Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski

Opinie o Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski

M.Wieczorek

Zawsze znajdzie się jakiś patologiczny trol podszywający się pod innych. Widać po błędach patologia.

Pracowałem w Kancelarii Adwokackiej Dr. Dariusza Erwina Kotłowskiego przez 3 lata i bardzo pozytywnie oceniam poziom prawników w kancelarii oraz ogólna atmosferę w zespole. Miałem możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych projektach i dużo wyniosłem z pracy przez ten okres. Pewnie gdyby nie to, że postanowiłem założyć własna kancelarię to wciąż bym tam pracował

Prezes Zarządu

Chciałbym bardzo polecić Kancelarię Adwokacką Dr. Dariusza Erwina Kotłowskiego z punktu widzenia klienta. Bardzo dobra kancelaria w zakresie obsługi prawnej firmy jesteśmy w 100% zadowoleni. Z kancelarią współpracujemy już prawie rok bez żadnych problemów, stały kontakt i sprawna dobra obsługa prawie 130 osobowej spółki = godni polecenia.

Marcin G.

Bylem własnie na rozmowie kwalifikacyjnej, bardzo fajna kancelaria i świetnie przeprowadzona merytoryczna rozmowa. Widać ze dobrze zgrany zespól i fajna atmosfera. Mam nadzieję, że uda mi się dołączyć do Państwa szeregów.

Radca Prawny

Ponad godzinna rzeczowa rozmowa. Przeprowadzał ją ze mną bardzo miły Pan widać, że znający branżę od podszewki. Udzielił mi wszystkich informacji, wszystko jasno przedstawione bez żadnych niedomówień. Jako że mam już swój wiek byłem mocno zestresowany rozmową. Rynek usług prawniczych jest bardzo ciężki i nigdy nie przyszło mi do głowy ze, będę chodził na rozmowy kwalifikacyjne zawsze miałem klientów. Jednak udało się i już po pewnym czasie pracy w Kancelarii mogę szczerze powiedzieć, że jestem zadowolony

- doświadczenie zawodowe, - specjalizacja i praktyka radcy prawnego, - dyspozycyjność, zainteresowania itd . brak pytań merytorycznych bo kto będzie radcę prawnego sprawdzał ;)

A..nowy

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Kancelarią. Wszystko odbywa się na warunkach ustalonych na rozmowie rekrutacyjnej oraz zawartych w podpisanej umowie. Bez żadnych niedomówień wszystko tak jak miało być. Pieniądze dobre, godziny też do tego pracują spoko ludzie więc aż chce się przychodzić do pracy. Polecam

Andrzej Klient

Bardzo życiowy człowiek. Słowny uczciwy adwokat, zaangażowany, mający dużą wiedzę praktyczną - cierpliwie wszystko potrafi wytłumaczyć. Mecenas poświęcił mi dużo czasu i był ciągle do mojej dyspozycji - dziękuję za bardzo udaną współpracę oraz pomoc.

Dominik

Pracuję, tam od 3 lat i jestem bardzo zadowolony. Wynagrodzenie sukcesywnie podnoszone odpowiednio do wkładu i zaangażowania. Urlopy przyznawane bez problemu. Szanse rozwoju i zbierania doświadczenia nieograniczone. Polecam

zatrudniona

Polecam, atmosfera pracy bardzo dobra, możliwość nabycia cennego doświadczenia, profesjonalna i rzetelna Kancelaria!

Pani Agnieszka

Jestem bardzo usatysfakcjonowanym profesjonalnym i sumiennym podejściem do mojej sprawy. W imieniu własnym dziękuję za wysoki poziom usługi, współpraca z PANEM daje komfort rzetelnego wsparcia prawnego.

pomocna

Wszystkich, którzy poszukują dobrego adwokata do rozwodu zachęcam aby szukali pomocy w kancelarii Dr. Dariusza Erwina Kotłowskiego. Jest bardzo rzeczową i konkretną osobą. W sposób prosty przedstawia klientowi jego 'status' i proponuje konkretny i rzeczowy sposób podejścia do problemu. Z jednej strony pełny profesjonalizm a z drugiej ludzkie podejście.

Zadowolony

Ja też tam pracowałem, potwierdzam wszystkie pozytywne opinię na temat firmy. Pozdrawiam cała ekipę kancelarii ! Dzięki temu czego się tam nauczyłem świetnie sobie radzę na rynku. Podobne doświadczenie można tylko zdobyć w którejś z międzynarodowych sieciówek, o ile ktoś wytrzyma tempo pracy ...

klient1

A ja polecam kancelarię jako klient. Generalnie obsługują duże międzynarodowe firmy, ale do mniejszych spraw przykładają się tak samo dobrze. Chociaż moja sprawa nie była bardzo skomplikowana to byłem na bieżąco informowany o wszystkich postępach i opcjach działania. Wszystko zakończyło się sukcesem. Ale co najważniejsze czułem się w dobrych rękach i dlatego przeżyłem całość bez większych nerwów.

