Opinie o Prawtech Sp. z o.o. w Wolbrom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Prawtech Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prawtech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prawtech Sp. z o.o. w Wolbrom

była

nie dziwią mnie opinie na temat dyrektora handlowego, jego metody działania- wspinanie się po swój sukces na plecach innych, to dla niego codzienność. Brak szacunku, przypinanie sobie czyiś zasług , manipulowanie rzeczywistością, ukrywanie niewygodnych faktów! Ktoś tu dobrze napisał, że to nie obrót jest miara sukcesu... Moim skromnym zdaniem zarząd @Prawtech Sp. z o.o. powinien sobie odpowiedzieć na pytanie czy jest w stanie osiągnąc sukces z jednym dyrektorem handlowym, bo za moment tylko on tam zostanie.

Ula
@Jacek

a powiesz ile osób przez tego dyrektora odeszło w ciągu roku? to jest jakiś główny dyrektor firmy, czy może konkretnego działu?

Seler

Stabilne warunki, jasno określone zadania, poprawna atmosfera w pracy. Firma o sporym potencjale, udziela się to stopniowo również pracownikom. Polecam.

@Gobel

O którą Panią kierownik chodzi?? AC??

Pracowity

Oszukali na wypłacie, przyjechał inspektor z Inspekcji Pracy, nakazał zapłacić.

Blanka
@Pracowity

Ale to tylko ciebie czy jakaś pomyłka nastąpiła większa? Wiadomo skąd wyniknęła taka sytuacja? Brzmi niepokojąco z perspektywy kandydata :/ A bez PIP-u nie dało rady tego załatwić z szefostwem, ciężko się było dogadać czy nie próbowałeś?

Byku Nowy wpis
@Blanka

Hehehe tam notorycznie wypłaty nie grały. Ale jak ktoś nie umie liczyć to bierze co dają hehe

W sieci widnieje informacja na temat oferty pracy na produkcji. Orientujecie się, czy ta rekrutacja jest wciąż otwarta? Czytam, że pracuje się tutaj na 3 zmiany. W jakich godzinach? Nie wspomniano nic o wymaganiach... Dajcie znać, czy trzeba mieć jakieś doświadczenie, aby dostać tutaj pracę, bo nic nie ma w ogłoszeniu. Będę wdzięczna za odpowiedź.

inżynier

Pracuję w Spółce PRAWTECH od kilku lat. Dobre warunki pracy i atmosfera nakręcają pozytywnie do pracy. Ewolucja firmy w ostatnim czasie nie do pomyślenia. EUROPA. Polecam!

darek Nowy wpis
@inżynier

wiesz-lepiej sie rozwijaja jak Zinplast, w ciagu 10 lat zrobili duzy postep -pytanie czy na kredyt czy kosztem pracownika -postawili nowa hale !

była

Zbyszko
@była

A jak relacje dyrektora z pracownikami? Też nie są za dobre skoro tak negatywnie go oceniasz? Inni odchodzą przez tą sytuacje? Zarząd nie widzi że atmosfera jest przez to nie za ciekawa?

@Zbyszko

Zarząd to widzi, oni wiedzą że dyrektor gnębi pracowników, tylko nic z tym nie robi. Ludzie się boją,wolą odejść z pracy niż pójść do nich się poskarżyć,(bo już ktoś tak zrobił i to nic nie dało ). Ten dyrektor nie umie kierować ludźmi, on zabija talenty, poniża, zastrasza pracowników, zrzuca winę za swoje niepowodzenia na innych, sprawił że kiedyś dziewczyna płakała po telefonie z nim. To nie jest normalne, to raczej mobbing,dziwne że jest na to odgórne przyzwolenie - może dlatego tam pracuje,że jest im potrzebny taki człowiek, nie wiem.

Sylwia
@Jacek

Zarobki, chociaż wynagradzają takie podejście do pracownika? :( Czy nie ma co liczyć na jakieś fajne pieniądze? Niby ktoś niżej wspomniał o minimalnej, ale trochę czasu temu.

