Opinie o wurth.pl - Würth Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Würth Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Würth Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Würth Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Kamień

Moze być , ale niektóre osoby są wredne i nie nadaja sie na swoje stanowiska w szególnośći Dyrektor J

Danuta
@Kamień

Kamień, jakie plusy wymieniłbyś na korzyść dla pracy w Wurth Polska. Czym według Ciebie firma ta wyróżnia się na tle innych jej podobnych na terenie Warszawy? Misją firmy jest sprzedaż z pasją i inspirowanie klientów Wurth Polska. Czy właśnie w taki sposób pracujecie? Inspirujecie swoich klientów i angażujecie się w powierzone Wam obowiązki?

Nie polecam

Widzę że ciągle szukają na Leszno i Rawicz i nie mogą znaleźć? dziwne to ale pewnie wymagania nie z tej ziemi a zarobki kiepskie ponoć (usunięte przez administratora)Szkolenie we Warszawie jak mogli by we Wrocławiu a to z Leszna czy Rawicza ok 65 km.

Czarna
@Nie polecam

Skąd wy bierzecie takie info ???????????? mój mąż pracuje chwali bardzo zarobki też nie są niskie. Szkolenia,wyjazdy integracyjne. Kolega zapewne chciałby iść robić ,zarobić ale nie narobic. Wiadomo,że pierwsze miesiące nikt nie dostanie kokosów .Okres próbny wszędzie jest. Ja tam daje mega plus dla firmy. We wszystkim idzie się dogadać.

Dariusz
@Czarna

rozumiem ,że sama sie nudzisz i piszesz opinie za bardzo zadowolonego męża nie przepracując samodzielnie dniówki w tej firmie.... Skoro nie pracowałaś nie zabieraj głosu....

Auto
@Dariusz

A Ty przepracowales ? bo tak się składa że ja pracuje i nie jest lekko ale robota handlowca lekka nie jest wiec jak się jest piz..A to zawsze będzie źle . najlepiej (usunięte przez administratora) A (usunięte przez administratora) robic . :)

Tak tak ........

Wrobel
@Czarna

Witam, uważaj na te wyjazdy integracyjne, żeby jakiejś młodszej nie znalazł.

Bolek
@Czarna

Haha. Widzę firma dno, że rodzina siedzi i czyta wpisy jaka ta firma jest (usunięte przez administratora) I komentarze jaka to ona nie jest super ???? hahha

on

bardzo ciezka psychicznie praca i jak nie jestes ogarniety to (usunięte przez administratora) zarobisz

Barnabarz

Totalna beznadzieja nie szanują klientka biorą na firmy co się da zero kontaktu odradzam każdemu

Przedstawiciel Handlowy

gruba baba z hr i łysy kierownik beznadzieja nie polecam szkoda czasu nie mogą znaleźć nikogo

psychologiczne głupie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Zuzanna

@SP, czyli zgadzasz się z każdym pojedynczym i negatywnym zdaniem @Belial na temat Kierowników Rejonu? Użytkownik @Kierownik stwierdził, że pracownicy, których negatywnie ocenia @Belial budowali tę firmę. Czy zgadzasz się z tym twierdzeniem?

Zuzanna

@Kierownik, twoja opinia nie wnosi żadnych wartościowych informacji dla potencjalnych kandydatów. Proszę Cię również o nie prowokowanie sprzeczek na forum. Zachęcam Cię do pozostawienia opinii na temat warunków pracy, atmosfery oraz aspektów przydatnych z punktu widzenia potencjalnego kandydata oraz pracownika firmy Würth Polska. Czy ostatni czas w firmie oceniasz pozytywnie?

Zuzanna

@Wrobel, twoja wypowiedzi nie wnosi nic do wątku na temat firmy Würth Polska. Zapoznaj się proszę z regulaminem forum. Przypominam, że forum to miejsce publiczne, na którym nie rozmawiamy o sprawach prywatnych. Dyskutujemy tutaj o warunkach pracy w danej firmie. Jeżeli wiesz coś na temat aktualnych rekrutacji, proszę podziel się z innymi osobami.

