Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski

Opinie o Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski

Ona

Jeśli chodzi o moje wrażenia odnośnie współpracy to raczej mogę je ocenić jako pozytywne. Z pewnością bardzo profesjonalne. To Kancelaria w której można rozwinąć skrzydła.

Sylwia

Profesjonaliści w każdym calu. Dziękuję za mistrzowskie rozegranie mojej sprawy rozwodowej. (usunięte przez administratora)

D

Naprawdę dobra Kancelaria. Można się wiele nauczyć, a warunki współpracy są jasne dla wszystkich. Każdy wie, co ma robić i nie ma niedomówień.

Prawda

Praca tu jest dobra, nigdy nie miałem nieprzyjemnych sytuacji, czy sporów. Oczywiście, że czasem zdarzają się bardziej nerwowe dni, ale gdzie tak nie jest? Z resztą gdyby źle się działo, to nie byłoby mnie tutaj. Praca do łatwych nie należy, ale kto spodziewał się czegoś innego? Fakt, to forum pracownicze, powinniśmy głownie my się wypowiadać. Chociaż nie powiem, miło jest przeczytać opinie klientów, którzy doceniają nasz wysiłek.

@Prawda

Z tych trudniejszych spraw człowiek jest w stanie więcej się nauczyć. Ja sporo wiedzy i doświadczenia nabyłem w tej Kancelarii.

Dzisiejszy

Mój znajomy poszedł na aplikację do Legionowa i wcale nie jest zadowolony, ale cóż nie każdemu musi się zawsze udawać. Ja tez jestem zadowolony, że tu trafiłem, choć na początku ciężko mi było wszystko ogarnąć. Mecenas jest bardzo rzeczowy, ale w sumie o to chodzi w tym zawodzie.

Radca Prawny

Ponad godzinna rzeczowa rozmowa. Przeprowadzał ją ze mną bardzo miły Pan widać, że znający branżę od podszewki. Udzielił mi wszystkich informacji, wszystko jasno przedstawione bez żadnych niedomówień. Jako że mam już swój wiek byłem mocno zestresowany rozmową. Rynek usług prawniczych jest bardzo ciężki i nigdy nie przyszło mi do głowy ze, będę chodził na rozmowy kwalifikacyjne zawsze miałem klientów. Jednak udało się i już po pewnym czasie pracy w Kancelarii mogę szczerze powiedzieć, że jestem zadowolony

- doświadczenie zawodowe, - specjalizacja i praktyka radcy prawnego, - dyspozycyjność, zainteresowania itd . brak pytań merytorycznych bo kto będzie radcę prawnego sprawdzał ;)

Lopik

Nie wiem po co te nerwy. Kto mial okazje poznac Mecenasa ten po prostu wie, ze to bardzo rzeczowy i fachowy specjalista. Odzyskal moje pieniądze,więc będę Go polecać

Drozd
@Lopik

Bardzo silna osobowość. Czuć, że wie, co robi..Nieoceniona pomoc, a ceny umiarkowane. . Decydując się na współpracę naprawdę można liczyć na pierwszorzędną walkę w sądzie i 100% zaangażowania. Stale w kontakcie, czy to telefonicznym, czy elektronicznym.

Marta i Adam

NIESTETY ZAWIŚĆ,KONKURENCJA CO WIDAĆ PO TEKSTACH KTÓRE TYLKO PUSTAK I OSZOŁOM KIPIĄC NIENAWIŚCIĄ DO INNYCH JE PISZE NIE MAJĄC NIC INNEGO DO ROBOTY, BY KOMUŚ TYLKO DOWALIĆ, OCZERNIĆ, ZBRUKAĆ. MITOMAN AŻ Z TĄ ZAWIŚCIĄ KIPI A ILE RADOŚCI MA Z TEGO . POPROSTU CHORY I ZDESPEROWANY PUSTAK POLAK KATOLIK TAK POTRAFI - A U MECENASA KOLEJKA I JAKOŚ TYCH LUDZI TE PIERDOLETY I TZW OPINIE MAŁO INTERESUJĄ . Marta z mężem i nie pracownica rzetelnego i oddanego sprawie mecenasa głąbie.

ares123

A ja uważam, że konkurencja nie śpi i zaczęła się uaktywniać, bo wierzyć mi się nie chce w brak zaangażowania osoby, która już dwa razy wyciągała mnie z poważnych problemów. Najpierw problematyczny rozwód, a potem kłopoty z firmą wynikające z pomówień byłego pracownika.

