Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o.

na stronie firmy widzę ogólne informacje dotyczące rekrutacji. firma oferuje elastyczny czas pracy. czy to oznacza, że pracownik samodzielnie decyduje w jakich godzinach może i chce pracować? jeśli chodzi o abonament luxmed, to jest on opłacany w 100% przez firmę? tak samo jeśli chodzi o kartę MultiSport? bardzo mnie to ciekawi, jak to jest, a myślę nad aplikacją do tej firmy.

Nowy wpis

Elastyczny czas pracy oznacza, że zaczynamy między 7.30 a 10.00, nie mamy sztywno ustawionych godzin rozpoczęcia pracy. Abonament Luxmed i karta Multisport są w dużym stopniu finansowane przez pracodawcę, pracownicy dopłacają odpowiednio w zależności od wybranego pakietu.

TFK broni się jedynie ludźmi. Atmosfera jest super, choć ostatnio i tak zaczęło się dziać coś niedobrego. W odniesieniu do sytuacji rynkowej, inflacji, ale i natężenia pracy zarobki są delikatnie mówiąc nieadekwatne. W firmie jest tabu płacowe, jednak i tak każdy wie kto ile zarabia (nie mówiąc, że najczęściej wrażliwe info wypływa od samej góry). Dokładanie obowiązków bez wymiernych korzyści dla pracownika jest tłumaczone dawaniem szansy na rozwój. Informacja dla firmy - jabłka, czy zupa nie podnosi morale pracowników. Dla atmosfery - super, można pracować latami; jeśli chcesz godnie zarabiać i nie żyć 24h/7 pracą - szukaj czegoś innego.

Były pracownik 2
@były pracownik

Bardzo trafna opinia ! Co do atmosfery nie mogę się zgodzić, gdyż często bywa dość niekomfortowa .

Fakty
@były pracownik

Bardzo skromne zarobki przy zapisach formalnych w umowach które uniemożliwiają podjęcie innych zleceń.

@Fakty

To jakiego rzędu są te zarobki? Najniższa krajowa? Czy może tak słabo nie jest?

@Wanda

Poniżej 4 tysięcy w tej branży. Wiec jednak jest słabo!

Wanda

To faktycznie niewiele :( Nie dochodzą do tego żadne dodatki? Nie wiem, premie np.? Wiesz może, czy wszyscy pracownicy zarabiają mniej więcej te 4 tyś? Czy wraz ze stażem pracy są jednak jakieś podwyżki? Umowę o pracę proponują?

Monika Nowy wpis
@Wanda

premie kwartalne uznaniowe, jednak widać, że nie zawsze dostają ci, którzy faktycznie się starają. firma ma jakieś benefity i fajnie, ale benefitami się czynszu w poznaniu nie opłaci. Jest tabu płacowe więc wiadomo tylko od tych co sami mówią ile zarabiają, ale zdarzali się i architekci z tymi 4 tysiącami, administracyjne stanowiska nawet i dużo mniej. wszystko super, ale w tych czasach takie zarobki, przy takiej presji pracy to śmiech na sali

Jakie są warunki zatrudnienia w Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o.?

Pracowniczka

Bardzo skromne wynagrodzenia.

@Pracowniczka

Rozumiem że dla ciebie może być skromne a dla innego całkiem dobre. Powiesz na jakim jest poziomie żeby się można było zorientować?

@Pracowniczka

Jak nie jesteś architektem to poniżej rynkowych kwot. 3-4k i marne szanse na podwyżkę

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Asystent/ka ds. procedur administracyjnych?
M.

Dzień dobry, byłby ktoś w stanie powiedzieć coś o dziale zajmującym się postępowaniami administracyjnymi we Wroclawiu? W szczególności jak wygląda kwestia atmosfery i zarobków (proszę o widełki) ;)

Zdziwiony brakiem odpowiedzi
@M.

Dzień dobry, jak widzę brak jest odpowiedzi na pytanie. Czy ktoś może opowiedzieć o pracy w tym dziale? Rozważam podjęcie pracy

Jakie działania podjęła firma w związku z inflacją ?

Jak długo trwa proces awansu w Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o.?

Jakiego awansu ? :)))) szybciej zmienisz prace niż awansujesz

Wanda

A z jakiego powodu uważasz że tak bedzie?

PanAnton

Wymiana kierowniczek i pracowników w oddziale Kraków jest tak częsta, że aż trudno nadążyć że zmianami i wymianami .

arch
@PanAnton

Cześć, co masz na myśli? Wysłałam do nich CV ale nie wiem czy w takim razie umawiać się na rozmowę?

Czy zdarzają się nadgodziny w Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o.?

Zdarzają się, staramy się monitorować ich poziom, tak aby nasi pracownicy nie byli nadmiernie obciążeni. Wszystkie nadgodziny są płatne, rozliczane w systemie kwartalnym.

Ergo
@Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o.

Zgodzę się z tym, że wszystkie nadgodziny są wypłacane terminowo i bezproblemowo. Niestety z przykrością nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że poziom monitorowania pracowników pod względem obciążenia jest wystarczający. Reakcja następuje w momencie kiedy zagrożone jest niedotrzymanie terminu, który bywa bardzo krótki i nadgodzin w efekcie jest dużo. Jest to kwestia nad którą firma zdecydowanie powinna popracować nie tylko na etapie podziału obowiązków projektowych, ale także na poziomie kontraktów i ich terminów, które bardzo obciążają pracowników.

