FHU Respharm Filip Dryzner

Opinie o FHU Respharm Filip Dryzner

Marcin Jasło

Kupiłem w Sklepie Medical4U.eu materac szpitalny, potrzebowałem na cito dla chorej Babci przesyłkę dostałem ekspresem i w super cenie Polecam sklep za fachową obsługę

Mikołaj Szaniawski

Nie polecam nikomu zakupów w sklepie Medical 4U. Od 9 miesięcy nie doczekałem się sprzętu, zwrotu pieniędzy też jeszcze nie dostałem. Moje maile nagle zginęły w spamie gdy upomniałem się o zwrot pieniędzy, pomimo tego że wcześniej mi Pan odpisał na ten sam adres.

@Mikołaj Szaniawski

Kupił Pan Atlas do ćwiczeń BS który był niedostępny i była informacja na stronie, informowaliśmy iż produkt jest na chwilę obecną na brakach magazynowych i planowana dostawa 4 kwartał 2021, zgodził się Pan poczekać, dostawa się opóźniała i zrobiliśmy zwrot zaliczki Następnym razem proszę sprawdzić konto zanim cos napisze bo to jest nieuczciwe.

Paulinas

Zamówiony sprze 26 pażdziernika nie doptarł do dzisiaj. na stronie było napisane,że czas oczekiwania 2-3tygodnie. mnóstwo telefonów.obietnice,że zostanie wysłane. Po rozmowie z moim prawnikiem o zwrot pieniedzy do tej pory ich nie ma.

Parkosz DPS

Zamówiliśmy Wannę Wirową kończyn dolnych wszystko zgodnie z umową, sklep zgodził się na płatność po dostawie i montażu za co serdecznie dziękujemy za zaufanie. Polecamy Sklep Medical4U.eu Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !

Firma FHU Respharm Filip Dryzner w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracuj online i zarabiaj ponad 5 tys zł miesięcznie. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Szpital Pisz

Szpital zamówił wózki zabiegowe WZ Wszystko w porządku polecam Sklep

W moim przypadku sprzęt został dostarczony prawidłowo, jednak problemy zaczęły się później. Od około 2 miesięcy próbuje skorzystać z przysługującego mi w ramach 2 rocznej gwarancji serwisu. (usunięte przez administratora)nie odpowiada na maile, telefony odbiera sporadycznie, nigdy nie oddzwania. W rozmowie sprawia wrażenie niezorientowanego w temacie. Sztywno recytuje, że "zaraz odpisze na maila, zaraz zadzwoni do serwisu itp." po czym odkłada słuchawkę. Tak w kółko od 2 miesięcy, bez żadnej interwencji serwisowej. W obecnej sytuacji odradzam zakupy w tej firmie, a o finale będę informować.

Medica4U
@Ewa

Pani Ewo złożyła Pani reklamacje my tą reklamacje przyjedziemy zgłosiliśmy do serwisu zewnetrznego, nie mamy już wpływu na dalsze kroki serwisu, informowaliśmy panią na bierząco ale tez nie jesteśmy w stanie kilka razy codziennie odpowiadać na Pani pytania. Wiemy ze serwis się z panią kontaktował i były ustalone szczegóły naprawy Przepraszamy za kłopot Zespół Medical4u

@Medica4U

Ani serwis, ani Pan nie kontaktowaliście się ze mną. Od 2 miesięcy proszę Pana o przesłanie mi informacji o zgłoszeniu sprawy do serwisu i kontakt z tą rzekomą firmą serwisową i cisza. Jest to łamanie warunków umowy.

@Medica4U

Nie kontaktował się ze mną ani serwis zewnętrzny, ani Państwo o czym doskonale wiemy. Od 2 miesięcy, bezskutecznie proszę Państwa o przesłanie mi na maila potwierdzenia zgłoszenia sprzętu do serwisu. Przypominam, że sprzęt jest objęty gwarancją, a Państwo nie wywiązują się z umowy.

Szpital w Śremie

W sklepie Medical4u.eu kupiliśmy rowery cykloergometry, bardzo fachowa obsługa wytłumaczyli nam różnice w sprzęcie fitness, zaoferowali atrakcyjna cenę Polecam sklep Pozdrawiam

Szkoła Podstawowa Jawor

Ławki gimnastyczne zakupione, dostawa błyskawiczna, wszystko Ok ! Polecam Sklep Medical4U.eu

Mariusz W Warszawa

Kupiłem stół do tenisa stołowego , sprawna obsługa i szybka dostawa Polecam Medical4u.eu.

REMED

Zamówienie złożone 20 września (wózek pod aparat do fizykoterapii), czas realizacji miał być ok. 2 tygodnie, jest już 7 tygodni, podczas wielokrotnych rozmów telefonicznych ( w ciągu ostatnich 2 tygodni) słyszę zapewnienia, że towar jest już wysłany, ale w dalszym ciągu nie dotarł. Brak odpowiedzi na e-maila. Nie polecam tego sprzedawcy (niesłowny, nierzetelny)

Agnieszka Miedziana Góra

Polecam Sklep Resmedica.com.pl Kupiłam aparat Multitronic mt-3 doradził mi pracownik z biura, wynegocjowałam super cenę. Błyskawiczna wysyłka dostałam aparat po 2 dniach Dziękuje za wybór sprzętu i pomoc !

