Mega Błysk Group

Opinie o Mega Błysk Group

Beata

Witam a ja chciałbym zmienić opinie na temat firmy odkąd byłam w biurze wszystko zaczyna się bardzo dobrze układać. Pracodawca jest ok wszystkie wątpliwości rozwiązane na miejscu. Bardzo miła współpraca oby tak dalej. POZDRAWIAM.

Beata

Ja zaliczki nie potrzebuje proszę się że mną rozliczyć za wykonaną pracę i dziękuję

@Beata

wynagrodzenia są wypłacane zgodnie z warunkami umowy. Zapraszam do biura w celu podpisania rachunku oraz odebrania wynagrodzenia.

Beata

Nie mam umowy więc nie znam zasad w tej firmie a jeśli chodzi o obiekty do sprzątania to odrazu się przedstawia jaki to obiekt i co należy do obowiązków pracownika a nie ze dowiaduję się po fakcie od pracowników firmy którą się sprzata chyba w umowie jest odrazu wymienione co trzeba sprzątać a to akurat jest przed pracownikiem ukryte

@Beata

Wyraźnie było powiedziane (napisane) zapraszam do biura. Otrzymała Pani wszystkie dokumenty do wypełnienia i jak dotąd ich Pani nie przyniosła. Ostatni raz informuję, że musi Pani przyjść do biura.

Beata

Po 1 widzę że ta firma ma odp na wszystko po 2 jak można czekać na pieniądze mc skoro nie ma się umowy a potem gdzie będę szukać pieniądze w polu bo ktoś mi powie ze nie pracowałam żarty to są chyba jakieś a do biura po co mam niby iść . Proszę pana nigdy nie byłam sprzątaczką mam szkołę i wiedzę więc proszę mi głupot nie pisać znam swoje prawa.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Fachowiec budowlanka w firmie Mega Błysk Group? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Beata

A ja po raz kolejny piszę do firmy ponieważ zostałam dziś zlekceważona nie wiem przez kogo czy to kierownik czy koordynator jakiś Pan (usunięte przez administratora) który niby zalatwia sprawy ludzi przyjmuje do pracy obiecuję różne rzeczy a potem umywa ręce jak on to powiedział i zaprasza do biura bo chodzi o pieniądze bo prezes jak stwierdził nie drukuje pieniądze to co to jest za firma niewypłacalna o środki do dziś nie można się doprosić o maszynę też tylko zbywanie i kłamstwa na każdym kroku ja nie mam umowy jeszcze pracuje od końca stycznia więc napiszę pismo zbiorę podpisy na hali każdy mi podpiszę bo ja tam uczciwie pracuje a na Starorudzkiej nie przyjęłam pracy to dlatego że nie byłam poinformowana o tak dużym obiekcje do sprzedania bo odrazu bym odmówiła udam się do inspektora pracy i ta sprawę inaczej załatwię chciałam uczciwie pracować ale widać z tą firmą się nie da . KLAMSTWO NA KLAMSTWIE TAK UCZCIWYCH LUDZI SIE NIE (usunięte przez administratora) i proszę się że mną rozliczyć

@Beata

1. wynagrodzenia są wypłacane za miesiąc poprzedni do 10 lub umowy zlecenie zgodnie z zapisami w umowie. 2. nie przyszła Pani do biura w celu wyjaśnienia sprawy 3. Sprawa dotycząca obiektu do sprzątania jest prosta - wyznaczone jest czas pracy i wielkość obiektu nie ma znaczenia. No chyba, że pójdzie Pani do pracy w markecie, a market będzie za duży, albo będzie za dużo towaru do rozładowania. 4. Jeśli chodzi o zaliczki to takowych nie wypłacamy ! Pozdrawiam i po raz kolejny zapraszam do biura.

Beata

A ja mam pytanie pracuje od końca stycznia 2022 do tej pory 0 umowy płacą 15 zł na godz netto a obiekty niestety takie że 2 ludzi mało na 4 godz pracy czy to normalne w tej firmie bo to jakieś chore jest dla mnie żeby tak ludzi wykorzystywać a pracuje bardzo uczciwie nawet ludzie chwalą wysyłając maila do firmy jednak o firmie mają inne zdanie

Proszę o zgłoszenie się do biura w celu wyjaśnienia sytuacji. Mega Błysk Group

@Mega Błysk Group

Chętnie dziękuję za odpowiedź

klient

Te pochwały, to jakieś kpiny.

