Opinie o wurth.pl - Würth Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Würth Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Würth Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Würth Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Studencim

Miałem niestety nieprzyjemność pracować w Wurthcie. Zarobki są śmieszne, przy obrotach 40 tyś + miesiecznie, zarabia sie niecałe 2500 tyś na rękę. W słabszych miesiącach zarabia się poniżej 2000 tyś. Bardzo duża rotacja w firmie, handlowcy sie kanibalizują. Dzwoniąc do centrali handlowiec traktowany jest jak najgorsze zło. Jedyne co z firmy wyniosłem to uszczuplenie oszczędności, bo zarobki nie pozwalają na to aby sie utrzymać.

EtaciaRZ

Ja jeszcze resztkami sił tu jestem ale lada dzień uciekam bo mam juz dosc tej korpo szczurowni. Na kazdym kroku zastraszanie i wbijanie w plecy noza sami sobie zeby tylko zyskac na swojej stronie jakas firme. (usunięte przez administratora)normalny uczciwy pracownik niestety sie tu nieodnajdzie .....

X

Jeśli to prawda co piszecie o wynagrodzeniach to przecież na kasie w biedronce maja więcej. W dzisiejszych czasach przedstawiciel nie ma po co iść do firmy za podstawę mniejszą jak 3500 netto

Nowy74

Może ktoś podać jak wygląda na ten moment teren łódzkiego z bazą klientów ? Czy jest to teren do ogarnięcia czy trzeba rozwijać od podstaw ? Podajcie też jak wygląda płaca podstawa w tej firmie przedstawiciela w okresie próbnym ?

Przedstawiciel Handlowy

gruba baba z hr i łysy kierownik beznadzieja nie polecam szkoda czasu nie mogą znaleźć nikogo

psychologiczne głupie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Obsetwator

Firma Wurth to bardzo dobry pracodawca,samochód za darmo, telefon, pracodawca, pracownicy zarabiają dobrą kasę, a ciągle w domu siedzą. Mój sąsiad pracuje w Wurth o 9 jest w domu, później już go widzę ok. 12, wyjedzie i o 15 już zjeżdża

Zuzanna

@Spinka mógłbyś opisać co dokładnie cenisz sobie w pracy w firmie? @zawiedziona ostatnio pojawiło się wiele ofert pracy. Może teraz znajdziesz jakąś, która Cię zainteresuje?

@Zuzanna

Płacą jakieś marne grosze, więc nie dziwne, że rotacja spora i co chwilę ktoś odchodzi. Chcą sprzedawać markę premium, a wsparcia sprzedaży nie ma. Niektórym dobrze się wiedzie w firmie, ale mają swoich odbiorców przywiązanych od lat. Reszta popracuje rok czasu mamiona obietnicami rozwoju i wielkiej kasy, a odchodzą zawiedzeni i rozczarowani. W Polsce jak w lesie, nie jak w chlewie obsranym g... Dopóki nowi będą się zgadzać na śmieciowe warunki, dopóty korporacje będą dymać pracowników. I co najlepsze, praca ph zaczyna się o 8 jak wkładam kluczyk do stacyjki i kończy o 16 jak jestem pod domem. Dojazd do klienta też się liczy jako czas pracy. A w tej firmie o 8 to jesteś u pierwszego klienta, nie ważne że masz go 50km od domu a o 16 wychodzisz od ostatniego. Dramat. a to wszystko za marne 2k netto podstawy.

@Zuzanna

Maxc
@były pracownik

Tragedia 2000 tyś netto ?! Matko!Nie ,no nie wierzę.

Benek
@Maxc

2000 zł to chyba nowym już dają ale starsi pracownicy przyjęci 2-3lata temu msja nadal 1700-1800 zł

Olga
@Maxc

Ale nie dopisałeś że w euro zarabiałeś ????

