Opinie o Hydrosolar w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hydrosolar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hydrosolar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydrosolar w Rzeszów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jak wygląda sprawa grafiku w Hydrosolar. Czy pracodawca idzie na rękę?

mmm

Plus to dział techniczny - profesjonaliści, a poza tym fatalne traktowanie pracowników przez przełożonych, brak szkoleń, brak przekazu informacji, organizacja pracy - fatalna. Zarządzanie przełożonych na żenującym poziomie.

@mmm

Pracowałam tam kilka lat temu i rzeczywiście dział techniczny to świetni specjaliści, fantastyczni ludzie. Niestety ówczesne dyrektorstwo traktowało ludzi nie jak pracowników tylko jak dzieci i tak dyrektor bez kompetencji i wiedzy technicznej (tylko dlatego, że był DYREKTOREM) był w stanie bez zażenowania kwestionować dobory i opracowania techniczne działu technicznego - żal było na to patrzeć. Generalnie ludzie bardzo mili, niestety ówczesne kierownictwo przez jakieś dziwne zastraszanie i wprowadzanie w pracy stanu permanentnej niepewności bardzo utrudniało utrzymanie dobrej atmosfery. Co do pieniędzy - były słabe, bardzo niejasne zasady premiowania (głównie widzimisię pani dyrektor), a na domiar wszystkiego firma potrącała wtedy przedstawicielom 25 % kosztów paliwa - przyjmując założenie, że każdy przedstawiciel jedną czwartą tankowań w miesiącu przejeżdża prywatnie. Założenie to w moim przypadku się nie sprawdzało, a do tego nigdy nie dostałam szczegółowych wyliczeń i zestawień ile tak naprawdę mi potrącono i na jakiej podstawie. Samochody nie były wówczas wyposażone w GPS więc nie mam pojęcia w jaki sposób doszli do wniosku że to 25%. Jeżeli na dodatek ktoś mieszkał poza Rzeszowem i miał spory służbowy teren do obróbki to praktycznie sponsorował firmie paliwo (albo szef każe Ci jechać np. do centrali do Krakowa i musisz zabrać do auta kolegów i potem ich odwieźć nadkładając drogi, a potem potrąca ci 25 % kosztów paliwa zatankowanego za ten wyjazd). A na koniec, kiedy odchodziłam nie wypłacono mi ekwiwalentu za należny, niewykorzystany urlop (tak, mam ostatni rozliczeniowy pasek i nie ma tam śladu ekwiwalentu) . Telefony nic nie dały, potem odpuściłam bo to było mało dni więc szkoda mi było nerwów, zdrowia, a i koszty wysyłki kolejnych pism przewyższyłyby pewnie wartość ekwiwalentu.

Pracownica Nowy wpis
@ja

Pracowalam w tej firmie 5 lat. Odkad zmienil sie tam Dyrektor zaczely sie uklady i ukladziki. Pani Kierownik Dzalu Handlowego bez pojecia , wiekszosc spraw wykonuja za te Pania pracownicy. Atmosfera super miedzy pracownikami. Zarobki mniej niz marne .

Krzychu Nowy wpis

Witam Poszukują pracownika na stanowisko koordynator samoobsługowych hurtowni ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda praca warunki możliwość rozwoju?

Maja

Obecnie Hydrosolar poszukuje kandydatów do pracy jako przedstawiciel handlowy/ Handlowiec. Praca w Zakopanem. Co jako obecni pracownicy firmy możecie doradzić osobom aplikującym? Jak wygląda praca handlowca w Hydrosolar? Czy różni się w jakiś sposób od pracy na tym stanowisku w innych firmach?

Andrzej Nowy wpis
@Maja

Zakopane nie podlega pod Hydrosolar Rzeszów.

Przedstawiciel Handlowy

Atmosfera był miła, ale żadnych konkretów nie można było uzyskać - ani wynagrodzenia, ani rozliczania, ani zasad użytkowania auta, telefonu itp. A jest to w tej firmie bardzo istotne, bo na umowie jest często mniej niż proponują na rozmowie. Za auto służbowe potrącaja kasę bez względu na to jazda jest prywatna czy słuzbowa - więc realnie zarobki po podpisaniu umowy spadają w dół automatycznie. Miło nie znaczy mądrze - poziom kierowników i przygotowanie merytoryczne do rekrutacji - wręcz śmieszne.

