Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o. w Wolbrom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o. w Wolbrom

... Nowy wpis

Brak szacunku jest bardzo mile widziany więc nie ma co zgłaszać. Nikt na nic nie zareaguje, ewentualnie dostaniesz po premii albo Cię zwolnią bo nie siedzisz cicho. Nic się nie zmieniło na lepsze, a na gorsze zmienia się z dnia na dzień. Ryba psuje się od głowy, a ta już daaaawno zapleśniała. Życie Ci miłe to omijaj z daleka

Natalia Nowy wpis

Interesował mnie ten zakład, ponieważ szukam pracy ale opinie, które tutaj przeczytałam, mówią o złym traktowaniu pracowników. Możecie powiedzieć czy ktoś kiedykolwiek próbował zgłaszać brak szacunku do pracowników wyżej? Jak firma na to zareagowała? A może sytuacja się zmieniła od ostatniej opinii i teraz jest lepiej?

Rolka Nowy wpis

Nie polecam zakładu Wolmot. Na kotłach mają człowieka młodego za zero. Poniżają gardzą nim. Ubliżają i chamsko się odnoszą. Potem tłumaczą się że jak byli młodzi to to samo przechodzili. To świadczy o ich rozumie. Człowiek który doświadczył czegoś złego nie powinien robić tego drugiej osobie u głupio się tłumacząc. Prostaki i chamy tyle mogę z szczerym sercem powiedzieć. Warunki pracy jak za (usunięte przez administratora) Brud (usunięte przez administratora) i ubustwo. Żenada i tragedia. Zarobki śmieszne.

Najgorszy zakład jaki widziałem . Mają pracownika za nic ...żeby być postrzeganym trzeba podlizywać się kierownictwu i w tedy jest się tym doskonałym

Julia
@123

Przez jaką sytuację tak uważasz że mają pracownika za nic?

@123

Zgadzam się z tym , pracowałem tam, ale tak właśnie jest .A kontrola jakości to dopiero jazda, przełożona ,czyli ala szefowa kontroli jakości, i jej siostrzyczka rządzą kontrolą . To najgorsza mieszanka żeby szefowa kontroli miała siostrę pod sobą, ponieważ współpracownicy nie mają równych szans ,i to jest odczuwalne na każdym kroku. I wszystko jest zamiatane pod dywan ,czyli jednym słowem rodzina górą zakład pracy chronionej , wszyscy o wszystkim wiedzą i nikt z tym nic nie robi.

@Julia

Nie ma co się rozpisywać bo każdy wie jak jest , wystarczy popytać pracowników

@123

No właśnie jeszcze nie każdy, więc śmiało mogliby tu to napisać? ;p To odpowiesz na jej pytanie?

Xyz
@Julia

W firmie jest wiele sytuacji, które pokazują że pracownik w tej firmie jest traktowany jak śmieć. Sama płacą. Liczą się pokoiki u gory, Kierowniczki, Szefowe na siłę i Rude Łby, które udają że cokolwiek wiedzą, a w oczach widać głupotę i nic więcej.

@Xyz

A można poznać konkret odnośnie tych zarobków? Bo dużo osób pisało, że słabe, więc o najniższą po prostu chodzi?

Aleksandra

No tak, tyle cenzury padło, że się nie dowiedziałam... ;) Ładniej się ująć tego nie da?

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Czy pracownicy Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Hak

Nie ma takiej możliwości. Tylko w przypadku kiedy sami się gdzieś umowicie za własne pieniądze.

Aleksandra

Niefajnie to zabrzmiało. :( Ale to w biurze też tak jest czy tam człowiek może być spokojny?

...

Nikt kto jest poniżej 60 roku życia nie może liczyć na szacunek, za to będzie regularnie poniżany, upominany i obrażany. Starzy pracownicy mają się super, uwielbiają nadawać i składać skargi. Nie liczcie na dobre zarobki, nie liczcie na premie i podwyżki, chyba że 80gr Was satysfakcjonuje. Nie bez powodu połowa kadry szuka innej pracy... Za niedługo w Wolmocie nie będzie młodych ludzi, ponieważ P.Prezes nie ma ochoty na nich patrzeć, słuchać i przyjmować do wiadomości, że też są ludźmi, też pracują i należy im się szacunek i wynagrodzenie. Życzę powodzenia na wulkanizacji głowie firmy.

Obserwator.

