Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Kukuma

Czy wiadomo już coś o sklepie na Sobieskiego czy rozdzielono te pracujące razem z rodziny które coś ciągle braly ? Kierownik udawał że nie widzi i sama pewnie brała od lat. Pracowałam tam to wiem jak było. Pozdrawiam czytających.

Załoga Sobieskiego
@Kukuma

W sklepie pracują dziewczyny bardzo uczciwe gdzie dowodem jest bardzo dobry wynik inwentaryzacji . Widać że komuś się może to nie podoba ale z przykrością informuję , że rodzina która tam pracuje oraz kierownik nie mają nic na sumieniu będą nadal tam pracować. A te osoby które kradły już z nami nie pracują. KUKUMA byłaś pewnie jedną z nich.Załoga z Sobieskiego zaprasza na zakupy. Pozdrawiamy

Podział

Macie jakieś przecieki o podziale?

Iza

Cześć, jesteśmy przed New Lookiem, jak to oceniacie? Migracje są bo różnie mówią. Czy sklep, który dostał kasy samoobsługowe miał już "optymalizację"? Z góry dziękuję za informację

Panicz
@Iza

migracja nie ma co sobie zaprzątac głowy - poki co chyba odwołuja dalej. od maja czekamy za migracją ;) sam new look, kupa nieprzemyślanych decyzji, brak organizacji, na głowie kierownika sklepu wszystko, sama pomoc innych sklepów i załoga sklepu - staneła na wysokosci zadania i to jedyny plus.... jak masz dobry zespol to sobie poradzicie, powodzenia

Qaz
@Iza

Jesteśmy jakoś dobre 4 mce po new looku i zmianie systemu ,system nie ma dnia by coś się nie działo, ba historie że znikają transakcje w środku dnia ktoś uruchamia aktualizacje ,brak raportów niezgodności, ktoś wziął grube pieniądze za ten bubel ,tną etaty a teraz jakąś czarownice zatrudnili ze Smyka.

@pepco
@Panicz

Nic dodać nic ująć. Wszystko dzięki dobrym ludziom którzy jeszcze tutaj pracują. Szczerze trafiłam tu, bo byłam ciekawa czy w tzw. necie piszą "coś" na temat firmy w której jestem od 5 lat. Podsumowując, 5 lat temu zatrudniałam się w innej firmie, ta dzicz która teraz panuje jest śmiechu warta . Te ciągłe, nie przemyślane decyzje, które ktoś wymysla na kolanie, bo musi się wykazać, bo po coś go zatrudnili, są zenujacą próbą zrobienia czegos z niczego. Firma dalej będzie brnęła w skrajne możliwości wyciśnięcia z każdego ostatniej kropli krwi, więc drogie koleżanki i koledzy, dobrze to już było. Teraz za (usunięte przez administratora), .... o ile uda Wam się w ogole zejść na przerwę pracując w dwie osoby przez 12 h. Pozdrawiam wszystkich którym jeszcze się chce starać, bo dobrego słowa to już się też nie uświadczy.

Niki
@@pepco

Dokładnie ja już mam 10 lat za sobą, to nie jest ta sama firma w której się zatrudniłam. Teraz jest to (usunięte przez administratora) , przy pracy 12 h we dwie osoby, pójście na przerwę graniczy z cudem . Gdzie jest BHP magazyn zawolony towarem nie ma jak przejść ani drabiny rozstawić , a wszystko jest priorytetem ????????????

Kasjer

Cześć dziewczyny Czy to prawda że znów wracają new looki , niby nie było pieniędzy i do końca roku nie miało ich być

Wredna

A ja właśnie słyszałam wczoraj od kierowniczki że są wstrzymane przynajmniej do końca tego roku

Nigdy więcej nie bede aplikować na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Pepco, bo dziś dostałam odpowiedź od nich że nie jestem odpowiednim kandutatem na to stanowisko, tel ani rozmowy ani pytań nie było. Nigdy wi3cej swojej aplikacji tam nie wyśle.

Nie było.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Płatny staż w Data Center
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator bocznego wózka widłowego
Hapert
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.

