Hubert Wróbel Partnerstal

Opinie o Hubert Wróbel Partnerstal

Paulina

Garaz za 30 tys. I jest wykonany prawidłowo polecam

Wiesiek

U mnie garaż po 10 dniach, zgodny z zamówieniem, posprzątali monterzy po pracy a śmieci do worka złożyli i zostawili na miejscu. mogę polecić

Justyna

Bardzo rzetelna firma , super kontakt ze sprzedawcą , szybki termin realizacji a później montaż . Bardzo jestem zadowolona i polecam tego sprzedawcę .

Patik

garaz zgodny z opisem super polecam

ANTA

Nie przyjmują do Pracy

@ANTA

Czemu nie przyjmują? Jest komplet pracowników czy nie mają na tyle pracy żeby kogoś zatrudnić? A jak z obecnymi pracownikami? Zadowoleni jesteście z warunków pracy? Dobrze płacą?

Krzysiek
@Anna

Aktualnie przyjmują pracowników

@Krzysiek

Ale różne opinie :) A teraz, na dzień dzisiejszy można składać cv? To tak chyba różnie tu jest z rekrutacjami, widzę, że w sumie co kilak miesięcy jest ktoś potrzebny. Czy akurat to przypadek?

@kupującyWacław Nowy wpis

Cena adekwatna do produktu. Polecam, garaż dotarł szybciej niż zakładali. Bardzo dobrze wykonany. Firma rzetelna i godna polecenia.

Filip Nowy wpis

Polecam firmę. Jestem bardzo zadowolony z garażu jaki do mnie przyjechal. Panowie od montażu bardzo mili i sympatyczni. Pan na infolinii pomocny, doradził i pomógł przy wyborze garażu. Czas realizacji jak najbardziej okej.

dostawa garazu w terminie wszystko według zamówienia polecam firme.

@Paweł

Super, że jakaś pozytywna świeża opinia się pojawiła, bo kilka też mi w oczy się rzuciło negatywnych. A kontakt z firmą dobry? Telefoniczne łatwo się skontaktować? Bo też ktoś tu pisał, że obsługa telefoniczna jakby za kare rozmawiała z klientem. To się bezpośrednio z właścicielem rozmawia czy z pracownikami?

@Paweł

jestem po rozmowie dostałem prace i dobra stawka godzinowa polecam.

Xxx
@Piotr

Garaz dostarczony w terminie wysoka jakość

@Piotr

A jaką masz stawkę? Negocjowałeś ją czy od razu ta kwota Cię zadowoliła? Czy od nowego roku szykują się podwyżki? Fajnie się czyta opinie, jak ktoś jest zadowolony ze swojej pracy. Długo czekałeś aż zaprosili Cię na rozmowę?

Brałeś udział w rekrutacji do Hubert Wróbel Partnerstal. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Jarosław Stempski

Firma solidna i szybka jestem bardzo zadowolony z mojego garażu. Gorąco POLECAM

Czy Hubert Wróbel Partnerstal zatrudnia studentów?

Nie zadowolony

Nie polecam tej firmy. Czas oczekiwania się wydłuża bo stwierdzają że mają dla mnie gotowy garaż ale w innym kolorze masakra. Czekam dalej . W końcu garaż mój bardzo wyczekiwany przyjeżdża na działkę, panowie wkurwienie że muszą pracować ,po zwróceniu im uwagi zaczęli montować. Po rozpoczęciu montażu okazuje się że konstrukcja prawie nie zabezpieczona farba , wychodziła rdza ,wykonanie bardzo fatalne . Przerwałem Panom montażystą składnie i powiedziałem że mają to zabrać z powrotem . Współpracy w ogóle nie było , brak profesjonalizmu,podejście do klienta fatalne. Nie polecam tej firmy absolutnie . Szkoda nerwow i czasu. Pani rozmawiającą ze mną przez telefon to chyba za karę tam pracuje , naprawdę nie wierzyłem że w tych czasach tak dużej konkurencji firma może mieć tak lekceważące podejście. Jeszcze raz nie polecam .

Czy w firmie Hubert Wróbel Partnerstal są regularne szkolenia pracownicze?

DANIEL

TAK

Honorata
@DANIEL

Ale są tylko dla nowych pracowników? Czy dla starszych też są jakieś np rozwijające kompetencje?

Maciek

Tak są co drugi dzień.

Weronika
@Maciek

A tak na poważnie? Można liczyć na jakieś szkolenia czy raczej średnio?

ktos pisal ze na poczatku pracy dostaje sie 19 zl na reke, po 3 miesiacach podwyzka ale na jaka kwote? ile wiecej ?

