Klub Podróżników Soliści

NIP: 5492439855 REGON: 123243003 KRS: 0000525708

Adres: ul. Gen. Romualda Traugutta 125, lok. 4, 54-019 Wrocław

Opinie o Klub Podróżników Soliści

Aktualność
Drodzy Użytkownicy,

chcemy się z Wami przywitać oraz podziękować za wszystkie dobre słowa, rekomendacje oraz cenne uwagi. Działamy na rynku od 5 lat i cały czas uczymy się i rozwijamy, a Wasz feedback jest dla nas bardzo pomocny. Satysfakcja uczestników z wypraw, które organizujemy to dla nas najpiękniejsza nagroda i jednocześnie ogromna motywacja do działania. Mamy więc nadzieję, że nadal będziecie pomagać się nam rozwijać, a my obiecujemy Wam dostarczyć, jak najwięcej powodów do zadowolenia. Na koniec chcemy zaznaczyć, że jesteśmy firmą otwartą na dialog, ale pod warunkiem, że są to opinie merytoryczne, poparte faktami, dzięki którym możemy się zmieniać i wyciągać wnioski.

Zachęcamy również do kontaktu pod numerem telefonu: 530 260 680 i adresem e-mail: klub@solisci.pl

Pozdrawiamy,
Klub Podróżników Soliści :)

Jako osoba która od lat wspiera WOŚP w zeszłym roku wylicytowałem aukcję Solistów wystawioną na WOŚP. Firma Soliści wcale nie jest cool. W internecie budują percepcję klubu turystycznego wspierającego i dbającego o klienta. Z mojego doświadczenia i grupy osób z którą byliśmy razem na Islandii od 13 do 22 sierpnia 2020, firma Soliści to firma, która nie dba o bezpieczeństwo uczestników wycieczek (4 samochody zupełnie niesprawne, mam zdjęcia i filmy) i nie przestrzega prawa (policja islandzka stwierdziła, że wynajęte przez Solistów samochody są nie legalnie używane do przewożenia turystów) i nie szanuje swoich klientów (kilkanaście osób złożyło reklamację, nie zareagowali poważnie na żadną). Firma Soliści (usunięte przez administratora) mnie i (usunięte przez administratora) Was. Mam nadzieję, że są wycieczki które się udały, nasza się nie udała, dwie uczestniczki o mało nie zginęły, ale kiedy wróciliśmy do Polski nikt nawet nie chciał powiedzieć przepraszam. Piszę to z prawdziwą przykrością ale zdecydowanie nie polecam podróżowania z tymi oszustami! Na pewno pracują tam też fajni ludzie i niektóre wycieczki się pewnie przez nich udały ale firma jako całość to po prostu (usunięte przez administratora) Jeśli się odważy chętnie porozmawiam z właścicielem firmy o tym co się stało...

Renata1964

Witam, z Solistami byłam jakiś czas temu w Tajlandii i Birmie. Miałam pewne obawy, szczególnie czytając opinie na forach. Bałam się, że na takie wyjazdy jeździ sama młodzież i że nie dam fizycznie rady. Teraz mogę szczerze powiedzieć: nie mogło być lepiej! Trafiłam na wspaniałą liderkę, która miała sporą wiedzę o kraju, a ciekawostkami rzucała jak z rękawa. Była prawdziwym opiekunem i wiedziała jak zintegrować całą grupę mimo różnicy wieku uczestników. Poczułam prawdziwy klimat Azji! Nie spodziewałam się, że tak pełne życia miasto jak Bangkok mi się spodoba. A widok balonów nad Baganem będę mieć przed oczami do końca życia. Prawdziwa przygoda życia! W tym roku także mam zamiar zaszaleć i zabieram koleżankę na solistową wyprawę Singapur, Malezja, Kambodża ????

