Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Konieczynka

Dziewczyny kiedy jest podział rejonów ?

Zofia24
@Konieczynka

Co myślicie o rejonowej pracującej w Warszawie Pani M.G Ja gdy jeszcze pracowałam to jest ona chyba najgorsza która była do tej pory

Konieczynka

Ja się modlę ,żeby wyrzucili Katarzynę S rejonowa jeździ szczuje nas kierowników przeciwko sobie . Od kilku miesięcy nie ma wśród nas jednego z kierowników gdańskich ,ale temat tej dziewczyny wraca na każdej wizycie tyle w sobie ma jadu Katarzyna ,że cały czas na nią pluje swoją drogą to była jedyna dziewczyną ,która jej się postawiła .

Gdynianka
@Konieczynka

No właśnie o nią mi chodzi ,mam nadzieję że albo ją przeniosą na koniec Polski albo wywalą, pracowałam z kilkoma Kr ale ona to jest po prostu porażka i wiecznie tylko obgaduje każdego a siebie uważa za Miss Pepco i gada że taka jak ona to tylko że święcą szukać

Konieczynka

No jedna z starszych rejonowych z pomorza poleciała to pokłosie starań jednej z byłych kierowniczek także dziewczyna dała rady wytrzymała za co wielki szacun,bo jedyna z nas miała jaja ,żeby się odezwać i walczyć do końca .

Wiola

Czy 2 dni przed końcem umowy mogą zablokować zniżkę pracownicza? Dziś chciałam skorzystać i niestety nie mogę

Dorota

Żadnych konsekwencji napewno nie poniosła firma wytarła se gębę zwalniając kierownika a (usunięte przez administratora) jaki był taki dalej będzie i rejonowi będą gnębić kierowników

@Dorota

Firma nie zwolniła kierownika ,ta kierowniczka sama położyła wypowiedzenie ,ale najpierw rozpoczęła procedurę trudnej sprawy z tego co mówiły dziewczyny z jej sklepu to były bardzo za nią ona już po prostu miała nagrana inną pracę ,ale nie dała sobie w kaszę dmuchać rejonowej . A co do regionalnej to ja uczciwie nie wiem słyszałam ,że tam cały sklep jej zgłaszał nieprawidłowości jeśli chodzi o rejonowa

Jestem pracownikiem od miesiąca i przeraża mnie to co widzę... ciągły bieg. Nie masz czasu na toaletę. Zwroty co chwilę, funkcyjny o przerwie może zapomnieć. Szukam innej pracy.

Prawda
@Nowy

Taka jest prawda. Kasjer idzie na przerwę, a funkcyjny wszystko w biegu. Najgorzej jak roboty pełno a na fajeczkę kasjerka musi wyjść.

@Prawda

No tak nie do końca. U mnie przy 2 osobach na zmianie, funkcyjna + kasjer, oboje na równi mają znikome szanse na przerwy. Grafik powyżej 12h, toteż należą się 2x15min płatne + 1 bezpłatna. Ty nie jesteś w stanie zejść na żadną, a bezpłatną musisz fikcyjnie odbijać, bo tak.

Przerwa przysługuje każdemu, czy to kasjer czy funkcyjny. Nawet przy 2 osobach na zmianie można iść spokojnie na 2 przerwy w ciagu 12 h. Palety nie uciekną, a klienci mogą sobie poczekać. Nie odpadną im nogi jak postoją chwilę w kolejce.

Wrr

A co z tajemniczym klientem? Zgodnie z wytycznymi ma być widocznych na sklepie dwóch pracowników... klient nie poczeka to raz. Dwa jak masz zwrot funkcyjny musi być przy tym obecny. Nie ma opcji. Nic co jest zapisane w standardach firmy nie może być przestrzegane przy pracy w 2 osoby na zmianie. Nie wiem do czego to wszystko zmierza ale do niczego dobrego napewno.

@Wrr

Wystarczy powiedzieć, że koleżanka jest w toalecie, jakby ktoś pytał. Kulturalnie wytłumaczyć klientowi, że musi chwilę zaczekać i tyle. Poza tym nie ma opcji, że przez 12 h jest taki ruch, żeby przez 15 minut nie można było zostać w 1 osobę. I nikt nie może się tego czepić, skoro pracujecie we 2 na zmianę. Przecież nie będziecie jeść przy klientach pod kasą.