Skąd takie informację?

@ala
@Kasjer

Wystarczy wejść na instagrama tam dużo influencerek współpracuje z pepco między innymi Klaudia Halejcio a przed love island leci że sponsorem programu jest firma Pepco

Wredna
@Kasjer

Na początku programu jak i na koniec jest pokazana min reklama pepco informującą że właśnie pepco jest sponsorem programu

Albi

A w ogóle się zapowiada że będą zwolnienia? Ostatnio ile osób poleciało z pracy? Teraz na sklepie ile jest osób na zmianie? Ludzie wyrabiają się z robotą jak taka okrojona kadra?

Kasjerka

Nie dobrze sie robi juz od tych reklam Nam każą oszczędzać a na każdym kroku reklama co kosztuje Nowe zawieszki po co to komu? Klient ma to gdzies Oni nic nie widzą Zawieszaj ,sciagaj i co tam sobie wymyślą Masakra

@Kasjerka

Co z tych reklam jak ciągle to samo na sklepach nic nowości ile może to samo kupować.Nawet klienci się skarżą że wiecznie to samo

Miki

Cześć dziewczyny, bylam na macierzynskim i rodzicielskim, wrocilam do pracy i okazało sie ze jestem w drugiej ciazy. Na razie nikt nic nie wie czekam na wizyte do ginekologa i tu mam pytanie czy nie grozi mi zwolnienie z tego powodu? Umowe mam na stale ale w tej firmie to nigdy nic nie wiadomo.

Tru
@Miki

Po skończonym macierzyńskim możesz iść na l4 z powodu ciąży ,tak jest napisane na internecie. Zwolnić Cię nie mogą bo musieliby dać 3 miesięczne wypowiedzenie co byłoby bez sensu bo wtedy będziesz już w dalekiej ciąży która jest pod ochroną i zwolnić nie mogą.

@cdxi

Dziewczyny czy u Was w rejonie też już dochodzi do tego że obcinają etaty do 4.5 albo degradują drugiego lidera na kasjera tak żeby na sklepie zostały tylko dwie osoby funkcyjne(kiero i jeden lider) że względy na koszty???

Nicky
@@cdxi

U mnie dwóch funkcyjnych już ponad rok.

Niewiadoma

Dziewczyny przed pójściem na l4 na ciążę byłam zastępca, za 2 tygodnie mam wrócić i dowiedziałam się, że wracam na kasjera, ponieważ nie ma dla mnie stanowiska (była redukcja na 2 funkcyjne). Jest to zgodne z prawem?

Katrina
@Niewiadoma

Nie. Musisz wrocic na to samo stanowisko z tym samym wynagrodzeniem.

M.
@Niewiadoma

Jeśli w trakcie zlikwidowano twoje stanowisko, to firma musi cie przyjąć na inne, ale na nie gorsze warunki finansowe

@Katrina

Przecież jej stanowisko zlikwidowali to jak ma na nie wrócić?

kasjerka
@Tola

nie zlikwidowali u nas w dalszym ciągu jest zastępca. i tak powinien wrócic po macierzynskim na swoje stanowisko. A osoba pełniąca jej funkcję ma umowę do powrotu! Więc ewidentnie chcą się pozbyc problemu nie zachowując przy tym prawa pracowniczego!

@kasjerka

Tak u was jest zastępca a tam już lider więc zlikwidowali. Muszą zapewnić inne stanowisko z prawem do zachowania wynagrodzenia. A to że nie postąpili po koleżeńsku z z osobą zastępowaną to już inna kwestia. Kadry nie pozwolą na samolokę, musi być prawo przestrzegane.

@kasjerka

W takim razie jak nie zlikwidowali to musi wrócić na swoje stanowisko. Byłam pewna że z automatu zrobili lidera zabierając osobę funkcyjna tak ja u nas dookoła.

Katrina
@Tola

Ktoś był na jej miejscu na zastępstwo, więc powinni ja przyjąć na lidera a osobę, która ja zastępowała zdegradowac. U mnie na sklepie dokladnie tak było.

@Katrina

Tak dokładnie jak piszesz. Wcześniej nie było to sprecyzowane i dlatego były różne interpretacje adekwatne do sytuacji. Musi wrócić i nie wiem jak one to obeszły, że kadry się na to zgodziły ????

Gosiak

Dziewczyny czy w Waszych rejonach obowiązuje elastyczność grafików zgodnie z informacją która kiedyś była podana przez firmę ? Czy rejonowa każe Wam pracować z normą ?

Gosiak

Zapytałam z ciekawości jak jest na innych rejonach ponieważ była informacja że ze względu m.in na wysokie koszty paliwa mamy elastyczność grafiku i nie musimy już pracować po 8 h. U mnie na sklepie 4 osoby dojeżdżają po 20 km i w momencie gdy weszła elastyczność bardzo nam to odpowiadało. Pracowałysmy naprzemiennie grafik był przejrzysty i sklep na tym nie ucierpiał - wręcz przeciwnie.Dlatego się dziwię, że na siłę jest nam teraz narzucane 8 h skoro firma podobno już tego nie wymaga. Z tego co słyszałam rejon sąsiedni pracuje właśnie po 12 h bo ich rejonowa tego nie wymaga.

@Gosiak

U nas było że 12h, później nacisk na 8h co za dobrze się nie skończyło dla nich i powrót na 12h

Witam , co ile jest redukcja etatów na sklepach jestem nowa tutaj

Hej. Mam pytanie na naszym sklepie za czerwiec gdzie dziewczyna była na urlopie nie dostała całej premii . Tłumaczenie rejonowej że za urlop nie płacą premii. U was też tak jest od kiedy . Mamy premie pierwszy raz w roku i pewnie ostatni i jeszcze ja ucieli

Wesqa

Niestety tak jest....jak jesteś na urlopie, to masz odliczane z premii....chore , ale tak jest

Tak, przebywając na urlopie nie otrzymuje sie całej premii. Tak jest w regulaminie.

Niki

To jest właśnie chore. Przez cały okres rozliczeniowy pracowałam. Skończył się on w sobotę a od poniedziałku poszłam na urlop. Skoro byłam w pracy przez cały ten czas to powinnam dostać całą premie a obcięli aż 250 zł, a na urlopie byłam tylko tydzień. (usunięte przez administratora) i naciągacze

Tak jest tu od zawsze że jeśli jest już prania za wyrobienie budżetu to płacona tylko za dni przepracowane a nie te kiedy jest się na urlopie .

Nowy pracownik

Dziewczyny od 1 sierpnia zaczęłam prace w Pepco możecie powiedzieć jak to jest z tymi premiami ? Raz słyszę ze są co miesiąc raz ze co kilka miesięcy… i jaka mniej więcej kwota tej premii ?

Janka
@Nowy pracownik

Najprościej będzie zapytać o to swoją kierowniczkę, jest wiele rzeczy od których to zależy. Przede wszystkim musi być wyrobiony budżet.

@Nowy pracownik

jeśli dopiero zaczęłaś, to premia będzie Ci się należeć dopiero po skończonym okresie próbnym, jeśli Ci umowę przedłużą. A premię się dostaje w zależności od wyrobionego budżetu oraz kilku innych czynników tj wynik inwentaryzacji na sklepie. W waszym pomieszczeniu socjalnym muszą wisieć zasady premiowania do wglądu dla każdego pracownika. Zresztą powinni Ci to dać do czytania razem z innymi procedurami w pierwszych dwóch dniach pracy.

Pracownik 1

Szczerze ostatnio mam wrażenie, że źle jest naliczane wynagrodzenie. W jednym miesiącu będąc na L4 i premii miałam minimalnie mniej niż miesiąc później przy większej premii plus nadgodzinach new look. A za lipiec przy premii nawet wysokiej i urlopie nie wiele mniej niż przy nadgodzinach z new kilka i premii. Bardzo dziwnie obliczane wynagrodzenie.

@Pracownik 1

Przecież w sapie masz wykazane wynagrodzenie, wyliczone wszystkie składniki. Zajrzałaś tam w ogóle? Jeżeli mi się coś nie zgadza, to pierwsze co robię, to sprawdzam. Jeśli nadal coś nie gra, to kontakt z kadrami. Pisanie na goworku to ostatnia rzecz jaka by mi przyszła do głowy...

gowno prawda, nic nie chca powiedziec, tylko że bedzie o ile bedzie po okresie probnym, ktorego zazwyczaj nie przedluzaja

@pracownik

Podstawowe zasady premiowania też kierownik ma obowiązek wyjasnic podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a potem szerzej już po zatrudnieniu. Jest rozpiska jakie dokumenty musi pracownik przeczytać w pierwszych dniach pracy. No i cały czas wiszą zasady w pomieszczeniach socjalnych,więc wystarczy przeczytać.

Lidzia

To jaka jest maksymalna kwota premii? Trudno ją wyrobić? Czy pracownicy mają też jakieś zniżki na produkty? I czy po okresie próbnym umowa jest już na czas nieokreślony? Z góry dzięki.

@Lidzia

Premia jest procentowa i jest zależna od twoich zarobków. Maksymalnie można uzyskać 30% premii. Co do umowy to nie, po okresie próbnym nie dostaje się umowy na czas nieokreślony. Możesz dostać na kilka miesięcy, rok. Długość umowy zależy od kierownika sklepu i kierownika rejonu. Pracownikowi przysługuje zniżka 12.5% na zakupy, a po roku przepracowanym wzrasta do 25%.

Edit: premia sklepowa to max 40%, ale tak dawno jej nie bylo, że człowiek zapomniał

Jakaś Pani

Niestety ale to prawda,byłam na dwutygodniowym urlopie i moja premia była pomniejszona prawie o połowę...a to była jedna z dwóch premii,która sklep wyrobił od 2 lat !!!

Misia

Dokładnie. 2 osoby na zmianie to żart. 4.5 etatu to kpina w ogóle..w domu nie ma mnie prawie w ogóle. To praca dla samotnych lub zdesperowanych. Żadnej pomocnej dłoni. KR byleby cię przyłapać na nie trzymaniu się standardów. Ba i najlepiej pisać notatki korygujące. To Cie naprawi. (usunięte przez administratora) Ja też odchodzę. Szkoda życia na taki wyzysk i wręcz te PDP to już jak (usunięte przez administratora). Ciągle kontrolę.

Misia

Nie polecam pracy rejon lubuskie. KR nie szanuje swoich podwładnych. Ciągle krytykuje i nie obchodzi ją to ze masz prawo zachorować czy iść na badania. Masz być DYSPOZYCYJNA. Niestety ta firma to już dno dna a z takimi ludźmi jak owa KR to już lepiej nie będzie. Wynagrodzenie nieadekwatne do nakładu pracy przy traktowaniu ludzi jak (usunięte przez administratora) do podłogi.

Ewelina
@Misia

Każdy kierownik rejonu jest taki sam tylko patrzy siebie a nas ma gdzieś ale jak potem coś nie tak to już winna jesteś ty

@Ewelina

Niestety. Pracowałam w poprzedniej pracy z wieloma KR do tego z przedstawicielami handlowymi ale było pelne zrozumienie. Jak byli opr to wiadomo za co a tu tylko dlatego, że wstała lewa noga. Ta zmiana w rejonie jest na gorsze. Czas odejść. Koniec pomiatania.

Ktoś

Czy przy tym nowym systemie zgadza Wam się gotówka, czy wychodzą w raportach dziwne rozbieżności??ślad wogole to się bierze????

Nowa

A ile wynosi premia dla pełnego etatu i dla połowki?

Janka
@Nowa

Tabela premiowania powinna wisieć na socjalu, wszystko zależy od zrobionego budżetu i wyniku inwentaryzacji.

PEPCO LUDEK
@Nowa

Premia to % od wynagrodzenia zasadniczego, więc przy 0,5 etatu zależnie od % wyrobionej premii tyle otrzymasz .