Niezadowolony klient

Nie polecam tego sprzedawcy. W lipcu tego roku zamówiłam 4 sztuki wózków medycznych. Do dnia dzisiejszego, mimo wielu prób kontaktu nie otrzymałam zamówienia. Niekompetentne odpowiedzi. Pan odbierał telefon tylko gdy dzwoniłam z innego numeru, nie pamiętał czego dotyczył problem. Brak chęci dobrej współpracy.

@Niezadowolony klient

Dostaliście Państwo 4 stoliki było delikatne opóźnienie ale niestety opóźnienie wynikało z winy produkcji, w ramach rekompensaty stoliki dostaliście w starej cenie.

Ewa Matuszczyk

W sklepie Medical4u kupiłam podpórkę, po 3 dniach dostałam przesyłkę płatność po dostawie, jak dla mnie emerytki bardzo dobre rozwiązanie i zaufanie sklepu Polecam Sklep!

Justyna Łódź

Jestem zadowolona z zakupu w sklepie Medical4u.eu. Przesyłka dostarczona została w dobrym stanie. Przez cały czas realizacji zamówienia byłam w kontakcie ze sprzedawcą, który informował mnie o wszystkich krokach. Kupowałam w tym sklepie po raz pierwszy i nie mam żadnych uwag ani zarzutów co do realizacji zamówienia, dlatego zdecydowanie mogę polecić go innym.

Wiesław Dąbrowa Górnicza

Przejrzysta strona, artykuły dobrze opisane , zgodny towar z opisem, szybka realizacja, polecam!

Paweł Pisz

Bardzo szybki kontakt z klientem. Profesjonalna i dogadana obsługa Polecam Sklep !!

Mały Piesek Zuzi

W październiku zamówiliśmy towar przez stronę internetową. Po miesiącu gdy do nas nie docierał i skontaktowaliśmy się z Panem (usunięte przez administratora), okazało się, że towaru nie dostaniemy, ponieważ nie ma go w hurtowni. Do dnia dzisiejszego, mimo licznych maili, telefonów i smsów nie otrzymaliśmy zwrotu pieniędzy, mimo, że minęły 4 miesiące. Pan raz twierdzi, że musimy wysłać kolejnego maila, później, że o nas zapomniał, następnie, że przelew już wysłał, później, że nie może znaleźć nr konta i tak w kółko. Radzę uważać przy kupnie sprzętu na stronie RESMEDICA.

@Mały Piesek Zuzi

Faktycznie było zamówienie na Lampę Sollux LS-1 była informacja w zamówienia aby --zapytać o dostępność-- klient tego nie zrobił zamówił bez informacji zwrotnej czy lampa jest dostępna, Lampy typu LS nie są już produkowane właściciel firmy zmarł i zaprzestali produkcję lamp zaproponowaliśmy inny sprzęt droższy gdyż tylko taki był dostępny ale klient nie wyraził zgody, środki zostały zwrócone na konto klienta.

Gądek Paulina

Nie polecam sprzedawcy, sprzęt zamówiony w maju, do tej pory go nie mam, Sprzedawca nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile, reklamacja innego dostarczonego sprzętu jest rozpatrywana już od 1,5 miesiąca i dalej cisza. Mam sprzęt zapłacony, który zajmuje miejsce i nie działa. Uważajcie na tego Pana, w rozmowie deklarowany czas oczekiwania to 4 tygodnie, niestety mija już 5ty miesiąc a zamówienia brak.

@Gądek Paulina

Pani Paulino z całym szacunkiem ale kontakt mamy cały czas telefoniczny jak i mailowy Zamówiła Pani za naszym pośrednictwem bieżnie Neblin którą sama wybrała my jej Pani nie proponowaliśmy ani nie rekomendowaliśmy nie mamy jej w naszej ofercie, zaproponowaliśmy inny markowy sprzęt ale był za drogi, Klient nasz Pan wiec zamówiliśmy dla Pani bieżnie Neblin, zgłosiła Pani reklamacje my tą reklamacje przekazaliśmy do producenta i się okazało ze bieżnia nie jest wadliwa tylko źle złożona, więc wszystko z naszej strony jest pozytywnie, czas realizacji była ustalony i dotrzymaliśmy terminu Co do drugiej pozycji zamówienia to było ustalone iż termin realizacji będzie wydłużony gdyż towaru w Polsce nie ma i czekamy na dostawę z USA, Pani zaakceptowała taki stan rzeczy.

Ewa Trzcielin

Towar zgodny z zamówieniem. Bardzo miła i kompetentna obsługa i współpraca. Na towar robiony pod klienta zazwyczaj długo się czeka, ale jeśli jest wyznaczony termin, to jest on dotrzymywany. Tak było w mojej sytuacji, za co bardzo dziękuję. Bez zarzutu. Polecam.

Darek Poznań

Zamówienie zrealizowane ekspresowo, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Produkt zgodny z opisem. Zdecydowanie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o FHU Respharm Filip Dryzner - Rzeszów

• Jak się pracuje w FHU Respharm Filip Dryzner?

Zobacz opinie na temat firmy FHU Respharm Filip Dryzner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHU Respharm Filip Dryzner?

FHU Respharm Filip Dryzner