Opinie o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Uber Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uber Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

bylembordo

Jeździłem przez rok czasu jako kierowca Uber. Generalnie kokosów nie ma, ale jak ktoś jest ogarnięty i wykazuję wole pracy to moze zarobić. Przeczytaj moje podsumowanie i opinie o Uberze: (usunięte przez administratora)

Polak

Śmieszne te wasze opinie wszystkie jak tak czytam :) Ja pracuje u partnera po 8-9h dziennie przez 5 dni w tygodniu mam 45% od utargu i się nie martwię żadnymi kosztami ;) Zarobki w granicach 2500 netto.

Kvazz
@Polak

I to jest taki wspanialy zarobek? W granicach 2.5tys (czyli max) do reki bez zadnych swiadczen? Do tego dochodzi odpowidzialnosc za ludzi bo nie wozi sie ziemniakow i ryzykowanie kara od ITD. Gdziekolwiek w Warszawie kierowcy na pelnym etacie daja takie same lub lepsze pieniadze i to w pelni legal. Kolega wozi pizze i za te same godz wyciaga ok 4tys plus tipy. Nie wiem o czym my tu wogole rozmawiamy. Ja nie wiem skad sie biora tacy ludzie ze z takich zarobkow sa mega zadowoleni. Albo to uberpropaganda pisze ze niby tak cudownie albo wszyscy maja juz sprane mozgi.

Art
@Kvazz

Witam nie jeździłem w Uberze ale jeździłem u swego pracodawcy na kilometrówce 0,8358 za 1 km + wypłata za pracę oczywiście. Po 3 latach przebieg 150 tys w 3 lata stwierdziłem, że to się nie opłaca i dostałem służbówkę. Passat został zajeżdżony, wartość spadła a na liczniku wybiło 300 tys. Kto w Uberze jeździ za 1,40 + Zus, Vat i prowizja 20 jest debilem. Nie ma pensji, urlopu i L4. Nie wspomnę o karach z ITD. Realna wartość to min. 2 zlote bez prowizji tego amerykańskiego wynalazku. Ta aplikacja nabija sobie kabzy z polskich (usunięte przez administratora) którzy nie potrafią liczyć.

Rodowity Warszawiak

Nikt jeszcze nie dał uczciwie i normalnie zarobić uczciwemu człowiekowi , drobni kombinatorzy i cwaniacy zawsze wyjdą na swoje a ty jeden z drugim chcąc zarobić musisz się naharować ja wół i w bilansie wyjdzie że wiele nie zarobiłeś , jeździłem kiedyś na przewozie w dużej korporacji i wiem doskonale o czym mowa . Pomyślcie trochę do przodu jeśli teraz jako młodzi nie zaczniecie pracować legalnie formalnie to później będzie płacz i lament , renta czy emerytura nie będzie wam się należała z braku wypracowanych lat , sam mam taki kłopot na przewozie straciłem zdrowie uszkodziłem sobie kręgosłup i dziś jako 40-sto latek nie dostanę renty nie mówiąc o dopracowaniu lat do emerytury wszystko z braku wypracowanych lat . poza tym wkurza mnie bezczelność kierowców przewoźników non stop bydlaki zatrzymują się pod oknami i nie gaszą silnika lub świateł a jak wyjdę i zwracam uwagę mówiąc o co chodzi słyszę mam to gdzieś , najgorsze że to większość przyjezdnych za pracą tak się zachowuje choć i Warszawiacy nie są lepsi dla tego ja będę zgłaszał gdzie można żeby tępić tatałajstwo jeżdżące dla Ubera.

Bogdan

UBER EATS - Zarobek = 1900zł odjąć 23% podatek odjąć paliwo gaz LPG circa 30% odjąć circa 90zł partner.. zostało 900zł ....

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Help

mam pytanie odnośnie wpisu do CEIDG/KRS: muszę wgrać foto na koncie ubera. Mam podpisaną umowę z partnerem, który mnie rozlicza- czy ja muszę wgrać ten wpis czy zrobi to partner? Próbowałem wgrać wpis do KRS, który znalazłem w necie ale odrzucili ten dokument. Z góry dziękuję za pomoc

@Help

"Spółdzielnia" sama Cię już podpina , Ty już masz to z głowy

Kuba

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, każdy kto prowadzi działalność własną czy jako agent ponosi ryzyko. Walka z kosztami to podstawa każdej działalności.

prezes

Pracowałem 2 miesiące w uberze,zarobisz 8,5 zł na godzinę netto(na czarno oczywiście) w spółdzielni.Mandaty.itd,urząd skarbowy,zus wszystko to twoje ryzyko.Uber i spółdzielnia nie ryzykuje niczym.Podobno w Chinach mają więcej.Jedna wielka ściema