@Marzena

Cześć Marzena! Ponad połowa naszych uczestników jeździ z nami solo, więc na pewno nie byłabyś jedyna. Grupy zazwyczaj bardzo szybko się integrują podczas wyprawy, więc nawet nie odczujesz, że jesteś sama :) Mamy uczestników w bardzo różnym wieku, przeważnie między 20+ a 40+, ale jeżdżą też starsi :)

Klajac

Bardzo dobra organizacja podczas imprezy, troska o bezpieczeństwo również! Trafiliśmy na liderkę, która potrafiła zadziałać w sytuacjach kryzysowych, dokonać zmiany , sprawiła, że grupa była w miarę zgrana ze sobą. Właściwy człowiek na właściwym miejscu .... to ważne, że kiedy jadę na drugi koniec świata, przewodnik wciąż odkrywa go ze mną (pomimo, że już tu był), zaraża swą pasją oraz radością. Jedynym mankamentem są nie zawsze dobre kwatery (a jeżdżę na różne imprezy po świecie), być może wcześniej nie sprawdzone. Oczekuje po całym dniu tylko łóżka i cieplej wody , a tu różnie było ( no, ale to nie wina Solistów). Polecam Moje sugestie dla Klub Podróżników Soliści: Sprawdzać wcześniej kwatery Lubię atmosferę w Klub Podróżników Soliści za: Pasja odkrywania

Pawel
@123

odnośnie Nowej Zelandii przeczytaj komentarze na poprzedniej stronie

Jacek

Byłem na Islandii w domku, ktory tak reklamują. Zdecydowałem się po dość długim czasie, ale ich reklama mi wszędzie wyskakiwała i zaryzykowałem, bo czytając komentarze tutaj i na innych forach nie byłem pewien. Kompletnie nie żałuję - auta może nie były w najlepszym stanie tak jak piszecie, ale za to ludzie fantastyczni, liderka już miała jakiś turnus wcześniej na Islandii , miała ogromną wiedzę na temat kraju, co dla mnie było najwazniejsze. Nie gubiliśmy się, wszystko szło sprawnie, a domek faktycznie wygodny i schludny + sama Islandia zachwyca jako kraj. Ja poleciłbym ten wyjazd, a były też na naszej wycieczce osoby, które jeżdżą z Solistami regularnie, więc nie jest tak źle jakby sie wydawało po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy. Wydaje mi się, że najlepiej spróbować od czegoś z nimi na tydzień najpierw i sprawdzić, czy taki wyjazd jest dla Ciebie czy nie

Mariola

Byłam z Solistami już na trzech wyprawach i jestem w szoku, gdy czytam Wasze komentarze! :o Odnoszę wrażenie, że piszą je ludzie, którzy myśleli, że jadą na kolejny All Inclusive do Egiptu :/ a Soliści to nie biuro podróży, a stowarzyszenie! Byłam z nimi na Islandii, w Iranie i w Meksyku, w następnym roku planuję wyprawę do Brazylii... Nigdy nie spotkałam się z liderami, których tu opisujecie... Na wyjazdach, w których uczestniczyłam trafiłam na trzech różnych liderów: w Meksyku na chłopaka, który lideruje u nich od kilku lat (no cud malina), w Iranie na dziewczynę, z którą przyjaźnię się do dziś (więc też cud malina :P), a na Islandii liderem był chłopak, który UWAGA: był na wyspie i na solistowej wyprawie po raz pierwszy, a i tak poradził sobie znakomicie!!!!!!!!! Ja Solistów polecam z całego serca

Zainteresowana Nowy wpis

@Pracodawca chciałam się zapytać ile trwa proces rekrutacyjny. Złożyłam cv jakiś czas temu i dobrze by było dostać jakąś odpowiedź, chociażby negatywna.

Nowy wpis

@Zainteresowana

Cześć! W zakładce kariera, gdzie możesz znaleźć wszystkie stanowiska na jakie obecnie rekrutujemy jest zawarty zapis, w którym informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. :) Prosimy o cierpliwość. Jeżeli zainteresowało nas Twoje CV, na pewno skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie.

Donald Nowy wpis
@Zainteresowana

Szkoda Twojego czasu i nerwów. W tym przypadku zdecydowanie można cieszyć się, że nikt nie odpowiedział. znowu otworzyli rekrutację, bo tam jest ciągła rotacjs. Praktycznie co 1-2 lata zmienia się cały skład w biurze.

Nick Nowy wpis
@Klub Podróżników Soliści

Brak profesjonalizmu z Waszej strony, że nie wyślecie nawet krótkiego maila do każdego, nawet jak został odrzucony na pierwszym etapie. Dla lepiej zorganizowanych firm to już standard, nie mówiąc o możliwościach, jakie dają automatyzacje i CRM, z których chyba korzystacie? Czy nadal wszystko w google sheets? Chcecie, żeby Wasz czas był szanowany, to zacznijcie szanować czas osób, które składają do Was CV!