St..rachu
@Maxc

Teraz już więcej . Ale cały czas warunki pracy są bardzo słabe jak na firmę międzynarodową .Jak trafisz na znośny teren to możesz pracować latami , oczywiście jeśli nie będziesz miał (usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora) Podobno lepiej jest teraz w metalu bo maja nowego szefa ale to tylko kwestia czasu kiedy (usunięte przez administratora)wprowadzi swoje rządy twardej reki i czepiania się o byle co . Szkoła życia dla handlowców

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Würth Polska Sp. z o.o.?

Stefan

Są tacy którzy lubią wazeliniarzy oraz donosicieli. Tacy przedstawiciele maja niskie plany do wyrobienia i są faworyzowani w grupie. Nie muszą się starać bo w zamian mają krycie i przywileje. Jeśli lubisz być donosem i włazidupą jest to praca dla Ciebie

@Stefan

A jak wyglądają podstawowe warunki zatrudnienia dla przedstawicieli handlowych w firmie Würth Polska? Chciałbym zweryfikować, czy podstawa wynagrodzenia jest atrakcyjna, czy raczej trzeba bazować na prowizjach, aby móc dobrze zarobić.

wymiatacz_spod_dywanu

Brałem udział w procesie rekrutacji do tejże firmy. Powiem tak - na wstepie brak żadnych konkretów z ich strony, wszystko owiane tajemnicą. (usunięte przez administratora)Już po tej rozmowie odechciało mi się z nimi dalszej współpracy.

Tomasz C.

Omijać szerokim łukiem!!!!Szkoda czasu oraz zdrowia!

CoExist

Dlaczego?

@Tomasz C.

Dołączam się do pytania. Dlaczego należy omijać Würth Polska? Powoduje to atmosfera, wynagrodzenie czy inne kwestie?

Po rozmowie
@Tomasz C.

(usunięte przez administratora)szkoda czasu, jedyny pozytyw to Pan który był na rozmowie, całkiem konkretny ale też sprawiał wrażenie jakby był nieobecny i niezainteresowany.

Fighterek

Jest jeszcze taka firma Tech-Masters. Warto się zorientować co proponują.

Fighter

Chodźcie do Tech-Masters!

@Fighter

Jesteś osobą, która pracuje obecnie w firmie Würth Polska? Z Twojego komentarza mogę wnioskować, że planujesz zmianę obecnego pracodawcy. Czy rzeczywiście tak jest?

Ostatni sprawiedliwy

Prestige club to się tylko zastanawia gdzie następna wycieczka za nic nierobienie i gdzie sobid dom wybudować. Ludzie zastanówcie się za co oni mają te gifty. Jeszcze się śmieją z reszty że wogóle pracują za takid grosze.

@Ostatni sprawiedliwy

Również dodałeś wpis, który nie jest w żaden sposób uzasadniony. Może Ty wyjaśniłbyś zarówno mi, jak i pozostałym czytelnikom, czy pracodawca oferuje jakieś świadczenia dodatkowe dla zatrudnionych pracowników? Uważam, że jest to ważna kwestia, która może w wielu przypadkach być decydująca przed ewentualnym zatrudnieniem, więc liczę na uzyskanie informacji na ten temat.

Na nie

Omijajcie tą firme z daleka! Uwaga na dw.drewno lipa,kolesiostwo. Zero możliwości na premie. Praca na spadach, z nowymi masakra co lepsze wszystko zajęte. A i ph jest tyle na regionie że mijasz sie u kth na podwórku :-D. Porażka!

@Na nie

Nie masz zbyt pochlebnej opinii o firmie. Jeżeli nie są wypłacane premie to może inne dodatki do wynagrodzenia mogą to zrekompensować? Mógłbyś napisać czy obowiązują w firmie? A inne osoby zatrudnione w Würth Polska? Jakie Wy macie zdanie o pracodawcy?

aplikant

Miałem nieprzyjemność po przejechaniu 100 km brać udział w czymś co nazywał pan prowadzący-kierownik dywizji cargo, rozmową w sprawie pracy na stanowisko ph,rozpoznaniem,swobodnym spotkaniem.Rozmowa o tym by nie czytać opinii o firmie i o zarobkach rzędu 5000 i więcej jak to ujął,info o tym,że poinformują o dalszych konsekwencjach tegoż spotkania.A i przeprosił,że nie ma na rozmowie drugiego kierownika i pracownika działu hr.Poziom rozmowy żenada.0 informacji po tejże rozmowie.Ciekawe czy zarząd firmy WURT z tym się zgadza czy nie ma pojęcia jak to działa w ich firmie.Pozdrawiam.

