Opinie o Linoszczel Sp. z o.o. w Gołaczewy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Linoszczel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Linoszczel Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linoszczel Sp. z o.o. w Gołaczewy

Administrator Nowy wpis

Linoszczel Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Sprzedawca. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 2800 PLN?

Pracownik Nowy wpis

Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Ja pracuję i jestem zadowolony. Nie paczka na święta decyduję o atmosferze w pracy.

Pracownik Nowy wpis

Najlepiej zadzwonić i porozmawiać osobiście a nie sugerować się tym co piszą w internecie. Ja pracuje i jestem zadowolona. Super ekipa ;)

Iga Nowy wpis

a na święta to było tu cos w ogóle deklarowane? Zastanawia mnie to takie dość nagłe odradzenie. Magazynier nadrobi sobie to zarobkami? ile mogą teraz wynieść? Jeszcze z miesiąc temu wystawiona była oferta do internetu, dlatego sprawdzam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Linoszczel Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Blanka

Czemu do teraz stawki nie zostały wprost wskazane? Dopytuję, bo widziałam te zapytania o kasę na produkcji lecz bez odzewu. Ja akurat widzę ofertę z tego roku, w której było napisane, że jeszcze pod koniec maja podstawa zaczynała się od 4,000 burtto ale to w przypadku pracy jako handlowiec. Dodatkowo z prowizjami jak się wychodzi? warto byłoby się zainteresować współpracą?

@Blanka

Na dzień dzisiejszy na start dostaje się 20 zł netto.

Eliza

To nie jest tak źle! Z czasem można liczyć na lepszą pensję? Orientujecie się, po jakim czasu stawka wzrasta? Czy nie ma na to reguły?

marek

Tak się robi, buduję się hale w Trzebienicach a przy okazji utopienia kosztów synowi dom się remontuje a drugiemu buduje.

@marek

Nie rozumiem o co chodzi czy może on wyjaśnić?

@marek

Nie rozumiem o co chodzi czy może pan wyjaśnić?

Czy linoszczel w Makowie jest już otwarty? Jak nie to kiedy będzie otwarty?czy prowadzą już nabór, ile płacą operatora wózka widlowego

Tak Linoszczel w Makowie jest już otwarty

Kb

Jakie sa zarobki na produkcji

kandydat1

witam czy są przyjęcia do linoszczel w trzebienicach jeśli tak to gdzie złożyć cv? w firmie czy mailowo? na jaki adres?na ile zmian firma pracuje? mam 13 lat pracy w branży motoryzacyjnej dokładnie części samochodowe oraz obecnie linie produkujące opakowania metalowe.

Lidia
@kandydat1

Nie wiem, ale moim zdaniem mimo wszystko warto składać cv. A jakie zarobki by Cię satysfakcjonowały?

@Lidia

Myślę że na początek około 3200 tys na rękę nie będzie przesadą

Sylwia
@kandydat1

Tu masz email, ja bym podesłała cv :) : linoszczel@linoszczel.com.pl A słyszałeś może coś na temat firmy skoro chcesz do niej aplikować? Jest okej?

@Sylwia

Na tego maila właśnie wysłałem już dwa razy i cisza a na temat firmy nie słyszałem nic ani dobrego ani złego po prostu jest bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania jeśli by mnie wezwali to na rozmowę zawsze można jechać ale na razie cisza

@kandydat1

A może podjedź osobiście i się zorientuj? Może uznają to za bardziej profesjonalne i że po prostu Ci zależy? Zawsze coś. ;)

Weronika
@kandydat1

To siedziba jest w jakimś oddaleniu od miasta że mieszkanie w pobliżu mogłoby być plusem? Może do spamu im ten mail wpadł, czasami tak się zdarza?

@Weronika

Chodziło mi o to że miałbym po prostu bardzo blisko do pracy może masz rację że moje CV trafiło do spamu muszę chyba podjechać tam osobiście.

@kandydat1

Ciekawa jestem jaki efekt?

Wojtek

Witam jestem zainteresowany pracą w firmie linoszczel mam pytanie czy dojeżdża ktoś z Miechowa?

Firma LINOSZCZEL jest najlepszą firmą w mieście, pod wzgledem płacowym i zapleczem dla pracowników

@Marcin

Komentarz napisany przez właściciela. Wyzysk za najniższa krajowa. Do tego płacone pod stołem. Właściciel alkoholik

Alicja

Myślisz, że 10 lat temu serio to napisał? I czemu od razu alkoholik? Masz jakieś dowody?

Witam. Czy są przyjęcia w trzebienicach na wózki widłowe ewentualnie produkcja? Czy jest to praca zmianowa? Jakie zarobki na start?

Olga
@Zainteresowany

Wreszcie ktoś się tutaj odezwał. Ja tez szukam informacji! Dowiedziałeś się już czegoś? Jak tak to pisz

Danny

Witam. Na jakie zaronki mozna liczyc w firmie Linoszczel?jakie warunki w firmie,atmoswera?Czy mozna składać podania do Linoszczel w Trzebienicach?

@Danny

Tak można składać już podania o linoszczel w Makowie

Czy jest to praca zmianowa? W jakich godzinach się pracuje?

Dziewczyny jaki styl panuje w LINOSZCZEL?

KrólowaBłona

Styl? Zapewne latem - toples

Wow

Przejęzyczenie w Trzebieniach jeśli tak to gdzie składać podanie.

Wow

Czy jest już nabór pracowników do linosczel w grzebieniach?

Czy firma zatrudnia wozkowych?

Zostaw merytoryczną opinię o Linoszczel Sp. z o.o. - Gołaczewy

• Jak się pracuje w Linoszczel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Linoszczel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Linoszczel Sp. z o.o.?

Linoszczel Sp. z o.o.