Wolmot Wolmot Wolmot ... Jedyny zakład gdzie na magazynie produkcyjnym pracownik po 50 może robić mniej.. Bo jest osobą starszą.. a młodzi muszą za tą osobę robić i zbierać bęcki. Jedyny dział w zakładzie gdzie nadgodziny w sobotę to fikcja. Na magazynie opiera się cała produkcja, na barkach 5 osób z magazynu, a i tak u samej góry postrzegani są jako najgorsze (usunięte przez administratora) W sumie to nie na 5 osobach, bo 2 osoby poszły po rozum do głowy i postanowiły pożegnać ten cyrk. Jeden z byłych pracowników magazynu za oddawanie krwi był upominany że przez 2 dni nie obecności działa na niekorzyść swoją i zakładu. Na prawdę szkoda tych ludzi na magazynie. Przerzucają dziennie setki kilogramów, ciągle brudni od sadzy, zawsze jak trzeba to ktoś zostaje rozładować dostawę po godzinach a i tak mają ich za (usunięte przez administratora) Gdyby nie G.K nie wiem czy kierownictwo miało by tak kolorowo. Szkoda życia i nerwów dla zakładu w którym trzeba głęboko wejść w cztery litery żeby awansować lub zostać kierownikiem a pracownika podległego mieć za śmiecia bo w przeciwnym razie można szybko spaść na samo (usunięte przez administratora) Pewnie niebawem ta opinia zniknie bo Pan Dyrektor dostanie info od swych wiernych piesków i zgłosi go Administracji jako narażający opinie Wolmotu.. aż tak prawda boli ? ;) Nie polecam pracy na żadnym za magazynów, jeżeli to czyta ktoś z myślą o podjęciu pracy na magazynie, niech się dobrze zastanowi czy na prawdę chce być pomiatany.. chyba że jest w wieku po 50 to polecam ! Może robić mniej za te same pieniądze ! Byle nie zostawać za długo po godzinach ściągać dostawy, toż to działanie na niekorzyść pracodawcy ????????????????????

OnA

Pracownikom po szczepieniu na covid rozdają 500zł brutto jednorazowo, a innym pracownikom którzy chcą się zaszczepić na grypę, każą płacić 3zł za szczepionkę. Czy zakład jest aż tak biedny, czy prezes skąpy, że nie stać ich by fundnąć szczepionkę ?

Ac

Państwo z kartonu i firma tez. Nie polecam. Nie pozdrawiam.

??
@Ac

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź ?

Wstyd!

Ktoś z Wolmotu z wyższych(usunięte przez administratora)czyta opinie, zniknęła opinia z dnia wczorajszego gdzie było opisane że pracownicy do 14:00 godziny byli zamknięci na klucz! Wstydźcie się ! Traktujecie nas jak (usunięte przez administratora) jak zwierzęta ! Bo ludzie wychodzili o 13.59. A potem stoisz 20 minut do wyjazdu. Bo przecież wyjazd niby jest, brama niby też, zjazd na obwodnicy niby też, ale jak zawsze niby nie ma kasy. Nic tylko życzyć babci jeszcze 10 pandemii i 15 tarcz covidowych, może coś zrobi. A na nowej hali nr. 4 powinien widnieć tekst.. sfinansowane z tarczy covidowej. błaaahhaha. To co się tu dzieje jest nie do pojęcia.

Dawid

Czy firma ma jakieś minusy, uważacie ze coś tam nie gra ?

Paranoja
@Dawid

Tam wszystko nie gra, z raszplą na czele .

Kwadratowy łeb

Nie polecam pracy na kotłach. Starzy pracownicy mają za nic nowych. Robią z nich śmieci. Nie chcą pomagać. Odzywki chamskie. Było wszystko zgłaszane wyżej i nic z tego nie zrobili. Do tego pracownik magazynu rdzeni przechodzi sam siebie. Uważa się za najlepszego na magazynie. Nawet kierownika kabluje.(usunięte przez administratora)

Blahblah
@Kwadratowy łeb

Coooo? Aż tak źle na kotłach ? A Pani Prezes pracowników innych działów chcących podwyżki zaprasza na kotły, obiecując wspaniałą atmosferę, duże pieniądze jakby te kotły były(usunięte przez administratora) wie czym. Dajcie godnie zarobić a nie wpierdzielajcie innych pracowników w (usunięte przez administratora) zwane wulkanizacją.

Maestro
@Kwadratowy łeb

A potem zdziwienie że po tygodniu uciekają.

