Opinie o wurth.pl - Würth Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Würth Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Würth Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Würth Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Witam, Mam pytanie jak wygląda praca PH w dziale budowlanym. Ktoś może coś powiedzieć w ty temacie. Czy warto, jakie zarobki i atmosfera. Z góry dziękuję.

Halina
@Kandydat

A masz jakieś doświadczenie na stanowisku PH?

Ataman koronny
@Kandydat

Jaki region?

Konurent

Witam. Jeśli ktoś z branży ma zamiar zmienić pracę proszę o wiadomość:) rekrutacjarj@interia.pl

Izabela
@Konurent

To chyba nie jest dobre miejsce do tego typu wstawek?

konkurent
@Izabela

Wydaje mi się, że nie najgorsze. Ale jeśli czuje się Pani urażona to przepraszam.

@konkurent

Brakuje wam kandydatów z normalnej rekrutacji czy co?

Konurent2

Jeśli chcesz zmienić pracodawcę to zapraszam do kontaktu rekrutacjarj@interia.pl

Były

Dimitri Belyaev. Poczytajcie sobie o jego eksperymencie. W Wurth stosuje się podobna metodę. Wyklucza się pracowników którzy mają swoje zdanie i są nie potulni. Prezes który nie potrafi obsługiwać pilota do rzutnika twierdzi że jest Panem świata. Dyrektor dywizji metal nie robi nic oprócz rzucania kłód pod nogi swoim podopiecznym (usunięte przez administratora) Nie zapominając o zdrowej kompetencji kierowników. Zależy im bardziej ma nowym telefonie niż na samopoczuciu pracownika. Brak wiedzy produktowej, brak wiedzy sprzedażowej, brak wiedzy to jedyna ich umiejętność. Firma komedia

@Były

Widzę że administrator usuwa wypowiedzi. Więc powtórzę. Kierownik działu Metal nie odrywa oczu od monitora. (usunięte przez administratora) Facet nie ma pojęcia o produktach które są w jego firmie. Niestety też pracował w spożywcze i przełożenie produktów firm jest tragiczne gdyż myśli że narzędzia mają termin ważności ????????????

Si

Wiktoria
@Si

Ale co tak? Że prawda? Dlaczego nikt z Was nie chce wspomnieć nic konkretnego o ph (pensja, presja)?

Śrubka.
@Wiktoria

Co chcesz wiedzieć? Pracowałem rok jako ph. 2150 na rękę. Reszta to ile sprzedasz. Bywały miesiące że nawet 4.5 była pensja. Ale to musiałbyć dobry deal. Zależy od rejonu na którym pracujesz. Presją? Chodzi o telefony typu : Co tak słabo dzisiaj? Mam robić nowa rekrutację? Cześć, gdzie jesteś bo jadę do ciebie?(piątek godz 15.45) i tak Co drugi dzień. Bat nad głową. Ale wiem że nie wszędzie tak jest i ludzie sobie chwalą.

Adams
@Śrubka.

Jakby do mnie kierownik zadzwonił i się spytał czy ma robić nowa rekrutacje albo ze jedzie do mnie w piątek o 15.45 to w poniedziałek bym miał l4 od psychiatry na pol roku ;)

Pabols
@Adams

A ja bym poczekał o tej 15.45 na niego i wręczył mu kluczyki i wypowiedzenie i naura ;) ludzie ja rozumiem ze obecna sytuacja powoduje to ze te scie rw a u góry to wykorzystują i traktują nas zwykłych PH jak ostatnie dno ale nie dajcie się nie można dac się tak traktować

Wojciech
@Pabols

Kiedyś było lepiej w tej firmie pod tym względem? Bo widzę że tu pracowałeś, będziesz miał dobre porównanie

Młody
@Wojciech

Jak z samochodem do celów prywatnych ?

Przedstawiciel Handlowy

gruba baba z hr i łysy kierownik beznadzieja nie polecam szkoda czasu nie mogą znaleźć nikogo

psychologiczne głupie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
Piotrek

Jako PH wurth auto jest do dyspozycji prywatnej?

Bart

Dzień dobry Chciałbym złożyć swoje CV jako przedstawiciel handlowy . Mam 10 letnie doświadczenie jako PH, wyższe wykształcenie i znam dobrze angielski. Czy w tej firmie da się zarobić jako przedstawiciel chociaż 8 tyś zł netto z premią ? Czy z samochodu można korzystać prywatnie?

#Anton#
@Bart

Tam angielski nie jest do niczego potrzebny, ani wyższe wykształcenie na stanowisku PH. Wurth jest dobry jak jest na początku kariery lub brakuje Ci lat do emerytury. Wszystkie ogłoszenie dotyczą około 50 % kwoty zarobków o której napisałeś.

@Bart

Wykształcenie w tej firmie nic Ci nie da. Tak samo jak kultura, jest jest po prostu brak. 8 tys z premią jest nie realne. Im więcej robisz tym więcej dołożą żebyś nie robił. (usunięte przez administratora)

Olga
@Były

A co to za dziwna polityka? Chora sytuacja, zamiast się cieszyć i doceniać tak obrotnego pracownika.

Andy
@Były

Wszystko co piszesz potwierdzam. Najwiekszym brakiem kultury ciesza sie co niektorzy dyrektorzy. Nie bede wskazywal po nazwisku ale ten niedorob jak przeczyta to zapewne domysli sie o kogo chodzi, a i jego koledzy zapewne tez. Brak kultury a zarazem brak doswiadczenia i profesjonalizmu przemawia za typem co nie potrafil poprowafzic biznesu danego przez rodzicow na tacy. Taki czlowiek przyjety zostal na stanowisko dyrektora???? chyba zeby zniszczyc firme. Zniszczyl swoje a teraz wdraza te same schematy w warszawie co by lzej bylo konkurencji???????????????? brawo . Wiecej takich „ profesjonalistow” a okupant wycofa sie z rynku????????????????

@Andy

O jakie schematy Ci chodzi?