Olek

No ale takie udawanie na dłuższą metę i tak nie wypali i ludzie nie wytrzymają w takiej atmosferze. Dyrektor z każdym pracownikiem ma złe relacje czy są osoby które traktuje lepiej?

Ula Nowy wpis
@Jacek

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Prawtech Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Seler

Hhbdb
@Seler

Jaka jest stawka na start?

Rozmówca
@Hhbdb

Minimalna i umowa zlecenie xD

ziomal
@Seler

Powiem tak ten kierownik to chyba po znajomosci tam trafil.

Justyna
@ziomal

Nie wiem niestety, o co Ci chodzi. Tak czy inaczej - widać, że sporo możesz wiedzieć na temat aktualnej sytuacji w Prawtech. Możesz mi w związku z tym powiedzieć, jakie możliwości rozwoju i ścieżki kariery są tam możliwe? Z góry dzięki za pomoc!

@Justyna

dziewczyno zapomnij o jakiejs sciezce kariery, tam nie można byc lepszym od dyrektora handlowego bo cię(usunięte przez administratora) Jak tam idziesz to lizesz (usunięte przez administratora) szefowi i donosisz albo za chwile nie pracujesz , proste. Podobno z dyrektorem nikt normalny pracowac nie potrafi, ludzie tam są kilka miesiecy i za chwilę ich już nie ma. Podobno struktura jest płaska, duzo dyrektorów a robić nie ma komu, a jak byli tacy co coś potrafili (byli dobrzy) to juz ich nie ma. Pogadaj z byłymi pracownikami- pozakladali sprawy w sądzie tej firmie! Dobrego dyrektora ocenisz nie po wysokich obrotach firmy, tylko po niskiej rotacji pracowników- pomyśl.

Dariusz
@Tom

Rozwiniesz, o co chodzi z tym, że popracujesz kilka miesięcy i za chwilę pracownika nie ma? Bo z boku można to różnie zinterpretować. Oczywiście napisałeś, że tu kwestia dobrego "grania" z szefem do jednej bramki ale jak ktoś chce tylko zawodowe mieć relacje to, co już szans na to nie ma, czy jak? Bo tak to troszkę zrozumiałem a rozważam aplikowanie tam stąd też wolę dopytać. Z góry to Ci i tak dziękuję.

Gobel
@Seler

Co ty chłopie piszesz? Pani Kierownik odchodzi, a to już kolejna osoba, która nie wytrzymała dyrektora i tego (usunięte przez administratora) Który to już kierownik z kolei ? Jak traktują ludzi? Ona z branży, pracowita, porywała za sobą tłumy klientów, bardzo odpowiedzialna, zawsze odbierała telefon, na gębę u niej wszystko załatwiłem, zawsze dotrzymywała słowa, zawsze konkretna i uprzejma nie to co w M. i co z tego? To firma z kartonu. Tam jeszcze nie pojęli ,że firma to ludzie, tam się ludzi nie szanuje,nie docenia , najlepszych niszczą, a szkoda bo dobrze mi się z nią handlowało. Myślę że jej nikt nie zastąpi. W firmie dalej będą ludzie przychodzić i odchodzić, szefostwo jest ślepe i nieuczciwe ,tam nie ma miejsca dla dobrych czy zdolnych przedstawicieli. Ja tam nie polecam i uważam że jest 180 st odwrotnie niż napisałeś.

@Gobel

O którą Panią kierownik chodzi?? AC??

Danuta

Gdzie lepiej aplikować, na magazyn czy na produkcję? Gdzie są lepsze warunki? Chłopak ma doświadczenie tu i tu, dlatego się zastanawiamy. Czy podobnie się zarabia, warunki tez podobne? Może atmosfera się różni?

@Danuta

Praca w tej firmie to porażka więc najlepiej szukaj czegoś indziej. Atmosfere wszędzie popsują, nie wolno ci rozmawiac nawet z innymi, bo już podejrzewają,że coś się knuje. Trzeba cicho siedziec i być wdzięcznym za pracę a praw tu nie masz żadnych, ładna otoczka a w środku rozpacz...

@Tom

Jak to nie można rozmawiać? Nawet na przerwie nie można się odezwać? Kto tego pilnuje? O co chodzi tymi prawami? Chyba urlop normalnie dają i inne przysługujące udogodnienia, co?