Martin2019
@ares123

Tez tak mi się wydaje, bo po rozmowie z Mecenasem odniosłem zupełnie inne wrażenie. To kontaktowy i poważny człowiek. Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby się nie wywiązał ze sprawy, tym bardziej, że moja tez nie była zbyt dobrze rokująca i jakoś mogłem liczyć na jego wsparcie.

Ktoś
@Martin2019

tez mam takie doswiadczenia. Prowadzil dosc trudna sprawe karna wystepujac w moim imieniu i w porównaniu do innych adwokatów których miałem w tej sprawie Pan Kotłowski jest adwokatem z powołaniem. załatwił to co obiecał.

Vertii

Zdecydowałam się na kontakt z Kancelaria pod wpływem przychylnych opinii w Internecie i nie zawiodłam się. Wszystko odbyło się zgodnie z opisami - konkretnie i profesjonalnie. Moja sprawa nie trafiła jeszcze do sądu, ale byłam w Kancelarii i jestem zadowolona z pierwszego spotkania. Dużo zaangażowania, a nie żeby "odklepać klienta".

Pixi
@Vertii

Tutaj musze sie zupełnie zgodzic. Dosc powszechne jest przedmiotowe traktowanie klienta w tym srodowisku, wiec tez bylam zaskoczona niewymuszona, ludzka zyczliwoscia. Tak niewiele, ale w ten sposob wlasnie buduje sie marke.

Reo37

Muszę szczerze przyznać, że podchodziłem do współpracy z rezerwą zniechęcony poprzednimi doświadczeniami w kontakcie ze środowiskiem prawniczym. I tu pierwsze zaskoczenie - bardzo konkretna i rzeczowa rozmowa. Sprawa poprowadzona została profesjonalnie i z efektem korzystnym dla mnie.

milki789

Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę! Bardzo dobrze poprowadzili sprawę, która wydawała się już nie do wygrania... Naprawdę polecam!

adu001
@milki789

Mam podobne doświadczenia. Mogę całą współpracę określić jednym słowem: profesjonalnie.

montebianco
@adu001

Musze dołączyć się do pozytywnych opinii, chociaż przeważnie nie udzielam się na forach tego typu. Chapeau bas :)

Kaldotoja

Wzorowo i skutecznie poprowadził moją sprawę rozwodową. Udało mu się wywalczyć korzystny wyrok w sprawie o alimenty.

Koredes

Dobry i uczciwy prawnik. Współpracuję z nim już jakiś czas i z czystym sumieniem polecam, chyba najlepszy z jakim kiedykolwiek miałem styczność.

K....

Mam dobre wrażenia odnośnie współpracy. Jasno, przejrzyście, zgodnie z umowa.

Kawuś

Pomogli mi odzyskać odszkodowanie od pracodawcy. Polecam.

Jkww

Sumienny i bardzo rzetelny profesjonalista. Rozwodził mnie w zeszłym roku , potrafi nieźle przycisnąć druga stronę. Sprawa zakończyła się dla mnie z korzyścią, choć była już żona to ciężka osoba.

dede

Dobrze wspominam współpracę. Nie mam zastrzeżeń. Kontakt i działania na profesjonalnym poziomie.

Jarek B.

Zaangażowana i skuteczna pomoc prawna! Pozdrawiam i dziękuję (usunięte przez administratora)

Grzesiek

A ja polecam. Bardzo profesjonalny kontakt i podejście. Lubię konkretne osoby, a taki właśnie jest Mecenas.

Jerzy

Techniczny błąd

Anna Wawrzuciszyn

Śmieszne ta sama osoba dokokunuje opinii negatywnych i sama sobie je potwierdza absurd i śmieszność. Bo autor opinii negatywnych opinii jest raz kobietą a raz męższczyzną to wiele już znaczy. Skuteczność i zdecydowane działanie mecenasa ma przełożenie w efektach. Przez okres rozwodu, a obecnie w podziale majątku Mecenas to człowiek o złotym sercu i tak napisano byłam świadkiem, że nie zostawił kobiety bez pomocy. Opinie negatywne są wynikiem porażki ich autora frustracji. Jeśli ktoś lub coś mi nie odpowiada omijam i nie marnuję czasu. Polecam tego mecenasa, bo to Człowiek o wielkim sercu, życzliwy,miły i zdeterminowany w pomocy innym, przede wszystkim profesjonalistą. Z poważaniem klientka Anna Wawrzuciszyn. 20.2.2019.r.

Dino

Ja akurat polecam. Pomoc nawet w najgorszej sytuacji. Nie zostawi człowieka z problemem.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski