Opinie o iviter.pl - IVITER Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Iviter Iwo Czerniawski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Iviter Iwo Czerniawski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iviter Iwo Czerniawski w Warszawa

Tadeusz Dużyński.

Jestem zaskoczony treścią niektórych opinii negatywnych. Prawdopodobnie dlatego, że większość spraw ważnych załatwiam korespondencyjnie zachowując dowody na piśmie. Bezpośrednio albo przez telefon umawiam się tylko na ryby lub na piwo. Polecam profesjonalizm i skuteczność Firmy. Dzięki zaangażowaniu jej personelu odzyskałem większość plików (zdjęcia, materiały wideo) z uszkodzonego dysku zewnętrznego 2TB. Mogę nadal uzupełniać swoją https://fv-dokument.pl/. Pozdrawiam.

@Tadeusz Dużyński.

Bardzo mi przykro, lecz powyższa opinia jest mało miarodajna. Kolejny raz okazało się, że przychylne opinie piszą osoby sponsorowane w ten czy inny sposób. Wszak na stronie z linku jest napisane: sponsorowane przez firmę pana Ivo. Prawda?

Iwo Czerniawski

Drogi Tadeuszu - wszystkie negatywne opinie na temat mojej firmy (pomijając nieliczne wyjątki) - są o tyle bez większej wartości, gdyż pisane są anonimowo. Być może wszystkie napisała jedna osoba? Może do tego opierająca swoje wywody jedynie na plotkach? Tego nie wiemy. Dziękuję Panie Tadeuszu za współpracę oraz za to, że mogłem pomóc w trudnej sytuacji. Polecam siebie oraz swój zespół na przyszłość! Bardzo Pana pozdrawiam!

@Iwo Czerniawski

Nie mogła tego pisać jedna osoba skoro używane są różne Nicki.

Rom
@Tadeusz Dużyński.

Panie Tadeuszu. I ile Pan zapłacił za odzyskiwanie danych w tej firmie?

optymista

Ludzie, czy naprawdę lubicie narzekać, czy los Was skrzywdził ? Jak kupujecie drogie domy, jachty, dobre restauracje, itp, to wtedy też kłócicie i narzekacie, a potem piszecie opinie, bo się nie dało tanio, sprzedawca to (usunięte przez administratora) ? Zasada jest prosta, nie pasuje, to nie kupuj, to szukamy dalej obok Biedronki, a potem zakupy w Biedronce. Przez was polskie firmy bankrutują się, bo cudze chwalicie ,swego nie znacie.. Masakra!!!

@optymista

Czy to Pan Iwo pisał? Stylistyka podobna.

Iwo Czerniawski

Nie. Iwo tego nie pisał. pozdrawiam!

@Iwo Czerniawski

Przed 15 i nie śpisz? Zadziwiające...

klient
@optymista

W Warszawie jest masa tańszych serwisów. Są praktycznie na każdym osiedlu. Warto im zaufać bo to profesjonalnie fachowcy, którzy biorą mało i robią szybko i tanio. Wiem, bo sam korzystam regularnie z kilku takich. Ostatnio naprawiłem suszarkę za 8zł!!

jachi
@klient

Ja osotanio naprawiłem za 6zł i 35groszy więc trochę przepłaciłeś

@jachi

To i tak wciąż drogo. Rezystory są po 3 grosze. Nie można tyle liczyć za naprawę!

@jachi

gdzie naprawiłeś, w stodole?

SN
@Andrzej

W kurniku lub na śmietniku

Marcio

DO Jachiego!!!! Implant najdroższy 500zł ( hurtownia ),wraz ze śrubą instalacja 4000zł ( stomatologia gabinet ) - plomba 270zł ( 20 min) + 30 zł znieczulenie. Opracowanie 1 kanału 150zł. - wizyta u kardiologa 250zł, - adwokat porada od 100 w górę. - lakierowanie elementu samochodowego 750zł. - malowanie mieszkania 2 pokojowego od 7-10 tyś - polędwica wołowa 140zł za Kg.. Nie płacisz za naprawę!!!! Płacisz za wiedzę technika,inżyniera. To ile chcesz zapłacić technikowi za naprawę suszarki do włosów nad którą spędzi 30min? 1,2 czy 3 zł. zakładam iż trzy zł. To jego dniówka wyniesie: 6zł na 1h x 8h=48zł ( brutto za dzień ). Jeżeli masz takiego technika,który będzie pracował za 1152zł brutto to go dawaj.( 48zł x 24dni ). Aby pracownik był rentowny musi zrobić przerobu na kwotę 10.000zł ( netto) w miesiącu. Połowa dla mnie połowa dla niego. Naprawy muszą być: Łatwe dla nas, drogie dla Was.

Iwo Czerniawski - IVITER

Z tej strony Iwo Czerniawski, twórca i właściciel firmy IVITER. Platforma gowork daje możliwość tworzenia wpisów anonimowych, bardzo często kilkunastu wpisów dokonuje jedna i ta sama osoba. Niekiedy pojawiają się skrajne zarzuty, bardzo często odrealnione. W stworzenie firmy IVITER serwis włożyłem ogromną ilość energii, poświęciłem najlepsze lata swojego życia na to, aby ta firma istniała. Dopłaciłem do jej istnienia kilka milionów złotych, które samodzielnie zarobiłem w dziedzinie odzyskiwania danych. Firma IVITER to realizacja marzeń, a jednocześnie dostarczenie użytecznej usługi naprawy sprzętu elektronicznego. Po pierwsze - nie da się tanio wykonywać tych usług. Nie ma takiej matematycznej możliwości - zwłaszcza biorąc pod uwagę pensje pracowników, których aby zatrzymać w kraju musimy godziwie nagradzać. Po drugie - doszliśmy do bardzo dużej, jak dla nas, skali i jest tak, że na 1000 Klientów może trafić się kilku źle obsłużonych. Biorąc pod uwagę, że mamy za sobą dziesiątki tysięcy napraw - ta rzesza może być naprawdę spora. Jakie jest moje podejście? Tylko jedno. Uprzejmie proszę zawsze o kontakt ze mną, z właścicielem firmy i chętnie rozwiążę każdy kłopot, problem. Nie pomogę jedynie tam gdzie ktoś twierdzi, że u nas jest drogo. Jest. I taniej nie będzie. Tańsze serwisy zbankrutowały a ich pracownicy na długie lata związali się z moją firmą. I nie zamierzam ich zawieść. Moja gorąca prośba jest następująca - jeśli masz jakikolwiek problem z naszą usługą, terminem, jakością, uznaniem reklamacji - odezwij się do mnie - mój adres mailowy to iwo (at) iviter.pl - (at) zamień an @. Obiecuję, że odpowiem na każde zgłoszenie możliwie szybko - zazwyczaj zajmuje mi to kilka godzin i rozwiążę każdy problem. To samo napisałem na stronie internetowej serwisu: https://iviterserwis.pl/uwagi-i-reklamacje To jest trochę ja z prowadzeniem restauracji, którą również prowadzę - jeśli coś nie spełnia wymogów naszego Gościa - robimy wszystko aby spełnić natychmiast jego oczekiwania. Warunek jest jeden - musimy o tym wiedzieć. Problem oczywiście dotyczy również tego, że takie podejście powinno być już na poziomie kelnera, lub obsługi serwisu, nie zawsze się to jednak udaje wyegzekwować od moich pracowników. Obiecuję, że rozwijając dalej moją firmę zadbam o to, aby poziom obsługi stał na najwyższym poziomie. A nie jest to proste - przy takiej skali działania. Zrobię jednak wszystko aby tak właśnie było. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu Iwo Czerniawski iwo (at) iviter.pl

@Iwo Czerniawski - IVITER

Ceny z kosmosu gdyż planujemy loty w kosmos. To daje do myślenia. Ale może tych lotów nie wliczjcie do ceny uslugi. Btw. To w czym Pan tańczy grając na skrzypcach to hakama czy spódnica?

Iwo Czerniawski

Ceny są tak skalkulowane aby firma mogła się utrzymać na rynku, świadcząc przy tym dobrej jakości usługę. Komunikujemy nasze ceny szczerze i staramy się to robić na samym początku.

@Iwo Czerniawski - IVITER

Kochani! Niechaj Was dusza nie boli. Jeżeli ktoś faktycznie posiada konkretny problem ze swoim zleceniem, terminem, reklamacją - zapraszam bardzo do kontaktu ze mną - https://iviterserwis.pl/uwagi-i-reklamacje - postaram się natychmiast rozwiązać jego problem. Jeżeli zaś kogoś boli to, że udało mi się stworzyć całkiem nieźle prosperującą firmę elektroniczną w czasach gdy polski przemysł elektroniczny praktycznie nie istnieje - to jest to tylko i wyłącznie jego problem. Jeżeli są zastrzeżenia co do jakości naszych usług to pragnę wszystkich uspokoić - dwoimy się i troimy aby wszystko z pewnością się udawało. Łatwo nie jest - ale będzie bardzo dobrze. Musi być!