Kor

Ja polecam firmę. Mnie obsługują bardzo kompetentne panie... Pierwszy raz spotkałem kobietę piękna i inteligentną, na dodatek zna się na wiertnictwie, mechanice, instalacjach. Nawet mojej żonie odpowiada taka opiekunka regionu, nie boi się trudnych pytań i ma cholera taką wiedzę, że nie jednego zgasi.

@Kor

tak

Ciekawy

Co się dzieje niedobrego w Prawtechu że ludzie stamtąd odchodzą?

@Ciekawy

Jak tam nie pracujesz to skąd wiesz ze odchodzą? Ktoś kto jest zatrudniony ci mówił? Bo ja myślałem o pracy tutaj i szczerze to mnie zaniepokoiłeś takimi informacjami. Jest aż taka rotacja?

Jonek
@Paweł

Kolega jak myśli o zatrudnieniu to znaczy, że jest etat i szukają, a skoro tak, to znaczy że znowu kogos zwalniają. ..tam jest mega rotacja odkąd jest nowy dyrektorek!

Zenek
@Ciekawy

Pracujesz na umowę zlecenie w fatalnej atmosferze i..nie masz wypłaty w terminie i strach się zapytać kiedy łaskawie zapłacą bo upomnisz się o swoje to już jesteś ich wróg. Mają się za niewiadomo kogo. Tu pracują albo tacy co muszą być poniżani albo niezaradni,którzy nie nadają się gdzie indziej do pracy. Normalni ludzie jak tu przychodzą to za chwilę odchodzą.( Także nie polecam tego (usunięte przez administratora)

Jacek

Natknąłem się na archiwalną już propozycję pracy na stanowisku regionalnego kierownika sprzedaży, jako jeden z benefitów został wymieniony elastyczny czas pracy, chciałem dopytać czy dotyczy to każdego stanowiska czy tylko tych kierowniczych? Jak to wygląda, ile godzin w ciągu dnia, tygodnia? Grafik musi zostać skonsultowany czy samemu można sobie go mniej więcej ustalić?

Czarek

Bardzo dobrze oceniana firma w branży, zdobywca prestiżowych tytułów „Gazeli Biznesu” i „Przejrzystej Firmy” oraz "Diamentów Forbesa". Dodajcie do tego dobrą opinię pracodawcy.

Rozmówca
@Czarek

U kogo ta dobra opinia? Chyba tylko u właścicieli, bo każdy pracownik narzeka i nie bez powodu...

BEZ ZNACZENIA
@Czarek

Hahaha a to chyba jest wpis sponsorowany ???? wart tyle, co te tytuły z jego treści ????

Bartek
@Rozmówca

???????????? nażekają ale się za cholerę nie zwolnią.... Gdy tone pracy jest na Wolbromiu za tą samą są czasem wiekszą stawkę. Nażekają lecz dalej robią zapytani to czemu się nie zwolnisz jak ci źle. "Milczą i zabierają się do pracy" ludzie by chcieli za leżenie na kanapie zarobek, ale krydytu na siebie na firmę nie wezmą bo się boją i powiedzą to nie dla mnie. To poco narzekasz jak dobrze ci tu widzę. Milknie i zaczyna robić.......

Iwona

Ktoś napisał, że w tej pracy są stabilne warunki. A niżej widziałam, że umowa zlecenie. To jak to jest? Co świadczy o tym, że praca jest stabilna no bo chyba nie umowa ??

Bartek
@Iwona

To zależy od człowieka i jego "widzi mi się". Osobiście ja wolę tu umowa zlecenie jakiś czas potem albo zatrudnienie albo nie. Niż pracować po drugiej stronie torów. Po drugiej stronie torów robią tak: Umowa zwykła 3 miesiące potem umowa na rok potem na 2 lata potem "na stałe lecz mało kto robi tam na stałe (by przypadkiem za dużo nie dostał). A weź po tych 3 latach pracy złósz CV dosłownie na drugi dzień po zwolnieniu cię. (Bedą dzwonić w ten sam dzień lub na drugi dzień) by znowu cię zatrudnić lecz bedą patrzeć się na ciebie jak na świezaka. Bedą patrzeć jak by cię pierwszy raz widzieli i tak samo się będą zachowywać i dają ci znowu 3 miesiące próbnego i stara niska świeża stawka.) Robia tak byś przypadkiem na 4 umowie za dużo już forsy na godzinę nie dostał tak się bawią. Osobiście wole tę stronę torów i ich umowa zlecenie.

