Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o.

Ojoj

@Pracownik to są te szkolenia czy nie? Bo niektórzy piszą też o szkoleniach np. z REVIT?

@Ojoj

Tak, w firmie odbywają się szkolenia, każdy z nowych pracowników przechodzi cykl szkoleń z REVITa, oprócz tego odbywają się inne szkolenia fachowe i z umiejętności miękkich

Ccc
@Ojoj

Nie ma

@Ccc

Trudno dyskutować z opinią niepopartą faktami. Szkolenia odbywają się regularnie, dla wszystkich zainteresowanych.

Słabo vel Covid 29

W sprawie Covid 19 działamy zgodnie z sytuacją I naszymi najlepszymi możliwościami

Projektant

Będę wdzięczny za informację dotyczącą pracy w Krakowie. Jak duży jest zespół. Czy realnie robi się w pracy dużo nadgodzin. Jak wygląda system rozliczania pracy w nadgodzinach. Czy realnie projektant często wyjeżdża w delegacje (w ogłoszeniu na stronie firmy jest taki zapis)Czy w firmie są organizowane szkolenia z Revita. Pozdrawiam

@Projektant

Dzień dobry, Proszę bardzo o kontakt pod adresem biuro@tacakiewicz.com Chętnie udzielimy wszelkich informacji drogą mailową.

ArchitektPoznań

Kiepski pracodawca, słabe zarobki , ogromny stres ,projektowanie tylko hal . Nie polecam

@ArchitektPoznań

Staramy się w odpowiedzialny sposób zarządzać oczekiwaniami naszych pracowników. Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz wynagrodzenie odpowiadające wymogom rynku. Oprócz zawsze terminowo wypłacanego wynagrodzenia mamy szeroki pakiet benefitów, m.in. opiekę zdrowotną, kartę Multisport (usunięte przez administratora). Cały czas pracujemy nad naszym systemem motywacyjnym oraz wizerunkiem, tak aby, mimo czasem stresującej pracy, TFK było firmą godną polecenia.

ArchitektPoznań
@TFK

Za te benefity to pracownik sam sobie musi zaplacić. A wynagrodzenie też bywa i tak że jest wypłacane po terminie.

Zag
@ArchitektPoznań

Moim zdaniem, jak na biuro projektowe, to jest nieźle. Dopłaty symboliczne, 1zł za Luxmed. Natomiast nadal nie jest to korpo IT z prosecco fridays i masażem karku, da się przeżyć.

SP.. Z ZOO
@Zag

Bardzo ciezko jest , ale da się przeżyć

Korpoludek
@Zag

No niestety korpo, w dość tanim wydaniu . Za 1 zł to nie ma nawet takiego pakietu.

Obserwator 2
@Zag

W sytuacjach stresujacych dla pracowników pracodawca poleca skorzystać z pakietu luxmed ;)

@ArchitektPoznań

System oceny pracownika to prowizorka, podpatrzona i skopiowania nieudolnie z korpo.

TFK

System ocen jest wprowadzany od tego roku. Za wszelkie merytoryczne uwagi ze strony pracowników będziemy wdzięczni, tak aby stale go udoskonalać.

@TFK

Nieprawda . Słaby i prowixoryczny system ocen pracowników to nie nowość w TFK.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Asystent/ka ds. procedur administracyjnych?

Czy w firmie Tacakiewicz Sp. z o.o. Ferma Kresek Sp.K. są regularne szkolenia pracownicze?

TFK

Prowadzimy szkolenia z REVIT, standardów projektowych i umiejętności miękkich. Jesteśmy też otwarci na propozycje szkoleń zewnętrznych, w których chcieliby brać udział nasi pracownicy.

Nie ma szkoleń dla pracowników

Obserwator 1

Profil firmy już sponsorowany więc nie ma szans aby niewygodne opinie się ukazały.

@Obserwator 1

Każda wypowiedź, zarówno pozytywna, jak i negatywna, jest dla nas cenną informacją zwrotną. Prosimy jednak o zachowanie granic kulturalnej dyskusji i rzeczowej krytyki, ponieważ powtarzające się naruszenia dóbr osobistych konkretnych pracowników, powodowane dawnymi urazami oraz komentarze wykraczające poza ww. granice nie będą tolerowane.

krecha na fermę
@Obserwator 1

potwierdzam, negatywne opinie są wycinane. np. o panu "zupie" i układzie poznańskim...;)

@krecha na fermę

Powtórzmy: każda wypowiedź, zarówno pozytywna, jak i negatywna, jest dla nas cenną informacją zwrotną. Prosimy jednak o zachowanie granic kulturalnej dyskusji i rzeczowej krytyki, ponieważ powtarzające się naruszenia dóbr osobistych konkretnych pracowników, powodowane dawnymi urazami oraz komentarze wykraczające poza ww. granice nie będą tolerowane. Prosimy więc o merytoryczne uwagi, do których możemy się odnieść.

Do działu zupy w TFK
@Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o.

Powtórzmy: uwaga była bardzo merytoryczna a mianowicie czy zupy do Tfk są dostarczane zgodnie z przepisami czy "na dziko " po znajomości . Pytanie jest konkretne , nikogo nie obraża

@Do działu zupy w TFK

Dostawca jest zarejestrowanym legalnym podmiotem gospodarczym. Uwagi co do jego pracy można zgłaszać albo do niego bezpośrednio albo do zarządu.

akuku
@Obserwator 1

profil jest tak sponsorowany, że żadne komentarze już nie przechodzą...

@akuku

Prosimy o zachowanie granic kulturalnej dyskusji i rzeczowej krytyki, ponieważ powtarzające się naruszenia dóbr osobistych konkretnych pracowników, powodowane dawnymi urazami oraz komentarze wykraczające poza ww. granice nie będą tolerowane.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Tacakiewicz Sp. z o.o. Ferma Kresek Sp.K.?

TFK

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami z zewnątrz, jeżeli tylko spełniają oczekiwania przedstawione w naszych ofertach pracy.

Magda

Jakie trzeba mieć wykształcenie aby ubiegać się o prace ?

Magdalena
@Magda

Dzień dobry, zatrudniamy projektantów z wyższym wykształceniem kierunkowym w specjalności architektonicznej.

Bardzo dobra firma, maja swoje wymagania i słusznie. Nie wystarczy pokazać dyplom ukończenia architektury.

Zostaw merytoryczną opinię o Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o.