Opinie o YES BIŻUTERIA w Janki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie YES BIŻUTERIA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w YES BIŻUTERIA o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YES BIŻUTERIA w Janki

Aneta

Ludzie Nie kupujcie tego szajsu.!!!!!!!!!

Klaudia

Zamówienie złożyłam w czwartek z samego rana , miało dojść do Soboty tak byłam zapewniana niestety tak się nie stało. Przyszło W poniedziałek , rozczarowanie produkt niepsełniał oczekiwań kolczyki duże, ciężkie że już bez zakładania ten sztyft się wyginał , odeslalam produkt na wymianę, zamieniono do mnie kuriera chodzi docelowo składałam zamówienie do paczkomatu i tak chciałam je zwrócić poinformowano mnie że tak nie może być bo przyjedzie kurier za pobraniem naszykowałam pieniądze co prawda tylko 10 zł kurier miał przyjechać do 13;30 był o 14 ... więc spóźniłam się do pracy dałam mu to 10 zł, wziął nic nie mówił , minęły 4 dni brak jakiego kolwiek powiadomienia czy zamowienie otrzymali , nie wspominając już o wysłanej wymianie .. zadzwonilam 5 dnia dodzwonić się też graniczy z cudem , jak już ktoś odebrał po wytłumaczeniu wszystkiego i na wieść ze dalam kurwierowi 10 zł zostałam wyśmiana , że nie powinnam skąd miałam to wiedzieć skoro komunikacja z tą firmą jest tak słaba i nie jasna . Chociaż po tym telefonie coś ruszyło Pan w poniedziałek oznajmił mi , że zamówienie wyślą dopiero za 3 dni .. także dopiero dziś dostałam zamówienie po 15 dniach czekania za które znowu musiałam dopłacić kurierowi 10 zł. Napewno więcej nie zrobię zakupów . Serdecznie odradzam ..

hmm

Zauważyłam ogłoszenie o pracę w Lublinie na menadżera sklepu... ktoś może powiedzieć jak wygląda praca takiej osoby na co dzień oraz jej zarobki? Warto?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie YES BIŻUTERIA?

D

To zależy od sklepu. Często umieszczone są one w centrach handlowych i wtedy godzinach 10-21 lub 10-22 jest otwarte. A godziny pracy są zależne często od wysokości etatu. Zdarza się, że pracuje się i po 12h dziennie.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie YES BIŻUTERIA? Czy kandydat na stanowisko Menedżerka / Menedżer Salonu YES powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
larson

Co się zalicza do podstawowych obowiązków na stanowisku doradcy klienta? Dostawy, sprzątanie? Czy praca jest nudna, czy raczej ciekawa i dynamiczna?

D
@larson

Do podstawowych obowiązków doradcy klienta zalicza się obsługa, sprzątanie w gablotach z biżuterią i czyszczenie jej.

Kamil

Na stronie było napisane, że produkt jest dostępny, zależało mi na czasie - prezent na urodziny i tu zaczyna się cała historia: 1. Dostałem informacje, że dostawa się przedłuży - towar muszą ściągnąć z zagranicznego magazynu, no spoko, zaczynamy zabawę. 2. Gdy w końcu kurierowi udało się odebrać paczkę (już dawno po urodzinach) nie dostarczył jej tłumacząc się, że był sam na dość dużym obszarze z paczkami i nie wyrobi sie, umówiłem się z nim że przeadresuje paczkę, bo w tym czasie będę już w innym miejscu - niespodzianka nieudana, porażka. 3. Nie otrzymałem paczki przez długi czas. Dzwoniąc do filii GLS otrzymalem info, że Pan kurier się "zakręcił" i paczka została zwrócona do nadawcy i muszę się z tym nadawcą skontaktować, całkiem spoko, zabawy ciąg dalszy, zapinam pasy. 4. Po rozmowie z przedstawicielem YES ten zapewnia mnie w poniedziałek, że jak paczka dojdzie do nich do wtorku włącznie, to do końca tygodnia otrzymam przesyłkę, otóż nie nie nie, nic bardziej mylnego. 5 . W piątek (dzisiaj) po wytężonym wyczekiwaniu i braku jakiegokolwiek widu czy słuchu o paczuszce kolejny konsultant YES mówi mi że nie widzi nic apropo jakiegokolwiek nawiązania do ponownego nadania paczki, która przebywa u nich już od środy i kwitnie na magazynie, mówi że wyjaśni sprawę, ustalając z kim rozmawiałem wcześniej, nadzieja matką (usunięte przez administratora) ale każda matka kocha swoje dzieci, no nic, ciekawe co nowego przyniesie poniedziałek.

