Adres: 282, 38-460 Żarnowiec

NIP: 6841870843 REGON: 370363954 KRS: 0000103009

Opinie o Zakład Produkcyjno-Handlowy Bepolplast i Małgorzata Bęben Wojciech Bęben Łukasz Bęben sp.j.

Filtruj opinie po kryteriach:

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne sprawozdania, ponieważ wątek o pracy w przedsiębiorstwie Zakład Produkcyjno-Handlowy Bepolplast i Małgorzata Bęben Wojciech Bęben Łukasz Bęben sp.j. w miejscowości Żarnowiec nie ma żadnej opinii.

Zostaw opinię o Zakład Produkcyjno-Handlowy Bepolplast i Małgorzata Bęben Wojciech Bęben Łukasz Bęben sp.j. - Żarnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcyjno-Handlowy Bepolplast i Małgorzata Bęben Wojciech Bęben Łukasz Bęben sp.j.