Adams Group

Opinie o Adams Group

@Zainteresowana

Dzień dobry, W procesie rekrutacji weryfikowane będą wyłącznie umiejętności, certyfikaty czy zaświadczenia nie są konieczne. W przyszłości możliwe będzie również dofinansowanie do kursów języka niemieckiego w celu zwiększenia kompetencji pracownika. Zapraszamy do udziału w rekrutacji !

Kolezanka:)

Dzień dobry, pracuję w tej firmie od ponad 2 lat, firma dynamicznie się rozwija, stawki rosną prawie co pół roku, pensja fajna, atmosfera też!????????????????????

@Adams Group

A po jakim stażu pracy można najwcześniej ubiegać się o podwyżkę? Jak również zastanawia mnie to czy @gienek ma rację i na podwyżki mogą liczyć tylko pracownicy niektórych działów?

Mała

Od nie dawna pracuje w tej firmie i chciałam zdemontować wypowiedzi "ktosiek" zaczynając pracę dostajesz normalnie umowę o pracę. Kobiety pracują od pn - pt 7-15.Faktycznie Ukraińcy pracują ale teraz praktycznie w każdym zakładzie pracy jest ktoś z Ukrainy. Co do samego szefa to jest na prawdę w porządku. I odpowiada "Dzień Dobry" ???? co do kar finansowych to nic takiego nie słyszałam żeby któregoś pracownika obciążył za coś... Opinie Ktosiek wydają się wyssane z palca.

@Klient

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się opinią, będziemy pracowali nad lepszą jakością naszych produktów. Cieszy nas każda opinia, motywuje nas do dalszej pracy nawet jeśli jest to opinia konkurencji. Od lipca tego roku wprowadzamy dodatkową kontrolę jakości oraz kilka zmian technologicznych.

Anonimka:)

Добрый день :)Работаю на Адамсе уже больше полу года и не могу сказать о фирме что-то плохого.Фирма быстро розвевается, работы всегда много .Керовники все спокойные и объективные!!Сделали мне все документы которые были нужны.Платят хорошо.Работа на аккорд.Сколько заработаю все мое:)Жилье не искала фирма жилье даёт(но за отдельную плату разумеется) Дают машину чтобы доехать на работу.Меня очень удивило то как все друг к другу относятся.. Все дружелюбные и милые.Если есть какие-то проблемы то все помогают решить.Шеф очень милый даже поздравляет на дни рождения и были подарки всем на праздники.Так что советую от души:)))))

@Anonimka:)

Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię !

Tak Nowy wpis

Jedno zasadnicze pytanie. Dlaczego ogłoszenia o pracę są dodawane w miejscowościach Oleśnica, Wrocław czy Ostrów Wlkp, skoro firma mieści się na jakimś zadupiu oddalonym o 40-50km od podanych miejscowości?! W jakim celu? W czasach kiedy i tak wielkość ludzi stawia na pracę hybrydową lub w 100% zdalną szukacie kandydatów z innych miejscowości i zakładacie, że ktokolwiek w ogóle będzie chciał codziennie dojeżdżać tyle kilometrów?! Absolutnie niedorzeczna sytuacja.

Nowy wpis

@Tak

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Chcielibyśmy podkreślić, że nasze oferty pracy są dostępne w różnych lokalizacjach, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że wielu pracowników dojeżdża do pracy z różnych miejscowości. Dążymy do tego, aby nasze oferty były jak najbardziej dostępne i wygodne dla potencjalnych kandydatów, niezależnie od miejsca ich zamieszkania. Jeśli masz więcej pytań dotyczących procesu rekrutacji lub szczegółów związanych z oferowanymi stanowiskami zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji 881302805.

Tosia Nowy wpis

Zastanawiam się nad tym wskazanym B2B w ogłoszeniu Specjalisty ds. marketingu e-commerce. wpisania została także umowa o pracę ale czy przy tym drugim wariancie istnieje możliwość na uzgodnienie płatnych dni urlopowych? Jak bardzo elastycznie podchodzą do pracownika?

Cześć, tu w ofertach jest jedna dla pracownika produkcyjnego na linie tapicerska. Piszą w nim o nowoczesnych halach produkcyjnych, jak należy to rozumieć i w jaki sposób może to wpływać na komfort pracy?