Nie ściemniam, mówię jak jest

Witam, odradzam pracę na stanowisku przedstawiciela handlowego. Zacznę od początku. Szkolenie w Warszawie na duży plus. Panowie szkoleniowcy posiadają bardzo dużą wiedzę. Nowi koledzy "przedstawiciele" bardzo sympatyczni. Ogólnie atmosfera w hotelu jak i w siedzibie Wurth bardzo obiecująca. Brakowało mi tylko szkoleń z zakresu technik sprzedaży. Przejdźmy teraz do konkretów. Na początek dostaniesz 3000 zł brutto (ok.2100 zł na rękę). Chyba, że kierownik zagwarantuje Ci 2500 zł miesięcznie na rękę, ale nie wszyscy doświadczają takiego KOMFORTU. Firmy z Twojego top 20 to klienci w których połowa nie chce kupować, ani się spotykać. Często nie chcą nawet rozmawiać i różne są tego powody. Niektóre firmy w top 20 znalazły się tam przypadkiem. To klienci z tzw. "złotego strzału" (jeden okazjonalny zakup za np. 2tys i firma już jest w Twoim top 20) hahaha :) Brak jakiegokolwiek promowania firmy dzięki prezentom. Firmy konkurencyjne potrafią rozdawać kubki, czapki, koszulki, zapalniczki, kalendarze natomiast Ty na początku roku na 500 klientów (niestety tylu miałem na początku w swojej bazie) dostajesz 10 kalendarzy. Śmiech na sali. Totalny brak gazetek reklamowych. Co jest dla mnie nieporozumieniem. Miesięcznie do wykonania priorytetu na tylu klientów dostaje się 5 gazetek. Jeśli nie przywieziesz sobie katalogów ze szkolenia z Warszawy z 1 piętra to nie masz praktycznie nic na start. No chyba, że kierownik łaskawie da Ci np. katalog tarcz diamentowych z roku uwaga, uwaga 2015. U niektórych klientów zostawia się katalogi po czym mówi, że odbierzesz je za tydzień. Czasami nawet nie możesz ich zostawić i wręcz prosisz o oddanie po przeglądnięciu bo np. została Ci ostatnia sztuka. Od samego początku mojej pracy do dnia zwolnienia nie miałem zrobionej trasówki. Kierownik nie palił się do pomocy w jej zrobieniu nawet po wielokrotnych pytaniach o nią i prośbach. Czyli generalnie jeździsz gdzie dusza zapragnie. Spotkania z kierownikiem (RKS-regionalny Kierownik Sprzedaży) wyglądają tak że zamiast np. 8 jazd szkoleniowych w miesiącu kierownik jeździ z Tobą np. tylko 3 razy. Może to i dobrze, bo i tak niczego się od niego nie nauczysz, ponieważ nie posiada wiedzy asortymentowej i często nie wie o czym mówi. Nie ma żadnej pomocy ze strony kierownika pod względem rozwijania firm tzw. "zerowych" tam gdzie jest największy problem. Jeździsz z nim tylko po największych firmach, takich które i tak kupują regularnie. W ciągu dnia każdy PH powinien odwiedzić ok. 12/14 firm, natomiast z RKS odwiedzisz ich aż ok. 3/4 kończąc dzień z wynikiem 0zł na Twoim koncie. Tracisz dzień od którego zależy Twoja wypłata (wyrobienie planu, marży, priorytetu). Częste namawianie klientów na rozbudowanie wielokanałowości, czyli zamawianie przez internet kończy się tak, że przy pomocy kierownika klient otwiera konto na e-shopie wręcz prawie do tego zmuszony. Ilość zamówień w miesiącu musi się zgadzać i nie ważne, że klient nie skorzysta już ponownie z tej opcji, ponieważ jest to dla niego niewygodna forma zamawiania produktów. Większość osób woli się spotkać, porozmawiać w cztery oczy i zamówić u Ciebie poprzez iPada. Klienci często przy kolejnej wizycie sam na sam proszą aby nie przyjeżdżać już z kierownikiem, ponieważ jest za bardzo natrętny. Często takie spotkania nie wyglądają jak handel tylko "wciskanie produktów na siłę" wbrew woli klienta. Gdzie tutaj budowanie relacji z klientem? Na koniec dodam jeszcze tylko, że bardzo męczące jest ciągle pisanie maili w sprawie odblokowania ofert, bądź też uwaga, uwaga AKCEPTACJI ZAMOWIENIA. Sprawa wygląda tak, że puszczasz zamówienie po czym musisz PROSIĆ ŁASKAWIE o jego zaakceptowanie. Męczące są też ciągle rozmowy z COK (Centrum Obsługi Klienta) w sprawach zaległości, ofert itp. itd. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem i rozwiałem pewne wątpliwości.

Ciężki rejon
@Nie ściemniam, mówię jak jest

To co napisał kolega to sama prawda, oczywiście nikt z nas nie opisuje w 100% całej prawdy aby nie było problemów z byłym pracodawcą. Ponoć dziś kierownik jeździł z kimś na moim rejonie. Proszę Cię nowy PH abyś się jeszcze raz zastanowił nad swoim losem no chyba, że jesteś pod taką ścianą życiową , że nigdzie do handlu Cię nie chcą...

Jack
@Nie ściemniam, mówię jak jest

Zgadzam się w 100%. Dodałbym jeszcze tylko, specjalne spowalnianie pod koniec miesiąca systemu raportowego i to że jeśli ktoś pracuje długo i ma odpowiednie znajomości to dostaje klientów gdzie towar sam się sprzedaje. Automatycznie taka osoba dostaje wtedy większe wypłaty oraz większy limit paliwowy. Ty niestety musisz prosić się o każdy kilometr i liczyć tak żeby go nie przekroczyć no chyba, że kierownik się zlituje i zwiększy go z gestem :-) hahaha

Tom
@Nie ściemniam, mówię jak jest

Wszystko opisane dokładnie tak jak naprawdę jest!!!

stasiek
@Nie ściemniam, mówię jak jest

Potwierdzam …. niestety jeszcze doszło nam pracowanie w domu i telefony do klientów . Ja też jestem w miarę nowy i klienci mnie olewają . Jak to wszystko się unormuje to szukam sobie coś nowego . Mój kierownik tylko ciśnie żadnej pomocy . Jak to wszystko ucichnie to szukam coś nowego .

