Avantec Okna i Drzwi Grzegorz Wyczechowski

Opinie o Avantec Okna i Drzwi Grzegorz Wyczechowski

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jaka jest kultura pracy w Avantec Okna i Drzwi Grzegorz Wyczechowski?

Klienteria Nowy wpis

Wszystko ok - pomimo 2 dniowego opóźnienia z montażem okien (trochę z mojej winy) jestem zadowolony w 100%

KaKto Nowy wpis

Z innej paki - montaż drzwi klasa. Pracownicy nie zostawili po sobie brudu tylko ładnie wysprzątali.

Polecam - wiarygodna firma. Nowy wpis

Usługa wykonana sprawnie i bezproblemowo jestem bardzo wdzięczny za współpracę!

Firma Avantec Okna i Drzwi Grzegorz Wyczechowski szukała nowego pracownika na stanowisko Handlowiec. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Pracowałem kiedyś u nich i polecam. Spoko wypłaty, wszystko na czas. Atmosfera bardzo pozytywna.

@Marcin

A jakie, dobrze płacą, jak się tak porówna do okolic? Najlepiej to by było od razu znać stawkę konkretną. Czy to jakaś tajemnica zawodowa w tej firmie?

M@
@Katarzyna

Nie każdy chce od razu podawać stawki. Ja porównując do kliku firm tutaj zarabiałem dobrze.

@M@

Nie każdy bierze na serio opinie w których jedyne co się pojawia to słowa. Jakieś inne pozytywy pracy w tej firmie, o których nie krępowałbyś się wspominać?

Fifi

Jak to czego się doszukiwać? Prawdy. Czyli tego na, ile wypisywane tu słowa, przystają do rzeczywistości. A skoro o zarobkach cicho sza, to może jakieś fakty na temat umowy i przeszkolenia? Zapewniają UoP na czas nieokreślony? I w jaki sposób odbywa się wdrożenie nowo zatrudnionej osoby w obowiązki?

Klient

Dziękuje za pomoc i ekspresowy montaż okien! Wszyscy podawali odległe terminu a tu udało się bardzo szybko.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Avantec Okna i Drzwi Grzegorz Wyczechowski odbywa się w siedzibie firmy?

Katarzyna

Przejrzałam komentarze i z tego co widzę, klienci są bardzo zadowoleni. No a jak tam jest z pracownikami, wszystko w porządku w tej pracy, można się zgłaszać? Czy wypłaty są w terminie płacone czy są jakieś opóźnienia?

Wszystko spoko. Dobra organizacja, spoko ceny i nie trzeba długo czekać.

Ktoś tu jest, kto pracował jako Przedstawiciel Handlowy w firmie? Bo ja bym chętnie dowiedziała się pewnych rzeczy. Napisali, że dają pracownikom możliwość ubezpieczenia grupowego. Czy to jest ubezpieczenie na życie? Jakieś medyczne? Czy jakieś inne? Napiszcie mi detale, czego dotyczy to ubezpieczenie?

Alina

Polecam ! Skorzystałam we Wrocławiu z usług montażu i zamówiłam okna, żaluzje fasadowe i bramę i jestem urzeczona jak prosto przebiegł cały proces. Doskonały kontakt i pełne zaangażowanie pracowników. Szczerze powiem że przy budowie poprzeczkę postawiłam wysoko, ponieważ mąż pracuje za granicą i ja nadzoruję prace. Firma AVANTEC sprostała zadaniu Dziękuję i pozdrawiam

@Alina

To w jakim czasie zdążyli Ci wykonać te usługi? :D potrzebuje kogoś do podobnych usług ale zależy mi też na czasie

Alina
@Marta

sprawnie, około 5 tyg

Konkretni ludzie, sprawne działanie - tego szukałam ☺️ Polecam

@Katarzyna

Super! A z jakiej usługi skorzystałś? Jak podchodzisz do cen? Mega, że sprawne działanie. Ja sobie bardzo cenię terminowość.

Patryk

Zdecydowałem się z żoną na tę firmę z polecenia znajomego. Przyjęto nas bardzo miło i dostaliśmy profesjonalne porady odnośnie przygotowanego przez architekta projektu stolarki gdzie wyszło niestety dużo błędów. Rzetelna firma z prawdziwymi ludźmi, o których w tych czasach ciężko ;) Pozdrawiamy serdecznie Panie Grzegorzu i dziękujemy !