HR Nowy wpis

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy dla pracownika produkcyjnego na linii tapicerskiej. Kiedy mówimy o „nowoczesnych halach produkcyjnych”, mamy na myśli, że nasze obiekty zostały zaprojektowane i zbudowane z myślą o maksymalizacji komfortu i efektywności pracy naszych pracowników. Hale te zostały oddane do użytku niespełna dwa lata temu, co oznacza, że korzystają z najnowszych technologii i standardów w branży. Komfort pracy w naszych halach produkcyjnych to nie tylko kwestia nowoczesnego sprzętu i technologii, ale również takich aspektów jak: Ergonomiczne stanowiska pracy, które minimalizują ryzyko przeciążeń i ułatwiają codzienne zadania. Dobre oświetlenie oraz klimatyzacja, dzięki czemu środowisko pracy jest zawsze jasne i utrzymane w optymalnej temperaturze. Przestronne pomieszczenia socjalne, oferujące miejsce do odpoczynku i regeneracji podczas przerw. Systemy wentylacyjne, zapewniające stały dopływ świeżego powietrza. Bezpieczeństwo pracy, z naciskiem na nowoczesne systemy ochronne i procedury bezpieczeństwa. Wierzymy, że inwestycja w nowoczesne hale produkcyjne przekłada się nie tylko na jakość wyprodukowanych przez nas mebli, ale również na zadowolenie i dobrostan naszych pracowników. Komfort pracy ma dla nas priorytetowe znaczenie, ponieważ jesteśmy przekonani, że zadowoleni i dobrze czujący się w pracy pracownicy są kluczem do sukcesu naszej firmy. Mamy nadzieję, że ta odpowiedź rozwiewa Twoje wątpliwości. Jeśli masz więcej pytań lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej firmie i warunkach pracy, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Dział HR Tel. 690 902 605

Margolcia

Jakie zarobki w Adams są ? Jest na akord czy na godz ? Do kiedy są wydawane wypłaty .?

HR
@Margolcia

Dzień dobry, Serdecznie zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji pod numerem telefonu 690 902 605. Do usłyszenia!

porazka po wyslaniu cv dzwonia i zapraszaja na rozmowe choociaz wiedzieli ze pracowalam na innym stanowisku niz to co mi proponuja po czym na zywo wytykaja mi brak doswiadczenia na stanowisku na ktore aplikuje

dziwne bardziej zeby upokorzyc osobe

Planuje wystać CV na specjalistę ds. marketingu e-commerce. mam doświadczenie ale dalej mam zamiar się rozwijać. Czy tutaj jest na to realna możliwość? Niby wspominają w opisie o szkoleniach ale dość krótko. Jak więc są częste i czego zazwyczaj dotyczą?

Co do zapytania o formę zdalna mnie w żadnej z wystawionych ofert taka opcja nie rzuciła się nawet w oczy. Nie widzę także by pisano ostatnio o dziale personalnym czy więc istnieje możliwość na opis praktycznego zakresu obowiązków na nim? Kierownik jest teraz poszukiwany, interesują mnie szczegóły

Czy w Adams Group obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Kierownik działu umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 7 lutego na GoWork.pl.

@pracodawca

Dzień dobry, w Adams Group obowiązuje tryb zadaniowy i równoważny (wg grafiku). Preferowaną formą współpracy jest zdecydowanie praca stacjonarna i tylko takie oferty w tej chwili posiadamy. Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania - zachęcamy do kontaktu: rekrutacja@adamsgroup.pl oraz aplikowania na wybrane stanowiska.

Zielony

Witam jakie realne stawki wychodzi netto za miesiac wyklejacz ? Praca po ile godzin dziennie ? I czy każda sobota pracująca ?

Jak wygląda praca na kierowcy? Warunki i płaca jest umowa normalna?

@Andrzej

a szukają teraz za kółko? Upewniam się, bo wcześniej jak na taki portal patrzyłem to jedynie opcje biurowe wisiały. Dla przykładu dla koordynatorów ds. transportu. wiadomo jak kierowcy z nimi „żyją”? z opisu z tamtej oferty wynikało, że mają ich wdrażać i wspierać.

Czas szukać sobie pracy tutaj tragedia u was 7 razy lepiej traktujecie obcokrajowców dla których wszystko dodatki lepsza praca lepsze stanowiska nie ważne że się nie znają na niczym i nic nie umieją

Zastanawia mnie tylko po czym to stwierdzasz? I o jakim dziale jest mowa? Teraz widzę, że są oferty na cztery lokalizacje dla kierownika od IT i w tym przypadku w opisie znalazły się szkolenia. to na których stanowiskach ich nie ma, że piszesz o tym, że nic nie umieją?

Czy w firmie Adams Group są regularne szkolenia pracownicze?

Luk

Dzień dobry, czy przyjmują Państwo osoby z lekkim stopniem niepełnosprawności? I czy praca wymaga ciągłego dźwigania?