@klient

Szanowny kliencie, czy moglibyśmy dowiedzieć się co jest kpiną w byciu zadowolonym z naszej usługi? Rozumiemy pojawianie się obiekcji, jest to nieunikniona część dzialności, również naszej. Dlatego prosimy o merytoryczne rozwiniencie pańskiej wypowiedzi. Jesteśmy zawsze do dyspozycji telefonicznie lub mailowo. Pozdrawiamy Ekipa Mega Błysk

Andrzej Kowalewski

Dzień Dobry wszystkim, chciałbym podzielić się opinią na temat firmy. uważam, że od momentu zmian w zespole zarządzającym jest znaczna poprawa jeśli chodzi o atmosferę w firmie. Wynagrodzenia takie jak wszędzie, ale od pewnego czasu wprowadzili dodatek do każdej godziny. Mnie niestety już nie objął ponieważ musiałem wyjechać do innego miasta. Jedyny problem to, że już nie ma zaliczek. Pozdrawiam

Aktualność
Przyszły przedsiębiorco!
Chcesz rozpocząć działalność bez ogromu dokumentów i formalności, bez konieczności reklamowania swoich usług i posiadania biura?
Zacznij biznes razem z Mega Błysk Group jako Franczyzobiorca.
Dlaczego warto z nami pracować?
- Gwarantowany przychód od 10 tysięcy złotych miesięcznie
- Rozpoczęcie współpracy już od 1200 zł
- Fachowe szkolenia z doskonalenia umiejętności
- Jedna marka w całej Polsce
- Wsparcie prawno-księgowe
- Minimum formalności, jedna faktura w miesiącu
- Rabaty na środki chemiczne i higieniczne, oraz na sprzęt

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu.

Tel: 730-894-357
Mail: franczyza@megablysk.pl
Anka

Firma sprzątająca, która nie sprząta. Utrzymanie klatki schodowej w czystości, to przemycie śmierdzącym i brudnym mopem raz w miesiącu (to trwa o kilku tygodni). Pani właścicielka dużo mówi, ale nie robi nic. Brak kontaktu (po krytycznym telefonie następne nie są odbierane). Zieleń wokół budynku zaniedbana. Firma działa na zasadzie: zapłać kliencie i posprzątaj sobie sam. Odradzam.

abcde

brak kontaktu z firmą

@abcde

Biuro Mega Błysk Group jest czynne od poniedziałku do piątku, wyłączając czwartek, w godzinach 11:00-15:00 Numery telefonów do kontaktu: 730-894-654 730-894-358 730-894-359

Mega blysk - Fajnie ze sie tu pojawiliscie. MOŻE szef w koncu otworzy oczy. Dobry człowiek z Niego, ale zmanipulowany. Życzyny Ci Szefie z calego serca zebys sie pozbyl kogo trzeba a wtedy bedziesz mial najlepszy sklad, Twoja Prezesowa na prawde nic nie ogarnia. Teraz to juz wogole. A krzykami nic nie osiagnie. Powinna sie cieszyc ze nie zostala jej zalozona sprawa o (usunięte przez administratora) tak dobrze Pan widzi.Maciek sam wszystkiego nie ogarnie. Kierowniczek szkoda, bardzo zadko,wrecz nigdy chyba sie spotyka kogos na wyzszym szczeblu kto Ci fizycznie pomoze i rozmowa nakreci do roboty... No chyba ze jestescie tu po to tylko i wylacznie zeby kasowac klopotliwe komentarze... Firma ma szanse. Tylko niech s9bie szef przemysli pare kwestii, bo docieraja do niego informacje z kazdej strony a on nagle robi sie gluchy...

Drogi "ANONIMIE", szanujemy każdą konstruktywną opinię na temat Naszej Firmy. Zaznaczamy jednak, że nie będziemy akceptować niemerytorycznych wypowiedzi, wulgaryzmów, bezpodstawnych oskarżeń oraz treści niezgodnych z regulaminem. Możemy odnieść się jedynie do obiekcji związanych z podziałem zadań. Każde stanowisko ma przypisane obowiązki spoczywające na osobie, która je zajmuje. Dlatego kierownik, bądź koordynator powinien, jak sama nazwa wskazuje, kierować pracami lub je koordynować. Do jego obowiązków nie należy, jak to Pan/Pani określił(a) "pomoc fizyczna". Do pracy fizycznej delegowani są pracownicy fizyczni. Niestety nie odniesiemy się do reszty opinii, ponieważ jest niemerytoryczna. Jeśli chciałby Pan/Pani przekazać nam swoją konstruktywną opinię, która z pewnością pomoże nam usprawnić funkcjonowanie Naszej Firmy, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Pozdrawiamy Mega Błysk

Aktualność
Uprzejmie informujemy, że w celu szybkiego oraz sprawnego wyjaśniania zgłaszanych przez Państwa uwag będziemy obecni na portalu GoWork.

