Opinie o Handel Obwoźny i Usługi Transportowe Jan Cebulski w Osiek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Handel Obwoźny i Usługi Transportowe Jan Cebulski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Handel Obwoźny i Usługi Transportowe Jan Cebulski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handel Obwoźny i Usługi Transportowe Jan Cebulski w Osiek

TERQU Nowy wpis

NIE POLECAM, sama ua Na rozmowie jest obiecywane wiele a w rzeczywistości jedyne co się zgadza to adres firmy. Jak czegoś nie wiesz, to od spedycji się nie dowiesz. Oczywiście bardzo często zał/rozł ręczne. Cud prawdziwy, że nie obciążali za paliwo, a normy też mają chore!!! Naprawy pojazdów to temat rzeka. Nie raz po kilka razy człowiek zgłaszał usterkę czy coś wymienić i był ignorowany. Zgłaszane błędy/usterki najczęściej są olewane, auta wyposażone bardziej na jazdę po PL. Tragiczny stan pasów transportowych. Przetarte, przecięte wszystkie w uj. To samo dotyczy się klamr. Trzeba było je wymienić na nowe, to jeszcze pretensję do człowieka mieli, dlaczego wymienia, kto to sprawdzi, przecież dobre są. Jak to oni powiedzieli, poprzedni kierowca( ua ) jeździł tym samochodem i nie narzekał na stan pasów czy klamr. HAHA. Pracownik jest tam traktowany jak przedmiot. Natomiast praca min 15 godzin plus min 9h jazdy dziennie to standard tutaj. Nie obchodzi ich to, że staniesz na zjazdówce czy pasie wyjazdowym z parkingu czy gdziekolwiek, żeby stanąć, bo czasy się pokończyły. Non stop wydruki. Nie ma wydruków = nie ma premii XD. Nie raz widziałem ich auta, które tak stają notorycznie lub pomiędzy węzłami autostradowymi. HAHAH Typowy wyścig szczurów w którym kierownictwo i szef są tylko od poganiania. Raz wjechałem na autohof to chcieli później potrącić mi za niego z pensji. Generalnie bieda w ładnym opakowaniu. Oczywiście, jazda po Czechach tylko i wyłącznie landy. Trasy oczywiście ustala ci spedytor. A, właśnie bym zapomniał, jeśli tutaj nie stajesz pomiędzy węzłami czy na wyjazdówce z parkingu i nie zrobisz wydruku czy nie będziesz jeździł non stop na tempomacie czy to landy czy autostrady, bo jak oni to powiedzieli jest to najbezpieczniejsza funkcja w aucie to wiedz, że w najkrótszym czasie dostaniesz wypowiedzenie XD

Firma godna polecenia szefostwo jak najbardziej w porządku miła atmosfera w pracy polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Handel Obwoźny i Usługi Transportowe Jan Cebulski - Osiek

• Jak się pracuje w Handel Obwoźny i Usługi Transportowe Jan Cebulski?

Zobacz opinie na temat firmy Handel Obwoźny i Usługi Transportowe Jan Cebulski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Handel Obwoźny i Usługi Transportowe Jan Cebulski

Handel Obwoźny i Usługi Transportowe Jan Cebulski