Bogdan Sitnicki
@Iwo Czerniawski

Bez lupy widać, iż firma splajtuje. Nie pomoże zgrabna filozofia i elokwencja. Zadziała smutna rzeczywistość, która zakończy paranoję.

@Bogdan Sitnicki

Dziękuję za uwagi. Na szczęście rozwój, przyrost kadry, wyniki finansowe, uruchomienie sklepu z audio vintage, uruchomienie sklepu internetowego oraz stacjonarnego z elektroniką - wskazują na coś całkiem innego. Pozdrawiam Pana.

Tańczę, zajmuję się teatrem, śpiewam, gram na skrzypcach. Generalnie staram się realizować artystycznie - ale to jeszcze nie to. Planuję stworzyć teatr w kosmosie, w stanie nieważkości. Ale musimy - jako firma IVITER - jeszcze trochę popracować nad naszym rozwojem. Bardzo dziękuję za zainteresowanie moją firmą i moją osobą. Generalnie podoba mi się to. Korzystając z okazji - zapraszam do pracy zdolne osoby, zdolne i gotowe prowadzić negocjacje w naszych sprawach. Dobrze pracująca osoba zarobi dobre pieniądze, stanie się częścią naszego zespołu, stanie się częścią naszego kosmicznego projektu, jakiego nie było jeszcze nigdy i nigdzie. iviter.pl - na stronie są informacje o możliwości zatrudnienia.

Iwo Czerniawski

W dobie wirusa - staramy się działać normalnie, nie wpadać w panikę. Udało się zapewnić ciągłość pracy. IVITER z wielkim trudem stanął na wysokości zadania. W tej chwili rejestrujemy pięć preparatów biobójczych.

Zarejestrowane?

Iwo Czerniawski

Tak. I proszę uprzejmie się podpisać.

Po prostu zły
@Iwo Czerniawski - IVITER

To wszysko prawda sam omały włos nie dałem się wmanewrować w ten chory układ Cena sprzetu=koszt usługi, ten absurd jest nie do przyjęcia Sprzęt rzeczywiście wala się wszędzie,a ten pseudo-biznesmen żebrze jak dziecko o usunięcie oinii.Żenada po prostu

Adam Nowak
@Iwo Czerniawski

Jeśli faktycznie zarejestrował pan produkt biobójczy proszę podać nr pozwolenia na wprowadzenie do obrotu. W bazie danych i wykazie podmiotów uprawnionych nie znalazłem pańskiej firmy.

Wkur
@Po prostu zły

Dokładnie!!! Kto im dał prawo na tak wysokie ceny?! Myślę, że sprawą powinna zainteresować się straż miejska. Kto to słyszał aby firma brała pieniądze za przelutowanie dwóch oporników!?

@Wkur

Dokładnie!

Janusz

Sprawy ekologii są bliskie mojemu sercu i bardzo się ucieszyłem, że w samym centrum stolicy powstał taki serwis, gdzie praktycznie wszystko można naprawić. Oprócz tego stare sprzęty przeżywają swoją drugą młodość i można je kupić, zamiast oglądać je na wysypisku śmieci. Wspaniały pomysł, mam nadzieję, że się wam wszystko uda.

@Janusz

A śmieci też sortujesz?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Wiktoria

Uważam, że to świetny serwis. Naprawili mi odtwarzacz i bardzo się cieszę. Mam bogatą kolekcję płyt i chętnie znów do nich wracam.

@Wiktoria

Oni chyba nie naprawiają odkurzaczy?

Bożena Kubiak

Laptop odratowany, klawiatura wymieniona. Wszystko odbyło się bardzo szybko i za rozsądne pieniądze. Polecam.

@Bożena Kubiak

Ile to jest rozsądnie?

Franciszek

Jestem bardzo zadowolony, ponieważ serwis świetnie poradził sobie z uratowaniem mojego 5 miesięcznego laptopa, po spotkaniu z wodą mojego wnuka. Myślałem, że znów będę musiał wydawać kupę kasy na nowy sprzęt, a tu taka niespodzianka. Polecam

@Franciszek

Ile Pan zapłacił?

Klaudia

Bardzo przyjazny serwis, panowie naprawdę znają się na sprzęcie. Potrafią naprawić nawet najstarszy sprzęt. Mój pochodził z lat 70. Można powiedzieć "zabytkowy" gramofon. Wygląda teraz jak nowy i świetnie działa.

@Klaudia

Jaki to był gramofon?

Oliwier B.

