Opinie o Adamex Industry Sp. z o.o. w Wolbrom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Adamex Industry Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Adamex Industry Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamex Industry Sp. z o.o. w Wolbrom

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Adamex Industry Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca Ciężarówki? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Czy ta firma jeszcze funkcjonuje? Pisaliście coś o długach, że firma licytuje wszystkie maszyny... Udało im się z tym wszystkim uporać i normalnie działają? Dajcie znać. Dopytuję, bo szukam pracy w okolicy...

Klient Nowy wpis

Aktualnie Krajowa Administracja Skarbowa, licytuje wszystkie maszyny tej firmy, za długi, niepłacony VAT i inne. Dno totalne jest. Narobili długów, dziś marnie kończą. Ta sama załoga zarządzających co FBO RUBBER TECHNOLOGY, gdzie nastąpiła upadłość. Syndyk również wyprzedaje majątek tej firmy- tzw. masę upadłości.

Edyta Nowy wpis

Kiedyś gdzieś firma wystawiała ofertę pracy dla specjalisty ds. sprzedaży. Oferta znikła, jest jeden ślad po niej, nie wiem, z jakiego była roku. Może ktoś z pracowników oświeci mnie, czy znów tutaj w dziale sprzedaży będą wolne miejsca? jak się zarabia w firmie? Może nowy pracownik pomógłby opanować sprawę zwrotów, o których tutaj klienci piszą...

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Adamex Industry Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Niemiecka firma budowlana Zatrudni do Zaraz.!? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Goliat-Trans

Nie polecam tej firmy,już od początku po opłaceniu faktury martwiłem się czy w ogóle opony dotrą. Dotarły ale po złożeniu reklamacji na oponę sprawa ciągnie się od długich miesięcy, kontakt zerowy,nikt nie odbiera telefonów po mimo zapewnień że zajmą się reklamacją!!!! Radzę unikać!!!!

Dokonałem zakupu opon z dostawą. Proformę opłaciłem. Uzgodniony czas oczekiwania miesiąc. Po ponad miesiącu cisza, dzwonię i dostaję informację, że mieli awarię maszyny i cza oczekiwania wydłuży się jeszcze trochę. Po ponad 2,5 miesiącach z firmą nie ma kontaktu. Moim zadniem (usunięte przez administratora) Składam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury.

AdamexDziad

Złodziejska firma!!!!! Od czerwca nie potrafią zwrócić paru tysięcy złotych za rezygnację z zamówienia!!! (usunięte przez administratora) sprawa w sądzie!!!!

@AdamexDziad

Już złożona? A firma o tym tak właściwie wie? Bo może już w tak podbramkowej sytuacji dałoby radę normalnie się dogadać?

ANDRZEJ

(usunięte przez administratora)!! NIE ODDAJA PIENIĘDZY ZA REZYGNACJE Z ZAMÓWIENIA!!! TRZYMAC SIĘ Z DALEKA!!!!

@ANDRZEJ

Jak to nie oddają? W sensie kiedyś w końcu jednak muszą, bo prawo jest jakie jest. A ja długo czekasz?

Stary

Nie polecam firmy dają na opony bieżnikowane gwarancje ale tylko wtedy gdy sie kupuje opony miałem taki przypadek że opona miała 7miesiecy i wystrzeliła to po prostu gwarancji nie uznali gdyż stwierdzili ze była przeciążona lub zbyt niskie cisnienie śmiech na sali nigdy już nie kupie opon od tej firmy

@Stary

A oni mają gdzieś spisane te całe reguły gwarancji, żeby można było ostatecznie rozstrzygnąć ten problem?

gość

Nie polecam brak płatności od listopada.

KTOŚ
@gość

NIE PRAWDA! Nie rób komuś złej marki.

gość Marcin

A ja nie mam zastrzeżeń. Kasa w terminie, usługa dobrze wykonana, jakość na wysokim poziomie. Firma godna polecenia. Współpracuję z nimi od początku i nigdy nie zawiedli. Kadra zarządzająca w biurze bardzo fachowa i pomocna, szczególnie Pan który nadzoruje produkcję. Bardzo dobry fachowiec, zna się na tym co robi....Pracownicy też są ok więc gdyby było tak targicznie jhak piszecie to nikt by już tam nie pracował....

gość

Praca ok. Atmosfera fajna, kasa się zgadza.

Ilona
@gość

To super, że miło pracuje Ci się w Adamex Industry, byłoby świetnie, gdybyś napisał jeszcze trochę więcej szczegółów, taka opinia byłaby wtedy bardziej pomocna. Powiedz, czy w firmie jest Twoim zdaniem jakaś realna szansa na rozwój zawodowy? Są jeszcze jakieś plusy pracy tam, o których mógłbyś wspomnieć?

@Ilona

Jest to młoda firma która pozyskuje rynek.

@Ktoś

A co do plusów to sprawa indywidualna wszystko zależy od priorytetów.

Ktoś

Ludzie są zaangażowani, fajna kadra. Kasa się zgadza!

Wszędzie jest ciężko ale atmosfera wcale nie jest tragiczna!

gość

atmosfera pracy to tragedia, dawniejsze fbo rubber technology sa, i adamex company, wyplat nie placą, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Adamex Industry Sp. z o.o. - Wolbrom

• Jak się pracuje w Adamex Industry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamex Industry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamex Industry Sp. z o.o.?

Adamex Industry Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 1 Maja 100
    32-340 Wolbrom
  • NIP: 6372202803 REGON: 369061961 KRS: 0000711155

Adamex Industry Sp. z o.o.