Zuzanna

@Włodek, czy zapoznałeś się dokładnie z treścią umowy zanim ją podpisałeś? Na umowie o pracę wynagrodzenie powinno być dokładnie opisane. Napisałeś, że kierownik to oszust, ale twoja opinia może zostać odebrana jako pomówienie, ponieważ nie podałeś żadnych konkretnych argumentów. Mimo wszystko pracujesz w firmie Würth Polska już rok, czy wobec tego dostrzegasz w tej firmie jakieś plusy?

Włodek

Osobiście pracuję tu od prawie roku. Podstawa którą miała być netto okazała się brutto, kierownik oszust, docelowe obiecane zarobki nie osiągalne. Porażka.

Zuzanna

@Guti, może należało spróbować i przekonać się na własną rękę jak wyglądają warunki pracy w firmie Würth Polska? Zawsze warto złożyć aplikację. Przecież pracownik nie ma obowiązku akceptować zaproponowanej oferty! Może warto jeszcze raz się zastanowić i spróbować swoich sił w tej firmie(usunięte przez administratora)

endi

Witam, Mianowicie w poniedziałek wybieram się na rozmowe na temat pracy rejon Dolny Śląsk - budownictwo, ktoś zna jakieś szczegóły na temat rejonu czy mocno oblegany, jaka jest aktualnie podstawa netto i atmosfera?

Dariusz
@endi

Pomyśl chłopie głową..... Firma szuka dosłowie co kwartał handlowca ...Co kwartał od już ponad 5 lat. W obecnej kandycji rynku pracy to głupota aplikować do takiej firmy. W biedronce jest stabilniej. Tutaj nie jesteś loginem w systemie jestem niczym.....

Guti
@endi

I co? Byłeś na tej rozmowie? Ja byłem umówiony na dzisiaj ale po zasięgnięciu opinii w kilku miejscach zrezygnowałem. Coś musi tam być nie halo bo faktycznie te ich ogłoszenia wiszą zawsze na portalach.

Cześć słuchajcie jesteście wstanie powiedzieć coś o pracy przedstawiciela w branży budowlanej w województwie pomorskim Jak To wyglada jakie są warunki pracy itp. Dzięki za pomoc

Robert
@Nowy

dostaniesz nie aktywnych klientow po stałych PH ,którzy ich nie odwiedzają bo dobrze wiedzą jaki jest tam potencjał czyli zero. Od szefa dowiesz się ,że przecież nowe firmy rosną jak grzyby po deszczu i będziesz jezdził populając na runku z 350-400 PH Raporty , oferty nie 8 h dziennie zabierasz po pracy do domu i zapiepszasz za grosze..... Kto mądry po 3 miechach ucieka...

Zuzanna

@Nie polecam, Swoją opinię na temat usług i produktów może warto wyrazić w innym miejscu w sieci? Opinie klientów są istotne i pozwalają również lepiej poznać firmę, ale najważniejsze opinie na forum GoWork.pl pochodzą od pracowników na temat pracodawców i warunków pracy. W tym wątku rozmawiamy na temat rekrutacji i warunków pracy w firmie Würth Polska.

Nie polecam

Do tego co zauważyłem ceny z kosmosu ciekawe kto to kupi, do tego firma mało znana a jakość pewnie taka sobie żadna rewelacja

Konrad

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Podpowiedzcie coś o zarobkach i dodatkach do pensji?

Vvv
@Konrad

Olej ta firmę są lepsze firmy.

Ja powiem tak: Zbyt wielu PH. Starzy PH mają wielkie firmy, natomiast nowi dostają tzw. spady. Jeżeli nie robisz marży na poziomi 22 tys. to zarabiasz małe pieniądze. Nowemu PH dają kiepski rynek i ciągle powtarzają że jest tam potencjał. Ładne słowa, w rzeczywistości idzie to jak krew z nosa. WURTH jest drogą firmą. Niektóre produkty są sprzedawane na 200% marży. Ciężko jest zarobić 3 tyś.