Pułapka średniego ( czyli ch******) rozwoju

Powiedzcie mi jakim cudem ludzie w PL będą jeździć uberem, jak z taksówek to Polacy korzystali co najwyżej do 1989 r.... - swoją drogą niezły paradoks co nie?:) A teraz hasłem: "chodźcie, może zamówimy taksówkę, może weźmiemy taksówkę" to można tylko kogoś wystraszyć Hahahaha!:)

Zielonyuber

Cześć wszystkim . Poniżej wkleiłem ofertę pracy w uber. Powiedzcie mi jak to wygląda? Czy można tam pracować po 8 godzin dziennie, od pn do pt i zarobić te gwarantowane 3,5tys. Oraz mieć umowę o pracę? Jestem kompletnie zielony w temacie ubera więc proszę o.wyrozumiale odpowiedzi i szczere. Dzięki Przyjme do pracy osoby na aplikacje uber (select Nowosc w miescie wroclaw)stawka godzinowa 12zl(140zl dniowka) na reke lub stala pensja 3500tys.praca 12/12 12/24 8/16 mozliwosc pracy na umowe zlecenie jak i bez dla osob zdecydowanych umowa o prace(caly socjal wtedy odprowadzam,rmua do pobrania co miesiac od ksiegowej)auta jakie posiadam to fordy focucy jak i priusy oraz auta 9 osobowe.realnie 3500netto na reke.zapraszam osoby zdecydowane do kontaktu.

Nie
@Zielonyuber

Nie...

KOT
@Zielonyuber

Nie daj się wkręcić w te farmazony, zauważ że już nie obiecują po 8-9tyś bo nikt się na to nie łapał, teraz 3500 bo wygląda bardziej realistycznie. Pojeździsz miesiąc i dostaniesz 1500 bo powiedzą Tobie że a i owszem 3500 ale jak zrobisz 15000 obrotu albo będziesz musiał zapłacić z tego za wynajem auta, ew. jakiś inny patent żeby Cię oszukać. Oczywiście pójdziesz szukać dalej a oni będą próbować złapać następnego frajera na ten sam trik... i tak co miesiąc.

Kierowca

Chce zająć sie jazda dla ubera czysto jako praca dorywcza pracuje od poniedziałku do piątku po 8 godzin zarabiam 2500-2800 netto weekendy mam wolne chciałbym się podłączyć pod kogoś żeby nie zakładać działalności auto mam firmowe z rodzinnej firmy , w aucie nie interesują mnie naprawy oc ac nic ... wsiadam jadę jedyne co to płace za paliwo z tym ze dwa tankowania do pełna mam gratis do auta proszę o komentarze czy warto

Kvazzi
@Kierowca

Nie oplaca sie za te stawki. Sporo kierowcow juz dawno porezygnowali. Zostaja ukraincy i nowi ktorzy mysla ze sie dorobia. Przez to ani oni ani taksiarze nie zarabiaja. Zarabia uber i klient bo jedzie taniej. Chcesz to mozesz zaczac i zobaczyc. Tylko znajac zycie to zorientujesz sie ze to nie trybi jak przyjda pierwsze naprawy samochodu albo kontrola ITD(mala szansa ale zawsze). Ryzyko i odpowiedzialnosc duza. Poszukaj jakiejs innej roboty nawet na ciecia na parkingu. Pieniadze te same a spokojna glowa i duuuuuzzzzooo wolnego czasu.

Janosik

Z każdym z kim rozmawiam czy jest to kierowca Ubera czy pasażer to każdy jest zadowolony, a jedyną zrzędą w tym temacie s (usunięte przez administratora) ze środowiska taxi. Bardzo rzadko zdarza się żeby kierowca taxi nie robił jakiegoś przewału, jak nie pompki to zmniejszanie średnicy koła, albo inne cuda. Dla przykładu: miałem imprezę firmową, przyjechało 7 taksówek z tej samej korpo-zdziercy, przejechaliśmy kilka kilometrów i na końcu 7taksówe i 7 różnych rachunków gdzie skrajna różnica to 26zł. Jęczą bo mieli monopol na przewóz i nie jest im na rękę jakikolwiek rozwój przewozów. Taksówkarz zawsze jęczał i zawsze będzie jęczał że ma mało bo kiedyś ukradł 8-10tyś teraz tylko 4-5tyś więc bieda. Powinna się pojawić jakaś sekcja policji kontrolująca tych zdzierców i zabierać im prawko dożywotnio za oszustwo.