Wesqa
@Wrr

Jeśli chodzi o zwroty, to na nowym systemie nie potrzebna jest autoryzacja funkcyjnego.....chociaż ten system to dla mnie porażka....dzisiaj miałam audyt stock controlera, w dwie na zmianie, ja akurat na przerwie, kolejka, a ona się pyta , czemu nas tak mało...??

Xyz
@Wesqa

Niech poucinaja jeszcze etaty.. widzę że w tej firmie nawet liczyć nie potrafią jak obetna etaty to bedzie mniej osob..czego się spodziewają jak na sklepach po 4,5 etatu?? 5 to powinno być minimum a i tak jest to za mało.

O.n.a
@Prawda

U nas na odwrót:funkcyjny ma czas na przerwę i fajkę co kilkanaście minut, a kasjerki (usunięte przez administratora) i czasem ledwo można doprosić się o przerwę

Zaq

Kolejny dzień w pepco klient płaci trach kasa i system się zawiesił, nie można zlokalizować transakcji 2 godz wyjaśnień z IT, braki w gotówce w systemie ,teraz trują priorytet by jesień wykładać, metkowac na biało cały sklep,3 palety wjechały i 2 osoby na zmianie .Brawo.

Lula
@Zaq

U nas to samo padamy na pysk ze zmęczenia.A jeszcze jak trzy dwunastki pod rząd to tragedia.Nie wiem czy mam obsługiwać klientów,czy zachcianki pięciu osób które proszą o pomoc,czy rozkładać dostawę,czy metkować na biało,czy może układać działy kolekcjami,czy kosmetyka .Dużo by pisać.Czasami idzie zwariować od ich rozkazòw.A my mamy tylko dwie ręce a nie osiem.Proponuje jeszcze urwać po jednym etaciku. Na pewno damy radę!!!

Asia
@Lula

W tej pracy trzeba być elektrykiem,informatykiem, i mieć wiele innych umiejętności bo na wszystkim oszczędność...

Mimi
@Lula

Może czas przestać pokazywać że dajemy ze wszystkim radę. Człowiek na rzęsach staje żeby ze wszystkim się wyrobić, więc góra uważa że wszystko gra. Dopiero jak sklepy przestaną być wydolne to im się oczy otworzą. U nas przez to ich metkowanie na biało i przeróbki "na już" mamy tak zawalony magazyn że kolejną dostawę przyjmiemy na sklepie albo w ogóle na dworze ???? :D

Kolektor
@Mimi

Dostawa to nie priorytet moze poczekać. .. A pokazac im ze sklepy nie sa wydolne to tylko w taki sposob jak nie będzie mial kto przyjsc do pracy inny sposob ich w Zaden sposób nie ruszy..

Monika bez Kulfona
@Mimi

Niestety zawsze się znajdą tacy kierownicy co pokażą ze damy radę... nikt się nie zbuntuje, a nawet gdyby to przyjdzie Ci taka rejonowa i cie (usunięte przez administratora)za to że sklep wygląda jak wygląda.

@Zaq

W dodatku podobno firma walczy o sprzedaż, a towar najbardziej chodliwy czyli krótkie rękawki dla dzieciaków do szkół i przedszkoli kazali schować. Ktoś kto o tym zadecydował powinien polecieć, bo firma dużo kasy na tym straciła...

Beata

Byłam dziś w sklepie Pepco w Poznaniu firma wymyśliła nowe zasady i wyprosiła mnie ze sklepu (uwaga z 3 kg )ponieważ nie wolno już wchodzić z psami .Ekspedientka zaczęła wymyślać argument o tym ze maja żywność a sprawdziłam sanepid nie wydał zakazu wchodzenia zwierząt w miejscach gdzie są produkty spożywcze .Widzę ze cofamy się do PRL u .Gratuluje .Na szczęście takie rzeczy szybko się mszczą .Jak stracą klientów to im się oczy otworzą .A idą ciężkie czasy .

Elka
@Beata

Nie wiem jaka firma,bo my do swojego sklepu wpuszczamy z psami. Nawet większymi niż 3kg :p

Nigdy więcej nie bede aplikować na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Pepco, bo dziś dostałam odpowiedź od nich że nie jestem odpowiednim kandutatem na to stanowisko, tel ani rozmowy ani pytań nie było. Nigdy wi3cej swojej aplikacji tam nie wyśle.