Eh
@Kamil

To jest strona dla pracowników. Żale proszę kierować do firmy.

Proszę_o_pomoc

Mam ogromną prośbę, potrzebuję treści umowy o pracę jaką podpisał ktoś z firmą Yes na stanowisko sprzedawcy (bez żadnych danych osobowych, oczywiście). Bardzo proszę o pomoc! Mogę podać email. Pozdrawiam

@Proszę_o_pomoc

Nie uzyskasz od nikogo takiej umowy ponieważ firma Yes nie podpisuje umów z doradcami. Doradców zatrudniają franczyzobiorcy.

zdiana124

Witam , jestem rozczarowana obsługą jak i firmą . Złożyłam zamówienie w zeszły wtorek , w trakcie składania zamówienia było napisane iż oczekiwanie na zamówienie potrwa trzy dni . Dzisiaj mamy środę a zamówienia jak nie było tak nie ma . Bransoletka miała być na urodziny , niestety musiałam poradzić sobie inaczej . Konkurencja nie śpi ,a jak widać Państwu nie zależy na klientach . Zamówienie nie przekraczało nawet trzech rzeczy a wysyłane jest jakbym miała kupić połowę biżuterii . Nie polecam ! zero profesjonalizmu.

Rety
@zdiana124

Czy Pani wie w ogóle na czym polega ta strona?

Yes. Yes.

Dokładnie, podbijam. Jak firmy ustosunkowują się do wypłat, gdy salony są zamknięte?

Niki

Jak u was został rozwiazany problem z zamknięciem sklepu w czesie COVID-19? Macie płacone, czy zwolnienie?

Jakie są mocne strony pracodawcy YES BIŻUTERIA?

Y

Żadne

Bronisław
@Y

Dlaczego? Nie ma niczego, co zachęcałoby do pracy w tej firmie? Nie ukrywam, że aktualnie szukam informacji w tym zakresie, dlatego mam nadzieję, że wyjaśnisz swój wpis.

Jojo
@Bronisław

No niestety nie ma nic zachęcającego... Progi premiowe coraz wyższe, sama premia niska. Na pracowniku spoczywa ogromną odpowiedzialność. Praca pod presją wyników, ale zależnie na jakiego menagery trafisz. Na pewno ogromnym plusem są pracownicy Centrali oraz RMS super osoby!

Biżuteria bardzo ładna obsługa miła jednak po rozmowie o prace miałam otrzymać odpowiedz tak czy nie, odpowiedzi brak od wielu miesięcy - nieprofesjonalizm

Olga

Z tego co czytam to jest duża zbieżność warunków zatrudnienia między salonami. Ciekawa jestem czy we wszystkich salonach obowiązuje zniżka na biżuterię dla pracowników?

Pixi
@Olga

pracuje dla YES już parę lat zniżka jest, w sumie nie mogę narzekać jestem bardzo zadowolona, współpraca z partnerem super, są gorsze dni ale to jak wszędzie, ale w większości to ze względu klientów :) ogólnie polecam ale to raczej praca na jakiś czas... odpowiedzialność, a zarobki fakt nie są zbyt proporcjonalne.

Loki
@Pixi

Pixi jak wyliczana jest u Was zniżka? Pracuje w YES Biżuteria od 3msc i nigdy konkretnie nie powiedziano ile mi jej przysługuje, chodzi o limit. Na stronie dla pracowników też jest to kiepsko wytłumaczone.

Pixi
@Loki

U mnie rabat przysługiwał po przepracowaniu 3m-c (czasem dziewczyny dostawały wcześniej) tak samo jak premia. Kwota teoretycznie jest naliczana proporcjonalnie do przepracowanego czasu. Limit jest określony na wewnętrznej platformie pracowniczej, gdzie opisane są zasady zakupów pracowniczych.U nas ta kwota dzielona jest przez 12 miesięcy i mnożona razy przepracowane miesiące. Warto poczytać by nie dać się "oszukać", bo trzeba korzystać z czegoś co nam przysługuje i jest regulowane z góry przez Centralę.

