RCK BIURO INŻYNIERSKIE SP. Z O.O.

Opinie o RCK BIURO INŻYNIERSKIE SP. Z O.O.

Odradzam. Ostatnio dużo osób odeszło. Praca na open space. Duże oczekiwania, stres, brak doceniania.

Anna W

Nie jestem pracownikiem tej firmy, ale nie podoba mi się pełna inwigilacja ze strony biura, włacznie z telefonami do rodziny pracownika. Odebrałam telefon o treści - ''mamy tu taki kontakt, czy pani jest żoną czy matką?'' Oczywiście, na początku rozmowy, osoba wykonująca telefon nie przedstawia się i nie podaje jaką firmę reprezentuje-trzeba dopytać.

Macie nowe informacje na temat zatrudnienia w firmie RCK BIURO INŻYNIERSKIE SP. Z O.O. ? Dobrze jest pracować u nich, czy pracownicy nie są w pełni usatysfakcjonowani? Dodaj opinie, Twoje zdanie się liczy!

Zostaw opinię o RCK BIURO INŻYNIERSKIE SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RCK BIURO INŻYNIERSKIE SP. Z O.O.