Nie było.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Tomek Worker

Jak zapowiadają niektórzy, już wkrótce mają zostać przywrócone pracujące niedziele. Tym w biurach z zarządu, księgowości, kadr, planowania, alokacji itd. to wisi, bo oni „pracują” od poniedziałku do piątku, po 8 godzin, często zdalnie. Ja się zastanawiam, jak będzie możliwa praca 7 dni w tygodniu przy takich brakach kadrowych i takich grafikach jak dziś, kiedy niedziele są jeszcze wolne.

@Tomek Worker

Ale nic nie wiadomo o niedzielach handlowych , narazie zakaz jest od państwa I oby tak zostało

AK

Najlepsza Regionlana to Pani Monika. P.Wlsaciwy człowiek na właściwym miejscu. Reszta....

Zofelek
@AK

Jeśli myślimy o tej samej to jej jedynym miejscem wlasciwynym jest gabinet specjalistyczny. Tak zaklamanej fałszywej kobiety w życiu nie widziałem. Kierownik czy lider nie ma prawa iść do lekarza. Dostępny ma być 24/24. Uzywa bardzo dużo wulgaryzmów. Są wybrane sklepy w których nawet biegający w legginsach kierownik jej nie przeszkadza ... a w innych z...bie za odrobinę kurzu na socjalu, w którym nie przebywamy bo nie ma kiedy. Zapatrzona w siebie. Człowiek dla niej to robot. Nie życzę jej w żadnym rejonie. I ten nieszczery uśmiech...

@Zofelek

I co? Takie zachowanie regionalnej trzeba znosić i siedzieć cicho czy można gdzieś to zgłosić? Szczególnie te odzywki o których piszesz. Lider nie może iść na L4 nawet jak chory? A co z urlopem? Też nie ma kiedy wybrać?

Zofelek

Niestety jest słowo przeciwko słowu. Ewentualnie trzeba nagrywac rozmowy tylko czy to sie czkawka nie odbije... To Ty jesteś niższej ranga. Pip powinien się zajść takimi osobami. Smutne ale prawdziwe.

AsiaaA

Czy dają jubileuszowe?

fan
@AsiaaA

ja w maju dostalam - tak jak zawsze wypłacane do konca miesiąca w którym nabywasz prawo do niej.

Andwe
@AsiaaA

Słyszałam, że już na 5-lecie się nie dostaje. Teraz w Pepco Voice nie ma już nawet listy na 10-lecie. Czyżby to koniec "jubileuszowego"? Oby nie. Jeśli zabiorą nawet to, to ta robota jest już kpiną. Człowiek haruje jak (usunięte przez administratora) i poświęca się tej pseudo firmie a dostaje wielkie nic... :/

@pepco
@Andwe

Też czekam na 5, nie straszcie ze nie ma, bo to rzeczywiście już będzie pracodawca- parodia.

Hanna

Sklep w Nakle znowu później otwarty. Czy zmieniły się godziny otwarcia?

Dziewczyny ja mam pytanie. Skończyłam pracę 31 sierpnia po trzech latach po prostu nie dali umowy na nieokreślony. Dzisiaj minął tydzień, więc przyszło świadectwo pracy, ale nie na ten adres. Przy podpisywaniu umowy było zaznaczone, że adres zameldowania gdzie indziej, a zamieszkania gdzie indziej. Więc w adresie do korespondencji był adres zamieszkania. Wysłali na zameldowania. Teraz albo muszę jechać na drugi koniec Polski po świadectwo, albo rodzice muszą zapłacić za wysłanie tego listu do mnie. Druga sprawa to fiszki z wynagrodzeniem. Fiszki dostępne w sapie, do którego wyłączyli mi dostęp z dniem 1 września.... To niby jak mam ją zobaczyć ? Dzwonić do kadrowej ? Kierowniczka na urlopie, więc mogę się pytać....

Jeśli skończyła ci się umowa i nie masz już dostępu do sapa to musisz zwrócić się do kadr o twój pasek płacowy. Poproś lidera lub zastępcę w swoim sklepie niech się skontaktuje z kadrami w twoim imieniu.

Edzia

Czy wy w końcu przyjmiecie do wiadomści że Pepco nie będzie dawać umów na czas nieokreślony. Sklończyło się dobre i świetność tej firmy.To koniec.

