Opinie o Euro-Plast Iga Malinowska w Przybyszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro-Plast Iga Malinowska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro-Plast Iga Malinowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Plast Iga Malinowska w Przybyszów

Xyz

Nie polecam. Lepiej w kamieniołomie się zatrudnić. Co to w ogóle za przekręty tam się dzieją. Myślę że sprawą powinni zająć urząd skarbowy i prokuratura. Kilka firm w jednym miejscu którymi ponoć zarządza Artur W. A żeby było ciekawiej to bodajże dwie są zarejestrowane w Czechach. Przed zatrudnieniem proponuję sprawdzić informacje o wypłacalności tych firm: Euro-plast, inter-plast, bud-plast itp.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Euro-Plast Iga Malinowska?

Xyz Nowy wpis

@Pracodawca dlaczego nie płacisz za urlop i chorobowe? Dlaczego wypłaty są wypłacane z opóźnieniem kilku tygodniowym?

Jak jest z pakietem medycznym w Euro-Plast Iga Malinowska? Można dołączyć rodzinę?

Patryk

Witam, czy pani Iga przyjmuje do pracy ? Kro tam przyjmuje i kim jest iga malinowska ile ma lat?ktoś wie?

Zwyrodnialec Nowy wpis
@Patryk

Nie polecam (usunięte przez administratora). o wypłatę w terminie możesz pomarzyć ,wykorzystują obiecują złote góry a na kasie robią w (usunięte przez administratora) taka firma nie powinna istnieć nie warto tracić czasu na materiał ich nie stać a pakeruja ile to kasy nie mają

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Euro-Plast Iga Malinowska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Xyz

Jakie są warunki zatrudnienia w Euro-Plast Iga Malinowska?

Usta uta

Nie polecam (usunięte przez administratora) nie wypłacają pieniędzy warunki katastrofa , ganiają każdego Ludzie którzy tam robią to na siłę bo innego wyjścia nie mają omijać z daleka tom (usunięte przez administratora)

@Usta uta

Zgadzam się nie wypłacają a o umowie zapomnij sprawa już zgłoszona do prokuratury

Czy w Euro-Plast Iga Malinowska odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Anis

(usunięte przez administratora) Omijać z daleka, warunki pracy fatalne, maszyny to się tylko na złom nadają, praca na nich jest zagrożeniem dla życia i zdrowia. BHP w tej firmie nie istnieje, praca w hałasie, a nie ma stoperów ani słuchawek, odzieży roboczej też nie dają. Są jedynie rękawiczki... raz na tydzień, jedna para. Jakaś umowa? Zapomnij, tylko obiecanki, że jutro dostaniesz formularz do wypełnienia. Gdzie jest Inspekcja pracy, sanepid i inne instytucje? I jeszcze jedno o wypłacie możecie pomarzyć.

Informacje

Kontakt dla poszkodowanych 572369699

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Plast Iga Malinowska - Przybyszów

• Jak się pracuje w Euro-Plast Iga Malinowska?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Plast Iga Malinowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Plast Iga Malinowska?

Euro-Plast Iga Malinowska
  • 27