Nie było mądrych pytań. Moje doświadczenie na tym stanowisku to 9 lat, a kierownik zapytał mnie "jak sobie wyobrażam, że wygląda zawód przedstawiciela handlowego i jego dzień pracy - czy mam świadomość jak to wygląda?". Kolejne z cyklu "przeczytałem podręcznik o rekrutacji" - jak sobie siebie wyobrażam za pięć lat? I standard - jakie obroty były przeze mnie robione w poprzednich firmach i ile na których klientach i czy mam bazy danych? - odmówiłam odpowiedzi bo sami podsuwają pracownikowi do podpisu lojalki o nieujawnianiu informacji przedsiębiorstwa. Większość pytań w tym stylu. Świadczy to o poziomie rekruterów - można było odnieść wrażenie, że bzdury elegancko nazwane robią lepsze wrażenie niż rzetelne i racjonalne podejście do tematu. Potrzebna mi był praca więc to wzięłam, ale później rozczarowanie było już tylko większe.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Maria

Troche tu cicho, czy ktoś moze mi napisac jakie warunki paniją na stanowisku magazyniera? :) Chlopak szuka pracy, zastanawiamy się czy zarobki są okej?

Elektryk

Dobra firma, trzeba sobie tylko na początku ustalić warunki i zasady wspolpracy z kierownictwem. przede wszystkim zawsze mają towar.

@Elektryk

Ja miałam ustalone warunki, ale miesiąc po moim zatrudnieniu zmieniło się kierownictwo. Nowy dyrektor chyba nawet nie rozumiał co oznaczają słowa "mieć zasady" i w ogóle okazało się, że do zasad to on w ogóle nie jest przyzwyczajony.

ja i ty
@ja

Przecież tam chyba dyrekcja nie zmieniła się od kilku lat, więc o co chodzi

Nowy na magazynie

Pracy jest dużo ale jeżeli jesteś nowy i nie znasz wszystkich rzeczy które znajdują się na magazynie to porostu pytasz a inni starsi stażem odrazu ci tłumacza i kierują gdzie co i jak. Pozdro dla wszystkich magazynier hydro :)

Nowy na magazynie

Jestem pracownikiem hydrosolar na stanowisku magazynier i naprawdę polecam ta firmę a inni pracownicy są naprawdę wporzadku .

Od dawna nikt nie pisał, czy jest jakiś powód tego?

Zainteresowana

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do firmy HYDROSOLAR w Rzeszowie. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie? Jaka jest atmosfera, zarobki, pracownicy, możliwość premii itd? Będę wdzięczna za uwagi

hernoook

hej! a co powiecie o ofercie od nich jako Specjalista ds. finansowych? bo chyba to trudna jest branza z tego co wiem.

Robert

Ciekawe dlaczego ludzie tak szybko uciekają z tej firmy kto wie ;) KASA KASA KASA i cisnienie

AND
@Robert

Witam. Wybieram sie na rozmowe do tej firmy . wiec jakie są tam zarobki?

dani

ja uważam , że praca w hydrosolarze jest bardzo fajna, regularnie wypłaty, premie za zrobienie obrotu.. atmosfera też nie najgorsza.. Jestem już tu któryś rok i bardzo cenię tą pracę.

AND
@dani

Witam. Wybieram sie na rozmowe do tej firmy. Wiec jakie sa tam zarobki?

Leon

moze w hydro też kiedyś bedzie rodzinna atmosfera http://www.strefabiznesu.nowiny24.pl/artykul/ponad-polowa-pracodawcow-daje-na-swieta-upominek

szukam pracy

Na serio możecie polecić jakąś hurtownię budowlaną, gdzie można dobrze zarobić i szukają ludzi.

heh

Nie macie wrażenia, że to pisze ta sama osoba? Mi nie pasowało w Hydrosolarze, to zmieniłam pracę, teraz nie narzekam, ale i nie marudzę. Niech im idzie jak najlepiej.... :-)

Marko

Dlaczego się wypowiadają osoby które słyszały proszę tam popracować i potwierdzić te wypasy ja tam pracowałem kilka lat bardzo dużo pracy na osobe i minimalne wynagrodzenie za ta prace

"u nich"

hernook, opiniować firmy powinni Ci, którzy znają je od środka - bo na takich opiniach zależy potencjalnym przyszłym pracownikom. Zaproponuj zatem Twojemu koledze, który ma tak świetna sytuację w firmie, żeby sam się podzielił opinią, jak dobrze jest być na stanowisku dyrektora lub kumpla dyrektora w Hydrosolarze w Rzeszowie. :-)

Marko
@"u nich"

też tak pomyślałem bo szeregowy pracownik w tej firmie ma inne zdanie niż to co przedstwia hernoook w końcu musza sie opamiętać i zacząć ludziom płacić jak przystało na taka firmę i za tak stresującą i cięzką pracę

N

Dużych pieniędzy tam nie zarobisz, ale na Podkarpaciu trudno o takie. Najgorzej jest jak masz mało i jeszcze opóźnienia w wypłatach, albo na raty. Z tego co mi wiadomo to CHYTRYSOLAR płaci regularnie i warunki pracy tez nie najgorsze.

Marko2

Marko, zawsze możesz zmienić pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Hydrosolar - Rzeszów

• Jak się pracuje w Hydrosolar?

Zobacz opinie na temat firmy Hydrosolar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydrosolar?

Kandydaci do pracy w Hydrosolar napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydrosolar