FHU Respharm Filip Dryzner

Opinie o FHU Respharm Filip Dryzner

Tomasz Katowice

Samo zamówienie przebiegło szybko i bezproblemowo. Cenę po krótkich negocjacjach dostałem najlepszą spośród wszystkich innych ofert Polecam sklep Medical4U.eu

Adrian K

Pełen profesjonalizm. Kontakt, doradztwo, szybka realizacja, jakość sprzętu, dostawa, szkolenie i konkurencyjna cena; wszystko na najwyższym poziomie ;) Kupiłem aparat do elektroterapii Multitronic MT-3 i jestem bardzo zadowolony. Kolejna inwestycja na pewno w Resmedica

Irmina B

Bardzo polecam Sklep Medica4U. Kupiłam Stół do tenisa stołowego Cornilleau 400X ,Profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt. Realizacja zamówienia przebiegła szybko i bardzo sprawnie. Sprzęt bardzo dobrej jakości. POLECAM!

Fachowe wsparcie, profesjonalna obsługa, wysyłka zgodna z moimi oczekiwaniami, polecam :)

Firma FHU Respharm Filip Dryzner w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracuj online i zarabiaj ponad 5 tys zł miesięcznie. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Sebastian

Szybko, miło i profesjonalnie - jestem bardzo zadowolony.

Zadowolony Klient

Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, wysyłka błyskawiczna, fachowa pomoc. 100% Polecam

Ana

Kupiłem stół Black Edition. Błyskawiczna wysyłka. Stół bardzo dobrze doradzony. Jestem zadowolony. Rekomenduję solidnego dostawcę!

FIRMA na 6! Zamówienie realizacja super Bardzo dziękuję za realizację naszych zamówień.

Anna N. Wrocław

Kupiłam rower stacjonarny firmy Schwinn z przeznaczeniem dla syna, który choruje od 5-ciu lat na cukrzycę typ 1. Firma Respharm jako jedyna, spośród wszystkich jakie obdzwoniliśmy z mężem, była w stanie zaproponować nam odpowiedni rower i dostarczyć dokumenty potrzebne do uzyskania dofinansowania do jego zakupu. Transakcja przeprowadzona profesjonalnie. Towar w 100% zgodny z zamówieniem. Fachowa pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Szybka dostawa. POLECAM :)

Anna Nowy Sącz

Fantastyczna, miła i profesjonalna obsługa, potrzebowałam pomocy przy zakupie pilota do łóżka Domiflex, otrzymałam fachowa informacje oraz szybką dostawę pilota, miałam ten komfort iż mogłam sprawdzić czy pilot pasuje do mojego łóżka. Sklep na tyle zaufał iż mogłam zapłacić po sprawdzeniu czy pasuje. Wielkie podziękowania dla sklepu

Żaneta Bydgoszcz

Gorąco polecam.., bardzo życzliwa obsługa i rzeczywiście zaintresoana tym, aby klient był zadowolony. Stół rehabilitacyjny działa bez zarzutów, jest i wygodny i funkcjonalny. Chciałabym podziękować za szybką reakcję i dużą pomoc gdy zaszła potrzeba pewnych zmian przy stole

Ela Sopot

Profesjonalna obsługa. Sprzęt został zakupiony do Ośrodka Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. Transakcja zrealizowana bardzo szybko, sprzęt dotarł w przeciągu paru dni. Bardzo dobry kontakt Polecam firmę

Waldek Warszawa

Kupiłem aparat do masażu uciskowego to był dobry wybór, doradca dobrał mi odpowiedni sprzęt do potrzeb, wynegocjowałem atrakcyjną cenę, czas realizacji tez był Ok Fachowa obsługa Polecam !

Piotr G

Świetna i szybka obsługa klienta. Telefon odebrany od razu, co przesądziło o wyborze tego sklepu. Dostawa szybka. Polecam, choć można znaleźć tańsze oferty. No ale wiadomo: jakość obsługi klienta też jest bardzo ważna.

PSONI Krosno

Dostarczony sprzęt najwyższej jakości, przedstawiciel firmy rzeczowy i uprzejmy. Zawsze przygotowany pod względem merytorycznym, chętnie udziela wszelkiego wsparcia. Firma godna polecania.

Ela D

Kupiłam urządzenie do drenażu limfatycznego dla własnych potrzeb.Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta, niezmiernie miło, kiedy firma kontaktuje się z osobą kupującą w sprawie towaru. Samo urządzenie zostało bezpiecznie zapakowane, firma kurierska nie uszkodziła kartonu :D Sprzęt spełnia moje oczekiwania.

Małgorzata Kozienice

W sklepie Medical4U kupiłam urządzenie do elektroterapii . Urządzenie przyszło bardzo szybko, sprzedawca bardzo profesjonalnie wyjaśnił wszystkie wątpliwości i zawiłości techniczne. Z urządzenia jestem zadowolona, Mogę z czystym sumieniem polecić firmę BardoMed.

Patrycja

Bardzo miła, rzetelna obsługa. Świetny kontakt z klientem. Zakupiony sprzęt najwyższej jakości. Myślę że będę wracać do tego sprzedawcy. Polecam!!!

Waldemar

Bardzo profesjonalna obsługa, bogaty asortyment, szybka przesyłka, bardzo polecam !!

Wioletta Radom

Jestem bardzo zadowolona, firma godna polecenia wszystko sprawnie i przyjemnie a co najważniejsze szybko!

Zostaw merytoryczną opinię o FHU Respharm Filip Dryzner - Rzeszów

• Jak się pracuje w FHU Respharm Filip Dryzner?

Zobacz opinie na temat firmy FHU Respharm Filip Dryzner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHU Respharm Filip Dryzner?

FHU Respharm Filip Dryzner