Zawiedziona

To nie jest ta sama firma, w której zatrudniałam się 11 lat temu. Zdaniem zarządu firma się rozwija. Może i otwiera nowe sklepy, wymyśla new looki, zmienia system, ale to wszystko na niekorzyść. Ludzie co wymyślili że zabiorą przymierzalnie nigdy nie pracowali chyba na salach sprzedaży i pomysł z kosmosu. Nowy system: wiecznie się zawiesza. Jak ktoś wspomniał wcześniej transakcje znikają. Paragony drukują się dosłownie pół minuty, Na samoobsługach podwójne obciążanie konta klientów - kolejny niemiły problem. Pracy nie do przerobienia....a na zmianie 2 osoby. Wieczne zmiany grafiku. Zero życia prywatnego. A osoby wszystkie z po za sklepów KR, SC i cała reszta góry urwali się z choinki. Jednym słowem z fajnego miejsca pracy zrobił się (usunięte przez administratora).

Bartek

Cześć, czy mogę zgłosić do pipu kierownika i jak mniemam lidera jednego ze sklepów? W lipcu byłem świadkiem jak (usunięte przez administratora)a pracownice... Pisałem skargę do Pepco ale stwierdzili że nic takiego nie miało miejsca gdyż kierownik tamtego sklepu tego się wyparł. Czy zgłoszenie tego coś da? Czy muszę mieć niezbite dowody. Pozdrawiam

Nickel
@Bartek

Oczywiście, że musisz mieć dowody. Inaczej to zwykłe pomówienie.

@Nickel

Zeznanie świadka, to jeden z podstawowych dowodów, a Pan był świadkiem, nie uczestnikiem sytuacji.

Samosia zosia

Pytanie do sklepów, którym zlikwidowano etaty. Czy obcięli Wam godziny otwarcia sklepu? Jeżeli tak to o ile?

kasjerka
@Samosia zosia

nie beda redukowac godzin - malo tego sklepom które poskracano godziny wczesniej - teraz wydluzono bo szukaja powodu spadku sprzedazy i nie wyrobienia budzetu... "wiecej za mniej codziennie"

Zebra
@Samosia zosia

Tak się składa, że u nas od września az o pół godziny dziennie będzie krócej sklep otwarty. Cóż to za oszczędność, pół godziny

@życzliwa
@kasjerka

,,SPADEK SPRZEDAŻY,, powodów może być wiele ,nie miła obsługa wręcz odpuchajaca np.przed zamknięciem Pani kierownik lub liderka wychodzi na sklep i oznajmia przez zaciśnięte zęby ,,za chwilę zamykamy,,(15 .minut do zamknięcia sklepu)jak ktoś coś z klientów powie ,no to usłyszy ,że (niedaleko jest galeria)proszę sobie iść do ,, ...,,jest otwarte do 21. To jest rutyna i tak wygląda codziennie zamknięcie..Bywa różnie za minutę lub dwie (przed czasem ) sklep się zamyka no i pech jeśli podejdzie klient to jest zwyzywany,,czego (usunięte przez administratora) .. szarpiesz (usunięte przez administratora).,,tak wygląda kultura osobista kierowniczki. Przychodzi starszy pan 80 lat prosi o pomoc szuka skarpetek podkoszulek i bokserek , pyta lidera zmiany który właśnie jest na sklepie gdzie może to znałeś. Tam i tam ...odpowiedziała pan pyta ponownie ...I tak dwa razy .Na co wściekła liderka szybkim krokiem podchodzi do regału z bielizną i krzyczy uderzając rękami o regał ,,tu tu tu,,, głos jej drżał krztusiła się z nerwów .Pokrzyczała jeszcze parę minut na dziadka po czym powiedziała że to sklep samoobsługowy...(parę osób wyszło ze sklepu) mieli dość. Wiele razy było bardzo nie miło, Klient ma zawsze racje i jest panem którego wypada miło i sprawnie obsłużyć. Atmosfera jaka panuje w sklepie udziela się wszystkim kasjerką i klientom jak jest miło to klient wraca....I tak dalej .....WIECEJ KULTURY I SPOKOJU .....