@Luk

Dzień dobry, zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na naszej stronie www.adamsgroup.pl/?s=kariera. Zatrudniamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Jednak za każdym razem indywidualnie rozpatrujemy każdą kandydaturę, ponieważ zachowanie wszelkich warunków bezpieczeństwa i komfortu pracy są dla nas bardzo ważne. Prosimy o kontakt, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania: tel. 690 902 605.

Czy oferta na stanowisko specjalista obsługi w języku niemieckim jest aktualne? Czy rozmowa jest przeprowadzana w języku niemieckim? Czy jest to 40-to godziny tydzień pracy? Co z tymi bardzo skrajnymi opiniami? Czy tych pozytywnych nie pisze czasem sam dział rekrutacji?

@Kandydat

Dzień dobry, Tak, w dalszym ciągu można aplikować na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim. Zapraszam do złożenia CV poprzez stronę adamsgroup.pl. Podczas rozmowy rekrutacyjnej weryfikujemy znajomość języka niemieckiego, jednak większość rozmowy odbywa się w języku polskim. Oferujemy pracę na pełen etat, zatem jest to 40- to godzinny tydzień pracy. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat współpracy zachęcam do kontaktu z działem rekrutacji pod numerem telefonu 881 406 501.

Bek

Zdecydowanie nie polecam pracy w biurze. Praca zawsze związana z bezpłatnymi nadgodzinami. Telefon dyżurny do godziny 22.00 za który nie ma dodatkowych godzin do odbioru czy pieniędzy. Najlepiej pracować 24h i nic się nie odzywać. Brak możliwości rozwoju. Brak wynagrodzenia adekwatnego do umiejętności.

@Bek

Rozwiniesz temat tego telefonu? Z jakich przyczyn jest on niepłatny? Gdy ostatecznie wykonasz jakąś pracę chyba możesz to przedstawić? Z kim o takich sprawach się docelowo rozmawia?

Ktos

Zupełnie nie polecam praca była ok ale na starym zakładzie na nowym już zrobiła się wielka korporacja. Człowiek nie ma prawa się nic odezwać jak robi się ponad normę to wszystko ok ale jak już zaczynasz sie odzywać to już jesteś niedobry z szefem osobiście nie można pogadać o niczym bo za niskie stanowisko pracy rozmawiać trzeba z przełożonymi którzy i tak nic nie przekażą szefowi

@Ktos

czyli bezpośredniego dostępu do szefostwa już się nie ma? o jakich przełożonych mowa, stanowiska kierownicze? ciekawa jestem układu struktury i tego czy ponad przełożonymi ktoś jeszcze jest. a na co przykładowego w warunkach chcesz zwrócić uwagę, że tak piszesz?

Joseph

Niestety firma nie szanuje czasu kandydatów na pracowników. Rozmowa rekrutacyjna odbyła się w moich ( i ich) godzinach pracy, więc musiałem wziąć na tę okazję urlop. Rozmowa przebiegła dosyć ciekawie, wydawała się na obiecującą. Dodam, że trwała około godziny. Niestety firma nie poinformowała o wynikach rekrutacji, także poczułem, że mój czas został zmarnowany, zwłaszcza, że trzeba było się kilka godzin do tej rozmowy przygotować. Słabo, bardzo słabo.

Wiktoria

odnosisz się przy tym do warunków socjalnych, które mogą tu zapewniać? Cos jeszcze w ich skład mogłoby tu wchodzić? co z ergonomią pracy w biurze chociażby? jakie konkretnie wyposażenie występuje?

Nieznajoma

Kiedy w firmie są wypłacane wypłaty?

@Nieznajoma

Dzień dobry, wynagrodzenia wypłacane są 10. dnia danego miesiąca.

Markowa

Czy w najbliższym czasie będą przyjęcia dla kobiet na produkcję?

@Markowa

Dzień dobry, w tej chwili przyjmujemy szwaczki. Preferujemy osoby z doświadczeniem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Jeśli jest Pani zainteresowana takim stanowiskiem, prosimy o kontakt pod numerem tel. 690 902 605 lub adresem e-mail: rekrutacja@adamsgroup.pl.

omg

Jest praca a na ile godzin dziennie 4-6 czy mniej ?

@omg

Dzień dobry, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości, jednak prosimy o informację, jakim stanowiskiem w naszej firmie jest Pani/Pan zainteresowana/y. Informacje o aktualnych ofertach pracy udziela nasz Dział rekrutacji pod nr tel. 881 406 501 oraz 881 302 805.

Zostaw merytoryczną opinię o Adams Group - Kobyla Góra

• Jak się pracuje w Adams Group?

Zobacz opinie na temat firmy Adams Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adams Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 15 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adams Group?

Kandydaci do pracy w Adams Group napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adams Group