Mogę was prosić o konkretne informacje na temat pracy w obsłudze klienta?:) Dwa lata temu szukali specjalisty, zarobki jak na 2021 rok wyglądały dobrze (4 130–5 400 zł) ile aktualnie oferują? Podobno jest dostępny system premiowy, rozjasni ktoś zasady? Jak wygląda ta inicjatywa szkolenie liderów? Zaciekawił mnie ten benefit bardzo. Czy pracuje się jedynie z obecnymi klientami?

Szkoda Twoich nerwów i czasu. Ciągłe nadgodziny, praca w soboty i non stop stres. Na benefity nie nastawiaj się.

Z jakiego powodu taka nerwówka? Przez to że tak zawalają pracą? Za nadgodziny płacą dodatkowo czy tylko wolne do odbioru? Przelożeni jak traktują pracowników? Przykładają się do tej nerwowości?

Nigdy więcej S

Tyle to dają, ale brutto, a nie netto.. nie licz na wyjazd jako lider, dział obsługi klienta jest zawsze brany jako ostatni pod uwagę co do jakichkolwiek wyjazdów, nawet integracyjnych, bo ktoś musi odbierać urywające się telefony. Pracujesz z nowym i obecnym klientem. Zakres obowiązków nie zmieści się na jednej stronie A4, co zarząd łatwo sobie tłumaczy zapisem w umowie "i inne czynności zlecone przez przełożonego" więc możesz robić tam wszystko, łącznie z myciem zagrzybiałego ekspresu do kawy.. Nie trać czasu i idź do normalnego biura

Odpuść sobie

W tej firmie nie istnieje coś takiego jak płatne nadgodziny… jeżeli będziesz mieć nadgodziny to usłyszysz, że to przez to, że wolno robisz swoje zadania. Osoby, które wychodzą z pracy po 8 godzinach uznawane są za gorszych pracowników, bo za mało poświęcają czasu dla firmy.

@Odpuść sobie

To ciekawe... A jak często są te nadgodziny? I ile zazwyczaj ich jest?

Balbina71

Byłam w 2022 z solistami w Keni i Tanzanii, ekipa Super, lider the best. Wiedziałam na co się piszę... że to nie wczasy all tylko WYPRAWA POZA UTARTYM SZLAKIEM. Faktycznie trzeba dokładnie czytać ofertę i rozumieć co się czyta. Co do ludzi .... no tego nie da się zaplanować. Każdy jest inny i super. Ja poznałam wspaniałych ludzi. Wiem, że ważny jest LIDER który ogarnia. Nasz Józek był zarąbisty.Mam tylko jedno zastrzeżenie. Cena podawana na stronie wyprawy to niestety ściema reklamowa i po wczytaniu się w składowe oraz po przeliczeniu transzy wychodzi jakieś 300 zł więcej. Wkurza mnie to, że właściciel firmy myśli że nie potrafię liczyć. Godząc się na to i płacąc czuję się trochę (usunięte przez administratora) i naciągnięta. No ale w moim przypadku nie mam wyjścia... nie znam języków, więc nie ogarnę takiej wyprawy sama. Poza tym mogę polecić "solistów"

K.
@Balbina71

Tylko 300 zł więcej? No to miałaś szczęście. U mnie wyszło dużo więcej i wyjazd był zwyczajnie niezgodny z opisem oferty. Niemalże codziennie trzeba było za coś dopłacać, a warunki były tragiczne w porównaniu z kosztem wyjazdu.

Od lat bez zmian

Czytając te wszystkie komentarze mam wrażenie, że na przestrzeni kilku ostatnich lat nic się nie zmieniło w tej firmie - ciągły wyzysk pracowników i kontrahentów. Najważniejsze, żeby “firma” dostała jak najwięcej, a przy tym zapłaciła jak najmniej się da. Sposób zarządzania rodem z lat 90. Dziwne, że jeszcze Inspekcja Pracy nie zainteresowała się, bo miałaby tutaj dużo do roboty. Na rozmowach o prace piękne opowieści, jak to będzie można godzić pracę w biurze z pracą lidera, które szybko okazują się być zwykłą bajką. Wiele osób po pierwszych tygodniach szuka sposobu na ucieczkę od tego pracodawcy. Sposób, w jaki osoby decyzyjne odnoszą się do pracowników momentami bywa wręcz skandaliczny. Wszystkie procesy w tej firmie dzieją się pod dyktando właściciela, któremu w każdy boi się sprzeciwić.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Klub Podróżników Soliści, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