Świetne podejście do klienta. Usługa wykonana w 200%. Kolumny nie tylko przywrócone do świetności pod względem dźwięku, ale też pod względem wyglądu. Forniry odświeżone, wymienione nawet maskownice, które były mocno podrapane przez kotkę. Dziękuję i będę polecać wasz serwis.

@Oliwier B.

Kolejna ściema?

Polecam, szybko, sprawnie

@Andrzej

Co Pan naprawiał?

Aldona Kasprowicz

W serwisie naprawili mi smartfona, z którym coś dziwnego się działo: nieraz mrugał, nieraz się nagle wyłączał. W autoryzowanym serwisie chcieli mi wgrać nowe oprogramowanie, uprzedzając, że danych nie będzie. Dobrze, że tu trafiłam. Mam już swoje dane i do tego sprawny telefon. Jestem bardzo wdzięczna.

@Aldona Kasprowicz

Po co Pani te dane?

Josif

Elon Musk.

@Josif

Kto?

Angelika

Właśnie dziś otrzymałam córki deskorolkę elektryczną która była w naprawie ok 3 tygodni. kontakt odnośnie naprawy był telefoniczny. za kilka dni zadzwonił do mnie pan który przedstawił kosztorys naprawy. Wyjaśnił w czym był problem, deskorolka działa córka zadowolona więc polecam jak najbardziej.

@Angelika

Dziękujemy! Polecamy się na przyszłość! :)

Nickt
@Angelika

I co - faktycznie ta deskorolka działa?

Iwo Czerniawski

Wydaje mi się, że warto zwrócić uwagę na to, aby podpisywać się. Pisanie anonimowych wiadomości jest mało wiarygodne. Nikt się nie podpisał - a ja zachęcam - podpiszcie się i porozmawiajmy. Jeśli ktoś ma naprawdę poważny zarzut - niech nie boi się podpisać. Obiecałem sobie, że nie będę uczestniczył w tej dyskusji - ale tym razem odpiszę. Ja, Iwo Czerniawski - wywiązuję się zawsze z tego co obiecuję. Wypłacam każdą obiecaną złotówkę. Nawet jeśli jej nie mam - zdobędę, zarobię i oddam. Nie widzę też nic złego w tym, że wprowadziłem bezpłatne posiłki dwu-daniowe. Myślę, że ich poziom jest całkiem dobry - zabiegam o to. Każdy pracownik firmy IVITER jest wolny - i zawsze może odejść. Tak się zdarzyło, że nie przypominam sobie jeszcze nikogo, kto byłby bardzo dobry, pracował dobrze i z własnej inicjatywy odszedł z mojej firmy. Nie pamiętam ani jednej takiej osoby - ok, powiedzmy, że były może 2 takie osoby z kilkuset jakie przeszły przez moją firmę. Opóźnienia w pensji to od kliku dni do 2 tygodni. Zawsze pensja jest wypłacana partiami. Aktualna atmosfera w firmie jest naprawdę dobra. A będzie jeszcze lepsza. Jak również nasza kondycja finansowa. Utrzymaliśmy się na Placu Konstytucji, zbudowaliśmy sklep audio, tworzymy własne urządzenia, tworzymy nowe sklepy, udało mi się organizować jeszcze kilka nowych inicjatyw. Ja działam, tworzę i jest to proces bardzo trudny - zwłaszcza w tych warunkach. Nie narzekam na kraj, nie narzekam na nic. Stwierdzam fakt - nie ma tu sprzyjających warunków do działania. Drogi tchórzliwy anonimie! Obecni pracownicy IVITERa działają skutecznie i jeśli będzie im źle to odejdą - i nawet z łatwością znajdą inną pracę - gdyż są to bardzo dobrzy specjaliści - tacy, jakich bardzo brakuje na rynku pracy. I mam to ogromne szczęście, że przez tych kilka trudnych lat udało mi się zebrać ich całkiem pokaźną gromadę. Niestety niekiedy musiałem przyjmować i wyrzucać z pracy takich jak ty. i jeszcze raz apeluję - podpisz się i jeśli masz potrzebę to porozmawiamy. Iwo Czerniawski PS. Jak mawia przysłowie - psy szczekają, karawana idzie dalej. Korzystając z czasu antenowego bardzo serdecznie zapraszam do mojej firmy wszystkich doświadczonych serwisantów - chętnie zaproponuję Wam odpowiednio wysokie stawki - z pewnością porównywalne i lepsze niż konkurencja, zapewnię Wam też stabilność - w postaci nieskończonej ilości pracy, której nigdy nie było mniej - ilość tylko i wyłącznie rosła w funkcji czasu. Zapraszamy też na testy do nas - zarówno sprawdzicie jak działa nasza firma - a my sprawdzimy ja Wy radzicie sobie z robotą. Miesiąc próbny wykaże jak jest - tylko praktyka jest w stanie to pokazać. Zapraszam! Kontakt - praca (at) iviter.pl - jak również iwo (at) iviter.pl

@Iwo Czerniawski

Ivo, a wiesz co to jest RODO?