Rafał

Nie podejmujcie pracy w tej firmie. Ilość przedstawicieli to około 400. Przy tej ilości możecie zapomnieć o wyrobieniu planu i premiach jako nowi przedstawiciele szczególnie na słabym terenie lub wepchnięci na siłę w teren pełen "starych" przedstawicieli. Dadzą Wam nieaktywnych klientów czyli ochłapy do których starzy nie chcą jeździć i macie na nich robić plany. Do tego teren wypatroszony przez starych pracowników i leżycie. Nie wierzcie w opinie "asów" sprzedaży na tym forum, którzy piszą że nie sprzedaje ten kto jest słabym sprzedawcą. Rynek jest na maksa nasycony i nawet firmy z towarem budżetowym mają ciężko się wbić a przy cenach Wurtha macie nikłe szanse wbić się w małych miejscowościach bo każdy mały klient ma gdzieś jakość która w przypadku Wurtha też czasem bywa gorsza, on patrzy głownie na cenę. Ty nie zejdziesz z ceną do ich poziomu bo kierownik powie Ci, że nie da się ceny tak obniżyć. Do tego ciągle wdrażane są nowe "genialne" pomysły firmy które musisz wdrażać i zostaje ci coraz mniej czasu na główną działalność. Zapomnij o powrocie z pracy i nie myśleniu o niej musisz w domu robić oferty często do wieczora i nigdy nie zapominasz o pracy. To jest chore. do tego za stawkę, którą proponuje firma nie warto szkoda nerwów.

Adi
@Rafał

Trafniej bym tego nie opisał

drewniak
@Rafał

Dokładnie

Zuzanna

@Adi, czy nadal pracujesz w firmie Würth Polska? Jak ocenisz atmosferę w tej firmie i swój kontakt z przełożonym? Ostatnie dane wskazują, że dobra atmosfera pracy, może być równie istotnym czynnikiem co wynagrodzenie lub premia. Czy podzielasz tę opinię? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji do ogólnego obrazu tej firmy.

powiadomiony

ten wasz super dyro to będzie tylko do końca roku ,już jest podobno dogadany z DJ

tomas

witam, czy możecie mi powiedzieć coś na temat pracy ph w przemysle i produkcji? jakie produkty w tym dziale sprzedajemy? jak z planami? i ile średnio wizyt na dzień? pozdrawiam

zainteresowany

Cześć, Aktualnie poszukuję pracy i zastanawiam się nad złożeniem aplikacji na stanowisko Ph na teren Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Siewierz etc. do dywizji Auto. Na jaką podstawę mogę liczyć czy podstawa jest jedna dla wszystkich PH ? Czy dostaję bazę klientów ? Jakie są realne premie na tym stanowisku? Czy jest możliwość korzystania z samochodu prywatnie ? I jaki jest to samochód ? Jak czesto są szkolenia dla PH? Dzięki bardzo za pomoc :)

Knx
@zainteresowany

Nie rób głupot człowieku szukaj innej pracy szkoda zdrowia.

Witek
@zainteresowany

Zapraszamy . Podstawy nie napisze ile bo to jest indywidualna - jesteś dobrym handlowcem to dobrze się sprzedaj . Zrobisz plan premia Od 300 do 700 Prowizja od sprzedaży plus podstawa Auto fabia II lub III combi Dla ambitnych octawia Można korzystać prywatnie

@zainteresowany

Odpuść sobie bo będziesz żałował tej decyzji.

Observer
@zainteresowany

Firma ma (usunięte przez administratora) procedury , auto jest, pensja 3 tys. , ale trzeba bardzo zapiprzać

xyz
@zainteresowany

Dużo zależy od kierownika . Jestem w dywizji auto i dzieją się cuda . co chwila ktoś się zwalnia albo szuka innej pracy . Chora atmosfera i chore wymagania . Kłótnie co chwila

Zostaw merytoryczną opinię o Würth Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Würth Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Würth Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Würth Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Würth Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Würth Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Würth Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 373 ocen.

Würth Polska Sp. z o.o.