MD

Byłem właśnie na rozmowie kwalifikacyjnej, bardzo fajna kancelaria i świetna merytoryczna rozmowa. Widać ze zgrany zespól i fajna atmosfera.

byłyyyypracownik

Świetnie mi się pracowało w tej kancelarii. Wymagają zaangażowania, solidnej pracy i punktualności, ale to chyba nic dziwnego. Pomimo skupienia na pracy atmosfera w kancelarii bardzo przyjazna. Tutaj nie było nudnych dni, no i nie było problemów z wypłatą wynagrodzenia. To był fantastyczny czas...

kon79

W kancelarii pracuję dość długo, aby móc dokonać oceny. Jest to miejsce z bardzo dobrymi warunkami pracy. Kultura pracy /organizacyjna na wysokim poziomie. Poza tym pełna swoboda do podejmowania inicjatyw i nowych koncepcji biznesowych. Oczywiście najważniejsze są cele, do których dąży firma, ale co należy podkreślić ich realizacja odbywa się przy pełnym wsparciu decydentów. Z racji bogatego doświadczenia tolerują indywidualność, nietypowość osobowości, potyczki oczekując wyłącznie od pracowników uczciwej i rzetelnej pracy.

Kamillllll

Jestem niestety juz bylym pracownikiem Kancelarii i moge firme polecic z czystym sumieniem- moim zadaniem bylo pozyskiwanie klientow ktorzy byliby zainteresowani uslugami Kancelarii, atmosfera bardzo ok, w szczegolnosci duzy plus za dosc elastyczny grafik, dobra kasa zawsze na czas, ogolnie bezproblemowo, jakbym dalej zostawal w Polsce to napewno dalej bym z nimi wspolpracowal.

Aguniaaa

Bardzo cenię sobie to, ze mogłam pracować dla kancelarii Dr Dariusza Erwina Kotłowskiego. Co do warunków samej pracy to były moim zdaniem bardzo dobre. Mili współpracownicy, dobrze zachowany work/life balance i nawet szanse na awans. A do tego całkiem wysokie wynagrodzenie. Niestety musiałam zrezygnować z dalszej współpracy z nimi, ale to nie miało nic wspólnego z samą firmą. Teraz, kiedy pracuję gdzie indziej jeszcze bardziej doceniam to, co oferowała ta kancelaria.

Zainteresowanyy

Wie ktoś może czy kogoś poszukują? Słyszałem wiele pozytywnych opinii i jestem chętny aplikować.

Może ktoś jeszcze napisać coś o pracy? Ciekawi mnie jak jest z godzinami pracy, bo różnych rzeczy się nasłuchałem jeżeli chodzi o kancelarie adwokackie. Dajcie proszę znać.

Mec
@Zainteresowany

Jeżeli chodzi o warunki pracy - bardzo dobre. Polecam kancelarię jak również miejsce do pracy. Pan Mecenas Dariusz Kotłowski wpaja nam. że rzetelność i profesjonalne podejście do pracy to coś co kancelarię od zawsze wyróżnia i tak ma zostać...Dlatego jeżeli wiesz co chcesz robić i naprawdę się na tym znasz to dobre miejsce dla Ciebie...

Mec
@Zainteresowany

Godziny pracy - bywa różnie, ale zawsze jest to docenione tym nie musisz się przejmować..

Dokładnie
@Mec

Dokładnie.. jak wiesz co tak naprawdę chcesz robić i jeżeli chcesz to wykonywać od A do Z to miejsce dla Ciebie. Jeżeli rzetelność i solidne podejście do każdej sprawy to dla Ciebie nie problem na pewno się tu sprawdzisz. Spróbować zawsze warto, ja spróbowałem i się cieszę.

doświadczony

Jako wieloletni pracownik mogę coś o pracy w kancelarii powiedzieć.. nie trzeba długo mówić - pracowników traktują poważnie i dobrze. Można usłyszeć dobre słowa i zostać docenionym. Z każdym problemem można przyjść i porozmawiać, a zawsze udaję się wszystko załatwić. Nie pracowałem w wielu innych kancelariach.. jak do tej pory w tej jest najlepiej i nie zamierzam tego zmieniać.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski