Opinie o YES BIŻUTERIA w Janki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie YES BIŻUTERIA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w YES BIŻUTERIA o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YES BIŻUTERIA w Janki

Galiusz

Witam, czy jest ktoś z pracy na produkcji w Poznaniu?

ALA

i jaka umowa?

Justyna
@Emilka

Marcia

Czy we wszystkich salonach pracownicy mają umowę o pracę? Jaką dostajecie podstawę oraz premię? Pytam, bo pracuję w sieci i jestem ciekawa jak to wygląda w innych salonach, a nie ma kogo zapytać. Uważam, że takie rzeczy jak podstawa, premie itd powinna być odgórnie nałożona przez sieć, a nie uzależniona od widzimisię franczyzobiorcy.

Iwona
@Marcia

Franczyzobiorca jest Twoim pracodawca i to on ustala zarobki itp

Czy ktoś z obecnych/byłych pracowników może coś powiedzieć na temat tej firmy? Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi :)

@Karolina

Pracując trzeba się nieźle uwijać. Praca dla osób odpornych na stres.

@Ania

Ma się jednak zapewnioną stałą umowę i pensję więc o tyle dobrze

wygląda całkiem dobrze

@Ania

a czy osoby bez doświadczenia na takim stanowisku będzie miała szanse?

*osoba

@Monika

ja tak pracowałam i nie mieli nic przeciwko :)

@Monika

Ja się musiałam podszkolić w obsłudze ale to nie było trudne

Łukasz
@Klaudia

moja dziewczyna u nich pracowała przez pół roku i z tego co pamiętam to nie było jej tam aż tak źle. Mówiła że praca ogólnie fajna, ale bywały dni, gdzie klienci czasami potrafili naprawdę wyprowadzić ją z równowagi, przez co czasami narzekała cały dzień po pracy i musiałem tego słuchać haha

Edyta
@Klaudia

To świetnie, że YES BIŻUTERIA nie dyskryminuje osób, które nie posiadają doświadczenia zawodowego. Skoro pracujesz w tej firmie, to byłoby dobrze, jakbyś w sposób szczegółowy opisała nam i inne warunki zatrudnienia, na jakie można tam liczyć. A jak podchodzą tam do osób, które poszukują jedynie tymczasowego zajęcia? Czy mają one szansę na podjęcie tam pracy?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie YES BIŻUTERIA? Czy kandydat na stanowisko Menedżerka / Menedżer Salonu YES powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Praca w Yes Biżuteria Blue City/ Sadyba Best Mall to jedno wielkie nieporozumienie. Po pierwsze pracujesz za marne grosze (tj ~1868 zł netto) przy dużych obowiązkach i dużej odpowiedzialności finansowej. Wyżej podana kwota ma się nijak do oferowanych zarobków netto podanych w ofercie (2000-3000 zł), tyczy się to również rozmowy kwalifikacyjnej, na której(usunięte przez administratora) Trzeba być zawsze dyspozycyjnym i dostępnym - nawet jeśli masz dzień wolny - musisz odpowiadać na pytania na aplikacji WhatsApp, przy braku odp. jesteś oznaczany aż do skutku. (usunięte przez administratora) Jak jest problem w salonie to nie ma z nimi kontaktu, a jak jest problem z pracownikiem potrafią o 22 wydzwaniać bądź pisać. Tym ludziom nie zależy w żaden sposób na pracowniku. Oczekują od Ciebie wszystkiego, nie dając nic w zamian a co więcej nie masz prawa być zmęczony po 4 dniach w pracy na 12h zmianach. Przechodząc do szkoleń, są one przeprowadzane w sposób bardzo chaotyczny i jeśli nie załapiesz czegoś szybko to dostajesz nieprzyjemny komentarz typu: „to już było na szkoleniu i powinnaś to umieć”. (usunięte przez administratora) System premiowy ciężko nazwać premią, ponieważ przelicznik jest skonstruowany przez właścicieli, którzy oszczędzają na pracownikach... można się domyśleć, że premie są mikre. Co więcej za wyrobiony plan pracownicy nie dostają żadnego bonusu. (usunięte przez administratora)

Olo

Nie wiem jak negocjowałeś swoje warunki zatrudnienia, ale z tego co wiem, to nikt z nas nie miał tak niskiej pensji. Tak samo nigdy nie zdarzyło się, żebym była ZMUSZONA pracować 4 dni po 12h... to nawet nie jest zgodne z prawem.W Sadybie nikt z doradcow nie pracuje na najniższa krajowa. Pensje czasem sa wyzsze, czasem nizsze, wzrastaja w zależności od stażu plus dochodzą do tego premie. W Yesie zawsze szkolenia były ważne, ale nie odczuwam, żeby były w dziwnej formie. Sprzedając biżuterię, zwłaszcza drogie kamienie szlachetne, pierścionki zaręczynowe, obrączki itp. powinno się mieć podstawową wiedzę o produkcie. To chyba oczywiste, że jesteśmy w końcu doradcami, a nie kasjerami

Klaudia

Pracowałam krótko ale nie miałam żadnych problemów

Chibi

Sadyba Best Mall/ Blue City/ Reduta Warszawa. Ta praca to kpina! Na rozmowie kwalifikacyjnej jeden z (usunięte przez administratora)(w moim przypadku (usunięte przez administratora)) czaruje atrakcyjną pensją + dużą premią i ciekawą pracą. Jednak rzeczywistość szybko zweryfikowała prawdziwe realia warunków pracy. Właściciele mają w (usunięte przez administratora) pracowników. Szkolenie to śmiech na sali. W ogóle nie trzyma się kupy. Wiele rzeczy jest pokazywanych tylko raz. A gdy potrzebujesz pomocy, zostajesz odesłany do instrukcji w akompaniamencie złośliwych komentarzy i sugestii, że jeśli nie pamiętasz tego ze szkolenia i nie rozumiesz instrukcji to jesteś ułomny i głupi. Z właścicielami, którzy są niedojrzali i nie odpowiedzialni(!!!) i, którzy nie panują nad tym co dzieje się w ich salonach skontaktujesz się głównie przez aplikację WattsApp. No chyba, że im na czymś wyjątkowo zależy to będą Cię męczyć telefonami i wiadomościami do późnych godzin wieczornych nawet w dni wolne. Pracujesz prawie 12h nawet 4 dni pod rząd i nie ma opcji zgłoszenia dnia wolnego w nagłym przypadku. Osoby pracujące na umowę zlecenie muszą znaleźć sobie zastępstwo inaczej muszą przyjść do pracy. Nie ważne czy są chore z gorączką czy mają urazy fizyczne po ewentualnym wypadku. Jeśli nie mają zastępstwa muszę doczołgać się do pracy. Zaś w owej pracy jesteś nie tylko doradcą klienta, ale także sprzątaczką i złotą rączką, bo nie raz na salonie coś się psuło i pracownik zostawał sam bez pomocy. Właściciele nie mają szacunku i do swoich pracowników jak i do klientów, którzy nie kupują odpowiednio drogiej biżuterii. Są(usunięte przez administratora) Co do pensji obiecywane 2000 zł na rękę podczas rozmowy o pracę okazały się być niecałym 1700,(usunięte przez administratora) Jednak prawdziwym koszmarem jest moment odejścia z firmy. (usunięte przez administratora). No i brak kontaktu.(usunięte przez administratora). Obcinają pensję na podstawie swoich wyliczeń bez przedstawienia jakiegokolwiek dokumentu poświadczającego błędy bądź braki w butiku. Ściągają tyle kasy ile się da z byłych oraz obecnych pracowników, którzy nie znają swoich praw. Chociaż żaden pracownik nie podpisywał dokumentu o odpowiedzialności materialnej. Jeśli pracujesz w jednym z tych salonów uciekaj! Jeżeli myślisz o zaczęciu pracy w jednym z tych 3 miejsc, uwierz mi zasługujesz na lepszą pracę w miłym otoczeniu i z normalnymi ludźmi, a nie (usunięte przez administratora)!!!

@Chibi

Jestem pracownikiem salonu Blue City i totalnie nie mogę zgodzić się z tą opinią. Szefowie owszem są wymagający, ale łączy się to z naszymi warunkami pracy. System premii i szkoleń jest przejrzysty, dobre wyniki mogą zapewnić wysoką premię. Nawet w najgorętszych okresach nie było sytuacji, że ktoś z nas musiał przepracować 12h 4 dni z rzędu. Nie wiem jak długo pracowałeś w YES, podejrzewam, że nie za długo, bo po okresie próbnym jest umowa o pracę. Ja jestem tu już prawie rok i osobom zainteresowanym pracą w sprzedaży to miejsce jak najbardziej polecam. Przykro, że tak łatwo można wystawić komuś opinię, która w takim stopniu mija się z prawdą.