Ja już dzwoniłam do kadrowej. Pytałam się. Powiedziała, że mam wysłać meila z moim imieniem i nazwiskiem oraz adresem email, na który ma wysłać pasek płacowy... A teraz robi wielkie problemy. Mimo, że takie były ustalenia, wyjeżdża mi, że jest rodo i, żebym podała jej adres zamieszkania.... A pełen adres z imieniem i nazwiskiem to już nie są dane wrażliwe i nie obowiązuje RODO? Wydaje mi się, że pani Małgorzata, źle naliczyła wynagrodzenie, i dlatego się teraz zasłania wszystkim ....

Kiero
@Edzia

To chyba wszystko zależy od rejonowej ja dostałam zgodę na umowę na czas nieokreślony

(usunięte przez administratora)Czas odejść z tej firmy,ponieważ nie szanują pracowników.Jeśli ktoś lub czyjeś dziecko zachoruje i kasjerzy idą na L4 to wina kierownika,że pracownicy chorują no chyba żart.Praca po dwie na zmianie i do tego 6palet dostawy i dodatkowo robić obchód na sklepie co pół godziny.Pilnować złodzieji,dodatkowo co chwilę uzupełniać jakieś informację na już,które przesyła KR,i cały czas nie zadowolenie KR,że wszystko jest nie tak,że nie ma systematyczności w pracy.Przyszła by tak z tydzień popracowała i po dwie na zmianie z dostawami i ze zmianami na sklepie,które trzeba wsrożyć to by zobaczyła jak się pracuje.Pracownik przychodzi w nadgodzinach,a nie ma żasnej kasy bo oczywiście nadgodzin nie może być.Nie dziwię się,że wiekszość pracowników chodzi do psychiatry.

Zniesmaczona

Mało tego. Teraz jadą osoby do Warszawy żeby sklepy doprowadzić do porządku bo zarząd jeździ. Jak tak będziemy robić to w życiu nie będą wiedzieć że nie dajemy rady.

jeszcze tu pracuje @pepco

niestety to prawda, przykro się słucha od super załogi że nie dawają rady...że kiedyś było inaczej , że kiedyś czuli się potrzebni dla tej firmy, teraz nikt nas nie szanuje !! skupiają się żeby nas szantażować czy metka biała została prawidłowo przyklejona jak nie to kara 20 tys. Palety stoją na magazynach bo piorytet to białe metki? praca w 2 osoby na 500 metrów , wcale się nie dziwie że ludzie odchodzą... czas szukać innej pracy??????, człowiek zapomina że ma rodzinę , przynosi pracę do domu, bo w biurze nie ma czasu siedzieć , bo wszystko jest na już!! do rejonowych nie ma co się czepiać bo oni sami nie znają jutra to samo jest z S.C. Gadali. że Pepco padnie przez Trevora , teraz on odchodzi ? wszystko w tej firmie jest zagadką ? jak ta firma się rozpada .... tyle wartościowych osób już nie pracuje w tej firmie ... tyle osób odchodzi a przychodzą takie głąby że szkoda marnować czasu żeby je szkolić ...co chwile słyszymy nie ma CV ... ? teraz słyszy się o słynnej G. z H&M ...że łamie standarty VM i nic się jej nie podoba , no bo przyszła z firmy gdzie są dekoratorzy , że są nocki i jest ochronna a my jesteśmy 5w1 za marne pieniądze i z małą ilością osób . .zresztą z tego co słyszymy to H&M się zamyka w galeriach i nastawiają się na sprzedaż online , wiec.... naprawdę dajcie nam personel ludzi na umowę zlecenie a nie oczekujcie sklepów pod linijkę i z malowaną trawką na zielono , uwierzcie jeszcze rok temu nie powiedziałabym nic złego w kierunku Pepco, a teraz podpisuję się pod wszystkimi którzy są niezadowoleni...a przybywa ich coraz więcej . NEW look BK. system do bani ... PDP - co to zmieni nic jak firma nie przestrzega wartości które niby mialy być ale pamiętajcie porządek na socjalach na których prawie wogóle nie siedzimy, kanapki jemy na magazynach w czasie rozwalania palet??????? popijając zimną kawą. itd.

