Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A.

Wolbrom

Opinie o Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A.

franek

Wszystko się zgadza... z takim zarządzaniem, kierowanie i doborem personelu dla exportu tez długo nie pociągną... Jednym słowem - ŻENADA...

Ciekawy

Czy to prawda że sytuacja w zakładzie jest nieciekawa bo w kraju polegli na przetargach i tylko eksport ratuje sprzedaż? Czy to prawda że handlowcom dali przymusowe urlopy? (jeśli tak - paranoja zamiast przykręcić śrubę to wrzucają na luz)

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A. - Wolbrom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A.