Ciekawy
@aplikant

Witam, Ja z kolei, chce Was zapytać o stanowisko Regionalnego Kierownika, możecie coś napisać, w temacie samych obowiązków? Czy ten język niemiecki jest rzeczywiście taki niezbędny na tym stanowisku? Jaki jest klimat pracy Woj. Dolnośląskie, Opolskie ? Będę wdzięczny za podanie orientacyjnych zarobków. Pozdrawiam i życzę wszystkim by ich praca była nie tylko źródłem zarobków ale również przyjemności.

armagedon

Prestige Club zabiera wam ciężko zarobione pieniądze. Nic nie robią tylko korzystają. Ludzie obudźcie się o zbuntujcie , bo oni się z was śmieją że wy nic nie macie a oni są największymi nierobami co tylko na wycieczki jeżdżą

Karol
@armagedon

Święta racja. To samo z ks3. Nieroby zabierają zwykłym przedstawicielom ciężko wypracowanych klientów. Idzie Ci dobrze oni to widzą i nagle zabierają dobrego klienta. To jest coś poniżej pasa a najgorsze że potem kiero powie Ci że to jest normalne i przychodząc do firmy wiedziałeś o tym. A z tymi wycieczkami i nagrodami to jest tak że są one dla wciąż jednych i tych samych którzy siedzą tu od lat, ogromna ich cześć ( nie wszyscy) to ludzie z układu, wazelina lub mówiąc cenzuralnie donosiciele i pupilki kierowników a ci ostatni bardzo lubią takich wazelinowych cukrowników.

jurek

Niedawno byłem w sprawie pracy na stanowisko sprzedawcy do sklepu w Gliwicach.Przestrzegam wszystkich , to co oferują i proponują jest żenujące. Nic dziwnego że ogłoszenie o naborze widnieje w necie od kliku długich tygodni.

Niestety jest tak jak pisze wiekszość :( na start masz 2500 brutto i dostajesz teren z garstką klientow kupujacych a reszte masz wyczarowac z nieaktywnej bazy .. w tych czasach dla nowych ph niestety jest lipa i góra nie zwraca na to uwagi tylko polepsza warunki dla starych ph z wysokimi marżami. Ciagła rotacja i jest jeszcze gorzej dla następnych i teren staje sie coraz gorszy do utrzymania.

Bolo

Ten cały klub Prestige to banda handlowców którzy nic sobą nie reprezentują.

rak

Ciekawe co firma szykuje na 2019 ?

Leon
@rak

jak co? to samo co zawsze. tu nie ma nowych pomysłów.

@Leon

a może nowy rok przyniesie nieoczekiwany zwrot akcji?

Salomon

Podwyżki cen ;)

Eryk

Podwyżki cen to szykują

Kamień

Moze być , ale niektóre osoby są wredne i nie nadaja sie na swoje stanowiska w szególnośći Dyrektor J

Danuta
@Kamień

Kamień, jakie plusy wymieniłbyś na korzyść dla pracy w Wurth Polska. Czym według Ciebie firma ta wyróżnia się na tle innych jej podobnych na terenie Warszawy? Misją firmy jest sprzedaż z pasją i inspirowanie klientów Wurth Polska. Czy właśnie w taki sposób pracujecie? Inspirujecie swoich klientów i angażujecie się w powierzone Wam obowiązki?

Zostaw merytoryczną opinię o Würth Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Würth Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Würth Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Würth Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Würth Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Würth Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Würth Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 373 ocen.

Würth Polska Sp. z o.o.