Cenimy sobie przede wszystkim profesjonalizm, oraz zależy nam na dobrej atmosferze w pracy. Szanujemy i doceniamy każdą konstruktywną opinię na temat naszej firmy.

Pragniemy zaznaczyć, że będziemy reagować na wpisy niezgodne z regulaminem, oraz na wpisy, których wyłącznym celem jest działanie na niekorzyść firmy, godzące w jej wizerunek oraz reputację osób w niej pracujących. Każda taki wpis będzie kierowany bezpośrednio do prawnika, a w konsekwencji na drogę sądową.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z kierownictwem Mega Błysk Group.
Odradzam

Wyplaty nigdy nie na czas. Ucinajom wyplaty za wszystko co im sie podoba. Jak spqda snieg trzeba byc w pracy najlepiej caly czas,ale nie dostanie sie za to kasy,jeszcze zabiorom. (usunięte przez administratora)na umowach, na umowie ma sie mniej niz jak placa. Umowa o prace mozna zapomniec. Odradzam wszysykim.

Leszek
@Odradzam

Co jest powodem rzekomych opóźnień w wypłatach wynagrodzenia przez firmę Mega Błysk Group Mariusz Pawlak? Zaniepokoił mnie Twój wpis bo piszesz o rzekomych oszustwach, które są bardzo niepokojące. Rozwiniesz swoją wypowiedź w bardziej złożony sposób?

Ojoj
@Odradzam

Wypłaty są na czas, pracuje w tej firmie więc wiem.Jak ktoś przegina, nie wykonuje dobrze pracy, nie stawia się w pracy to na co liczy?Umowy o pracę daja i płacą tyle i ile jest.Głupoty piszesz, pewnie byłeś leniem i nie robiłeś.Firma jest w porządku i przestań takie bzdury wypisywać.

Maciej S

Pracuje w tej firmie już kilka lat i niestety muszę potwierdzić wszystko co jest napisane przez uzytkownika Kółeczko, w ostatnim czasie organizacja pracy w tej firmie jest słaba (częsty brak odpowiedniej chemii do pracy, brak odpowiedniej ilości pracowników na danym obiekcie przez który brygada sprzątająca musi zapierdzielać za dwóch , najlepiej żeby wszystko było zrobione na wczoraj itp itd.) Dostałem awans a podwyżki żadnej tylko jakieś chore wymagania. Wielka pani kierownik w rzeczywistości jest słupem na którą tylko na papierze jest spółka bo poprzedni właściciel firmy Mega Błysk Mariusz Pawlak ma więcej komorników niż włosów na głowie ale znalazł panią prezes (czytaj słupa) bez ambicji i teraz zaciąga na nią kredyty kupuje nowe auta itp. Całe szczęście że już mam inną pracę na oku i w niedługim czasie żegnam się z tą parodia firmy.

Maciej Szyrman
@Maciej S

Witam serdecznie, w firmie Mega Błysk pracuje tylko jeden Maciej S.-Maciej Szyrman. Podszywanie się pod kogoś kim się nie jest, jest wyjątkowym tchórzostwem. Takiego steku bzdur nie da czytać się w spokoju. Widać ,że pisał ktoś ,kogo już nie ma w szeregach firmy. Można się tylko domyślić co to za osoba... W przypadku kiedy bedą powtarzały się nieprawdziwe,zniesławiające komentarze na temat Naszej firmy i osób w niej pracujących, jesteśmy gotowi ,bronić swojego dobrego imienia i wielu lat pracy oraz zadowolonych klientów. Jeśli ktoś chce zamieścić pozytywne lub negatywne opinie, na temat firmy , zachęcam do uczciwego podpisywania się imiennie pod każdym komentarzem. Od siebie dodam, że pracuje w tej firmie od 4 lat. Summiennie wypełniam swoje obowiązki i staram się wykonywać swoją pracę najlepiej jak umiem. Dlatego powyższy post jest oszutwem i to w najgrszym wydaniu. Pozdrawiam byłych i obecnych pracowników firmy Mega Błysk Maciej Szyrman- ten prawdziwy:)

Człowiek
@Maciej S

Co Ty wygadujesz? Jakim człowiekiem trzeba być żeby kogoś tak oczerniać,mało tego podszywać się pod 2 osobę... Pan Mariusz Pawlak to dobry szef. Zna się na robocie, sam pracował kiedyś fizycznie jak każdy z Nas i jest to ostatnia osoba którą można próbować ( tak dobrze widzicie Szanowni Państwo) PROBOWAC oszukać,że się tak nie da itp itd. Pani prezes firmy - wie o co jej chodzi, a to że ktoś jest śmierdzącym leniem no wybaczcie, na każdego chyba działa jak płachta na byka. Każdy wie co ma robić , wie jak działać pomijając leni ,którym się wydaje że jak powiedzą że to jest tyle roboty to osoby zarządzające to łykną bo są chyba palcem robione. Weźcie się do pracy, przestańcie udawać że pracujecie ...bo papieroski i inne mega ważne rzeczy można zrobić po wykonaniu roboty i wtedy człowiek może iść do domu ;)

