Baby Collection Justyna Kurek

Opinie o Baby Collection Justyna Kurek

nenka

Ludzie opamiętajcie się. Przejeżdżałam ostatnio przez Raszyn i zajżałam na Miłą. Tej firmy już nie ma.

beacic

Są bardzo nieuczciwi. Poczytaj ten wątek, a będziesz miała rozeznanie. Nie polecam tego pracodawcy.

pepe

To Baby Collection jeszcze istnieje? Nie może być... Powiedzcie gdzie mają sklepy, ciekaw jestem czy ostał się ktoś ze starej kadry kierowniczej?

pepe

niku30

beacic to dziwne bo zaległe wynagrodzenia wraz z odprawą regulował Gwarantowany Fundusz Pracowniczy Który opłacał pracodawca. Ja otrzymałem zaległości wraz z 3 miesięczną odprawą.

beacic

Ludzieeee! Nie mam powodu, żeby pisać nieprawdę. Nie otrzymałam żadnego zaległego wynagrodzenia. Być może pracownikom zatrudnionym na umowę zlecenie nic nie przysługiwało :( A może się mylę i powinnam gdzieś zadzwonić, popytać, upomnieć się? Wysyłałam do firmy pismo z żądaniem zapłaty zaległego wynagrodzenia, ale bez odzewu. Co powinnam jeszcze zrobić? Podpowiedzcie, proszę :)

niku30

Według mnie dobrze że zostały skasowane te ostatnie wpisy. A co tam u was słychać byli pracownicy BC. Cz może macie jakieś info o nasze byłej kadrze zażądzjącej????????

misiunia

Hello. Czy ktoś wie co tam u naszych byłych pracodawców?

niku30

Ktoś tu coś majstrował. Brak ostatnich wpisów.

niku30

Co tu tak ucichło. Brak wam went twurczej?

lalala

i co tam się dzieje z baby collection, wie ktoś coś, sądzi sie ktoś z nimi?

anons

I co tam słychać u naszych 'KOCHANYCH' byłych pracodawców?

cccd

No i po co te nerwy. Wszyscy już chyba dostali, pity, wypłaty itp. Z perspektywy czasu sami widzicie, że nie była to zła praca. Więcej optymizmu ;)

@cccd 12.03.2012 14:24

Niestety nie wszyscy dostali zaległe wypłaty. Zostałam oszukana przez właścicielkę tej firmy :(

aaa

ludzie nie gorączkujcie się tak,pity pracodawca powinien dostarczyć do końca lutego więc jest jeszcze czas na bluzgi,policz do 10

MONA

HEJ, LUDZIE CZY KTOŚ WIE JAKI SKLEP JESZCZE ISTNIEJE??? JAK MOGĘ SIĘ SKONTAKTOWAĆ [usunięte przez administratora], BO W BIURZE NIKT NIE PODNOSI SŁUCHAWKI (WYBIERAM WSZYSTKIE NUMERY WEWNĘTRZNE!!!!!!!K.........) CHCE PIT!!!!!!!

Patt

Czy mogę uzyskać jakieś informacje odnoście PIT-u? Miałam zamiar wysłać wiadomość na adres ul. Miła 12 w Raszynie, ale chyba nic to nie da. [usunięte przez administratora] Będę bardzo wdzięczna za informację.

nowa

w sprawie pit trzeba kontaktować sie [usunięte przez administratora]osobiscie

myk

mam pytanie do byłych pracowników, czy otrzymaliście pity do rozliczenia bądź czy ktoś kontaktował się z nimi w tej sprawie?

Zuza

I co tu tak ucichło?

KING

Czy dostaliście PIT-11 do rozliczenia w Urzędzie Skarbowym. Bo z tego co wiem może być z tym problem. Czas mają niby do końca lutego, ale wolałbym już teraz mieć ten papier, czy można go jakoś sądownie uzyskać?

aaa

Czy firma już oficjalnie ogłosiła upadłość? Jaki jest jej status prawny?

douczony

Skończyłem prace w Baby Collection. Wypowiedzi są rózne negatywne wypowiedzi daja leserzy ,ktorzy przyszli się czegoś nauczyć ale pojemnośc rozumu nie pozwoliła im na opanowanioe tego co w sposob ciagły i logiczny było im tłumaczone . Sam widzialem błędy , ktore dział ksiegowosci poprawiał po takich pracownikach. Najłatwiej napisać jest brednie . Kto uważnie słuchał i jego percepcja była wystarczajaca to wyniosł wiedzę i przygotowanie na bardzo dobry . Pracownicy odpowiedzialni za dane chwalili profesjonalizm osob , ktore wymagały danych właściwych , rzetelnych i zgodnych z zasadami prawa.. jestem wyrazicielem swojej osoby i 5 kierownikow sklepów , którym procentuje teraz zdobyta wiedza w ich pracy u innego pracodawcy.

mag

To po co pracowałaś za "marną pensję" a teraz się użalasz nad sobą? Trzeba było poszukać lepiej płatnej pracy.