Alek

Czy Uber potrzebuje aktualnie konsultanta z językiem włoskim, wiem że kiedyś rekrutowali? Dobrze że takie firmy powstają. Konkurencja na rynku to tylko korzyść dla klientów!!

Maciej

18 - 22 zł/h + w zimę mniej (nie opłaca się jeździć, bo samochód więcej pali) , jak policzyć amortyzację auta to wychodzi na to, że nie warto w ogóle się w to bawić, bo więcej jest roboty i zachodu niż zarobku. Piszę to bo właśnie zakończyłem współpracę z UBERem (7 msc. próbowałem zoptymalizować działalność tak żeby się to opłacało - nie udało mi się). UBER sponsoruje artykuły na wp/onecie/bankierze itp. żeby nagonić sobie kierowców. Auto nabija kilometrów co miesiąc każda naprawa sprawia, że cały miesiąc idzie w plecy (bo zarobki są niskie). Do tego nieprzeciętnie duże ryzyko związane z działalnością gospodarczą w wątpliwej formie i ewentualne nieprzyjemności związane z taxówkarzami. Przychody w wysokości 5k, a na rękę zostaje 1850 zł jak policzysz, że auto zrobiło 5 k kilometrów i musisz dolać oleju, płynu, a najgorzej jeżeli cokolwiek naprawić to zostaje Ci wielkie g*

Daro123

Chcę zacząć współpracę z UBER-em poprzez spółdzielnie Ecoxpress (jazda własnym samochodem) , niestety czytając hate'y a z drugiej strony mega chwalebne opinie nt. UBER-a ciężko sobie wyrobić jakąkolwiek opinie. :(

KOT

Idziesz do lokalnej pizzerii pracujesz po 10h/dobe masz 9zł/h + 2.50 od dostawy + ew. napiwki czyli przynajmniej jakieś 140/180zł/dzień -paliwo 30zł wychodzi 110-150zł/dzień z napiwkami za pracę bez stresu że ktoś Cię pobije, zniszczy Ci samochód czy też ITD się na Ciebie zasadzi. Praca mało rozwojowa ale za to bezstresowa i mało skomplikowana. Oczywiście co dla niektórych biznesmenów wozić pizzę to ujma na honorze że to niby praca dla emerytów czy młodych bez doświadczenia na rynku pracy, więc dalej myślcie że zarobicie miliony w Uberze, bierzcie kredyty, leasingi i kupujcie nowe auta żeby nabić kieszenie Amerykanom. Ludzie zacznijcie używać własnych rozumów a nie słuchać mózgopraczy z Ameryki którzy żyją w świecie oderwanym od rzeczywistości. Kierowcy z Pizzerii czytają to i się śmieją z tych dorobkiewiczów co nabrali leasingów i teraż muszą dymać święta, weekendy, nocki 24/h za 5zł/h

fantom

Najlepiej wychodzą na tym Ci którzy Cie "zatrudniają" i pozwalają jeździć , banda prymitywów i złodziei mało , że (usunięte przez administratora) zarabiasz to jeszcze Cie okradają na kasie i wycierają pysk argumentami , że to nie od nich zależne tylko od jakiejś góry, a z nich taka góra jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba , pseudo biznesmeni wydali jakąś zasraną aplikację na smartfony to zrobili z siebie wielkich biznesmenów dopóki mi sił starczy to bede odradzał tego gówna bo sie tym zająłem w 100% i wyszzedłem na minus bo mnie okradli z pieniedzy ten cały 4 drive z krakowa z ta babą na czele , chyba babą

Jak zrobić by zarobić a się nie narobic

ProstyTemat Jak zaczalem liczyć to zawsze mi + wychodzi.. przykład 1 auto przy założeniu 200zl dn. 7dn×200 1400 1400 ×50 tyg= 70 000 teraz od tego 50% to zarobek kierowcy.. zostaje 35000 to dalej ok 3.5 tys mies nie robiąc nic.. nie wspomne juz o tym ze mozna spokojnie mieć 10 aut i mogą to być elektryki lub hybrydy..

Steve
@Jak zrobić by zarobić a się nie narobic

A czy Ty wziąłeś pod uwagę paliwo i leasing ?