Jacek
@stasiek

Nie marnuj się tutaj chłopie :) na pewno stać Cię na coś lepszego. Nie obrażając nikogo, ale ludzie na kasach zarabiają więcej. Starasz się, jeździsz i po ciężkich próbach dostajesz 2500zł na rękę. Szkoda gadać :(

Krzysztof

Kolega dobrze pisze :) niestety

Święte słowa

Czesław
@Nie ściemniam, mówię jak jest

Ile spotkań trzeba wyrobić? 12 do 14 !!!!. Przecież to nierealne, chyba że chodzi o odfajkowanie lokalizacji danej firmy. Nawet - zakładając - że o tej 7-8 rano będzie osoba decyzyjna i w ogóle nas przyjmie, to i tak biorąc pod uwagę dojazd do klienta, przedstawienie mu oferty, rozmowa, wysłuchanie go, nawiązanie jakiejś relacji, to i tak przez te 8 godzin pracy nie da sie tego wyrobić. Przecież to jakiś absurd. Do klienta nie jedzie się godzinę przed zakończeniem pracy i o godzinie otwarcia firmy, bo zwyczajnie nic handlowiec nie uzyska. Do tego często osoby zwyczajnie nie ma, abo nie ma czasu na rozmowę, prosi o przesłanie informacji mailowo. Czysta akwizycja z tego co widzę.

Johny
@Czesław

Żebyś wiedział, czysta akwizycja :(

Waldek
@Nie ściemniam, mówię jak jest

Niestety jest tak jak pisze :( nie polecam

Możek
@Waldek

A w jakim dziale pracowałeś i w jakim mieście? Ja przymierzam się do działu auto

Boczek
@Możek

Jeśli chcesz tracic czas to życzę powodzenia :) zastanów się naprawdę czy warto. Już większą wypłatę dostaniesz na produkcji, nie obrażając oczywiście ludzi pracujących na produkcji.

@Nie ściemniam, mówię jak jest

Samą prawdę napisałes. Ja czekałem za prowizją za plan 2mc i nic. Ciągle była odpowiedź RKSa, że obliczane, przeliczane ,a w efekcie końcowym,,zabrakło Panu" tyle,a tyle procent. Dlatego już nie pracuję . Nie polecam.

Rafcio
@Boczek

Ale jaki powód niskiej wypłaty? Sprzedaż nie szła ,czy sciema z planami i obliczeniami za plan?

@Nie ściemniam, mówię jak jest

Na swoim terenie miałem dosłownie tak samo :(

Klient
@Nie ściemniam, mówię jak jest

Człowieku nie narzekaj. Przedstawiciel z tej firmy wyjeżdża z domu o 9, w ciągu dnia też w domu, sprawy prywatne załatwia służbowym samochodem. Żyć nie umierać. Pracuje tam już ponad 15 lat. Telefon służbowy, tablet służbowy, internet za darmo ????????????????

Maciek
@Nie ściemniam, mówię jak jest

Byłem na rozmowie w tej firmie i potwierdzam, zaproponowano mi 3000 PLN brutto. Nie wierzyłem w to co słyszę. Pan Kierownik Regionu (czy jakoś tak) nieco się uniósł, jak mu powiedziałem że nie mamy o czym dalej rozmawiać, twierdząc, że ludzie w tej firmie zarabiają nawet po 12 000 PLN. Kwota ta wynika z prowizji. Wolałem tego nie sprawdzać. Swoją droga coś jest nie tak w tej organizacji. Wystarczy trochę pomyśleć .. Pzdr, M.