halo, halo na ich stronie zauważyłam ofertę do działu marketingu na stanowisko specjalisty. Napiszecie czy warto aplikować? W dalszym ciągu są rotacje u nich? Bo piszecie, że całkowicie co dwa lata zespół się zmienia i to w całości...czy to dotyczy również marketingu, czy tam może jest stała, zgrana ekipa? dajcie mi też znaka co jest przyczyną tej rotacji, o której wspominacie, bo oferta, która wrzucili wydaje się całkiem atrakcyjna. Wiem, że biorą udziały w targach za granicą, czy nowy pracownik ma szansę załapać się na te targi? :)

Nie polecam

W marketingu największa rotacja przez CEO z którym nie da się zupełnie pracować. No chyba, że lubisz (usunięte przez administratora) to śmiało aplikuj ;)

Uważaj

Rotacje w tej firmie to jedyna stała rzecz. Szkoda Twojego czasu i nerwów. Jeżeli szukasz rozwoju i możliwości pracy przy fajnych projektach w dobrej atmosferze to to nie jest to miejsce. Tutaj nikt nie doceni Twojego zaangażowania.

Mieciu

Można się tu zatrudnić jako pilot wycieczek? Skoro firma je organizuje to daje pracę osobom które są też przewodnikami i opiekują się klientami na wyjeździe? Zwykle jakie języki prócz angielskiego są preferowane?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Klub Podróżników Soliści?

pm

Plusy: - różnorodny plan wycieczki - atmosfera tworzona przez innych uczestników (ludzie, którzy oczekują trochę więcej od podróżowania, niż all inclusive) Minusy: - wymóg dopłaty 8% kosztów na 2 tygodnie przed wyjazdem (jako wymówka wzrost kosztów przelotów) - chaotyczne ramy czasowe bez brania niedociągnięć organizatora pod uwagę (opóźnione śniadanie 30 min, po czym lider wymaga stosowania się do wcześniej ustalonego czasu wyjazdu tylko po to, żeby zdarzyć do marnej atrakcji typu sklep z pamiątkami) - noclegi po taniości - brak pełnej informacji na temat planu wycieczki (np. postój na "atrakcję", która kończy się kilkukilometrowym trekkingiem pod górę w pełnym słońcu bez możliwości przygotowania się jak np. zmiana ubioru i wzięcie wody)

Cześć! nie jesteśmy jedyną firmą, która ma w nazwie "Adventure Club".

Ten komentarz pewnie usuną

Bardzo mały zespół biurowy, a mimo to panuje tam ogromny chaos organizacyjny. Rotacja jest tak duża, że maksymalnie co 2 lata jest całkowicie nowy zespół…

@Ten komentarz pewnie usuną

Mały? Czyli ile osób pracuje w biurze? I czym spowodowany jest ten chaos organizacyjny? Kierownictwo nie widzi, że coś jest nie tak pod tym względem?

Solistka Ania

Byłam z Solistami w Maroku. Mimo początkowych zawirowań spowodowanych trzęsieniem ziemi i koniecznością zmiany programu wyprawy, wyjazd był super. Lider Janek świetnie zintegował grupę i chociaż byliśmy w różnym wieku to czuliśmy się ze sobą bardzo dobrze. Przed wyjazdem bałam się jakie będą warunki, gdyż opinie były różne, ale moje obawy okazały się całkiem bezpodstawne. Nie chodziłam ani głodna, ani brudna. Zobaczyłam prawdziwe Maroko, a nie jakieś wypasione hotele dla turystów. Byłam w górach, na pustyni i nad oceanem. Wspaniały wyjazd, polecam wszystkim, poza osobami, które kochają wyjazdy all inclusive i wylegiwanie się na leżaku przy basenie. Na pewno wybiorę się jeszcze na wyprawę z Solistami.

Co wchodzi w socjal Klub Podróżników Soliści?

Odpowiedź

Ten pracodawca wychodzi z założenia, że możliwość pracy w tej firmie to największy benefit i innych nie potrzeba. Niestety, ale na tym portalu nie można napisać komentarza z prawdziwym opisem sytuacji, który jest niewygodny dla pracodawcy, bo za chwilę jest usuwany… To o czymś świadczy…

Jose Arcadio Morales

Ciekaw, czy nadal zatrudniają ludzi na umowy śmieciowe twierdząc, że umowa o pracę nie opłaca się firmie… Socjal? Temat lepiej przemilczeć, bo chyba w mało której firmie może to wyglądać gorzej.

