FHU Respharm Filip Dryzner

Opinie o FHU Respharm Filip Dryzner

Mateusz Warszawa

Zamówiłem kozetki lekarskie 2 sztuki potrzebowałem na już , udało się dostać w Medical4u. Szybka transakcja i szybka realizacja Podziękowania dla załogi Polecam sklep Medical4u.eu

Natalia
@Mateusz Warszawa

No to super, że udało się dostać i wszystko przebiegło sprawnie. A jakie ceny mają? Są przystępne?

Magda Częstochowa ZOL

Zamówiłam Kabinę PUR i osprzęt wszystko dotarło na czas i w atrakcyjnej cenie Polecam sklep Medical4u

Ilona Brzesko

Dostawa towaru zgodna z umowa Materac przyszedł na czas Polecam sklep Medical4u

Stanisława Kraków

Kupiłam w sklepie Medical4u.eu aparat do elektroterapii Multitronic MT-3 potrzebowałem do terapii Żenii. Sprzedawca wytłumaczył mi zmiany które trzeba wykonać w aparacie zeby spełniał wymogi terapii Aparat dotarł do mnie w 100% spełnia oczekiwania Polecam sklep i sprzedawcę.

Marcin Nowy wpis

Interesuje mnie praca w obsłudze i doradzaniu klientowi podczas sprzedaży. Trzeba mieć doświadczenie przy sprzęcie rehabilitacyjnym czy wystarczy krótkie przeszkolenie i można zaczynać pracę? W sieci nie ma aktualnych rekrutacji dlatego chciałbym dowiedzieć się jakie warunki proponują jakbym chciał wysłać CV w ciemno. Ktoś podzieli się doświadczeniem?

Adrian Pabianice Nowy wpis

Kupiłem w sklepie Medical4u.eu lampę Bioptron Medolight, udało mi się wynegocjować atrakcyjną cena po kilku dniach lampa była już u mnie:) Super lampa na wszelakie dolegliwości ale wiadomo to Bioptron Zepter Polecam Sklep.

Adam, Maria

Dziękujemy Panu Filipowi, za pomoc, doradztwo przy zakupie skutera inwalidzkiego firmy Vermeiren model ERIS. Sprzęt jest mega super, spełnia moje oczekiwania. Jest rozkładany i składany, złożenie zajmuje 2-3 minuty. Polecamy tą firmę. Jest kompetentna i solidna.

A jak z kontaktem z pracownikiem u którego dokonana była płatność oraz zakup? Czy łatwo się do nich dodzwonić, jest w ogóle taka możliwość? Bo nie wiem, czy brakuje im ludzi, do obsługi i jak system przygotowywania wysyłek jest zorganizowany? Może ktoś z zatrudnionych napisać, ile roboty przypada na jedną osobę i czy jest jasny podział obowiązków? No i co z kasą za pracę?

Firma FHU Respharm Filip Dryzner w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracuj online i zarabiaj ponad 5 tys zł miesięcznie. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Czy w FHU Respharm Filip Dryzner poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Bożena

Kupiłam w sklepie Medical4u aparat do elektroterapii MT-3. Sprzedawca zarekomendował mi właśnie ten aparat i to był strzał w 10 super sprzęt łatwa obsługa i atrakcyjna cena Polecam Sklep Medical4u.eu

Klementyna

Jak z pracą magazyniera w firmie? Z tego co czytaliśmy z mężem firma posiada swoje hurtownie. Jak obecnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem, wiecie coś na temat wolnych stanowisk? Trzeba posiadać doświadczenie? Na h początkowo jaka stawka? I co z umowami, jaki rodzaj?

Krystyna

Znajdzie się wolne pół etatu do pracy przy obsłudze sklepu internetowego? Można pracować wtedy tylko zdalnie? Pracownicy mają zniżki na produkty firmowe, jeśli tak to w jakiej wysokości?

Zespół Szkół w Sędziejowicach

Zespół Szkół przedstawił zapytanie ofertowe na zakup 15 ławek gimnastycznych 4M, najlepsza ofertę zaproponował sklep Medical4u.eu. Jako jedyna firma przedstawiła ofertę na ławki transport i rozładunek. Transakcja przebiegła zgodnie z podpisana umową płatność przelewem 14 dniowym Polecam sklep Medical4u.eu

Józia

Klient tu pisał, że wszystko zgodnie z umową i w ogóle. A co z pracą, wywiązuje się pracodawca z tego, co proponuje i obiecuje na rekrutacji? Np. w kwestii premii i dodatków? Pytam w kontekście ewentualnej pracy. Jest na to jakaś szansa?

Przychodnia Wschowa

Zakupiliśmy wyposażenie gabinetu lekarskiego Bardzo dobra komunikację, wynegocjowaliśmy atrakcyjny rabat, dostawa zgodna z umową Polecamy Sklep Medical4u.eu

Czy rozmowa kwalifikacyjna do FHU Respharm Filip Dryzner odbywa się w siedzibie firmy?

Darek Warszawa

Kupiłem aparat Multitronic Mt-3 wszystko zgodnie z umową dostawa w kilka dni, cena promocyjna Polecam zakup

Halina

Czytam opinie żeby się dowiedzieć nieco więcej na temat firmy bo chciałabym podjąć pracę na stanowisku Doradcy Klienta. Widzę dużo bardzo dobrych opinii na temat obsługi i transakcji, która była szybka i sprawna. Chciałabym się dowiedzieć więcej na temat pracy jako Doradcę Klienta. Czy praca jest głównie przez internet? Czy jest możliwość pracy zdalnej?

Krzysztof Drozdowski

Kupiłem bieżnie Nordictrack Exp 7i , jestem bardzo zadowolony z transakcji szybka i sprawna wysyłka i i co ważne możliwość płatności za pobraniem. Polecam Medical4u .eu

Anna Zakopane

Kupiłam rower Nautilus R626 w sklepie Medical4u, dostałem bardzo dobrą cenę oraz możliwość płatności za pobraniem, co było dla mnie bardzo ważne, kurier pomógł wnieść zamowienie do mieszkania. Polecam Sklep

Dominika

witam, ja to chciałam się zorientować jakie jeszcze stanowiska potencjalnie w firmie mogłyby być do obsadzenia. widzę, że klienci głównie o doradcach piszą, a praca na jakim jeszcze mogłaby się znaleźć?

Paweł Krosno

Kupiłem rower treningowy Nautilus U626 Bardzo dobry sklep. Szybka i miła obsługa, krótki czas realizacji. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym.

Paulina D

Polecam sklep Medical4u.eu Kupiłam rower treningowy Nautilus 626 polecił mi pracownik sklepu , super sprzęt bardzo dobra jakość i dobra cena. Na pewno do was wrócę :)

Agata

Jakie trzeba mieć doświadczenie, aby zostać tutaj doradcą klienta? :) Jestem nowa w Rzeszowie i szukam pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o FHU Respharm Filip Dryzner - Rzeszów

• Jak się pracuje w FHU Respharm Filip Dryzner?

Zobacz opinie na temat firmy FHU Respharm Filip Dryzner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHU Respharm Filip Dryzner?

FHU Respharm Filip Dryzner