Adik 15

Szczera prawda, niestety :(

Weronika
@Adik 15

Rozumiem że przez dwa lata nic się nie zmieniło w funkcjonowaniu firmy? Ciężko uwierzyć :( Ile czasu tam przepracowałeś?

Jakie są mocne strony pracodawcy Würth Polska Sp. z o.o.?

Brak

klient

na rozmowie gruba z hr

Krzysiek

Powiedzcie czy to co piszą o czasie dostawy na stronie internetowej to rzeczywiście tak jest? Że w ciągu 48h a nawet 24?

@Krzysiek

Tak. Prawda. Jeśli towar z PL 24-48 h, jeśli z magazynu centralnego DE 3-5 dni roboczych.

Dywizja Auto Gdańsk

Witam. Jak wyglada sytuacja w dywizji Auto Gdańsk na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Presja, czas pracy, warunki pracy, kontrola etc. ? Interesuje mnie to stanowisko, aplikowałem wstępnie. Ktoś jest w stanie się wypowiedzieć ,pozdrawiam.

Wiktoria
@Dywizja Auto Gdańsk

Skoro wstępnie aplikowałeś, to już pewnie wiesz sam, zakładam, że się dostałeś. I jak jest? Szczególnie o presję pytam.

Klient

Czemu w firmie Wurth jest taka rotacja wśród PH.? Co trzy miesiące pojawia się u mnie nowy handlowiec . Przestalem już zamawiać towar bo każdy proponuje inne warunki.

Olga
@Klient

Może właśnie dlatego? Sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie :D

Ciekawy

Witam. Aplikowałem na stanowisko PH. Pomorskie - branża akcesoriów motoryzacyjnych. Rejony Szczecinek, Człuchów, Słupsk (tak mi się wydaje ,że Słupsk również). Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś ma doświadczenia z tego rejonu i z tej branży w Firmie. Analizując opinie ,to wychodzi lekki dramat i nowi pracownicy (patrząc na opinie z lat 2020-21) nie mają lekko. Nie chodzi mi o leżenie w aucie i nic nie robienie ,ale o presję, zarobki i możliwości wykonywania swojej pracy bez nadmiernego stresu (wiadomo stres jest wszędzie). Jak to wygląda, liczę na konstruktywne opinie. Raczej na pewno dostanę się na rozmowę.

przedstawiciel

wurth olsztyn na rozmowie umawiaja sie z tpba na dzien probny bez umowy co jest nielegalne i karalne

Czytając opinie zastanawiam się czy ja zostałem potraktowany w jakiś szczególny sposób czy większość tych opinii jest wyssana z palca? Bo czytając komentarze ciarki przechodzą po plecach. Otrzymałem propozycje z Wurth ale nie było tutaj mowy o podstawie 3000brutto tylko znacznie więcej. Po drugie nie spotkałem się z jaką kolwiek niekompetencją ze strony przełożonych wręcz przeciwnie. Po trzecie firma jest skłonna do rozmów i negocjacji. Więc o co tutaj chodzi? Trole starają się odstraszyć potencjalną konkurencje? Ktoś odpowie merytorycznie z konkretnymi argumentami?

@Nowy

Oczekuje Pan merytorycznej odpowiedzi na zupełnie niemerytoryczne pytanie ? brak podstawowych danych Jakie stanowisko , dyrektor , RKS , PH ? Jaka dywizja ? jaki region kraju ? jaki obrót ? jeżeli dotyczy PH. Pytanie w stylu : Mam świetną propozycję wycieczki do Egiptu. Czy tam jest bezpiecznie :) Trole piszą że nie, chyba chcą żebym nie pojechał :)

Rekrut

Skoro tyle osób się tutaj wypowiada to może ktoś się wypowie o stanowisku KS3? Jestem bardzo ciekaw waszej opinii.

Casanova

Witam, zostałem zaproszony na rozmowę, i chcę zapytać jak wygląda szkolenie, żebym nie spłukał się z oszczędności albo nie umarł z głodu. Po jakim czasie będą mi leciały godziny płatne? Bo miesiąc za darmo to odpada.

