DIPOL SEBASTIAN CZARNIK

Rzeszów

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 7 ocen.

DIPOL SEBASTIAN CZARNIK
3 7 6 1

Opinie o DIPOL SEBASTIAN CZARNIK

Administrator

Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy DIPOL SEBASTIAN CZARNIK na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?

anonymous

Uważajcie na dyrektor zarządzająca, to wyjątkowo złośliwy i niekompetentny człowiek. Z każdego człowieka chce wycisnąć jak najwięcej, siedzi z otwartymi drzwiami, żeby widzieć kto ile razy idzie do kuchni, zarządza biurem. A tak naprawdę to pośrednik (zarządu), popychacz i poganiacz. Na produkcji jest ciągła rotacja i też ogromne poganianie przez kierownika i jego zastępcę. Odradzam pracę w tej firmie!!!

Administrator

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w DIPOL SEBASTIAN CZARNIK? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

qurde

ile tam sie zarabia na reke?

jan

Szczególnie vc-prezes na poziomie Waldemara Kiepskiego...

Fenix

Właściciele naprawdę wporzadku

Zostaw opinię o DIPOL SEBASTIAN CZARNIK - Rzeszów

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIPOL SEBASTIAN CZARNIK