Saln Yes Blue City Raczej to wlasciciele ktorzy zaczynaja juz odpisywac na forum, zamias zajac sie dbaniem o salon i personel ,mijaj sie z prawda. Tak moze jest jasny i przejrzysty dla ciebie jak wyplacasz 120zl premi od sprzedazy a pozniej chowasz kartke i nie da sie niczego wyliczyc badz nie wyplacasz jej wcale i z lasko.(dziewczyny pensja czesto po 10 a prowizja z upominaniem kolo 20-stego) Klamiecie wszystkich w zywe oczy i to od poczatku,dziewczyna wciskacie bzdury . Gdyby tak bylo niby jasno i przejrzyscie to caly personel by nie uciekal. Dziewczyny darujcie sobie prace w tym miejscu chyba ze chcecie przejsc przez (usunięte przez administratora)i wykorzystywanie + ze musicie zniesc dziecinne zachowanie wlascicieli foch itmp . Po pozegnaniu z nimi zapomnijcie o premi od sprzedazy poniewaz wam im nie wyplaca nawet jak macie na to dowody,niestety brak im profesjonalizmu i klasy nie potrafia normalnie sie pozegnac z pracownikiem ale u nich to norma. Duza wiekszosc ich pracownikow wam to powie. Na poczatku ladnie pieknie ale to pozory. Obgaduja pracownikow, od samego poczatku maja cie za debila ktory nic nie widzi nic nie slyszy,oczywiscie na poczatku "osaczaja cie wizja kolezenstwem w pracy i poza nia" psychologiczny ,taktyczny manewr aby trydniej ci bylo im odmowic,naszczescie wiekszosc szybko widzi ich patologiczne podejscie oblde i gre.

Expracownik

BLUE CITY Warszawa. Praca za minimalną krajową, brak wsparcia szefostwa,(usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam

Czy może ktoś napisać rzetelnie jak wyglądają zarobki w tej firmie? Wiele osób chciałoby zapewne poznać tą informacje od pracowników.

Żaneta
@Anonim

Dopisuję się do pytania :)

Pani
@Anonim

Wypłata różni się w zależności od wyrobionego planu. Ja na pełen etat, umowę o pracę zarabiam ze wszystkim dodatkami ok. 2100 zł, czasem więcej, czasem mniej.

Michalina

Pracowałam na pół etatu w salonie w Warszawie przez pół roku. Osobiście mi się praca podobała - najlepiej się pracuje w weekendy bo jest najwięcej ludzi, przez szybko czas leci. Wypłata całkiem ok.

ok

@bro95

coś więcej? kwestie wynagrodzeń itp?

@Marta

wynagrodzenia są zależne od wielu aspektów, głównie zależy od doświadczenia i kompetencji osoby

@Marta

zależy też czy pytasz o konkretny salon czy ogółem ;)

@bro95

a co zarobki są zależne od sklepu?

@Basia

nie wiem nie miałam okazji pracować w innym salonie

praca jak praca, wypłaty regularne, mi się podoba

@Ania

jak wygląda sytuacja z awansem? jest szansa na dalszy rozwój?

Szansa zawsze jest ;)

@Basia

rozumiem że chcesz pracować? Najlepiej jak się umówisz na rozmowę kwalifikacyjną i tam ci wszystko powiedzą :)

@Karolina

Gdzie dostanę numer kontaktowy? Czy lepiej bezpośrednio do salonu?

@Basia

do salonu -ja bym tak zrobiła :)

Edyta

YES BIŻUTERIA jest jedną z wiodących marek biżuteryjnych, obecna w 120 miejscach w Polsce i stale powiększającą swoją sieć. Jako rodzinna firma, nastawiona jest na przyjazne relacje międzyludzkie i otwartą współpracę, od 35 lat tworzą zgrane zespoły, pełne utalentowanych ludzi. Stawiają na rewolucyjne rozwiązania oraz nieustanne poszukiwanie nowych wyzwań we wszystkich obszarach, w których działają. Zarówno w sferze projektowania, marketingu, jak i sprzedaży. Każdy dąży tam do realizacji celów, poszukując i wykorzystując niestandardowe rozwiązania. Jeśli zatem czujecie, iż te wartości odpowiadają Waszym i chcecie rozwijać się w utalentowanym i zgranym zespole, to aplikujcie do nich. Możecie to zrobisz poprzez ich stronę: https://yes.pl/praca-w-yes Czy poczuliście się zachęceni? Czekam na Wasze komentarze!