@Casanova

Szkolenie w pełni płatne. Śniadanie masz, obiad masz w firmie oraz w miejscu, w którym śpisz.

@CoExist

Czyli mogę nie brać ze sobą pieniędzy i przeżyję?

A co ty z Krakowa jesteś? :D

Casanova

Nie, ale mam daleko do Warszawy i muszę tam jakoś dojechać jeszcze, to nie chcę na szkoleniu zostawić pół wypłaty.

@Casanova

Kiedy masz szkolenie? Od 18.10?

@Tak

Na razie nic nie wiem.

Przeżyjesz :) Jesli nie potrzebujesz nic poza śniadanie/obiad/obiad 2

@CoExist

A możesz opowiedzieć jak wygląda na szkoleniu? Jedziesz tam i co? Najpierw umowa, tak? Auto, telefon i tablet od razu? Daleko z hotelu do firmy? Od której do której to wszystko się odbywa?

martini

Z tą firmą jest coś nie tak. Byłem w tym roku na rozmowie kwalifikacyjnej w Piasecznie. Byłem wcześniej, więc porozmawiałem z chłopakiem, który był pracownikiem w sklepie w Piasecznie i nie miał zmiennika! Był totalnie sam, zaflukany i z objawami przeziębienia. Tam jest taka rotacja, że powinni drzwi obrotowe zamontować. Jak powiedzialem, że podstawa to 3k na rękę, to już wiedziałem, ze mnie nie wezmą i całe szczęście. Coś nieprawdopodobnego, że oni znajdują ludzi do Pracy w Warszawie za takie pieniądze.

Phslupsk

Na Słupsk znowu ogłoszenie do działu auto ;) chyba już 3 w tym roku ;)

Abs
@Phslupsk

Auto to najgorszy dział. Masz tylko jeździsz po garażowcach i sprzedawać in drogie produkty gdzie inni handlowcy z konkurencji sprzedają swój tańszy ( wcale nie gorszy) asortyment. Zapomnij o wielkich firmach. One są tylko dla działu Metal, drewno czy budownictwo. Dział auto to beznadziejne rzeźbienie bez przyszłości i rozwoju. Sukcesy mają tam tylko ci ktorzy wejdą na gotowy rejon lub też umieją wzorowo wazelinowac i doniscic na swoich kolegow

Esp
@Abs

Zgadza się i dodatkowo RKS pan wąsik na tamtym terenie i wszystko jasne ze już 3 czy 4 rekrutacja na Słupsku w dziale auto.

Stefan

Dzień dobry. Przeszedłem kilka etapów i rozmów o pracę na stanowisko handlowca w Wurth. Wrażenie bardzo pozytywne jeśli chodzi o rozmowy i podejście do mojej osoby, jednak mam kilka pytań do Was, dodam, że nie mam dużego doświadczenia w branży. 1. Czy można liczyć na przełożonych i bardziej doświadczonych kolegów? 2. Czy firma darzy zaufaniem handlowców, nie ma kontroli i nacisków na każdym kroku? 3.Czy ciężko jest osiągnąć premiowany cel? 4. Jak często pojawiają się rozmowy o podwyżkę? 5. Jakie są realne zarobki po roku czasu pracy w tej firmie? (jaka podstawa i jakie premie) 6. Czy pojawiają się nowe szkolenia? Z góry bardzo dziękuję i proszę o rzetelną opinię bez negatywnych emocji. Pozdrawiam

Kloc
@Stefan

Jakie miasto?

Stefan
@Kloc

Poznań

Akimov
@Stefan

Ad 1.Mozesz liczyć na kolegow Ad 2 To zależy jaki wynik robisz i na jakiego kierownika trafisz. Ad 3.To zależy od regionu który przejmiesz Ad 4 wcale.masz hadlowac a nie myśleć o podwyżkach ???? Ad 5 Patrz odp ad 3 Ad 6 Tak są produktowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Würth Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Würth Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Würth Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Würth Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Würth Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Würth Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Würth Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 373 ocen.

Würth Polska Sp. z o.o.