Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski

Opinie o Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski

Janczewski

Pracowałem i było w porządku. Warunki pracy - bardzo , bardzo dobre. Presji ze strony szefa również nie czułem więc w czym problem? Polecam pracodawcę :)

ZnamTemat

Zdecydowanie polecam współpracę z kancelarią Pana Dariusza. Nie pracowałem jakoś bardzo długo - to fakt. Mimo wszystko to była praca którą dobrze wspominam. Mam nadzieję że sam Pan Dariusz również. Nie próbowałem oszukać pracodawcy i tak samo nie zauważyłem by pracodawca chciał oszukać mnie. Atmosfera w pracy bardzo pozytywna, nawet w pewien sposób luźna. Zdecydowanie polecam tego pracodawcę!

Świstak

Jeśli mi ktoś nie pasuje, to się z nim po prostu żegnam i po sprawie. A jak czyta się wpisy to ta sama osoba nie zwracając uwagi na powielaną treść opisuje jakie to krzywdy doznała, raz podaje się za aplikanta, innym razem za kobietę, a innym razem za faceta. Absurd. Na marginesie pseudo klientów nie brakuje. Nikt nie przejmuje się wpisami powielanymi słowo w słowo. Jak zostałeś oszukany przez kogokolwiek to są odpowiednie instytucje które winieneś odwiedzić z pewnością zajmą się Twoją sprawą. A Świstak dalej zawija w sreberka :):):)

Mikołaj

Hmm..Nie rozumiem skąd tyle negatywnych komentarzy nt mec Kotłowskiego. Współpracowałem z nim 6 miesięcy i nigdy nie było żadnych problemów. Powiem więcej - współpraca była na jasnych warunkach z obu stron. Nie ma mowy o żadnym nabijaniu w butelkę . Ja ze swojej strony złego słowa powiedzieć nie mogę. Polecam :)

Radca Prawny

Ponad godzinna rzeczowa rozmowa. Przeprowadzał ją ze mną bardzo miły Pan widać, że znający branżę od podszewki. Udzielił mi wszystkich informacji, wszystko jasno przedstawione bez żadnych niedomówień. Jako że mam już swój wiek byłem mocno zestresowany rozmową. Rynek usług prawniczych jest bardzo ciężki i nigdy nie przyszło mi do głowy ze, będę chodził na rozmowy kwalifikacyjne zawsze miałem klientów. Jednak udało się i już po pewnym czasie pracy w Kancelarii mogę szczerze powiedzieć, że jestem zadowolony

- doświadczenie zawodowe, - specjalizacja i praktyka radcy prawnego, - dyspozycyjność, zainteresowania itd . brak pytań merytorycznych bo kto będzie radcę prawnego sprawdzał ;)

Maciek

Polecam - rzetelna obsługa prawna w dobrej cenie. Bez owijania w bawełnę. Same korekty.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski