Opinie o Artimas Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Artimas Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Artimas Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artimas Group Sp. z o.o. w Warszawa

Monika Nowy wpis

Nie mogę się dopatrzyć już aktualnych ofert w sieci chociaż wcześniej pisano, że są ogłoszenia dla kierowców. na podstawie wygasłego zastanawiam się czy do teraz trasy są organizowane do Grecji na podwójnej obsadzie?

kiero Nowy wpis

widzę ogłoszenie z olx dla kierowców / Ile wynosi dniówka i czy jest możliwość jazdy w systemie?

Oliwka Nowy wpis

Pod koniec lutego ktoś pisał o jakimś niedogadywaniu się w pewnym obszarze wśród kierowców, czy do dziś ten temat jest ogarnięty? I jaka jest obecna flota? Z jakich aut się składa i w jakim są bieżącym stanie?

Petr Nowy wpis

nie polecam firmy. W firmie Rusłan Ukrainiec rekrutuje kierowców i zajmuje się resztą (Manager????), zachowuje się (usunięte przez administratora) i nie umie z nim rozmawiać, zaczynają się też problemy i dedukcje.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Artimas Group Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Kierowca Międzynarodowy C+E -podwójna obsada?
logo firmy Serwisant rowerowy
Nikcji

Witaj, rekruter Ruslan z Ukrainy zachowuje się jak pępek ziemi. Lubi być niegrzeczny cóż, nie lubi, gdy mu odpowiadają. Arogancki człowiek o małym duchu. Osoba wykorzystuje swoją pozycję , a następnie decyduje, kogo zabrać, a kogo nie, kogo lubi, czy nie. Firmy nie radzę już wyłącznie w tej postaci

magazynier

Jestem nowym pracownikiem , super firma , wynagrodzenie całkowicie inne niż osoby opisujące powyżej. Zarabiam jako zwykły magazynier bez doświadczenia miedzy 4000 a 7000 PLN na rękę w zależności od godzin wypracowanych oraz rodzaju wykonywanej pracy . Z zasadami BHP wszystko ok nie zauważyłem nieprawidłowości. Odnośnie odpowiedzialności są przełożenia którzy podejmują decyzje nie zauważyłem żeby któryś z magazynierów był odpowiedzialny za jakiekolwiek procedury . Polecam

@magazynier

7 to faktycznie dość sporo. Ciekawa jestem o jakie obowiązki może chodzić skoro to od nich wszystko zależy. Ile mniej więcej godzin trzeba byłoby przepracować, żeby zgarnąć coś koło 6 tys?

Lukis
@magazynier

Hej magazynier Pierwszy raz słyszę żeby firma Artimas tyle płaciła magazynierom , wynagrodzenia z kosmosu chyba podałeś , znam tą firmę miałem okazję poznać i nigdy nie było tam takich zarobków chyba że zostajesz po godzinach a to było nagminnie i każda sobota i łamanie wszelkich przepisów to wtedy tak , jednym słowem nie polecam omijajcie z daleka tą firmę, szefostwo to sknerusy tylko ładnie mówią a w rzeczywistości to nie mają pojęcia pracy na magazynie a na pewno pan Bartek

Firma Artimas Group Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Magazynier. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 3600 PLN.

kuguar

Odradzam pracy w Artimasie , duże wymagania mała płaca a po za tym nie trzymają się przepisów BHP i nie tylko , można wsadzić się na minę ty bekniesz za wszystko a szefostwo odwróci przeciwko tobie jak coś się stanie.

@kuguar

A w czym widać ten brak stosowania bhp według Ciebie?

kuguar
@Aneta

przede wszystkim wózek ma dopuszczalność udźwigu jeden do 2,5 ton , a drugi do 3,5 t , u nich nie patrzą na to ma być wykonana praca przeładunkowa z różnymi kombinacjami np. dociążają tył wózka żeby mógł podnieść więcej , to taki jeden z przykładów , a co do przeładunków towarów celnych to też wolna amerykanka , tak że odradzam bo można się narazić na kłopoty

@kuguar

No właśnie z opisu widzę, że można. Czyli był już taki przypadek, że kogoś na czymś złapano? Jak to wyglądało?

Pablito
@kuguar

kuguar Artimas takich wózków nie ma jak opisujesz. Ma trzy 3,5 t, 5t i 12 ton i nie widziałem aby coś dociążali. Raczej wyglądasz na uciążliwego sąsiada niż na byłego pracownika.

uciążliwy sąsiad
@Pablito

Nie wiem jak się w tej firmie pracuje, ale niestety dla mieszkańców to jednak ta firma jest trochę uciążliwa. Zniszczona droga, zagrożenie dla pieszych, bo brak chodnika a droga wąska. Droga dojazdowa do firmy, między domami jednorodzinnymi, nieoświetlona. Niby firma pracuje od 8 do 16, od poniedziałku do piątku, a tiry potrafią wjeżdżać i wyjeżdżać grubo po 22, w weekendy też. Władza gminna na to pozwoliła, więc firma działa, tylko szkoda że trochę jest to kosztem mieszkańców. Auta mają ładne, chyba nowe, teren zadbany. Gdyby nie konflikt interesów może sam bym się zatrudnił.

Klient

Odradzam, mają stare ciągniki siodłowe!!

nowy kierowca,
@Klient

Pozbyli sie wszytskich starych ciagnikow , na chwile obecna wymieniaj tabor z 2019 roku na nowe dafy XG

Pablito
@Klient

Tak, mają jeden stary ciągnik do ciągania naczep po placu. W trasy mają góra trzyletnie.

Kierowca

Pracowałem rok, zmieniłem charakter pracy na stacjonarny. Dobrze płacą i na czas. Jeśli chodzi o ciągniki to miałem 3 letniego dafa xf i po 6 miesiącach zmienili mi na nowego dafa xg. Starych ciągników nie widziałem w firmie.

klient

Bardzo zły dojazd do bazy w Aleksandrówce. Wąska i dziurawa droga dojazdowa. Zestawem buja od lewej do prawej. Ciężko wjechać i wyjechać.

Zostaw merytoryczną opinię o Artimas Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Artimas Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Artimas Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artimas Group Sp. z o.o.?

Artimas Group Sp. z o.o.
  • Sąchocka 3 lok. 38