Monrog

Witajcie. Czy ktos mial moze sprawę sądowa z tym klubem? Maja koszty rezygnacji 60% juz po zawarciu umowy,a  im blizej tym wyzsze , co sie wydaje zdecydowanie za duzo. Np za Afryke rezygnajac 2 miesiące przed wyjazdem place 6 tys plus 4 tys za bilet. Klub nie jest w stanie wykazać zasadnosci zatrzymanych kosztow, tlumaczac sie Rodo. Obecnie sprawa jest u rzecznika konsumentów ale rozwazam pozew

Znawca
@Monrog

Pismo prawne z kancelarii wzywające do wyjaśnień rzeczowych załatwi sprawę. Rodo nie ma nic do rzeczy bo nie zdradzają tajemnic obcej osobie, rzecz dotyczy Ciebie. Muszą uzasadnić koszty i udowodnić ich poniesienie. Proponuję zgłosić skargę do Marszałka na organizatora turystyki i nasłać kontrolę tam gdzie są wpisani. Z biletem gorzej, może być niezwrotny i tutaj to będzie problem

Monrog
@Znawca

Dzieki wielkie tak tez zrobię. Z biletem mieli rezerwację grupowa (samego biletu nie dostałam I tez nie kupili ). Wiem ,ze mogli zmienić dane, wiec z tego co Rzecznik mowil,musza wykazac ze probowali odwolac rezerwację i sie nie udalo

Nie polecam, niepowazne STOWARZYSZENIE, a nie biuro podróży, które jedyne w czym jest dobre to usuwanie negatywnych opinii w internecie zamiast choćby w jakiś sposób się do nich odnieść i napisać "przepraszamy"

@Anna

Informacja jest nieprawdziwa. Firma Extreme Poland jest spółką wpisaną w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, organizatorem imprez turystycznych, działającym na podstawie przepisów ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 548, tekst jednolity).

antysolista
@Klub Podróżników Soliści

Skoro tak, to dobrze byłoby brać odpowiedzialność za to co wyprawiacie. W mojej ocenie ta firma ma jeden duży problem - w ogóle nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności w przypadku kiedy zawini, a zawinić potrafi bardzo, oj bardzo. Cóż... dużo to mówi o osobach zarządzających.

@antysolista

Co masz do zarzucenia pracownikom którzy zarządzają firmą? Bo napisałeś bardzo ogólnikowo nie podając żadnych konkretów. Jak już krytykujesz to chociaż napisz o co chodzi?

Sebek73

Byłem z solistami na Islandii w 2022 i było całkiem ok … w sierpniu 2023 zdecydowaliśmy pojechać rodzinnie z dwójką 16 latków na Azory. Mogę napisać, że wyprawę oceniam na 10/10 - świetna organizacja, świetna ekipa (razem z liderką było nas 16 osób), a liderka (Natalia) jest pod względem towarzysko-organizacyjnym mistrzynią … jakbym zmieniał profil firmy na turystyczny to ją pierwszą bym starał się zwerbować ???? … Rozumiem problemy na innych wyjazdach i przy założeniu że opinie te są obiektywne nie będę ich komentować. Wyjazd na Islandię oceniam na 9/10 a na Azory 10/10 … Polecam szczerze Solisci.pl i myślimy o kolejnym wyjeździe z nimi ????????????????

Renata@ Pracodawca

Pierwsza wyprawa. Solistami i strzał w dziesiątkę Islandia odkryta. O taki rodzaj wakacji chodziło . Samodzielni ale zaopiekowani. Nasi liderzy stanęli na wysokości zadania. Wszędzie na czas , z uśmiechem na ustach , zarażali chęcią spełnienia swoich marzeń podróżniczych i pokazywali , że jest to możliwe. Na pewno skorzystam z ich doświadczeń . Do zobaczenia na szlaku!

