Opinie o wurth.pl - Würth Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Würth Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Würth Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Würth Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Sofii

Wszyscy pytają jak się pracuje w Würth Polska a na forum nie ma informacji od pracowników. Pewnie jest na tyle dobrze, że nikomu nie chce się pisać?

niezdecydowany

A jak aktualnie sytuacja wyglada na PH?? Rynek pracy sie zmienia, wurth tez czy stoi w miejscu i dalej tak slabo ?? Jakies aktualne informacje moze ktos posiada

Zuzanna

@Piotrwidzę, że jesteś zainteresowany pracą w Würth Polska. Pytasz o wymagania jakie pracodawca stawia nowym pracownikom. Pewnie dużo tu zależy od stanowiska na jakie się aplikuje. Może jeśli sprecyzujesz o jaką konkretnie pozycję Ci chodzi, łatwiej będzie osobom aktualnie w firmie zatrudnionym odpowiedzieć na Twoje pytanie.

K

Ogólnie branża auto cargo to porażka, bardziej bym celował w drewno metal ewentualnie budownicwo. Auto Kraków ok.

@K

Czy Jesteś w stanie napisać jak wygląda "dzień próbny" z kierownikiem ? Czy Masz od razu zachęcać klientów do zakupu nieznanego Ci jeszcze towaru?

Przedstawiciel Handlowy

gruba baba z hr i łysy kierownik beznadzieja nie polecam szkoda czasu nie mogą znaleźć nikogo

psychologiczne głupie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
mariano

a w KR na dywizji auto jak jest? Może coś słyszałeś?

K

Odradzam pracę w cargo Katowice ( południowo zachodnia ćwiartka Polski w tym KRK Częstochowa ) Kierownik to najzwyklejszy cwaniak i krętacz, który tylko czeka żeby znaleść haka na ciebie. Gdy robisz dużo to zawsze nie spełnisz jego z wielu kryteriów, a gdy ci coś nie wyjdzie to dostajesz taka opier..l że nie chce ci się pracować ...

mariano

Witam, jak wygląda praca w Krakowie na stanowisku PH w dywizji auto? Warto?

Olala

Czyli jak ktoś pracuje dobrze to może dobrze w firmie zarobić!

Maniek

Czy znacie powód tak dużej oferty pracy jaką ma Würth Industrie?

Nano

Pracuje w WURTH już jakiś czas. Prawda jest taka ze na forach wypowiadają sie nieudaczniki których zwolniono bo nie potrafili sprzedawać. Dlatego jest tak moło dobrych opini. Ja pracuje 3 lata w ks2 i nie pamiętam kiedy dostałem mniejsza wypłatę niż 5000zl netto. Dywizja drewno. Wiec przestańcie pier..... ze sie nie da. Pierwszy rok ciężko pracowałem zeby wyjść na ten poziom a teraz już jest spokój.

Speed

Czy jesteście pewni, że nie da się napisać coś dobrego o firmie? Słyszałam sporo dobrych wieści i jestem zaskoczona tym co piszecie. Wszędzie może zdarzyć się gorszy czas i pewnie trzeba przyłożyć się do pracy.

Speed

Czy coś nowego dzieje się w firmie? Würth Industrie Service GmbH & Co. KG to potęga, w takiej firmie ludzie mają bezpieczną przyszłość. Takie kolosy trzymają pewne standardy i to jest metoda na dyscyplinę.

Würth Industrie Service GmbH & Co. KG to wielokrotnie nagradzana firma za innowacyjność, dobrze jest o takich sprawach pamiętać.

Zuzanna

@Stefimoże powiesz coś więcej na temat aktualnej sytuacji w firmie. Piszesz, że firma zasługuje na więcej pozytywnych opinii. Chętnie usłyszymy dlaczego. @były pracownik opisał jak wyglądała praca z jego perspektywy, gdy on pracował w firmie. Czy w ostatnim czasie coś uległo zmianie?

helmut

może teraz coś się zmieniło

Stefi

Würth Industrie Service GmbH & Co. KG zasługuje na więcej pozytywnych opinii.

Nicki
@Stefi

Większość pisze o Wurth Polska. Wurth Industrie to inny pracodawca.

Spinka

Szkoda czasu na czytanie tych wpisów. Pracuję dla firmy od kilku lat i jestem bardzo zadowolony ze wszystkiego.

olka

masz rację dobry pracodawca a opinie ludzi którzy tam pracowali są złe , wymyślanie dziwnych konkursów przy rekrutacji jest trochę poniżej pasa i realizacja niespełnionych ambicji osób rekrutujących.

Skrobak

Dobry pracodawca dba o ludzi ale też wymaga zaangażowania.

jeronimo

Cześć wszystkim , u nich rekrutacja to jedna wielka porażka najpierw rozmowa standard , potem odwiedziny u klientów i jakieś scenki .K...a ludzie to jakiś teatr , kino . Przecież wykładnikiem będzie to potrafisz sprzedać czy nie a nie jakieś fiki miki. Kolega ( jeszcze tam pracuje jest w trakcie zmiany) opowiadał że traktują cię gorzej jak źle .

Zostaw merytoryczną opinię o Würth Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Würth Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Würth Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Würth Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Würth Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Würth Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Würth Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 373 ocen.

Würth Polska Sp. z o.o.