Opinie o Dipol Plastic Technology Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dipol Plastic Technology Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dipol Plastic Technology Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dipol Plastic Technology Sp. z o.o. w Rzeszów

Administrator Nowy wpis

W Dipol Plastic Technology Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Monter. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Ewelina

Pandemia się skończyła już, więc ciekawi mnie, czy te obniżki wypłat, o których piszecie w komentarzach, to już nieaktualna sprawa. Chciałabym wiedzieć, ile na tę chwilę płacą?

Ja Nowy wpis
@Ewelina

Najniższa krajowa plus dodatek nocny

Zofia Nowy wpis

I ten dodatek to zgodnie z KP? a można dopytać jak obecnie praca tutaj wygląda pod względem samych warunków. coś się zmieniło czy organizacja ta sama co sprzed lat?

Re Nowy wpis
@Zofia

Sprzed lat tzn?

@Ja626709 przez pandemię wam wypłacają tylko 30% pensji ?

Elo
@ja

Chyba chodzi ze dostaja 70% ze 100

Ja626709

Omijać! - 30% z pensji, od początku pandemii a w zamian? Nie skrócony wymiar pracy, plus soboty pracujące. Najnizsza krajowa płacą, bo musza. Pensja za to co się tam robi jest co najmniej śmieszna. Podwyżki? Zero. Plusów nie widzę. Śmieszne czerwone kartki od kontroli jakosci, za wadliwe detale, 4= minus 250 zł z wypłaty.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Dipol Plastic Technology Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
rademenes

Lubię atmosferę w DIPOL SEBASTIAN CZARNIK za: fajna firma-szefy ok

Edyta
@rademenes

Twój wpis jest pozytywny, jednak bardzo krótki, czy mógłbyś napisać coś więcej o pracy w tym miejscu? Pamiętaj, że komentarze poparte argumentami są bardziej pomocne. Rozumiem, że pracownicy mają dobry kontakt z szefem, a jaka atmosfera jest między pracownikami? Czy pracodawca oferuje wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania?

Uważajcie na dyrektor zarządzająca, to wyjątkowo złośliwy i niekompetentny człowiek. Z każdego człowieka chce wycisnąć jak najwięcej, siedzi z otwartymi drzwiami, żeby widzieć kto ile razy idzie do kuchni, zarządza biurem. A tak naprawdę to pośrednik (zarządu), popychacz i poganiacz. Na produkcji jest ciągła rotacja i też ogromne poganianie przez kierownika i jego zastępcę. Odradzam pracę w tej firmie!!!

qurde

ile tam sie zarabia na reke?

jan

Szczególnie vc-prezes na poziomie Waldemara Kiepskiego...

Fenix

Właściciele naprawdę wporzadku

Zostaw merytoryczną opinię o Dipol Plastic Technology Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Dipol Plastic Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dipol Plastic Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dipol Plastic Technology Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • 954G
    36-002 Rzeszów

Dipol Plastic Technology Sp. z o.o.