Zośka
@@życzliwa

Czyli mam rozumieć że wg Ciebie mamy siedzieć w sklepie do ostatniego klienta, który np wyjdzie z niego godzinę po zamknięciu? Mamy z uśmiechem przyjmować obrażanie nas przez klientów, rzucanie w nas pieniędzmi bo klient nie zna innego sposobu podania gotówki? Bądźmy ludźmi, szanujmy się. Ja szanuje klienta jak widzę że on jest dla mnie miły. Jeżeli pojawia się jakiś gbur który myśli że jest królem świata i może pomiatać personelem, to też jest tak przeze mnie traktowany. Wszystko działa w dwie strony, a czasy że klient nasz pan już dawno się skończyły

@życzliwa

A Tobie w głowie.... Typowa Agresja i atak wszyscy na wzajem się szkolicie i wymieniacie sposobami jak tu się na kimś poznęcać,,Kim jes klient?,,Wszystkie drogie oburzone -Osobom dzięki której macie pracę bez klientów jesteście zbędne, same się zderzcie ze ścianom,.Typowy chaos pierw pomyślcie nie chodziło mi o fakt zamykania,a o sposób w jaki to jest robione , nerwowo i niezbyt kulturalnie no , ale cóż u Was widocznie są takie STANDARDY .Dziadek o którym pisałam 80 latek robił zakupy około godz.17. Typowa reakcja zaatakować i zwymyślać, tak wszystkie panie działacie nerwowo ,aby się wybronić . Życzę Wam tego samego czego WY MI....

Xyz
@kasjerka

Szukają powodu spadku sprzedaży? Zapraszamy na sklepy zobaczyć jak wyglądaja. Puste półki albo po 2 rzeczy na nich jak jest dostawa to się zapełni czesc rzeczy a po 2 dniach znowu pusto.. Ładny towar wysyłany w ilościach znikomych a szajsu, ktory sie nie sprzedaje po 7 kartonów. Do tego ciągle ucinanie etatów jakbyśmy były nie wiadomo kim co skutkuje naszym przemęczeniem co dalej skutkuje złym samopoczuciem, dalej byciem obojętnym w stosunku do klienta. Nie mamy sił latać i każdemu z osobna wchodzić w (usunięte przez administratora) . Slyszalam ze na niektorych sklepach jest juz 4,5 etatu lub 5-osobiscie mysle ze 5 powinno byc minimum no ale jak chce soe wykonczyc swoich pracownikow to coz... wyzysk jak nic. Etaty zabieracie a roboty dokladacie. Moze czas zadbac o swoich pracownikiw? Bo zadbany psychicznie pracownik=wieksza ilosc klientow na sklepie, ktorzy chetniej wracaja tam gdzie mily, usmiechniety pracownik a na ta chwile tu nie da sie byc milym i usmiechnietym.Słaba sprzedaż gazetki? Może jakbyście po pierwsze wysyłali gazetkę na czas a nie połowa gazetki przychodzi tydzień po niej, po drugie jakbyście nie kazali wykładać gazetki 2 dni szybciej i po 3 troche sie postarali z tymi gazetkami to może sprzedaż byłaby większą. Bo pomiarowac gazetkę łatwo ale zauważyć że towar był wyłożony szybciej na Wasze życzenie albo go nie było, lub jest gowniany to trudno zauważyć. Duzo rzeczy przyjezdza w dostawie juz zniszczonych.Teraz będziecie chodzić po sklepach sprawdzać jak my się zachowujemy? Wydaje mi się że stosownie do tego jak wy nas traktujecie a moze nawet lepiej bo jak zaczelybysmy sie zachowywac na takim samym poziomie jak nas traktujecie to byscie sie zdziwili. Może czas zrobić strajk?

