Opinie o Pawbol Sp. z o.o.

Julita
użytkownik zarejestrowany

@Carlos @Nikt możecie powiedzieć na jakim dziale firmy tak właśnie wygląda praca? Co jeszcze warto wiedzieć o warunkach oferowanych przez firmę? Czy można liczyć na premie, czy też dodatkowe benefity? Na stronie internetowej Pawbol można znaleźć aktualne oferty pracy: http://www.pawbol.pl/pl/praca.htm Widać, że potrzebni są pracownicy do wielu działów firmy. Co możecie doradzić osobom zainteresowanym przesłaniem swojego CV?

nikt
@Julita 13.09.2017, 11:55

by tego nie robić

Nikt

Nie odrobisz się nigdy z robotą.

Nikt

Zgadzam sie z Carlosem. Nie dorobisz się nigdy z robotą.

Carlos

Możesz liczyć na więcej zadań niż możesz wykonać i głodową płacę. Dobrze, że minimalna idzie w górę

Julita
użytkownik zarejestrowany

@quellato, że w Pawbol Sp. z o.o. można zdobyć doświadczenie może być bardzo istotna dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy. Ktoś z obecnych jej pracowników mógłby powiedzieć coś więcej na temat tego na jakie warunki można teraz liczyć?

es

@quella Jeśli to nie tajemnica, jakie stanowisko piastowałeś w firmie? Jakie są tam warunki płacowe? pozdr

quella

Praca dobra dla młodych żeby zdobyć doświadczenie i móc je wykorzystać gdzie indziej - za dużo lepsze wynagrodzenie! Dobrych, wieloletnich pracowników w tej firmie się nie docenia. A szkoda!

fpw
użytkownik zarejestrowany

@ Padre - tak co do zmian warunków płącowych to sie zgvadza, teraz jest miesiąc przyumowach na czas określony. a jaki jest np powód "pozbycia premii"?

KamilAndrychów

Chciałem się dowiedzieć czy do Pawbolu potrzebują młodych iż kończę kurs z projektu uninego jako magazynier z operatorem wózka widłowego więc pytałem się o staż to nawet nie odpowiedzieli, pewnie wolą zatrudniać tych dorosłych co mają doświadczenie. Nawet znajoma z rodziny tam pracowała i pytała się znajomej koleżanki z kadry to dowiedziałem się tyle od znajomej że będzie ze stażem ciężko załatwić.

XVB

Czy warto podjąć pracę w tej firmie? Jak wyglądają zarobki ?

Mark

Wygląd jak i jakoś rozdzielnic naprawdę na wysokim poziomie. Jedną kupiłem 4 lata temu i dalej pięknie "śmiga".

szakal 56

Chciałem przypomnieć,iż ludzie tworzą atmosferę do kogo pretensje?Jesli idzie o SZEFA pokażcie tego który nie wymaga od kierownictwa wyników!A co do produktu-nie nasz-sprawdż rower MIFY z NIEMIEC!Dopiero misz-masz!A Skoda to Czechy?

nowa

Szukam pracy, aplikowałam do Pawbol Sp. z o.o. ale nie łatwo się tam dostać. Moja koleżanka tam pracuje i mówi, że nie zna uczciwszych pracodawców. Negatywne opinie dodaje chyba konkurencja...

pegasus

Uważajcie, jeżeli staracie się o pracę w tej firmie. Po wieloetapowych rozmowach i przesłaniu mi już papierów rekrutacyjnych (w tym skierowania na badania lekarskie) miałem zapewnienie ustne, że podpiszą ze mną umowę, ale kiedy poprosiłem o podpisaną umowę na piśmie, to zostałem poinformowany, że kończą ze mną rekrutację ze względu na mój rzekomy brak zaufania do firmy. Jeżeli lubicie takie niespodzianki, to polecam :)

dusza
@pegasus 30.10.2014, 18:24

pegasus na jakie stanowisko aplikowałeś?

Zostaw opinię o Pawbol Sp. z o.o. - Andrychów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pawbol Sp. z o.o.