Bizmur Materiały Budowlane Zbigniew Bizoń

Kęty

Opinie o Bizmur Materiały Budowlane Zbigniew Bizoń

PioPiotr Kuś

BIZMUR Kęty. [usunięte przez moderatora] i takim osobom jak on trzeba wydzielić ścieżkę na spacerniaku. ZK Wadowice były by zbyt blisko. [usunięte przez moderatora] jak szczur ucieka przed klientami . zakrywa oczy jak małe dziecko i udaje , że go nie ma.

siwy dym

Chyba szanowna żoneczka pisać nie potrafi-stek bzdur, pełno błędów, brak składni, może należy zejść na ziemię pani[usunięte przez moderatora]? Natomiast ja, jako były pracownik, nie zamierzam kłamać i wciskać ludziom kitu, jaka to firma uczciwa, jak traktuje pracowników, bo o traktowaniu tu nawet nie mam mowy, są natomiast oszustwa na każdym kroku. A szanowny pan[usunięte przez moderatora] tylko wymyśla pretesty aby przyciąć kasę na wypłatach, braku urlopów lub adekwatnemu wynagrodzeniu za to, niepłaceniu za nadgodziny itd. [usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o Bizmur Materiały Budowlane Zbigniew Bizoń - Kęty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bizmur Materiały Budowlane Zbigniew Bizoń