Iwo Czerniawski

Co to jest RODO :) ? Że można kogoś anonimowo opluwać w internecie :) ?

@Iwo Czerniawski

Tak. Rodo ma wiele zastosowań.

Konrad Bemowo

Witam. Poszedłem do serwisu Iviter z zepsutā wiertarką. Zostałem przyjęty bez żadnego czekania (ok. 16) i po szybkiej (to tylko wiertarka :)) i bezpłatnej diagnozie usłyszałem konkretną i profesjonalna opinie. Naprawa sprzętu kosztowałaby porównywalnie do zakupu nowego podobnej klasy. Dziękuję za profesjonalizm. Pozdrawiam.

Dziękuję za tę opinię!

@Konrad Bemowo

Bardzo mi miło, że docenił Pan szczerość i zgodnie z moją prośbą, napisał Pan pozytywną opinię. Polecamy się na przyszłość, jak mówiłam, zapraszamy zawsze.

Pytacz
@Konrad Bemowo

Konrad Bemowo Rozwiń swój wpis z tą wiertarką, bo jestem bardzo ciekaw. "Po szybkiej diagnozie niedziałającej wiertarki" - może jej do prądu nie podłączyłeś ? Ha ha ha... To jakiś żart... Najtańsza wiertarka kosztuje 100 zł, to na twoim miejscu jednak kupiłbym nową, zamiast oddawać sprzęt do tego serwisu.

@Pytacz

Ale my naprawiamy niekiedy wiertarki bardzo drogie, różne. Pytaczu - przedstaw się może?

Klient
@Iwo Czerniawski

Czy iviter obecnie naprawia wciąż wiertarki?

@Klient

Chyba nie.

Marek Daszkowski Warszawa

Bardzo miła i profesjonalna obsługa !!! Specjalne podziękowania dla Pani ANI, która zadeklarowała chęć pomocy w każdym problemie z obsługą mojego fotoaparatu cyber shot-u SONY

@Marek Daszkowski Warszawa

Jakiej Ani?

Paulina Rymkiewicz-Zduńska

W serwisie naprawili mi ekspres do kawy. Odebrałam go po kilku dniach. Działa bez zarzutu. Dostałam też gwarancję, gdyby coś się stało.

@Paulina Rymkiewicz-Zduńska

Zepsuł się?

Mike

Właśnie odebrałem zasilacz mrgn 300 impulsowy, zasilacz świetnie naprawiony działa bajecznie, nawet wyświetlacz mi wymienili na nowy bo trochę już słabo świecił, usługa wcale nie musi być tania, powinna być dobrze wykonana.Pozdrawiam Pana Iwo oraz zespół.

@Mike

Nie jest to możliwe, że naprawili ten zasilacz. Z pewnością tego nie zrobili.

Maciej K.

To prawda, to portal dla pracowników, a nie dla bogatych porąbanców, które kłócą się o "złotówkę" zakup "Mac Laurena". Jakim prawem przeszkadzajcie osób, które szukają pracy? Teraz przez was mam mieszane uczucia, bo nie wiem do czego służy gowork, do zniszczenia pracodawcy, czy konkurenta.? WSTYD!!!

@Maciej K.

GoWork to specjalne miejsce gdzie można pisać wszystko. O wszystkim. Niestety cenzurują wulgaryzmy.

Dana Niemczyńska

Miła i profesjonalna obsługa, wychodząca naprzeciw klientowi. Pani Iwona potraktowała mnie i moją sprawę z dużą uwagą i szybko szybko tozwuązała problem. Bardzo polecam!!!

@Dana Niemczyńska

Proszę udowodnić, że Pani faktycznie tam była. Dobre opinie trzeba potwierdzić. Negatywne nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Iviter Iwo Czerniawski - Warszawa

• Jak się pracuje w Iviter Iwo Czerniawski?

Zobacz opinie na temat firmy Iviter Iwo Czerniawski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iviter Iwo Czerniawski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iviter Iwo Czerniawski?

Kandydaci do pracy w Iviter Iwo Czerniawski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iviter Iwo Czerniawski
3.2/5 Na podstawie 420 ocen.
  • Dzielna 7A
    00-154 Warszawa