Ula

Niezbędne i pomocne porady właściciela jak i potem pracowników bardzo nas uspokoiły po tym jak inna firma napędziła nam niezłego stracha. Serdecznie dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy !

Aleksandra

Przedstawienie oferty oraz rezentacja okien i rolet na plus. Jednak w tym koniec pozytywów. Po wybraniu firmy Avantec okazało się że Pan który przyjechał z ofertą i cena miał ja nieaktualna i po wyliczeniu dokładnie wszystkiego wyszło o kilka tysięcy więcej, ale cena była jednak atrakcyjna do innych ofert więc się zdecydowaliśmy na tą firmę. (usunięte przez administratora) Podsumowując : * zostalismy z roletami które będą wystawać poza elewacje (chyba że poniesiemy kolejne koszty na dodatkowe ocieplenie styropianem i klej) * dom jest w SSZ jeszcze nie mieszkamy a już mamy praktycznie każde okno naprawione i po serwisie. (usunięte przez administratora)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Avantec Okna i Drzwi Grzegorz Wyczechowski?

Avantec

Dzień dobry wszystko zależy od charakteru stanowiska . Proszę obserwować nasze ogłoszenia . Pozdrawiam

Tomasz

Witam, Potwierdzam rzetelność firmy. Korzystałem z usług niecałe dwa lata temu. Jakość okien jak i montaz a później serwis na wysokim poziomie. Panowie znają się na rzeczy. Poza tym pełna kultura.

@Tomasz

Dziękuję bardzo przedstawienie opinii .

Grześ

Dzień dobry Pragnę poinformować ,iż mamy bogate doświadczenie w montażu stolarki okiennej ,gdyż wykonujemy te usługi już od ponad 26 lat . Wszystkie ekipy zajmują się montażem od co najmniej kilkunastu lat . Montujemy proste złożeni jak i bardzo skomplikowane przeszklenia fasadowe . Nie wiem co oznacza stwierdzenie,że montowanych produktów nie potrafimy podłączyć. O ile chodzi o podłączenie rolet to faktycznie wpięciem rolet w instalację elektryczną budynku zajmują się elektrycy z uprawnieniami -najczęściej są to elektrycy wykonujący instalacje domową . Co więcej w znakomitej większości przypadków rolety montujemy jeszcze przed wykonaniem instalacji elektrycznej w budynku. 90 % montaży realizujemy zgodnie z ustaleniami ,jednak zdarzają się opóźnienia nie wynikające z naszej złej woli . W obecnej sytuacji rynkowej z problemem z dostępności materiałów borykają sie chyba wszystkie firmy działające w branży budowlanej . Proszę o kontakt z działem obsługi klienta podanym na umowie lub bezpośrednio z handlowcem ,który Pana obsługuje . Niestety nie znalazłem żadnego zgłoszenia o podobnym charakterze ,a zależy mi na precyzyjnym i szybkim wyjaśnieniu sytuacji. Brak takiego zdarzenia może świadczyć o wpisie wykonanym przez naszą konkurencji wykonanym w jednym celu.. Takich praktyk jest obecnie coraz więcej dlatego tym bardziej proszę o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Avantec Okna i Drzwi Grzegorz Wyczechowski?

Grześ

Witam Tak, firma organizuje szkolenia indywidualne oraz wyjazdy szkoleniowe

@Grześ

Ooo fajnie to czytać :) Czy mogłabym jeszcze zapytać jak często są organizowane szkolenia w Avantecu? I czego takie szkolenia najczęściej dotyczą? Są różnorodne czy bardziej skupione na danym zakresie?

Kamil

Interesuje mnie praca w firmie, może ktoś mi podpowie jak jest u was z atmosferą i zarobkami , warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Avantec Okna i Drzwi Grzegorz Wyczechowski - Łódź

• Jak się pracuje w Avantec Okna i Drzwi Grzegorz Wyczechowski?

Zobacz opinie na temat firmy Avantec Okna i Drzwi Grzegorz Wyczechowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avantec Okna i Drzwi Grzegorz Wyczechowski?

Avantec Okna i Drzwi Grzegorz Wyczechowski