Opinie o PROFPLAST Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PROFPLAST Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PROFPLAST Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROFPLAST Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje PROFPLAST Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Operator Maszyn.

Rem

Witam. Gdy pracowałem w tej Firmie w 2014 roku pewnego dnia Pan Prezes wszedł na halę tak niespodziewanie. Wtedy był popłoch jak by się paliło. Dowiedziałem się że jak Pan Prezes zauważył że operator nie pracuje to był zwalniany z pracy. A jeśli chodzi o panów kierowników to często robili egzaminy, które były powodem do przedłużenia badź nie umowy o pracę. Słyszałem że byli bardzo wredni i fałszywi. Ogólnie nie polecam pracy w tej Firmie.

adih54 Nowy wpis
@Rem

dzięki wiem by omijać

Jakie są warunki zatrudnienia w PROFPLAST Sp. z o.o.?

Rem

Ja się tam zatrudniłem w 2014 roku. Jednak bardzo żałuję że tam pracowałem. Uważam że to był mój największy błąd życiowy. Byłem bardzo nie zadowolony z warunków pracy i płacy. Stanowczo nie polecam i odradzam.

Elastyczny

Mam okazje pracować w firmie, miło sie pracuje ,w wolnej chwili mozna sie n…ć :) oceniam pozytywnie

Jan
@Elastyczny

Nie no, chyba żartujesz że pijecie tam w trakcie pracy?

Rick Nowy wpis
@Jan

Żeby tylko się tam piło w czasie pracy.

Jakie są mocne strony pracodawcy PROFPLAST Sp. z o.o.?

Sobota

Wynagrodzenie jest najmocniejsza strona pracodawcy

@Sobota

@Sobota Super! Powiedz zatem, ile wynosi wynagrodzenie w PROFPLAST? Czekam z niecierpliwością.

Sobota
@Edyta

Najniższa krajowa ale mozna dorobic w swieta i inne dni wolne ????

Rim Nowy wpis

Kiepska wypłata na czas.

Czy rekrutacja na stanowisko OPERATOR MASZYN w firmie PROFPLAST Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
janek

wydaje mi się, że każda firma posiada jakieś tam większe czy mniejsze wady, ale to jest powód do rezygnowania konkretnie z danej posady. Poza tym wydaje mi się, że jednak można tutaj zarobić wiecej pieniędzy niż w podobnych barnżach, nie wiecie czy to faktycznie prada, bo w sumie bym się chetnie wybrał.

Stan
@janek

Tak mozna wystarczy robic po 16 godzin plus soboty niedziele i kazdy inny wolny dzien swiateczny

dodo

Oczywiście premia jest tutaj zależna od Twoich wyników @less.

Stan
@dodo

Wynikow w nadgodzinach bo napewno nie od tego jak pracujesz

Czy PROFPLAST Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Student

TAK Jest wszystko czego dusza zapragnie

Cypisek

Sa przyjecia. Pakietow ani rzadnych dodatkow niema

Rysiu

W ogloszeniu >>>3500-4500 brutto

Rysiu
@Rysiu

Na reke 2000 z premia

Edyta

@07, rozumiem, ze nie ma dodatkowego wynagrodzenia w postaci premii. Może pracodawca oferuje pozapłacowe bonusy takie jak solidny pakiet socjalny? Czy warunki pracy są satysfakcjonujące? Dodaj swoją opinię, będzie bardzo pomocna dla przyszłych pracowników.

W tej firemce niema czegos takiego jak premia. Premia nazywa sie wynagrodzenie za prace w soboty, niedziele i swieta.

Edyta

@dodo a możesz napisać coś więcej? Czasami premie zależne są od wyników za ten sam miesiąc w roku ubiegłym, czasami wyznaczony jest target do osiągnięcia. Jak wygląda to w PROFPLAST Sp. z o.o.?

jurek

te cztery ostatnie opnie pisał prezes?

tur

po co zmieniać miejsce pracy w którym chce się zostać o ile zmieni się tylko kilka niuansów. Profplast to porządna firma , która niestety posiada swoje wady ( o których już nie raz tutaj pisaliście albo po prostu wszyscy o nich wiem). Ale nie oszukujmy się jaka firma właśnie takich wad nie posiada...

lolobolo

Skarga powinna być napisana przez zainteresowanego a "uprzejmie donieść" może ktoś nie związany z nimi .Wystarczy aby znał fakty i głupot nie pisał .

max

nie zgadzam sie zarobki sa dobre za taka prace kobiety jesli sa zmeczone to plotkami intrygami i kłotniami otmosfera nie ciekawa z tego powodu

ani

Na tym forum jak w zakładzie,nie można mieć własnego zdania.Prawdziwe opinie są usuwane.Dobry pracownik to głupi pracownik najlepiej po podstawowej.Pracują za dwoje i niczego nie żądają.Zachowanie kobiet poniżej krytyki,dziecinada.Odradzam tam prace atmosfera straszna i kasa też mała.

sam12
@ani

jak uważasz , że łamane są prawa pracownika to możesz skargę na nich napisać do Państwowej Inspekcji Pracy , tu są informacje jak to się robi http://www.infor.pl/prawo/praca/inspekcja-pracy/294535,Jak-napisac-skarge-do-PIP-na-lamanie-praw-pracowniczych.html oraz tu : http://donosimy.waw.pl/donos-do-pipu/screenshot003/

piko

[usunięte przez moderatora] Omijać...

gumiś

Super zakład,druga zmiana imprezy a trzecia spanie.Niestety zwolniłem się bo za małe zarobki na popołudniowe imprezy brakowało,a rodzina na utrzymaniu.Szacun koledzy tak trzymajcie.Pozdrawiam chłopaków z mojej zmiany i M....

piko

Omijać..

Zostaw merytoryczną opinię o PROFPLAST Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

PROFPLAST Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 46 ocen.
  • 39
    28-350 Dąbrowa Górnicza