I jest problem bo trzeba (usunięte przez administratora) ruszyć..

popek

Nie polecam żenada(usunięte przez administratora)

Kolanko

Podobają mi się Ukraińcy chciał bym się z nimi umówić chodzi o chłopaków ze spawalni z Antoninka dyskretny sex

kocham Ukrainki

Oki

Co wyszło że spotkania które odbyło się w tym tygodniu w związku z podwyżkami?

Lech
@Oki

200zl podwyżki + stażowe dla pracowników 3-5 lat -50 zl stazowego 5-10 lat 100zl stazowego powyzej 10 last stazu 150zł

Dex
@Lech

Imperial w niemczech wynegocjował 4,5 +dodatki

as
@Dex

jakie dodatki?

yoyo
@Dex

To (usunięte przez administratora) do niemiec

Paulina
@yoyo

Bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum i powstrzymanie się od używania wulgaryzmów. Szanujmy się wzajemnie! Rozumiem, że skoro wypowiadasz się w tym wątku, to jesteś w jakiś sposób związany z pracodawcą, którym jest Panopa Logistic. Pracujesz w tym miejscu obecnie?

Mikołaj

Jak wygląda praca jako kierowca trzeba na wlasnej dzialności jeździć?

Majonez

Kiedy wypłata ?

Putin
@Majonez

10 makonez

Pionek

Pracuje w Panopie kilka lat i przeraża mnie brak kompetencji u brygadzistów i kierowników. Brygadziści to powinny być osoby które mają robotę w tzw. małym palcu niestety tak nie jest w większości przypadków nie mają pojęcia o pracy na danym stanowisku pracy (nigdy na nim nie pracowali) Majstrowie to samo nie pracowali na danym stanowisku lub pracowali x lat temu jak normą była malutka a teraz nie wiedzieli by w co ręce włożyć a prawią morały, w teorii się znają a w praktyce postawili by linkę szybciej niż niedorozwinięty Ukrainiec

Jarocin
@Pionek

Kolego tak jest na każdym obszarze,brygadziści jak i kierownicy zamianowi to ludzie z łapanki

Rudy
@Pionek

Nie polecam firmy Imperjal nikomu nawet najwjekszemu wrogowi jest mobing kierownicy to cwaniaki mają ludzi zanic brygadzisci to samo a cały szef pan M.M to jeszcze gorszy dlaniego nie licza się pracownicy tylko biznes dla firmy bylem na L 4 to później miałem rozmowę.To najgorsza firma jaka może być i zarobki marne

Stefan

Z tego co wiem to 15 sierpnia ma iśc nocna zmiana czyli tak jak idziesz w niedziele i masz nadgodziny tak wymyślili ze w srodę 15-tego też pójdzie nocka na 22.00 i mozna iśc na nadgodziny ale niech sie martwi tylko zmiana noccna innych to nie dotyczy :-)

Damian1989

Witam pracowalem w panopie ponad 6 lat w Swarzędzu na elz....odszedlem w lutym 2016 do kompani piwowarskiej gdzie zarobki byly znacznie lepsze ale w międzyczasie zlozylem cv do VW udalo sie i od października 2016 pracuje na lakierni w VW i jestem zadowolony....pisze to po to zeby pokazac wam ze prace można sobie zmieniać i nie trzeba pracować cale zycie dla tej pamopki...trzeba po prostu chciec cos zmienic pzdr i zycze wam szybkiego odejścia ;)

Diabełek
@Damian1989

Czesc ja tez pracowałam 6 lat i zrezygnowałam poszłam do vw i nie żałuję . do odważnych świąt należy

Niemamnicka
@Diabełek

Czesc Są przyjecia do VW Daj znac na maila aduspol@onet.eu

Joko

Została nas garstka Polaków,a tu 150 zł podwyżki. ŚMIECH!!!! WSTYD!!!!! Zero szacunku dla Polaka który oddany jest firmie tyle lat....

Kamil
@Joko

Joko, a co powiesz że teraz wysyłają żeby robić uprawnienia UDT ( dotyczy tych co jeżdzą na wózkach ), bo zgodnie z prawem wszystkie inne z koncem 2019 r wygasają i będą nieważne ? Dodatkowo jak oblejesz ( z ostatniej grupy co była ze spawalni z Z4 z 15 osób zdało tylko 3 ), za powtórkę niby podobno tzreba płacić 150 zeta. Zobaczymy co się dalej będzie działo bo jak naszych związkó pytałem to mówią że w ustawie nie ma nic napisane o tym że za powtórkę trzeba płacić, a na pewno ja nie będę płacił za coś czym można sobie d...e podetzreć

Paulina

@Joko czemu uważasz, że firma Panopa Logistic nie szanuje swoich pracowników? To kwestia zarobków czy może innych czynników, o których mógłbyś napisać. Jak coś takiego zarzucasz firmie, to powinieneś to dobrze uargumentować, bo na forum mogą być tylko prawdziwe informacje.

Franek

Od kiedy to pracownicy oceniają pracę zwierzchników?

Gruby
@Franek

Nikt nie ocenia pracy swoich przełożonych ale jeśli osoby na stanowiskach typu brygadziści/kordynatorzy nie mają kwalifikacji a awansowali tylko dlatego że jeżdżą busami z kierownikami i dostali awans bo płacą im za paliwo albo po prostu są kolegami to uważam że warto o tym napisać ale to nie znaczy że ich oceniam pisze tylko jak jest

ziomek

Imperial wchodzi na VW Crafter.

Zostaw merytoryczną opinię o Panopa Logistic - Swarzędz

• Jak się pracuje w Panopa Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Panopa Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panopa Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panopa Logistic