Kasjerka
@Xyz

Zgadzam sie i może te plotki o bankructwie to cos w tym jest Półki puste na czym robic te budżety? Dostawa raz w tygodniu No ale wtedy maja podklad po co tyle etatów Pana od świeczek zapraszamy do sklepów

@Kasjerka

To nie firma bankrutuje, tylko jeden z właścicieli. Jego akcje zostaną sprzedane. Być może pozostali właściciele je wykupią lub będzie kolejny właściciel spółki.

Abc
@Xyz

Bo pracuję w tej firmie szmat czasu i to co się teraz porobiło to jest jakieś nieporozumienie... Zero szacunku do pracownika, wyzysk i coraz większe oczekiwania w zamian za wieczne kontrole i naciski, że nie wspomnę o bzdurnych decyzjach... Całe lata miałyśmy wkładane do głów, że gazetka dopiero w dniu promocji, klienci się tego nauczyli a tu bach... Wykładamy prędzej... Tu już nie ma żadnych zasad, tylko głupie pomysły ludzi z góry, którzy mają nas za przeproszeniem w dupie... W sumie w tym momencie vice versa!!!

Basia
@Kasjerka

A ja innym tematem... Czy u Was w rejonach sklepy też dostały pozwolenie żeby 2 osoby funkcyjne jechały do pomocy do Niemiec w tym samym czasie? Ten kto na to pozwolił nie ma w ogóle wyobraźni i powinien teraz sam zasuwać na sklepach, bo kto teraz ma prowadzić zmiany? Duch Święty?

Mikk
@Basia

W moim rejonie tak jest. I teraz jest wielki płacz i lament, że nie ma kto robić gotówki i prowadzić zmian na zmianę z trzecią osobą funkcyjną wyznaczoną na ten czas. Koleżanki wybitnie nie przemyślały jak będzie wyglądać praca na sklepach w tym czasie.

@Samosia zosia

U nas godziny takie same. Etatów 5.5. nie przedłużają umów na nieokreślony. Dostawy raz max dwa razy w tygodniu, po 4 palety mimo, że mamy 3 miejsca paletowe. Nawet głupich worków nie można zamówić. Przysłali nam 20 worków, na półtora miesiąca. ( 10 dużych i 10 małych) jedyne co można zamawiać to rolki do kasy, i to po zgodzie rejonowej. 2 koszulki z krótkim, Jedna z długim rękawem na sklepie 28-29° klima nie działa. 5 dni pracy, nawet nie ma kiedy wyprać..... Koszmar! Na wszystkim oszczędzają od kiedy są "biedni". Nie zdziwię się jak popracujcie do końca roku i zamkną tą firemke.

O.n.a

Hej, czy mogą być na dłuższym urlopie dwie osoby jednocześnie? Przykładowo lider i kasjer? Jak to u was wygląda?

@O.n.a

Jeśli nie zakłóci to pracy sklepu to czemu nie? Kierownik musi wyrazić na to zgodę. Byle by nie było tak, że przez 2 tygodnie będą tylko 2 osoby na sklepie.

Witam wszystkich, pisałam jakiś czas temu o problemie jaki mamy tutaj we Włoszech, to znaczy chodzi o kradzieże , że ludzie wchodzą z wózkami tymi z supermarketu, ładują co się da i wychodzą bez płacenia . Na wszystkich sklepach jest nad mało , zdarza się że jesteśmy tyłkiem we dwie od godziny 17 do 21 kiedy jest naprawdę dużo klientów. Więc jesteśmy obydwie na kasie a klienci robią co chcą . Parę dni temu nasza regionalna na powiedziała że jeżeli widzimy kogoś kto kradnie to mamy odwrócić głowę w drugą stronę dla naszego bezpieczeństwa, to znaczy że były przypadki gdzie klienci grozili dziewczynom . Moim zdaniem jeszcze dwa lata i tu zaczną zamykać sklepu bo z bankructwa. Dziwi mnie to bardzo czemu Polska chodzi o firmę , nic z tym nie zrobi

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1403.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1220, z czego 116 to opinie pozytywne, 359 to opinie negatywne, a 745 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pepco Poland Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 688 ocen.

Pepco Poland Sp. z o.o.