Roman

Nie polecam zaczynać pracy w tej firmie chyba że lubicie w 2020 roku pracować za 10 zł na godzinę (bez żadnej umowy) i za byle pierdołe mieć kary finansowe bo "pani prezes" coś nie przypisuje. Omijajcię tą firmę szerokim łukiem bo szkoda nerwów i czasu na pracę w tym miejscu.

przejęty
@Roman

Chyba nie w tej firmie, bo ja pracuje od początku maja i nie miałem problemów z wynagrodzeniem poza tym, że jedne raz nie miałem doliczone za badania lekarskie. ale na drugi dzień dostałem pieniądze jak sprawdzili, że nie było doliczone. płacą jak wszędzie, a jeśli ktoś olewa to powinno się odciągać z wynagrodzenia, bo później Ci co pracują i są lojalni czują się poszkodowani.

Myślę, że jak na obecną sytuację w Polsce nie ma tragedii. płacą jak wszędzie, ale można też sobie dorobić przy myciu okien. Zdarzyło się kilka razy, że wypłata spóźniona o 1-2 dni. Ogólnie praca jak każda inna jak wykonujesz swoje to nikt się nie czepia.

Hanna

Może wiecie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Czy pandemia może nie przysłużyć się firmie?

Czy często w firmie Mega Błysk Group Mariusz Pawlak zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Ona

Co masz na mysli??

Obiektywna

Firma Mega Błysk jest firmą bardzo prężną. Bardzo krzywdzące i nieprawdziwe są opinie w stosunku do Pani kierownik jak i kadry zarządzającej. W każdej firmie obowiązuje hierarchia i dzięki temu firma ma szansę na byt i sukcesy. Niestety życie jest życiem i zawsze znajdą się hejterzy którzy oszkalują wszystkich i wszystko . Pracownicy którzy po próbach wykorzystywaniu firmy, swoim nieprofesjonalnym podejściem do pracy oczerniają firmę. Niestety nigdy się Wszystkim nie dogodzi. Znam firmę od dwóch lat .Uważam, że jest prowadzona bardzo profesjonalnie, sumiennie. Jeśli ktoś jest leniwy i nie chce pracować to nie musi, nikt nikogo nie zmusza. Każdy z nas ma wolny wybór. Nie jest to powód do wyrzucania swoich nie spełnionych " ambicji" na forum. Mega Błysk to jedna z najszybciej rozwijających sie firm sprzątających. Jeśli by zarząd był tak zły jak piszecie to jakim cudem firma tak prężnie by się rozwijała ? Zawsze znajdą się ludzie niezadowoleni takie życie... Ludzie przemyślcie to. Reasumując , polecam firmę zarówno jako pracodawcę , a także jak i firmę usługową.

Ilona
@Obiektywna

A po tym, jak nowy pracownik zostaje zatrudniony w firmie Mega Błysk to może liczyć na wsparcie od kierowników i pracowników? Jest jakieś szkolenie wprowadzające? I jeśli tak to jak z jego jakością?

Nowa zadowolona
@Obiektywna

Całkowicie się zgadzam. Krótko pracuje ale już dali się poznac z bardzo dobrej strony. Szef jest naprawdę spoko i można zawsze liczyć na pomoc pani kierownik tez zawsze jest po stronie swoich pracowników. Z tego co zauważyłam dużo gorzej jest między szeregowymi pracownikami. Niedwno u mnie na obiekcie byli ludzie z firmy kilka osób które jeżdżą po obiektach i robia różne cięższe rzeczy. Sama byłam swiadkiem jak jedna pani (chyba brygadzistka) strasznie nieładnie potraktowala jednego ze swoich pracowników. Krzyczała używając naprawdę wulgarnego słownictwa. Trochę to niesmaczne biorąc pod uwagę że na moim obiekcie jest dużo ludzi postronnych no i z tego co widziałam pani brygadzistka raczej siedziała i tylko wydawała polecenia a pozostali naprawdę ciężko pracowali. Więc to nie szef czy pani kierownik ale właśnie takie zachowanie brygadzistow powoduje że są tu takie złe opinie o firmie. Ja jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję zostać na długo w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Błysk Group - Łódź

• Jak się pracuje w Mega Błysk Group?

Zobacz opinie na temat firmy Mega Błysk Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mega Błysk Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mega Błysk Group