MyszKa
@Edyta

będę się odzywać :)

polalo

w jakim systemie pracujecie po 8h czy po 12h dziennie ?

Marcia
@polalo

Z racji tego, że nasz salon jest w galerii pracujemy w zmianach od 9 do 21, od 15 do 21, lub w piątki od 13 do 21. No i wiadomo w weekendy zawsze dwie osoby przez cały dzień.

Zyska

Nie polecam sklepu YES w Radomiu w galerii slonecznej . Kupiłam na prezent pierscionek niestety był za duży a gdy chciałam go wymienić pani zaczęła zarzucac mi ze pierścionek jest odksztalcony . Nie wiem w jaki sposób skoro siostra go tylko przymierzyla i schowała do pudełka żebym go wymieniła . Najwyraźniej kupiłam odksztalcony pierścionek w sklepie .. Na przyszłość sprawdzajcie co macie za towar . Moje sugestie dla YES BIŻUTERIA: Nie polecam sklepu YES w Radomiu w galerii slonecznej . Kupiłam na prezent pierscionek niestety był za duży a gdy chciałam go wymienić pani zaczęła zarzucac mi ze pierścionek jest odksztalcony . Nie wiem w jaki sposób skoro siostra go tylko przymierzyla i schowała do pudełka żebym go wymieniła . Najwyraźniej kupiłam odksztalcony pierścionek w sklepie .. Na przyszłość sprawdzajcie co macie za towar . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie zarzucac nic klientom

Gośka
@Zyska

Ha,ha cytat ,,Nie zarzucac nic klientom,,! Ale mnie ubawiłaś. A po jakim czasie chciałaś go wymienić ,że aż się odkształcił ???

Klientks
@Gośka

Ja kupiłam pierścionek który był w ofercie jako wyrób z białego złota w cenie 2195 PLN. I po pół roku zrobił się słomkowy okazało się że pierścionek jest pokrywamy warstwą rody . O czym sprzedawca zapomniał mnie poinformować. Mam duże obiekcje co do jakości wyrobów firmy Yes.

Kaśka
@Klientks

@Gośka to że białe złoto nie jest "białe" tylko słomkowożółte jest wiedzą powszechną, trzeba było chodzić na chemię...

anna

Lubię atmosferę w YES BIŻUTERIA za: Staramy się stworzyć zespół który się szanuje i wspiera. Małe centrum handlowe, fajnie bo jest czas pouczyć się nowych rzeczy., zapoznać z kolekcjami itd.

Yes...don’t think so

Zamowilem prezent na urodziny dla bloskiej osoby...niestety nie dotarl na czas pomimo, ze zamowienie zostalo zlozone TRZY tygodnie przed urodzinami. Nie mila obsuga klienta naskoczyla na mnie gdy zadzwonilem po dwoch tygodniach by sprawdzic stan zamowienia. Nie otrzymalem zadnych przeprosin a (usunięte przez administratora)firmy powinni wiedziec, ze ich pracownicy (a przynajmniej dwie panie z obsugi klienta, z ktorymi rozmawialem przez telefon) maja gdzies klientow i nie dbaja o finanse firmy. Wycofalem zamowienie. Nie czulem aie komfortowo z mysla, ze nie mam prezentu w dzien urodzin dzieki firmie Yes. W przyszlosc nie bede u was robil zakupow. A wystarczylo zwykle przepraszam i moze jakas kompensata w formie znizki na przyszle zakupy. Moje sugestie dla YES BIŻUTERIA: Dodatkowy trening dla pracownikow obslugi klienta. Brak dobrych manier, brak umiejetnosci i zrozumienia dlaczego jest wazne zatrzymania klienta z firma. Firma przez takich pracownikow traci profit...prawdopodobnie po czesci jest sama sobie przez to winna. Za duzo bezcelowych spotkan bez konkretnych celow i rezultatow. Potrzebna poprawa komunikacji w firmie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudnic mnie.

Justyna

Jak się pracuje? Warto aplikować, wiecie coś o pracy?