Tw
@Jak zrobić by zarobić a się nie narobic

A to uwazasz ze kierowca za 100 źł za 20 godzin bedzie pracował

wyrolowany
@Tw

No i jestem po 1 miesiacu z wynikiem 1730 za 180h pracy... Na spotkaniu byla mowa o zakresie 3000-5000. Już o braku ubezpieczenia nie wspomnę.... :

@wyrolowany

Nie wiem gdzie jeździsz @wyrolowany , ale wynik masz denny :/ Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z UBER Poland i śmiało mogę polecić pracę z tym pracodawcą. Btw jeżdżę w wawie na swoim aucie - stawki nie schodzą poniżej 22zł/h

kvazz
@Daro123

To Ci gratuluje takiego wyniku finansowego. Jezeli to jest calkowity obrot brutto to jestes ekonomicznym debilem-przejadasz samochod ale jeszcze o tym nie wiesz. Natomiast jezeli liczysz po odliczeniu kosztow bez amortyzacji samochodu a zapewne tak liczysz to zostaje Ci realnie ok 10-12zl za h. Normalnie kraina mlekiem i miodem plynaca. Za taka stawke ryzykujesz kara od ITD i wyrokiem sadowym. Do tego odpowiedzialnosc za pasazerow bo pewnie OC na samochod masz wykupione najtansze prywatne. Tylko pogratulowac przedsiebiorczosci. Chcialbym wiedziec ile km robisz srednio za te 22zl. Czytam i nie wierze. W biedronce na kasie wiecej zarobic z pelnym socjalem urlopami zwolnieniami L4 itd. A tutaj robisz jak parobek bez niczego. Ale to twoj wybor. Obudzisz sie z reka w nocniku jak sie skonczy samochod albo cos sie stanie.

@kvazz

Powiedz mi po co ten hate z Twojej strony. Jeżeli potrafiłbyś się dokładnie wczytać (i chciał) w to co napisałem, czyli "stawki nie schodzą poniżej 22zł" - to byś wiedział , że są one wyższe (pow.22zł/h do ręki). Widzę , że dysponujesz Kvazz dużo wiedzą teoretyczną i jedynie taką. Co do L4, urlopów etc. jeżdżę dla "spółdzielni" , w której nie ma wymogów co do godzin pracy ( ile jeździsz , tyle zarobisz- oczywiście umowa zlecenie). Nie pytam czy OC, AC, NNW Ci coś mówi , bo już opinie wydałeś "najtańsze prywatne OC" A żeby z zawiści Cię krew jasna zalała to powiem , że poza tym jestem zatrudniony na umowę o pracę w innej firmie(kapie do emerytury) Z tego co wiem portal gowork.pl i zakładka opinie o pracodawcach jest po to , żeby o nich się wypowiedzieć( jeżeli jesteś/byłeś pracownikiem), więc nie wiem "po kiego" atakujesz personalnie mnie jako pracownika , a poza ty firmę UberPoland, skoro nie masz bladego pojęcia o działaniu tego mechanizmu.( cały czas rzucasz teoriami i przypuszczeniami - TU LUDZIE CHCĄ FAKTÓW) Rozumiem Kvazz, boli fakt , że nie możesz falą hate'u zalać internetu , bo tylko na Gap-ie i grupie antyprzewozowej masz poparcie ( a do forum uberowych nie masz dostępu). W każdym razie moja opinia o UberPoland jest całkowicie pozytywna i zachęcam do współpracy z Nimi. A z Tobą Kvazz skończyłem , to nie jest forum do dyskusji, więc wszystkich przepraszam , że zostałem sprowokowany do reakcji. 10-3

Kbazzi
@Daro123

Sorry ze tak mnie ponioslo ale w wiekszosci spotkalem sie z opiniami ludzi ktorzy te 22zl w uberze mieli brutto i nie liczyli kosztow swojej pracy. Dla mnie wowczas jest to ekonomiczne samobojstwo i nie rozumiem braku racjonalnego myslenia i braku szacunku do siebie. Nie wiem jak Ty osiagasz taki wynik? Jezdzac w dzien/noc w tyg/weekend? Bo jezeli jezdzisz w nocy albo swieta to tez powinno byc to okupione wyzszum dochodomem. Nie kazdy chce lub ma czas poswircac pracy zamiast spedzac czas ze swoja rodzina. I jezeli tak jest to dalej uwazam to za wyzysk. A z ubez to pakiet to o ile mi wiadomo nie wiele Ci daje bo w razie wypadku firma ubez odpowiada za pasazera do kwoty z Nnw a ta z reguly jest smiesznie niska. Czasami na zlamanie nogi moze nie wystarczyc. Atakuje firme uber i przyznaje racje taksiarzom chociaz oni tez nie sa swieci ze oni sie smieja nam Polakom w twarz z naszego prawa. A do tego jakbys mial zaplacic pelny Zus to kwota zarobku robi sie mala.

Agnes
@wyrolowany

Gdzie jeździsz ?

O co chodzi?
@Daro123

Co to jest hate? Nie znam takiego słowa w języku polskim...