Karo
@Pixi

Cześć Pixi! Czy mogłabym otrzymać od Ciebie maila? mam pytanie :)

Zapytanie

Yes w Zakopanem. Ktoś coś wie o tym pracodawcy?

Joł

Zarobki marne za taka odpowiedzualność

Yesowy

Witam, Na początku trzeba pamiętać, że w większości są to franczyzy, a co za tym idzie - co wynegocjujesz z menago, to Twoje. Yes się nie wtrąca między Was. Ich tylko interesują cyferki. Umowa o pracę? A jakże ???? Ale z tego, co się sam spotkałem, to max 2 osoby. Reszta do pomocy. Zmiany po 12h? Tak, ale zgodnie z prawem pracy, bo to zobowiązuje wszystkich (przerwy dobowe, wypoczynek, ilość h w tygodniu). Ale to wszystko nic, jeśli "właściciel" nie jest człowiekiem. NIE MOZE Cię do niczego zmusić. Wystarczy pracować sumiennie, robić wyniki, wszystko skrzętnie segregować, układać i nie będzie podstaw do paniki. Za dużo? Nie pchaj się do takiej pracy. Odpowiedzialność materialna? Oczywiste ???? Ty być zaufał obcemu, jak to wszystko z Twojego konta by szło? Podsumowanie: 1. człowiek zatrudnia człowieka, umowa międzyludzka 2. wynagrodzenie wedle ustaleń 3. prawo pracy przestrzegane 4. nikt nikogo na siłę nie trzyma ???? W razie wu nie bójcie się dzwonić z pytaniami na inne salony. Z problemami z pracodawcą do Poznania. Praca dobra dla sumiennych i uśmiechniętych mimo wsjo. Pozdrawiam

Hania
@Yesowy

dzięki za info :)

lola
@Yesowy

Byłam ostatnio na rozmowie nie wiem jaka jest polityka firmy ale dalej przeszły same osoby które dopiero co zaczynają studia lub są po maturze a starszym podziękowano ! Hmm

Kaki
@lola

Tak to prawda dobrze merytorycznie napisane

Dawid
@lola

Wygląda na to, że pracodawca szuka młodych jeszcze uczących się osób. Ciekawi mnie, czy w związku z tym grafik pracy jest na tyle elastyczny, że można spokojnie łączyć obowiązki zawodowe z nauką?

Zainteresowana

A jak wygląda praca w Yes Lublin?- ktoś coś może napisać są akurat 2 ogłoszenia.

Aleksandra
@Zainteresowana

Dobre pytanie, też z chęcią przeczytam coś więcej o tej pracy w YES. Ciekawa jestem, czy oferują umowę o pracę nowym pracownikom. Zamierzasz aplikować, może już aplikowałaś? Koniecznie daj znać, jeśli czegoś się dowiesz.

diament

Wszystko zależy do jakiego salonu traficie. Niestety w salonach franczyzowych nie ma kokosów. Pracuje w jednym na śląsku i atmosfera nie jest najlepsza. Pracujecie po 12 godzin (albo i dłużej), czasem 3/4 dni pod rząd z 15 minutową przerwą na szybkie jedzenie i toaletę. Wiadomości w dzień wolny to norma, bo coś trzeba zrobić albo nie zostało zrobione. (Nie ważne co zrobicie i tak będzie źle). Premia śmieszna, czasami odbierana za najmniejszy błąd w sklepie. Praca za najniższą krajową, przy bardzo dużej odpowiedzialności za towar. Ciągła gonitwa aby wyrobić "Plan dnia", jeżeli nawet uda się go wyrobić to nie dostaniecie z niego ani jednej złotówki. Na rozmowie tez były przedstawione inne warunki, miała być umowa o pracę na cały etat a wyszła zleceniówka z niepełnym etatem. Życzę abyście trafili na salon gdzie docenia się pracę i pracownika, ja na pewno będę rozglądać się za zmianą.