Marzena
@Justyna

Praca w Yes. Nie polecam. Wydaje się, że praca lekka i przyjemna, nic bardziej mylnego. Nie wiem czy jest tak we wszystkich salonach, ale ten w którym miałam nieprzyjemność pracować to jakaś maskara. Minimalna krajowa - za taką pensję jesteś nie tylko doradcą klienta, ale głównie sprzątaczką. Kurz w takim miejscu zbiera się w ciągu jednej nocy. Oświetlenie tak nieprzyjemne, że powoduje migreny i zapalenie spojówek. Do tego obciążenie psychiczne spowodowane odpowiedzialnością materialną. Moja szefowa, eh...Co tu dużo mówić, bardzo ciężki charakter, podziwiam osoby które wytrzymały tam więcej niż rok. Sam towar Yes i polityka firmy pozostawia wiele do życzenia, a bezpośrednio odbija się wszystko na Tobie, no w końcu klient rozmawia z Tobą jako z przedstawicielem firmy. Nie wiem jak jest w innych sieciach jubilerskich, ale Yes to moje najgorsze doświadczenie w karierze.

Laura
@Marzena

Wszystko to prawda nie polecam polityka firm dla doradcy klienta nie miłosierna,Warszawa - Sadyba1800zł mowa o pracę, za wszystko jesteś odpowiedzialny, jesteś doradcą klienta, robisz to co kierownik w innych salonach i do tego sprzątaczka, psychicznie jesteś wykorzystywany codziennie coś od ciebie chcą nawet kiedy masz wolne. Warto spróbować w innych firmach jubilerskie tylko nie Yes, polityka firmy w żaden sposób nie chroni pracownika wręcz przeciwnie mają stary system sprzedaży,mało intuicyjny drobna pomyłka a nie wypłaca ci wypłaty,"ciągłe braki ", dziwne w innych salonach jubilerskich to rzadość, prowizja od sprzedaży to też śmiech, nie jasna i dziwnie liczona max200zl a często mniej , porównujac z innymi firmami jubilerskim to grosze. A nie daj boże cenki leżą nie równo bądź spadnie to klient, drogi produkt kupuje za grosze a pracownicy za niego płacą bo właściciel, kierownik nie zaoferuje swojej zniżki i nie próbuje nic wyjaśnić klientowi. Ogółem jesteś śmieciem w firmie i nikt z tobą się nie liczy. Najlepiej gdybyś się nie odzywał gdy masz ku temu powody, nie bronił swoich praw, robił wszystko i jeszcze dopłacał do firmy. A i tak będzie jeszcze źle. Najgorsze doświadczenie w życiu. Jak lubisz być wykorzystywany i nie znasz swoich praw i nigdy nie pracowałas w innym miejscu to może się odnajdziesz.

Minionka

biżuteria w tym sklepie to szmelc - złote kolczyki przy pierwszym założeniu rozpadły się na 2 części. przy próbie złożenia reklamacji ekspedientka - z tabliczką kierownik Olga była niegrzeczna rzucała reklamowaną biżuterią odmawiając przyjęcia reklamacji. Gdy zażądałam danych firmy która jest wykonawcą usług dla firmy czyli pełnej nazwy i regonu - otrzymałam informację od "pani kierownik" iż nie może podać mi takich danych ponieważ obowiązuje RODO i tak powiedziała właścicielka salonu VERONA w Jankach... śmiech na sali obie panie powinny się chyba dokształcić z przepisów tej ustawy a nie klepać takie bzdury i się ośmieszać, ta ustawa m.innymi chroni prywatne dane osobowe nie dotyczy firm....żenada zasłaniać się przepisami których treści się nie zna... "pani kierownik zasłaniała się regulaminem ale kompletnie nie znała jego treści... dodatkowo była niegrzeczna - zapisane jest wszystko na kamerach... koniec końców z wielką łaską reklamacja została przyjęta.. na jej rozpatrzenie trzeba czekać 2 tygodnie -to po prostu żenada w dzisiejszych czasach. Sklep fatalny obsługa jeszcze gorsza, klienta mają za nic a do tego sprzedają szmelc i próbują wmówić klientowi że to jego wina. Mimo że odmówiono podania danych firmy która jest franczyzobiorcą w Jankach zamierzam złożyć na nią skargę do UOKiK i każdemu poszkodowanemu to radzę może wtedy takich pasożytów się pozbędziemy z tego rynku...

Natalia

Ja rowniez prEstrEgam. Oszustwo. Kolejny raz ide z czyms do reklamacji.

Zostaw merytoryczną opinię o YES BIŻUTERIA - Janki

• Jak się pracuje w YES BIŻUTERIA?

Zobacz opinie na temat firmy YES BIŻUTERIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YES BIŻUTERIA?

YES BIŻUTERIA