Mega Błysk Group

Opinie o Mega Błysk Group

Obiektywna

Firma Mega Błysk jest firmą bardzo prężną. Bardzo krzywdzące i nieprawdziwe są opinie w stosunku do Pani kierownik jak i kadry zarządzającej. W każdej firmie obowiązuje hierarchia i dzięki temu firma ma szansę na byt i sukcesy. Niestety życie jest życiem i zawsze znajdą się hejterzy którzy oszkalują wszystkich i wszystko . Pracownicy którzy po próbach wykorzystywaniu firmy, swoim nieprofesjonalnym podejściem do pracy oczerniają firmę. Niestety nigdy się Wszystkim nie dogodzi. Znam firmę od dwóch lat .Uważam, że jest prowadzona bardzo profesjonalnie, sumiennie. Jeśli ktoś jest leniwy i nie chce pracować to nie musi, nikt nikogo nie zmusza. Każdy z nas ma wolny wybór. Nie jest to powód do wyrzucania swoich nie spełnionych " ambicji" na forum. Mega Błysk to jedna z najszybciej rozwijających sie firm sprzątających. Jeśli by zarząd był tak zły jak piszecie to jakim cudem firma tak prężnie by się rozwijała ? Zawsze znajdą się ludzie niezadowoleni takie życie... Ludzie przemyślcie to. Reasumując , polecam firmę zarówno jako pracodawcę , a także jak i firmę usługową.

Ilona
@Obiektywna

A po tym, jak nowy pracownik zostaje zatrudniony w firmie Mega Błysk to może liczyć na wsparcie od kierowników i pracowników? Jest jakieś szkolenie wprowadzające? I jeśli tak to jak z jego jakością?

Nowa zadowolona
@Obiektywna

Całkowicie się zgadzam. Krótko pracuje ale już dali się poznac z bardzo dobrej strony. Szef jest naprawdę spoko i można zawsze liczyć na pomoc pani kierownik tez zawsze jest po stronie swoich pracowników. Z tego co zauważyłam dużo gorzej jest między szeregowymi pracownikami. Niedwno u mnie na obiekcie byli ludzie z firmy kilka osób które jeżdżą po obiektach i robia różne cięższe rzeczy. Sama byłam swiadkiem jak jedna pani (chyba brygadzistka) strasznie nieładnie potraktowala jednego ze swoich pracowników. Krzyczała używając naprawdę wulgarnego słownictwa. Trochę to niesmaczne biorąc pod uwagę że na moim obiekcie jest dużo ludzi postronnych no i z tego co widziałam pani brygadzistka raczej siedziała i tylko wydawała polecenia a pozostali naprawdę ciężko pracowali. Więc to nie szef czy pani kierownik ale właśnie takie zachowanie brygadzistow powoduje że są tu takie złe opinie o firmie. Ja jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję zostać na długo w tej firmie.

Zadowolony pracownik

A ja pracuje w MB i nie wyobrażam sobie innej pracy. Polecam.

Ilona
@Zadowolony pracownik

Byłoby świetnie, gdybyś dodał coś więcej i napisał, co najbardziej Ci się podoba w Mega Błysk. To by było pomocne dla osób chcących aplikować. Jaka jest atmosfera pracy?

Dariusz

Hej, wiecie czy Mega Błysk szuka do pracy? Dobrze płacą?

Amanda

Bardzo proszę Administratorze nie płacą (usunięte przez administratora),i pracowałam pól roku bez umowy wystarczy

@Amanda

Rozumiem, że masz spory problem z Mega Błyskiem, ale pamiętaj, iż zawsze warto jest zachować pełen spokój. Skoro nie dostałaś od firmy należnego wynagrodzenia, to należałoby po prostu zgłosić ten fakt odpowiedniej instytucji. Dlaczego tak nie zrobiłaś?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Fachowiec budowlanka w firmie Mega Błysk Group? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Wiktoria

Polecam w 100%. We wszystkim można się dogadać w firmie. Potrzebuje wolne to dnia, informuje Panią kierownik kilka dni wcześniej i nie ma problemu. Potrzebujesz czegokolwiek, dzwonisz i w jednej chwili masz zalatwione. Chcesz pracować i szanujesz swoją pracę to inni szanują Ciebie. Prosta zasada. Jestem zadowolona i polecam w 100%.

To już chyba taka tradycja że na tej stronie osoby które zostały zwolnione albo same odeszły bo nie dawały rady wylewaja swoje żale. Moim zdaniem firma jak każda inna, a w wielu pracowałem i jak na prywatna firmę to warunki naprawdę dobre.(usunięte przez administratora)Nie dam złego słowa powiedzieć na żadna osobę w tej dirmie. Zarobki ok. Atmosfera moim zdaniem super. Jak ktoś chcę pracować to naprawdę można się dużo nauczyć i mieć sporo korzyści. A jak ktoś jest leniem to nigdzie nie będzie mu dobrze. Moja opinia jest w 100% pozytywna. A jak komuś nie pasuje to zawsze może iść do żabki:)

Pracowita

Praca w firmie jest taka jak w innych dla osób chcących pracować.Nierobom zawsze będzie źle.Zanim ocenicie innych spójrzcie na siebie.Pracuję w tej firmie już dłuższy czas i moja opinia o firmie jest jak najlepsza.

Gosc

Nie polecam nie dość że płacą 10 złoty na godzinę to jeszce człowiek musi walczyć o swoja wypłatę bo nie chce Ci dac kasy za uczciwie wykonana pracę A nawet jak już wywalczysz to Ci dadzą mniej niż powinieneś. Nie.polecam a wręcz szczerze odradzam chyba że ktoś lubi dawać się oszukiwać!!

Rozumiem, że masz odmienne zdanie niż @Gosc. Napisz proszę konkretnie, z którymi kwestiami się nie zgadasz i jaka jest Twoja opinia na ten temat. Znasz firmę, a więc byłeś lub jesteś pracownikiem Mega Błysk Group Mariusz Pawlak i jesteś w stanie się o niej wypowiedzieć?

Lila
@Gosc

Jak do tej pory a pracuje już ponad rok otrzymywałam wszystkie pieniądze jeśli były nadgodziny to czasem się zdążyło ze dostałam miesiąc później ale to dlatego ze koordynator nie przekazał godzin . Poza tym dają zarobić na dodatkowych pracach .

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Błysk Group - Łódź

• Jak się pracuje w Mega Błysk Group?

Zobacz opinie na temat firmy Mega Błysk Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mega Błysk Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 12 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mega Błysk Group