Aleksandra

Cześć :) od dłuższego czasu przeglądam oferty (chcę w końcu wrócić do pracy po macierzyńskim ), i coraz bardziej zastanawiam się nad zaaplikowaniem do Pepco. Co jakiś czas pojawiaja się oferty w mojej okolicy, ale nigdzie nie ma informacji odnośnie zarobków, jedyne co znalazłam to informację, że dodatkowo są benefity, od koleżanki, która kiedyś pracowała w Pepco dowiedziałam się, że są jakieś rodzaje lokalizacji sklepów i od tego zależne są stawki, ale nie wiem do jakich zaliczają sklepy u nas. Jakich stawek się spodziewać? Warto aplikować?

Odp.
@Aleksandra

Pracowałam, powiem Ci że wszystko zależy od tego jaka trafi się kierowniczka .przecież to ona tworzy atmosferę ,dzieli robotę, robi grafik ,reaguje kiedy trzeba ...Powinna być utrzciwa ,szczera, empatyczna ,oaza spokoju..uczyć i pomagać . jak jest potrzebna. W moim przypatku tego brakowało , Sama praca mi się podobała ,bywało ciężko ale lubiłam kontakt z klientami od 25 lat pracuję w handlu .Niestety jeszcze nigdy nie pracowałam z taką kierowniczką jak w pepcco. Zrezygnowałam bo poprostu miałam dość tej pani . Sama musisz podjąć decyzję .Życzę powodzenia.

Qaz

I co Pan prezes zakończył współpracę.i teraz kolejny hit z pepco lato pełną gębą ludzie kupują lato a nowa pani dyrektor wydała rozkaz Zakaz krótkich rękawków na sklepie teraz czas na szale i zimę błagam gdzie ta kobieta robi zakupy ....jak ktoś taki może podejmować decyzję.to jest firma absurdów

Byłe pepco

Ja bym chciała opisać kierownika rejonu dokładnie Pani KP to co ona wyrabia to się w głowie nie mieści,straszenie notatkami,karami dyscyplinarnymi,zwolnieniami itp.pracujemy sumiennie (może nie każdy) ale przynajmniej się staramy,po czym każą robić zdjęcia szczytów tylko po to żeby najpierw to zaakceptować a później zadzwonić że jest do (usunięte przez administratora) i trzeba to zmienić cyrk! dziewczyny nie dajmy się im,będą nas gnębić aż w końcu każda wyląduje u psychiatry z tego wszystkiego można się depresji nabawić :/

AS
@Byłe pepco

Tak samo jest w Lubuskim. Na temsie słyszysz jak pracownik jest do bani daj notatkę. Dla kierowników nie ma litości. Wchodzi na sklep i od razu jest akcja to źle to nie tak a ty nie wiesz gdzie ręce włożyć by wszystko było zrobione. Przez takich KR nie ma normalnych ludzi do pracy. Nie pozdrawiamy jej.

Kukuma

Czy wiadomo już coś o sklepie na Sobieskiego czy rozdzielono te pracujące razem z rodziny które coś ciągle braly ? Kierownik udawał że nie widzi i sama pewnie brała od lat. Pracowałam tam to wiem jak było. Pozdrawiam czytających.

Załoga Sobieskiego
@Kukuma

W sklepie pracują dziewczyny bardzo uczciwe gdzie dowodem jest bardzo dobry wynik inwentaryzacji . Widać że komuś się może to nie podoba ale z przykrością informuję , że rodzina która tam pracuje oraz kierownik nie mają nic na sumieniu będą nadal tam pracować. A te osoby które kradły już z nami nie pracują. KUKUMA byłaś pewnie jedną z nich.Załoga z Sobieskiego zaprasza na zakupy. Pozdrawiamy

Podział

Macie jakieś przecieki o podziale?

Iza

Cześć, jesteśmy przed New Lookiem, jak to oceniacie? Migracje są bo różnie mówią. Czy sklep, który dostał kasy samoobsługowe miał już "optymalizację"? Z góry dziękuję za informację

Panicz
@Iza

migracja nie ma co sobie zaprzątac głowy - poki co chyba odwołuja dalej. od maja czekamy za migracją ;) sam new look, kupa nieprzemyślanych decyzji, brak organizacji, na głowie kierownika sklepu wszystko, sama pomoc innych sklepów i załoga sklepu - staneła na wysokosci zadania i to jedyny plus.... jak masz dobry zespol to sobie poradzicie, powodzenia

Qaz
@Iza

Jesteśmy jakoś dobre 4 mce po new looku i zmianie systemu ,system nie ma dnia by coś się nie działo, ba historie że znikają transakcje w środku dnia ktoś uruchamia aktualizacje ,brak raportów niezgodności, ktoś wziął grube pieniądze za ten bubel ,tną etaty a teraz jakąś czarownice zatrudnili ze Smyka.