lol

szkoda firmy, szkoda przede wszystkim Ludzi! bo pracowało tam kilka naprawdę fajnych osób! niestety - żeby utrzymać się w biznesie trzeba mieć elementarną wiedzę, pomysł... rozsądek. szkoda, że właściciele nie słuchali dobrych rad. TRZYMAJCIE SIĘ! pozdrawiam wszystkich pracowników i ex pracowników. oliwa sprawiedliwa... itd. życzę Wam wszystkim siły i wytrwałości! pamiętajcie, że prawo jest po Waszej stronie! BĘDZIE DOBRZE!

zebra

Po pierwsze komornik ma obowiązek najpierw spłacić zobowiązania wobec pracowników, potem w kolejności są banki i wierzyciele, po drugie gdy firma upadnie, można otrzymać swoje pieniądze z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych a po trzecie nic w przyrodzie nie ginie i wszystko w taki lub inny sposób będą musieli oddać, ich długi będą spłacać, dzieci, wnuki, prawnuki........ aż oddadzą co do grosza z odsetkami. Ci ludzie nawet nie wiedzą jaką wielką krzywdę uczynili sobie i swoim bliskim.

mim

Żadne pozwy ani upominanie się o swoje już nic nie da. Nawet jak wygra się pozew grupowy to wydaje Wam się, że niby skąd wezmą pieniądze? Komornik zrobi zajęcia na rzecz banków i innych firm a przecież firma nie ma takiego majątku dużego żeby wszystkich zaspokoić. Szkoda zawracania tyłka trzeba szukać innej pracy i dać już sobie spokój. To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni........

gizmo

znaczy, że ktoś się wkurzył i chce odzyskać kasę, czyli jest już wyrok sądowy, nadmieniam,że pensji za sierpień nie mają jeszcze pracownicy zlikwidowanych ostatnio sklepów, też chyba czas upomnieć się o swoje.Przykre ale ta firma długo już nie potrwa

A jakie to ma jeszcze znaczenie.

hhh

Pracujecie czy macie zamknięte sklepy? A co z Blu i Magnolia?

ccc

Dzisiaj komornik zajął sklep w Częstochowie. Pracownicy do domu bez wypłaty za sierpień.

Witam, czy firma definitywnie nie istnieje ? serwis ? a może przejął ktos inny ta markę.Dzięki.Pozdrawiam i współczuję wszystkim rozgoryczonym.

anins

Ściema to może i nie jest raczej brak profesjonalizmu w działaniu.Najpierw nie umieli utrzymać sklepów bo do tego potrzeba jednak jakiejś wiedzy no i niestety do zamknięcia placówek tez wiedza potrzebna a jest teraz totalny chaos aż żal tych poprzednich lat......

llll

Widziałam, że Magnolia jeszcze otwarta może z tym zamknięciem to ściema?

gervasio

Wrocław i Blu do zamknięcia w niedługim czasie

A ciekawe co z Wrocławiem? Bo okazuje się ze nikt nic nie wie.

gall anaonim

Czy Kielce już zamknięte??

gość

Wrocław do końca miesiąca!

anins

A co z Wrocławiem?też już został po cichu zamknięty?

k

aaa - 2011-08-17 13:42:20 a biuro funkcjonuje? A Kielce? Częstochowa? Kielce tez zamkną a potem blu....

aaa

a biuro funkcjonuje? A Kielce? Częstochowa?

Ag.

Czyli zostało Blue City i Katowice ? Czy we Wrocławiu jeszcze jakiś sklep się trzyma ? Jest mi strasznie przykro, że tak się to wszystko kończy.

aaa

koniec firmy? co to oznacza? upadłość? likwidacja?

Głowa do góry, na Baby Collection świat się nie kończy :) Firma jaka była taka była, dorobić się na niej nie dało, ale dzięki niej zdobyliśmy doświadczenie, które można wykorzystać w szukaniu nowej pracy i co najważniejsze poznaliśmy wielu fajnych ludzi. Wyrazy współczucia dla byłych Szefów. Następnym razem na pewno się uda. Buźka dla wszystkich ;-D

no i koniec firmy

We Wrocławiu lokale przejął Smyk maja dobre miejsca bez reklamy.

a

Byłam wczoraj w Jankach, sklep Chicco zamknięty i obklejony logo Reala)))

Janki jeszcze działają , czy też padły ? Co słychać w centrali - pracuje tam ktoś jeszcze ?

patrząc po Jankach i Arcadi - czyli sklepach Chicco - trzeba się raczej spodziewać zamknięcia wkrótce :( eh smutno jakoś ! :(

to teraz kolej na Katowice. Czy ktoś z Was wie kiedy zamknięcie ? Dajcie znać ! Dziękuję !

Janki też!!!

a

arkadia już zamknięta!!!

Zostaw opinię o Baby Collection Justyna Kurek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baby Collection Justyna Kurek