Maestro
@Blahblah

Babcia nie ma bladego pojęcia co się dzieje na dole. Jej ma się zgadzać tylko kasa.

Hdhd
@Blahblah

Podwyżka w tej firmie hahaha. 1800 za styczeń to żart. A atmosfera to dramat jakie. Pracownicy mają za nic nowych.

Kwadratowy łeb
@Maestro

No właśnie. Kasa i tylko kasa. A nowi uciekają po tygodniu. Zależało mi na tej pracy, ale jak widziałem jak się odzywają do mnie starzy pracownicy i ich zachowanie to podziękowałem serdecznie.

Yh
@Kwadratowy łeb

Kiedyś w Wolmocie za dyrektora Greli pracownik był traktowany z szacunkiem, od kiedy babcia i reszta jej pajaców i nowych pajaców bierze się za rządzenie, zrobił się istny (usunięte przez administratora) Podobno kamer nakichane tyle, że babcia ekranami ma ściany wytapetowane. Poniżej przeczytałem komentarz że jak komuś źle to do SRKP. Powiem tak, pod adresem 1 maja 100 w każdym zakładzie mają pracownika fizycznego za (usunięte przez administratora)a biurowy wyżej (usunięte przez administratora). Uważają się za bogów, pomiatają fizycznymi. Przynieś im wodę bo się skończyła, pomaluj pomieszczenie, postaw ściankę , wynieś meble, wnieś meble. A kierownicy różnych działów by podlizać się babci, wysyłają swoich pracowników.

Jak wygląda ścieżka awansu w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o.?

Głowauja

Taka jak w większości firm w okolicy. Lizesz odpowiednie miejsce, odpowiedniej osobie, stosujesz (usunięte przez administratora) wobec pracowników, sprzedajesz swojego kierownika do prezeski itd itd i wtedy awansujesz np z majstra na kierownika warsztatu. Nawet jak jesteś durniem bez matury oraz możesz być niezrównoważony psychicznie.

Wiecie może, czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

See

Raczej nie.

Roy

Zakład porażka. Rzucają pracownikiem po stanowiskach jak śmieciem. Zero wyczucia jakiego kolwiek.(usunięte przez administratora)

Ammm
@Roy

Idź do SRKP jak tu ci źle ????

Pstryczek

Nikt nikogo tu na siłę nie trzyma.

Ferdek
@Pstryczek

Będe (usunięte przez administratora) ze śmiechu jak tobie powiedzą ,że pana tu nie trzymamy już , to się taki malutki zrobisz wsioku

Xxx

Moje pytanie brzmi jak wyglądają stawki w firmie i czy Norma jest bardzo wyśrubowana, jest sens zaczynać na dziale wulkanizacji?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pierwsza umowa jest na okres próbny 3-mc

Defibrylator

Pierwsz na 3 potem na 15 miesięcy.

Sory wszystkim ale to co obiecują na rozmowie a co potem przedstawiają, mija się szerokim łukiem. Ogłoszenia do pracy i tekst, stałe podwyżki.. (usunięte przez administratora) O robią. Zebranie wielkich technologów co dzień około 8 rano..(usunięte przez administratora) Zakład dostał pieniądze dla pracowników jako tarcza.. Których pracownik nigdy nie zobaczył.. Aleee.. Hala stoi za nasze. Dach na magazynie obok parkingu wymieniony, fotowoltaika w planach. A podwyżek nie ma!!! Dyrektor przepadł, AP awansują, PP awansują.. A co tam, produkcja niech zapierdziela za 16/17zl brutto. Szczytem chojnosci będzie przyszły rok zapewne 1zl brutto do stawki godzinowej. Tak właśnie wygląda zakład u prywaciarza..

Witold Śruta

Co to jest AP i PP

Glowa

0.80 groszy na rękę hahhahah

draka

Czy mnie dobrze doszły słuchy doszły, że Pan prezes pogroziła pracownikom wulkanizacji prawnikiem, bo nie chcą przyjść w sobotę? Czy ona na głowę upadła? Lepiej niech z nimi nie zadziera bo potem może sama wraz z tym prawnikiem przychodzić w soboty na kotły. A tak ogólnie to dramat robota....

Glowa
@draka

Pewnie jej giermek wielki kierownik A może już dyrektor warsztatu narzędzi tak poradził ! Pan bez matury, Głowac...

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o. - Wolbrom

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 15 ocen.
  • 1-Go Maja 100
    32-340 Wolbrom

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o.