@Ergo

Dziękuję za ten komentarz. To bardzo cenna myśl. Popracujemy nad rozwiązaniem tej kwestii.

Ewka
@Ergo

Bardzo trafna opinia . Terminy są ekstremalnie krótkie, praca często kumuluje się tak , że przeciążenie pracowników bywa ogromne . Przeciążenia zdążają się często i nie są rozładowywane poprzez wsparcie dodatkowych osób .

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Tacakiewicz Sp. z o.o. Ferma Kresek Sp.K.?

Najważniejsze jest wykształcenie kierunkowe, mile widziana jest znajomość Revit i języka angielskiego.

Męża, brata, koleżankę. Wszyscy są mile widziani. Pod warunkiem, że będą architektami.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Tacakiewicz Sp. z o.o. Ferma Kresek Sp.K.?

TFK

Tak, oczywiście. Zatrudniamy studentów i osoby zaraz po studiach.

Grzesiek

Czy atmosfera w Poznaniu jest tak samo nieciekawa jak w innych oddziałach? Czy warto tam pracować? Po przeczytaniu opinii jestem odrobinę przerażony

Nieciekawy
@Grzesiek

Niestety atmosfera jest nieciekawa , zarobki na niskim poziomie . Brak wsparcia i współpracy.

Xyz z tfk

Ogromna rotacja nie bez przyczyny . Fabryka samych hal . Ciężka atmosfera . Słabe możliwości rozwoju , zero szkoleń.

@Xyz z tfk

Specyfikę naszej firmy można poznać wchodząc na stronę, o tym, że projektujemy głównie obiekty przemysłowe mówimy też na spotkaniach rekrutacyjnych. Rotacja w TFK utrzymuje się od paru lat na tym samym poziomie. Staramy się dbać o dobrostan naszych pracowników i o atmosferę w pracy. Szkoleń i możliwości rozwoju nie brakuje, ale to, jak rozwijają się nasi pracownicy, mogą ocenić tylko oni sami.

Jako były pracownik zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie .

Możesz powiedziec coś więcej, tzn dlaczego nie polecasz pracy tam?

Jako były pracownik z pewnością mogę polecić tą firmę. Mój czas w Fermie w oddziale Kraków uważam za bardzo pozytywny. Zdecydowanie pracy jest dużo, ale też w żadnej poprzedniej pracy nie miałem okazji nauczyć się tak wielu rzeczy. Zdecydowanie ciężko się mi rozstać z zespołem, z którym naprawdę się zżyłem. Przyznam, że czytając przed rozpoczęciem pracy negatywne opinie trochę miałem obawy, ale zdecydowanie mogę im zaprzeczyć z pełną odpowiedzialnością. Jeszcze raz bardzo polecam :)

x
@Anonim

W którym oddziale Pan pracował?

@x

Tak jak jest napisane - Kraków

Czy jest możliwość pracy w Tacakiewicz Sp. z o.o. Ferma Kresek Sp.K. na część etatu?

W obecnej chwili nie zatrudniamy nowych pracowników. Istnieje możliwość odbycia płatnych praktyk dla studentów ostatnich dwóch lat na Wydziale Architektury.

farmer
@Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o.

A powinniście taką możliwość rozważyć, bo nikt normalny na całym etacie długo nie wytrzyma...

Pracownik Antoni
@farmer

Farmer ...w punkt , mało kto wytrzyma na całym etacie A zwłaszcza w TFK

Kreska na Fermę

Przyjaciółki psia siólki rządzą . Układ znany . Zupy mniej lub bardziej smaczne.

Oskar dla HR

Świetne ankiety działu HR budują markę firmy . Kazdy pracownik czeka na wspierające rozmowy z HR. Wprost nie mogą się doczekać ...

nic w necie nie ginie

Oddział krakowski to prywatny folwark (usunięte przez administratora). Jej ulubionym zajęciem jest wywoływanie (usunięte przez administratora)z byle pierdoły i nocne wysyłanie zaczepnych maili. W biurze rozmawia z tobą po „przyjacielsku” by za chwilę obsmarować ze swoimi „psiapsiółkami”. Szczególnie uważajcie na psiapsiółkę (usunięte przez administratora)– donosi i lubi wybielać się czyimś kosztem. Roboty dużo, nie do przerobienia w ciągu 8h. Pomimo zapewnień o wsparciu i pomocy, zostajesz z tematami praktycznie sam. Nie są doceniane efekty, natomiast błędy wyciągane i punktowane. Nie polecam. (usunięte przez administratora), stres i (usunięte przez administratora). usunęły administratory:(usunięte przez administratora)

TFK
@nic w necie nie ginie

Dziękujemy za przesłaną opinię, oddział krakowski jest dla nas równie istotny jak poznańska centrala czy oddział we Wrocławiu. Jako firma podejmujemy wszelkie stosowne działania, aby trzymać pieczę nad całością organizacji a zatem wyjaśnimy również sprawę przedstawionego wyżej punktu widzenia.

Jakiekolwiek problemy personalne prosimy zgłaszać osobiście do działu HR

A co to da ? Nic a nic

poznańskie_pyry
@Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o.

"wycinacie" niepochlebne opinie i potem nie wiadomo o co chodzi...

Obserwator x
@poznańskie_pyry

Stale kasowane są opinie

Czy można w Tacakiewicz Sp. z o.o. Ferma Kresek Sp.K. liczyć na jakieś dodatki?

architekt pozn

można liczyć na " od datki " zamiast " do- datków"

Zostaw merytoryczną opinię o Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o.