GośćJacek

Ku przestrodze ! Uważajcie na solistów! Ten post to PRZESTROGA przed tak nieodpowiedzialną firmą oraz ludźmi, którzy tam pracują. Byłam z nimi na wyprawach. Opis ofert i reklama wypraw W OGÓLE nie wskazują na tragiczną realizacje. Aby zrealizować program trzeba co chwila dopłacać za „atrakcje dodatkowe” i odnowi sie wrazenie, ze program zostal napisany na kolanie. Przewodnik/lider spełnia swoje marzenia nie zważając na grupę. Jest w danym kraju pierwszy raz, bez wiedzy i doswiadczenia z przekonaniem „jakos to bedzie”, „ na przypale albo wcale. Przed wyjazdem ze względu na odległy kierunek próbowałam doprosić się o jakieś dodatkowe informacje jednak maila „jak się przygotować, co zabrać” dostalam na kilka dni przed wylotem. Pisalam do biura wiadomości o potwierdzenie lotów, rowniez bez odzewu. Wlasciwie do konca nie wiedzac czy moj wyjazd urlopowy sie odbedzie. Nie zgadzam się na takie traktowanie ludzi po prostu ! Na koniec chyba najbardziej żenujący temat- na wyjezdzie doszlo do kradzieży i nikt nie pomogl poszkodowanemu, tlumaczac ze tak to bywa w tym kraju. Tak nie można traktować ludzi.. Ku przestrodze ! NIE DLA SOLISTÓW !

Copart
@GośćJacek

Od razu widać rzetelną i obiektywną opinię :D Persona o nicku GośćJacek, pisząca o sobie w rodzaju żeńskim... Rozżalony były pracownik czy konkurencja? To jest forum dot. warunków zatrudnienia, a nie jakości organizowanych wyjazdów. Wątki dot. zatrudnienia też słabe, nieobiektywne, aż ociekają frustracją. Ciekaw jestem przebiegu stażu czy okresu zatrudnienia, Czy faktycznie byłeś/byłaś takim orłem, któremu okrutni Soliści podcinali skrzydła :)) Bywają słabi pracodawcy, to fakt, ale prawdą jest jest, że istnieje gromada słabych pracowników, którzy wylewają później pomyje, korzystając z anonimowości sieci. Skoro wszyscy piszą o wyjazdach to napiszę i ja... Byłem dwukrotnie. Pierwsza wyprawa to Rosja, Mongolia, Chiny koleją transsyberyjską. Świetnie zorganizowany wyjazd, przygoda życia. Warunki? Wiadomo... Poza utartym szlakiem. Na to się pisałem. Nasza liderka, Agnieszka, była na tej wyprawie po raz pierwszy i poradziła sobie śpiewająco. Droga wyprawa, RPA. Warunki rewelacja, podróż cudowna a liderka Justyna to klasa sama w sobie. UWAGA! Nie zapłaciłem ani złotówki więcej za cokolwiek, poza atrakcjami wskazanymi już uprzednio, jako fakultatywne i dodatkowo płatne. Ludzie! Wracajcie do Itaki czy innego Rainbow i wyżywajcie się na bogu ducha winnych rezydentach. Tego też doświadczyłem, ale tam przynajmniej wyjeżdżający mieli jakieś podstawy w postaci obietnic bez pokrycia, składanych przez biura. Z Solistami tego nie doświadczyłem i w tym roku wybieram się z nimi do Japonii :D

Sylwia

Weszłam na ich stronę i zauważyłam, że szukają Lidera do wypraw. Po kom. widzę, że może warto spróbować :) Tylko właśnie, jak obecnie warunki wyglądają, jakie zarobki? Niestety nigdzie nie pada choćby przybliżona kwota :( Kontakt z klientem jest tylko zdalnie z tego co widzę, ale w biurze i tak trzeba się zjawiać? Na jakiej umowie pracujecie?

gatek
@Sylwia

jak nie ma kwoty w ofercie to ja osobiście omijam bo nie wróży to nic dobrego………….

M

Ktoś był z nimi w Japonii?

Alica

Najsłabsze ogniwo to dziewczyny z Biura Obsługi. Trudno się dogadać - właściwie nic nie mogą. Wyprawa na której byłam fantastyczna ale koszty ogromne. Szalę goryczy przelało kwaterowanie do pokoi według peselu. Polecam One fun.

Zostaw merytoryczną opinię o Klub Podróżników Soliści - Wrocław

• Jak się pracuje w Klub Podróżników Soliści?

Zobacz opinie na temat firmy Klub Podróżników Soliści tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klub Podróżników Soliści?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klub Podróżników Soliści