Pracownica

Pracowałam tam jakiś czas temu i nie zgodzę się z negatywnymi opiniami, zwłaszcza, że mam porównanie z innymi firmami. Premia wynosząca 100 zł była chyba wtedy, kiedy olałaś kompletnie sprawę i nie angażowałaś się w sprzedaż. Przychodzenie pół godziny wcześniej? Wystarczyło przyjść 10-15 min przed otwarciem, a na spokojnie udawało się z wszystkim wyrobić. To samo z zamykaniem salonu. Gdy trzeba było zostać pół godziny dłużej, zawsze zostawało to uwzględnione i należycie wynagrodzone. Czasami bywały jakieś spięcia, ale gdzie ich nie ma?

Ala
@Pracownica

To czemu już nie pracujesz skoro tak dobrze było ? Większość opinii tu jest negatywnych więc to o czymś świadczy, a przez salon przewinęło się już naprawdę sporo pracownic. A pisząc ze ktoś olał sprawę dostając 100 zł premii to uwaga godna poziomu inteligencji zerowej. Nie polecam pracy w tym salonie, chyba ze ktoś lubi stać na baczność jak trusia, bez przerw, wciskać badziewie zwane biżuterią i poniżać się za najniższą krajową plus parę groszy premii. Pozdrawiam

Pracownica Nowy wpis
@Ala

Zmieniłam pracę z powodów prywatnych, nie ze względu na warunki. Mam porównanie, bo pracowałam w innych sieciówkach, gdzie miałam przerwy wyliczone co do minuty, zero premii, a wymagania jeszcze większe. Więc proszę mnie nie atakować, bo stać trzeba w każdym sklepie w centrum handlowym :) myślicie, że pójdziecie pracować do sieciówki i będzie siedzieć pół dnia na tyłku? No chyba realiów nie znacie

Ala Nowy wpis
@Pracownica

Ja również mam porównanie jeśli chodzi o prace w tzw sieciówkach i uwierz lub nie, ale przerwa to była rzecz święta i nie szkodzi ze co do minuty ale była, nadgodziny były uczciwie rozliczane i wypłacane, nikt nikomu nie kazał przychodzić wcześniej i zostawać później. Owszem wymagania są wszędzie i takie same czyli wciskanie klientom jak najwiecej, konwersja, koszyk, target i etc. I nawiasem mówiąc to nikt cię nie atakuje moja draga, a dokładnie opisuje prace i warunki panujące w salonie Yes.

Lili Nowy wpis
@Pracownica

A praca po 12 h kilka dni pod rząd jest zgodna z prawem pracy?

Maria Nowy wpis
@Lili

Z tego co wiem, to jeśli masz 11 godzin przerwy na dobę - to jest to zgodne z prawem. Oczywiście jeśli tygodniowo czas pracy nie przekracza 40h. Kiedyś przynajmniej tak pracowałam. A w którym salonie Yes macie takie zmiany?

Kala

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie Płaca, atmosfera i szefostwo po prostu dramat !!!!

Yyyy

Ja również pracowałam w tym salonie i zgadzam się z opinią poniżej, wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk za marne grosze. Oczywiście ze nikt nikogo nie zmusza do podjęcia pracy, ale żeby ocenić pracodawcę i warunki trzeba się najpierw zatrudnić, logiczne. Także szczerze odradzam tam pracę, chyba ze ktoś lubi takie ,,klimaty”.

Była pracownica

Pracowałam w tym salonie i powiem Wam ze dramat ! Pani Anna P. właścicielka to podstarzała chytra kobieta która to myśli ze za najniższą krajową plus 100 zł premii będzie człowiek tyrał u niej. Żadnych przerw, atmosfera tak sztywna i drętwa że naprawdę koszmar jakiś ! Mało tego, każe pół godziny przed otwarciem przychodzić jak również pół godziny po zamknięciu zostawać bo trzeba było biżuterię z sejwu wykładać i chować, oczywiście ta godzina dziennie była nie zapłacona czyli za darmo ! Także srodze przestrzegam przed pracą u ,, państwa” Pająków !!!!!!!!!

Również była pracownica
@Była pracownica

Byłam częścią teamu państwa Pająk. To co piszesz mija się grubo z prawdą. Na pewno zostałaś wstępnie poinformowana o przebiegu obowiązków które należy wykonać przed rozpoczęciem pracy.....nikt Cię nie zmuszał do podjęcia tej pracy.Przerwy o wyznaczonych godzinach itp. itd..Salon i obsługa na najwyższym poziomie. Wiele sklepów powinno brać przykład ze sposobu zarządzania p. Pająk oraz z osób, które od wielu lat są zatrudnione.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Była Sprzedawczyni

Dziwi mnie że jeszcze nie ma żadnych opini o tym pracodawcy?!! Totalna porażka,stres ,stres i jeszcze raz stres.Kosmiczne wymaganie dramatyczne zarobki.Non stop ciśnienie na sprzedaż ,nie raz nie było czasu się nawe za przeproszeniem wysikać nie mówiąc o jedzeniu.Jak ktoś lubi takie klimaty może tam iśc ja psychicznie siadłam....Odradzam z całego serducha!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Yes - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.