Pitres

Witam czy moze ktos.opowiedzieć o pracy w prawtech Jacy sa ludzie ? Ile osob tam pracuje ? Jak szefostwo ? Jak praca magazynier Czy jest uciazliwa ?

Jo
@Pitres

Ludzie generalnie są spoko. Wiadomo trafiają się (usunięte przez administratora) jest jedna. Ok 10 osób pracuje, szefostwo poza jednym jest w porządku. Starzy są ok, nowy tragedia. Praca nie jest ciężka, tylko dużo i często nie do przerobienia, za mało ludzi jest w magazynie. Nie jest uciążliwa, polecam tylko wynegocjuj dobra kasę

Jerry

Myślałem że nigdy tego nie zrobię ale życie weryfikuje wszystko. Po 6 latach pracy zostałem zwolniony. Podano śmieszny powód i koniec. Zbyt mało lizałem się do dyrektorka. Nic innego jak tylko obłuda zakłamanie i hamstwo. Nie polecam tego pracodawcy i jego firmy.

Joanna
@Jerry

Przykro mi :( Po tylu latach i to nawet porządnego powodu nie mieli... Co takiego sprawiało że tak długo tam pracowałeś?

pracownik miesiąca
@Jerry

jak właściciel przejrzy na oczy to będzie za późno . Dyrektor jest tchórzem, nie szanuje kapitału ludzkiego, lizusostwo to codzienność , zreszta sam jest w tym mistrzem , chyba nie masz czego żałować :) za moment nie tylko wspólpracownicy sie obudza ale równiez klienci nabici w butelke

rozgoryczony

panoszący się i puszący Dyrektor, nie wróży nic dobrego

Ciekawy
@rozgoryczony

MF?

@rozgoryczony

Czy to znaczy @rozgoryczony, że Dyrektor nie dba o pracownika w firmie ? CO masz na myśli, że to nie wróży nic dobrego? Podpowiedz proszę jakie są warunki pracy w tym miejscu, czy warto się tam wybrać, czy raczej omijać z daleka

Henryk

Nie każdy pracownik narzeka bo generalnie ci którym chce się pracować i robią to dobrze nie mają powodu do narzekania.

Ryszard

Może wiecie czy firma rekrutuje aktualnie? Jaką umowę proponuje firma na początek i czy coś z socjalu macie?

Mimi

@Formuowicz a bycie na rencie jest jakoś lepiej rozpatrywane przy rekrutacji?

@Mimi

Dziadków na emeryturze przyjmą z otwartymi rękami, praktycznie nic nie zapłacą, a robota idzie...

Forumowicz

Omijać z daleka, umowa zlecenie, połowa renciści więc im pasuje. Ale nawet jak masz umowę o pracę brak rozliczenia pensji (paska). Stawianie na 8 wtryskarkach to norma, aż nie wiadomo gdzie ręce włożyć. Na liniach wcale nie lepiej. Non stop brak opakowań na kształtki, a surowiec przychodzi na ostatnią chwilę. Zarobki śmieszne, a trzeba robić za dwóch, albo i trzech...

@Forumowicz

Do tego brak ogrzewania, temperatury na hali poniżej 10°C to norma. Jedyne źródło ciepła to maszyny.

Osobnik

Nie polecam tej firmy. Połowa załogi to renciści i emeryci, umowy śmieciowe - zlecenia, zero socialu ani premii. Zarobki to śmiech na sali.

Zostaw merytoryczną opinię o Prawtech Sp. z o.o. - Wolbrom

• Jak się pracuje w Prawtech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prawtech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prawtech Sp. z o.o.?

Prawtech Sp. z o.o.
  • Garbarska 43