Aleksandra
@diament

Dziękuję za Twoją opinię. Na stornie firmy YES BIŻUTERIA znalazłam informację o tym, że "YES dba o właściwy dobór oraz ciągły wzrost kwalifikacji personelu salonów franczyzowych ze znakiem YES, m.in. poprzez organizowanie szkoleń". Możesz napisać jak to wyglądało u Ciebie? Czy faktycznie firma przykładała tak dużą wagę do szkolenia pracowników?

diament
@Aleksandra

Szkolenia nie było praktycznie żadnego, raz pokazane na systemie i później już trzeba było robić samemu a system do najłatwiejszych nie należy. Większość rzeczy się robi z notatek albo dzwoni do innych pracowników o pomoc. Jeżeli chodzi o towar to też opowiedziane bardzo ogólnikowo, większości nauczyłam się sama ze strony yesa. Moim zdaniem bardzo nieprofesjonalne podejście, nie mówię,że w każdym salonie tak jest, możliwe, że gdzie indziej przykładają do tego większą uwagę.

Alicja
@diament

Szkolenia są możliwe w siedzibie firmy, z reguły kilkudniowe. Otrzymuje sie po nich certyfikat. Widocznie Twój szef Cię na takie szkolenie nie wysłał. Jest natomiast jeden haczyk - jeżeli zrezygnujesz z pracy w ciągu roku od dnia zakończenia szkolenia ponosisz jego koszty.

Jaki rodzaj umowy dostaje się na początek współpracy?

i na jakich warunkach?

@Karolina

Będziesz aplikowała do YES BIŻUTERIA? Pracodawca oferuje stałą umowę o pracę, więc po okresie próbnym kontrakt powinien być stabilny. Jakie stanowisko Cie interesuje? Jest sporo ofert na stanowisko menedżer salonu w różnych lokalizacjach. Napisz jeżeli podejmiesz zatrudnienie.

@Leszek

menedżer salonu... brzmi ciekawie. Czy mogę prosić o więcej informacji?

@Karolina

Jeżeli masz doświadczenie na podobnym stanowisku i posiadasz gotowością do prowadzenia własnej działalności gospodarczej możesz spróbować swoich sił. Pracodawca oferuje w pełni wyposażony salon, szkolenia, wynagrodzenie stałe plus prowizja i rabat pracowniczy na kolekcję sklepu. Może inne osoby, które zajmują się taką pracą mogą dodać więcej szczegółów?

@Leszek

taak, możesz zostać menadżerem salonu na najniższą krajową. powodzenia. pracuję, więc wiem ile się zarabia. śmiech na sali.

@pracownik

Skoro płaca jest na poziomie minimalnej krajowej to w takim razie jakie są profity zostania menadżerem salonu Twoim zdaniem? Co oferuje firma i dlaczego warto tu aplikować, powiedz proszę coś więcej na ten temat.

Filip

Kupiłem ostatnio fajny wisiorek mojej żonce. Dzięki dziewczyny za miłą obsługę i dobre rady :)

@Filip

Fajnie, że jesteś zadowolony z zakupów, ale nie jest to forum konsumenckie, ale pracownicze. Skupiamy się tu na rynku pracy i warunkach zatrudnienia w YES BIŻUTERIA. Znalazłem kilka ofert rekrutacyjnych z tej firmy. Pracodawca szuka specjalisty do spraw marketingu, managera sklepu, doradcy klienta. Oferuje szkolenia, benefity do wynagrodzenia i zniżkę pracowniczą na zakupy w salonie. Zostawcie swoje opinie, jeżeli będziecie brali udział w procesie rekrutacji.

Lucek
@Leszek

Klienci często się tu wypowiadają.

Zalamka
@Filip

Tu się opisuje pracodawcę a nie co kto kupił. Głupia i mało przydatna opinia. Jak Chcesz napisać pochwalę dla pracownic napisz na stronie YESa. A nie tutaj... Ech...

@Zalamka

Opinie klientów i kontrahentów są również mile widziane, ponieważ pomagają budować wizerunek firmy na rynku. Chociaż tak, jak trafnie zauważyłeś, wchodząc do tego wątku, mamy nadzieję na uzyskanie informacji związanych z zatrudnieniem w firmie YES BIŻUTERIA. Może ktoś z Was napisze, jak obecnie wygląda praca? Z uwagi na wysokie temperatury pracodawca skrócił może czas pracy? Zachęcam do aktywnej dyskusji na temat tego miejsca pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o YES BIŻUTERIA - Janki

• Jak się pracuje w YES BIŻUTERIA?

Zobacz opinie na temat firmy YES BIŻUTERIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YES BIŻUTERIA?

YES BIŻUTERIA