Opinie o Kamar System Kamil Tomczak w Koziegłowy wlkp

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kamar System Kamil Tomczak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kamar System Kamil Tomczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamar System Kamil Tomczak w Koziegłowy wlkp

baner wywiady
abc Nowy wpis
Były pracownik

Beznadzieja, każde przekleństwo opisujące ten bałagan byłoby sporym niedoszacowaniem.

Bronisław Nowy wpis
@abc

Okej, widzę że nie polecasz tu pracy, może jednak napiszesz dlaczego? Jakieś szczegóły mile widziane :)

Lekko Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Bronisław

Kiedy tu pracowałeś?

Sylwia Nowy wpis

No jak się czyta te komentarze to niepokój się w człowieku budzi. Powiedzcie proszę jak to fatycznie jest z tymi godzinami - faktycznie cos z tym kombinują i ucinają? No i co z narzędziami - jest tak jak ten pan poniżej zarzuca, że nie ma czym pracować? Bo widzę że odpowiadają mu inni pracownicy z pozytywnymi opiniami, ale żadnych szczegółów nie podają, więc ciężko to porównać z obfitą negatywną opinią pełną szczegółów..

Wunderkerze

Firma totalne (usunięte przez administratora) Jestem byłym pracownikiem tej firmy, więc dlatego wiem co piszę. Pracownicy nie posiadają profesjonalnych narzędzi, a często i gęsto muszą się nimi wymieniać aby wykonać dane zadanie. A jeżeli ktoś uważa że firm topex, topstol, neo itp. zakupione w markecie nadają się dla wykwalifikowanych fachowców to powodzenia. Nie wspominając o mufach wykonywanych na nowych kablach, ponieważ okazało się że ktoś zamówił zbyt krótki. Lub braku materiału i zastępowanie go innym według schematu jest 5x16 miedziany, ale na stanie jest 5x25 aluminium więc taki położymy, bez uzgodnienia tego z inspektorem. Przecież prąd popłynie. Następny absurd kazanie pracownikowi polutować przewody zapalniczką żarową lub palnikiem do lutowania rur. Bo lutownica jest na niej budowie. Nie wspominając o tym że są to koncentryki. I bezprawne obcinanie godzin pracy pracownikom. Takich absurdów w firmie Kamar System jest ogrom. Więc nie polecam tej firmy osobą poszukującym pracy jak i osobą czy też firmą chcącym dać zlecenie.

SanduCiorba
@Wunderkerze

jestem też byłym pracownikiem i się nie mogę zgodzić z kolegom. zawsze mówie że to porzondna i uczciwa firma ! Pozdrawiam i wspominam miło

Dario
Pracownik
@Wunderkerze

Najlepsza firma elektryczna w Pń. Pan Kamil i Pan Marcin to super chłopaki????

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Kamar System Kamil Tomczak - Koziegłowy wlkp

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Kamar System Kamil Tomczak?

  Zobacz opinie na temat firmy Kamar System Kamil Tomczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kamar System Kamil Tomczak
3/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Osiedle Leśne 12B
  62-028 Koziegłowy wlkp
 • NIP: 7891645250 REGON: 301367199
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Kamar System Kamil Tomczak
Przejdź do nowych opinii