@O co chodzi?

Chwalisz się czy się żalisz gamoniu?!

Nowy Poznań

Witam czy ktoś jeździ na Uberze a może nawet jest ktoś z Poznania jak to wszystko wygląda ? Jak jest naprawdę komu wierzyć ?

Kierowiec
@Nowy Poznań

Zależy jakie masz potrzeby kolego. Ta stawka 5pln/h to jest niestety prawda. Jeśli masz 300h czasu w m-cu to wyjdzie Ci po wszystkim między 1500 a 2000. Mi tak wyszło, i odpuściłem sobie. Jak masz mały ZUS, i jakieś auto w gazie, to może dostukasz do tego jakiś 1000pln.

Mm
@Nowy Poznań

Zaufaj sobie ludzie dziwne brednie piszą i z jednej i z drugiej strony a tak naprawdę to ty jesteś ważny i tylko od ciebie zależy co chcesz robić i osiągnąć i pamiętaj jak sam sobie nie pomożesz to nikt ci nie pomoże . To ty jesteś zawsze najważniejszy w tym całym życiu

lolo
@Mm

Święta prawda;-)

Ekonimista

Po pierwsze można jeździć i 50gr za km nic na tym nie zarabiając i dokładając do biznesu. Klientów będzie się miało mnóstwo. Jak przyjdą nowi kierowcy zleceń będzie mniej to jasne. Można tak w kółko. Klient wsiadzie w najtanszy przejazd. Nikt nienaklonuje ludzi i zleceń. Jakby najniższa stawką za km była 2 zł ludzie by jeździli bo mają kasę. No ale jak ktoś woli jeździć za paliwo i obiad no to jego sprawa:D uber zniszczył rynek cen a teraz płacz kierowcòw ubera ze 5 zł za godzinę zarabiają. Dokładnie tyle co cieć parkingowy w zeszłym roku. Od 2017r cieciu parkingowy zarabia 13zł na godzinę brutto. A kierowca ubera ma własny biznes za 5 zł za godzinę. To są fakty niewolnicy. Taksòwkarze was ostrzegali a teraz jesteście ździwieni? Było wziąć kalkulator do ręki i policzyć koszty zobaczyć ile zostaje na rękę i podzielić to przez przepracowaną ilość godzin. No ale siła sugestii ubera była silniejsza niż fakty z kalkulatora. No i macie za swoje leasing, kredyt, długi i 5 zł za godzinę.

Fantom

Widzę tutaj poruszano temat partnera 4W Drive z Krakowa i przyznam szczerze banda oszustow i naciagaczy nie polecam kompletnie tego gowna są mi winni wypłatę za cały tydzień jazdy dla nich , tydzień jazdy porysowanym ubitym autem które wynajmowali po to by przyklepywac ludziom ze to oni robili te szkody a później ściągać z nich kasę na naprawy to raz a dwa w tych (usunięte przez administratora) wartych umowach jest napisane ze w przypadku spowodowania uszkodzenia auta obciążają kwota 500 zł , koledze ukradli 615 zł wiec radzę omijać szeroko tych pieprzonych złodziei wielkie (usunięte przez administratora) a nie firma .

Kolo
@Fantom

Super, że ktoś wpadł na pomysł takiej firmy. Jak jest konkurencja to rynek leczy się sam. Cwaniakom już dziękujemy. Inni chcą pracować a wiadomo, że konkurencja duża dlatego w grupie łatwiej wyrobić odpowiedni dochód, myślę że jak w każdym zawodzie trzeba lubić co się robi.

Fantom
@Kolo

Szczerze to nie wiem jak się Twoje słowa maja do moich , kompletnie.

Kierowiec
@Fantom

Ten Kolo to jest PR-owiec ubera. Stonowane chwalebne wypowiedzi, które zachowują pozory neutralności... ale niosące jasny przekaz. Uber cool.

@Kolo

Jasne, trzeba lubić co się robi ale ze świadomością, że nie "jedzie się po bandzie" i na granicy albo poza granica obowiązującego prawa. Tu jest kwestia złapania biedaka kierowce i niech z reszta problemów sam sobie radzi - potrzeba jest posiadanie uprawnień na przewóz osób i rzeczy a nie tak jak tłumaczą, że nie nie potrzeba. Takich nieświadomych albo z wypranymi mózgami widać jest dużo, a później zdziwienie i problemy. Na co liczycie, że wam prawnik z Ubera pomoże ?? A w czym, w złamanych zasadach ???

Zostaw merytoryczną opinię o Uber Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Uber Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uber Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uber Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 4 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uber Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Uber Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uber Poland Sp. z o.o.