@pepco
@Panicz

Nic dodać nic ująć. Wszystko dzięki dobrym ludziom którzy jeszcze tutaj pracują. Szczerze trafiłam tu, bo byłam ciekawa czy w tzw. necie piszą "coś" na temat firmy w której jestem od 5 lat. Podsumowując, 5 lat temu zatrudniałam się w innej firmie, ta dzicz która teraz panuje jest śmiechu warta . Te ciągłe, nie przemyślane decyzje, które ktoś wymysla na kolanie, bo musi się wykazać, bo po coś go zatrudnili, są zenujacą próbą zrobienia czegos z niczego. Firma dalej będzie brnęła w skrajne możliwości wyciśnięcia z każdego ostatniej kropli krwi, więc drogie koleżanki i koledzy, dobrze to już było. Teraz za (usunięte przez administratora), .... o ile uda Wam się w ogole zejść na przerwę pracując w dwie osoby przez 12 h. Pozdrawiam wszystkich którym jeszcze się chce starać, bo dobrego słowa to już się też nie uświadczy.

Niki
@@pepco

Dokładnie ja już mam 10 lat za sobą, to nie jest ta sama firma w której się zatrudniłam. Teraz jest to (usunięte przez administratora) , przy pracy 12 h we dwie osoby, pójście na przerwę graniczy z cudem . Gdzie jest BHP magazyn zawolony towarem nie ma jak przejść ani drabiny rozstawić , a wszystko jest priorytetem ????????????

Kasjer

Cześć dziewczyny Czy to prawda że znów wracają new looki , niby nie było pieniędzy i do końca roku nie miało ich być

Wredna

A ja właśnie słyszałam wczoraj od kierowniczki że są wstrzymane przynajmniej do końca tego roku

Skąd takie informację?

@ala
@Kasjer

Wystarczy wejść na instagrama tam dużo influencerek współpracuje z pepco między innymi Klaudia Halejcio a przed love island leci że sponsorem programu jest firma Pepco

Wredna
@Kasjer

Na początku programu jak i na koniec jest pokazana min reklama pepco informującą że właśnie pepco jest sponsorem programu

Albi

A w ogóle się zapowiada że będą zwolnienia? Ostatnio ile osób poleciało z pracy? Teraz na sklepie ile jest osób na zmianie? Ludzie wyrabiają się z robotą jak taka okrojona kadra?

Kasjerka

Nie dobrze sie robi juz od tych reklam Nam każą oszczędzać a na każdym kroku reklama co kosztuje Nowe zawieszki po co to komu? Klient ma to gdzies Oni nic nie widzą Zawieszaj ,sciagaj i co tam sobie wymyślą Masakra

@Kasjerka

Co z tych reklam jak ciągle to samo na sklepach nic nowości ile może to samo kupować.Nawet klienci się skarżą że wiecznie to samo

Miki

Cześć dziewczyny, bylam na macierzynskim i rodzicielskim, wrocilam do pracy i okazało sie ze jestem w drugiej ciazy. Na razie nikt nic nie wie czekam na wizyte do ginekologa i tu mam pytanie czy nie grozi mi zwolnienie z tego powodu? Umowe mam na stale ale w tej firmie to nigdy nic nie wiadomo.

Tru
@Miki

Po skończonym macierzyńskim możesz iść na l4 z powodu ciąży ,tak jest napisane na internecie. Zwolnić Cię nie mogą bo musieliby dać 3 miesięczne wypowiedzenie co byłoby bez sensu bo wtedy będziesz już w dalekiej ciąży która jest pod ochroną i zwolnić nie mogą.

@cdxi

Dziewczyny czy u Was w rejonie też już dochodzi do tego że obcinają etaty do 4.5 albo degradują drugiego lidera na kasjera tak żeby na sklepie zostały tylko dwie osoby funkcyjne(kiero i jeden lider) że względy na koszty???

Nicky
@@cdxi

U mnie dwóch funkcyjnych już ponad rok.

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1398.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1216, z czego 116 to opinie pozytywne, 357 to opinie negatywne, a 743 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pepco Poland Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 685 ocen.

Pepco Poland Sp. z o.o.