PROFPLAST Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o PROFPLAST Sp. z o.o.

Edyta

@dodo a możesz napisać coś więcej? Czasami premie zależne są od wyników za ten sam miesiąc w roku ubiegłym, czasami wyznaczony jest target do osiągnięcia. Jak wygląda to w PROFPLAST Sp. z o.o.?

dodo

Oczywiście premia jest tutaj zależna od Twoich wyników @less.

jurek

te cztery ostatnie opnie pisał prezes?

janek

wydaje mi się, że każda firma posiada jakieś tam większe czy mniejsze wady, ale to jest powód do rezygnowania konkretnie z danej posady. Poza tym wydaje mi się, że jednak można tutaj zarobić wiecej pieniędzy niż w podobnych barnżach, nie wiecie czy to faktycznie prada, bo w sumie bym się chetnie wybrał.

tur

po co zmieniać miejsce pracy w którym chce się zostać o ile zmieni się tylko kilka niuansów. Profplast to porządna firma , która niestety posiada swoje wady ( o których już nie raz tutaj pisaliście albo po prostu wszyscy o nich wiem). Ale nie oszukujmy się jaka firma właśnie takich wad nie posiada...

lolobolo

Skarga powinna być napisana przez zainteresowanego a "uprzejmie donieść" może ktoś nie związany z nimi .Wystarczy aby znał fakty i głupot nie pisał .

max

nie zgadzam sie zarobki sa dobre za taka prace kobiety jesli sa zmeczone to plotkami intrygami i kłotniami otmosfera nie ciekawa z tego powodu

ani

Na tym forum jak w zakładzie,nie można mieć własnego zdania.Prawdziwe opinie są usuwane.Dobry pracownik to głupi pracownik najlepiej po podstawowej.Pracują za dwoje i niczego nie żądają.Zachowanie kobiet poniżej krytyki,dziecinada.Odradzam tam prace atmosfera straszna i kasa też mała.

sam12
@ani 16.02.2014 12:36

jak uważasz , że łamane są prawa pracownika to możesz skargę na nich napisać do Państwowej Inspekcji Pracy , tu są informacje jak to się robi http://www.infor.pl/prawo/praca/inspekcja-pracy/294535,Jak-napisac-skarge-do-PIP-na-lamanie-praw-pracowniczych.html oraz tu : http://donosimy.waw.pl/donos-do-pipu/screenshot003/

piko

[usunięte przez moderatora] Omijać...

gumiś

Super zakład,druga zmiana imprezy a trzecia spanie.Niestety zwolniłem się bo za małe zarobki na popołudniowe imprezy brakowało,a rodzina na utrzymaniu.Szacun koledzy tak trzymajcie.Pozdrawiam chłopaków z mojej zmiany i M....

piko

Omijać..

TAK TO PRAWDA,BRAK ZAINTERESOWANIA PRODUKCJA. ALE WIELKIE ZAINTERESOWANIE KORZYSTANIEM PRACOWNIKOW Z TOALET.NO COZ WYKAZUJEMY SIE TYM CZYM POTRAFIMY. .

atmosfera straszna kierownictwo pozal sie boze. pracuje ale szukam normalnej pracy.

Zostaw opinię o PROFPLAST Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROFPLAST Sp. z o.o.