DIPOL SEBASTIAN CZARNIK

rademenes

Lubię atmosferę w DIPOL SEBASTIAN CZARNIK za: fajna firma-szefy ok

Edyta
@rademenes 15.11.2018 18:54

Twój wpis jest pozytywny, jednak bardzo krótki, czy mógłbyś napisać coś więcej o pracy w tym miejscu? Pamiętaj, że komentarze poparte argumentami są bardziej pomocne. Rozumiem, że pracownicy mają dobry kontakt z szefem, a jaka atmosfera jest między pracownikami? Czy pracodawca oferuje wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania?

Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy DIPOL SEBASTIAN CZARNIK na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?

anonymous

Uważajcie na dyrektor zarządzająca, to wyjątkowo złośliwy i niekompetentny człowiek. Z każdego człowieka chce wycisnąć jak najwięcej, siedzi z otwartymi drzwiami, żeby widzieć kto ile razy idzie do kuchni, zarządza biurem. A tak naprawdę to pośrednik (zarządu), popychacz i poganiacz. Na produkcji jest ciągła rotacja i też ogromne poganianie przez kierownika i jego zastępcę. Odradzam pracę w tej firmie!!!

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w DIPOL SEBASTIAN CZARNIK? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

qurde

ile tam sie zarabia na reke?

jan

Szczególnie vc-prezes na poziomie Waldemara Kiepskiego...

Fenix

Właściciele naprawdę wporzadku

Zostaw opinię o DIPOL SEBASTIAN CZARNIK - Rzeszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIPOL SEBASTIAN CZARNIK