Niezadowolony Klient

Od przyjęcia projektu do realizacji zamówienia tragedia. Projekt przyjęty zaakceptowany a w ostateczności dojechały nie te elementy co powinny i nie kompletne.Czas realizacji miał być dwa tygodnie wyszło dwa miesiące. Montaż jeden wielki bałagan pełno nitów wierteł śrób wszędzie gdzie się dało nawet na dachu między łączeniami blach petów od groma wszystkie (usunięte przez administratora) porozrzucane przed garażem,blacha na dachu porysowana,rynna nie kompletna a skasowane za całość oświetlenie przy bramie elektrycznej nie sprawne sam musiałem się tym zająć bo nawet nie wiedzieli że powinno być światło szczerze nie polecam zero profesjonalizmu tragedia firma.Dlatego jak już to najpierw niech postawią a potem zapłata a nie na odwrót.Jak najdalej od nich!!!!!

Przemek

We wrześniu zamówiłem w firmie Partnerstal 30m2 garaż drewnopodobny. Po po upływie 10 dni od złożenia zamówienia, garaż stanął na działce. Ekipa szybka, zorganizowana i fachowa - w 3 godziny od przyjazdu, nie było po nich śladu - dosłownie. Nie pozostawili po sobie nic, prócz świetnie złożonego garażu, posprzątanych do worków odpadów, no i dobrego wrażenia ;) Polecam!

Nigdy nie wystawiałem nikomu , żadnej opinii , ale dzisiaj nie mogę się powstrzymać. Zamówiłem garaż tydzień temu , dzisiaj stoi. Wszystko zgodnie z zamówieniem. Panowie byli przed czasem , szybko zmontowali , nie ma się do czego przyczepić. Obawiałem się , że blaszak oszpeci mi działkę , a teraz sąsiedzi podziwiają i czuję w głosie lekką "zazdrość" :). Ogólnie firma spoko , garaż i jego jakość też , cena super w porównaniu do murowanego . Polecam i będę polecał.

@Marcin

Zazdrość mówisz? Aż sama ciekawa jestem w takim razie jak to wygląda. ;p Ale to polecałeś im firmę czy nie chcesz, żeby splagiatowali ten efekt? ;)

@Marcin

takze polecam firme i garaz

Iwona
@Marcin

A tak szybki termin to była mozliwość dogadania terminu czy firma po prostu miała wolny taki temrin?

A ktoś to prawo odbiera, że pod koniec to podkreślasz? Zaraz, ale skoro ich nie było nawet na miejscu, to na podstawie czego mogli to odrzucić, bo nie bardzo rozumiem?

Jakie godziny pracy obowiązują w Hubert Wróbel Partnerstal?

Grzegorz

Robią jakieś po 8 godzin(usunięte przez administratora) w pół miesiąca bylo mnie stać na a6 więc idź kasa w każdy piątek

dobre stawki na poczatek dostalem19 a teraz mam wiecej po 3 miesiacach.

Wiktoria
@Adam

Czyli ile można wyciągnąć w miesiąc?

@Grzegorz

Który rocznik?

Mariola

Profesjonalnie. Szybki termin realizacji. Pomoc od projektu do montażu. Dobry kontakt nawet po godzinach pracy Polecam w 100%

Krzysztof

Myślę,,krysiu"(usunięte przez administratora) pozdrawiam

Maga

Ja popieram jestem zadowolona, u Nas pod blokiem stoi 10 garaży każdy z innej firmy. A Partnerstal ma najlepszy produkt tak zgodnie wszyscy sąsiedzi twierdzą.

EDYTA

Jan
@Maga

Garaz za 18 tys super

PAULINA

Goraco Polecam, wyplata na czas dobre zarobki- patrzac na firmy w Przechlewie.

Weronika
@PAULINA

Dobre zarobki, czyli ile wynoszą? Bo gdzieś rok temu w UP była oferta na produkcję Partnerstal i oferowali 13,70-14,70 złotych brutto. Ile teraz jest?

Anka
@Weronika

Aktualnie na początek 18 netto.a jak się sprawdzisz to wiecej

Ja Tak

Zamawiam firme(usunięte przez administratora) na montaz 2 garazy blaszanych. Oczywiscie termin to jakas porazka. Kobieta bedaca "handlowcem" nie potrafi sprecyzowac konkretnie kiedy bedzie ekipa montazowa. Po przykezdzie ekipy (tygodniowa obsuwa, zero przeprosin) garaze stanely... z tym ze kompletnie inne niz byly zamawiane. Reklamacji nie uwzgledniaja bo w ich ocenie tak byly zamowione, taka informacja przez pania "handlowiec" byla przekazana i koniec. (usunięte przez administratora)zero kontaktu.(usunięte przez administratora)

@Ja Tak

Wiata na smietniki stanęła fakt że droga bo 35tys. Ale wszyscy w naszej spółdzielni zadowoleni. Dokładnie wykonana i te panele rewelacyjne.

wiata smietnikowa panelowa w orzechu super wyglada

pati

super

Zostaw merytoryczną opinię o Hubert Wróbel Partnerstal - Przechlewo

• Jak się pracuje w Hubert Wróbel Partnerstal?

Zobacz opinie na temat firmy Hubert Wróbel Partnerstal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hubert Wróbel Partnerstal